Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
21 sep 2019
Voorbeschouwing Spartathlon 2019
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2002: Nederlandse deelnemers Comrades Marathon 2002
* 30 mei 2002: Marathon tiendaagse
* 30 mei 2002: Start Eemmeerloop vervroegd naar 11:00 uur!!
* 30 mei 2002: Inschrijvingen Elfsteden ultra
* 27 mei 2002: Tom Hendriks winnaar in Stige.
* 26 mei 2002: Jan Vandendriessche derde in Rennsteiglauf
* 23 mei 2002: Ultramarathon Cranendonck gecanceld
* 22 mei 2002: Belgische selectie WK 100km Torhout
* 20 mei 2002: Jos Cleemput over de Cup-tussenstand
* 17 mei 2002: Nederlands Ultra Klassement
* 16 mei 2002: Vincent in de ValkenbergRun 2002
* 15 mei 2002: Stand Ultracup na de 6u van Breda en de 50km van Kluisbergen
* 14 mei 2002: Uitslag 50km van Kluisbergen(B)
* 13 mei 2002: Open Russisch kampioenschap 24 uur.
* 13 mei 2002: Definitieve uitslag ValkenbergRUN Breda 12 mei
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 88-99 (estafette)
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 51-72
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 21-40
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 1-20
* 12 mei 2002: Jos Cleemput over de 50 km van Kluisbergen
* 12 mei 2002: Uitslag 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 12 mei 2002: Foto-impressie ValkenbergRun 2002, 6 uur Breda
* 12 mei 2002: Danny Van Lancker wint 50km van Kluisbergen
* 6 mei 2002: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 5 mei 2002: Uitslag Almere marathon 2002
* 4 mei 2002: Persbericht 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 4 mei 2002: Startlijst 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 4 mei 2002: De 6 uur van de Haarlemmermeer 2002
* 1 mei 2002: Deelnemers ValkenbergRUN te Breda, 6 uur, 12 mei 2002
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2002
 

Pl Startnr Naam Gemeente Cat PlCat Tijd Geboortedatum
1 86 VAN LANCKER Danny SEMMERZAKE Msr 1 3h09'31 25/12/1962
2 11 BREYNAERT Geert DENDERLEEUW Msr 2 3h14'04 9/09/1964
3 68 TAELMAN Lucien OOSTROZEBEKE Mva 1 3h15'03 9/07/1957
4 90 VAN WESEMAEL Etienne ERPE MERE Mva 2 3h28'06 4/08/1954
5 17 CORNELIS Johan ZULTE Mva 3 3h28'28 19/04/1958
6 61 SANS Robert LICHTERVELDE Mva 4 3h29'16 28/02/1960
7 35 FELIERS Eddy TERVUREN Msr 3 3h32'43 9/02/1968
8 51 MOYSON Renaat MERCHTEM Mva 5 3h40'43 2/10/1961
9 100 ZOETE Patrick OOSTDUINKERKE Mva 6 3h41'20 17/09/1960
10 63 SONCK Dirk IDDERGEM Msr 4 3h45'55 24/05/1964
11 98 VYNCKIER Raf IZEGEM Msr 5 3h46'38 3/07/1962
12 99 WALLAERT Freddy IZEGEM Mva 7 3h47'03 26/07/1961
13 21 DE BUSSCHERE Stefaan IZEGEM Mva 8 3h47'31 3/08/1959
14 47 MAES Luc MEULEBEKE Mvb 1 3h49'56 26/04/1952
15 33 DEWELTER Jacques WEVELGEM Mva 9 3h50'40 28/07/1955
16 38 GEEROMS Jozef LONDERZEEL Mva 10 3h53'27 14/10/1959
17 16 CLAEYS Marc ERTVELDE Mva 11 3h53'34 15/09/1956
18 72 VALENTIN Jacques WATERINGEN Mva 12 3h54'52 6/09/1955
19 2 APIECIONEK Vicenty BOECHOUT Mvb 2 3h55'18 25/06/1948
20 103 TKINDT Johnny ZINGEM Mva 13 3h56'45 6/06/1961
21 22 DECLERCK Guido TORHOUT Mvb 3 3h56'51 9/06/1951
22 94 VERMEULEN Annie KLUISBERGEN Vvt 1 3h57'10 26/01/1961
23 69 TEUGELS Bart WESTMEERBEEK Msr 6 3h57'20 27/05/1967
24 24 DELOOF Patrick OOIGEM Msr 7 3h57'33 5/02/1968
25 28 DEPLAE Gino HOOGLEDE Mva 14 3h57'44 25/09/1959
26 58 ROSSEELS Serge LOT Mva 15 3h58'38 15/11/1957
27 23 DECLERCK Roland TORHOUT Mva 16 3h58'51 5/02/1956
28 74 VANBRABANT Gilbert DEINZE Mvb 4 3h59'27 16/09/1945
29 55 RAMAEKERS Erwin TERVUREN Msr 8 4h02'20 26/09/1970
30 64 STALLAERT Tim STROMBEEK BEVER Msr 9 4h03'23 13/07/1973
31 41 JACQUEMART Inez ANTWERPEN Vvt 2 4h04'20 8/08/1962
32 45 LOMBAERT Elie LICHTERVELDE Mvb 5 4h06'09 3/07/1948
33 14 CELIS Paul NIJLEN Mva 17 4h08'30 12/06/1955
34 12 CASTAGNA Mario GERAARDSBERGEN Mvb 6 4h11'02 23/06/1947
35 77 VAN DEN HAUTEN Georges KAMPENHOUT Mva 18 4h13'31 3/04/1958
36 37 GABRIELS Peter GENT Msr 10 4h13'32 30/09/1970
37 50 MORNIE Ludo ZWALM Mva 19 4h14'56 17/12/1960
38 10 BOUSSEMAERE Roland HEIST AAN ZEE Mvb 7 4h16'59 31/07/1946
39 60 SABBE Geert OOSTENDE Mva 20 4h17'56 24/09/1960
40 89 VANNESTE Filip ZWEVEZELE Msr 11 4h18'37 15/11/1968
41 3 BAKKER Karin ROESELARE Vsr 1 4h19'55 28/04/1969
42 56 REIJNGOUDT Rinus TERNEUZEN Mva 21 4h20'49 14/03/1959
43 26 DE NYS Patrick OUDENAARDE Mva 22 4h21'10 2/09/1955
44 96 VONCK Bart GERAARDSBERGEN Msr 12 4h21'12 22/02/1969
45 42 JANSSENS Herman GRIMBERGEN Mvc 1 4h22'05 29/07/1940
46 20 COUSAERT Erik KLUISBERGEN Msr 13 4h22'45 13/04/1963
47 40 INGHELBRECHT Raf ICHTEGEM Msr 14 4h23'47 11/01/1965
48 75 VANBUTSELE Annie GERAARDSBERGEN Vvt 3 4h24'01 15/08/1962
49 5 BEEKEN Walther LIEDEKERKE Mvb 8 4h24'05 11/10/1950
50 67 TACQ Luc MENEN Mva 23 4h24'29 29/01/1953
51 87 VANMAERCKE Jan KLUISBERGEN Mva 24 4h25'46 15/12/1960
52 76 VAN DE LINDE Jan OOSTBURG Mva 25 4h26'27 6/05/1953
53 18 CORNETTE Gery DUFFEL Mvc 2 4h27'41 5/06/1933
54 4 BASSLEER Dirk ERPE MERE Mva 26 4h28'52 30/12/1960
55 15 DOORNAERT Patric WEVELGEM Mva 27 4h29'24 18/06/1957
56 49 MATTHIJS Ignace BRAKEL Mva 28 4h36'40 3/12/1958
57 19 COUDYSER Bert ZWEVEGEM Mva 29 4h36'54 18/01/1961
58 102 TONDELEIR Pierre LAARNE Mvb 9 4h39'08 29/12/1949
59 6 BERT Joost BRUSSEL Mva 30 4h41'18 18/04/1956
60 59 ROTTIERS Walter DEURNE Mva 31 4h41'30 11/11/1954
61 34 FABRY Hein ROESELARE Msr 15 4h41'32 26/12/1967
62 57 RONDELEZ Dirk TORHOUT Mva 32 4h42'23 18/02/1956
63 54 PLATTEEUW Ronny TORHOUT Mvb 10 4h47'36 28/04/1948
64 88 VAN MEENSEL Dieter HOBOKEN Mva 33 4h47'42 5/04/1962
65 104 CLAUWAERT Christian NAZARETH Msr 16 4h50'18 14/06/1963
66 95 VERSTUYFT Eddy DEURNE Mva 34 4h50'47 14/07/1957
67 83 VANHOUCKE Freddy WEVELGEM Mvb 11 4h50'59 24/09/1950
68 111 VAN DE WALLE Bart LEMBEKE Msr 17 4h51'15 26/08/1978
69 112 VEYT Wim ERTVELDE Msr 18 4h51'32 23/02/1974
70 29 DEPREZ Marijke GERAARDSBERGEN Vvt 4 4h51'52 6/12/1965
71 9 BOUCKAERT Erik MAARKEDAL Mva 35 4h54'27 27/06/1954
72 46 MACHTELINCKX Etienne MARIAKERKE Mvb 12 4h58'28 30/06/1946
73 101 VANDENBRUWANE Freddy TORHOUT Mvb 13 4h59'23 27/06/1947
74 44 LOBBENS Marc HARELBEKE Mva 36 5h01'07 23/12/1954
75 110 DOBBELAERE Moesch WATERVLIET Vvt 5 5h01'32 7/07/1956
76 52 ORINS Jose KLUISBERGEN Mvb 14 5h04'51 28/06/1945
77 73 VAN BOST Johan GENTBRUGGE Mvb 15 5h05'08 18/02/1945
78 65 SUY Herman BERCHEM Mvb 16 5h19'40 9/12/1942
79 109 VOORNEVELD Gerrit AMSTERDAM Mvc 3 5h20'50 12/01/1941
80 66 SUY Peter BERCHEM Msr 19 5h22'47 29/06/1965
81 85 VAN KEYMOLEN Marc STEENOKKERZEEL Mva 37 5h28'15 25/05/1956
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]