Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2019
Geslaagd Ultrafestival Deventer
9 jul 2019
Wilma Dierx en de Holland Ultra Tour in EenVandaag 12/7 (update)
7 jul 2019
VechtdalTrail Ommen opnieuw trailfeest voor de deelnemers!
5 jul 2019
In memoriam Anton Schuurman
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 30 jun 2002: Uitslag 6 uur Haarlemmermeer
* 28 jun 2002: Een grensverleggende ultra! (West Highland Way)
* 28 jun 2002: Nacht van Vlaanderen 2002
* 27 jun 2002: 90 km langs de Belgische kust
* 26 jun 2002: De West Highland Way Race 2002
* 26 jun 2002: Henk Sipers in de Nacht van Vlaanderen 02
* 23 jun 2002: Jos Cleemput over de Belgen in het WK 100 km
* 23 jun 2002: Voorinschrijvingen 6 uur van de Haarlemmermeer
* 22 jun 2002: België terug tweede op WK 100km
* 22 jun 2002: Mario Fattore & Tatiana Zhyrkova winnaars WK 2002
* 18 jun 2002: Belgen klaar voor WK 100 km in eigen land
* 17 jun 2002: Winnaars in Comrades dezelfde als 2 jaar geleden
* 17 jun 2002: 14e editie 12/6 uurs estafette van Den Haag
* 13 jun 2002: 14e editie 12/6 uurs estafette van Den Haag
* 11 jun 2002: Nederland Ultraklassement
* 11 jun 2002: 11-Steden, nee dus....
* 11 jun 2002: Oproep voor bijdragen SPECIAL
* 10 jun 2002: Informatie mbt de Nederlandse selectie
* 10 jun 2002: Wim Epskamp wint de elfstedentocht 2002
* 6 jun 2002: Nederland weeral afwezig op een Internationaal Kampioenschap
* 5 jun 2002: Laatste nieuws Elfstedentocht
* 5 jun 2002: Stand Nederlands Ultraklassement na Eemmeerloop
* 3 jun 2002: Urkerster wordt Zuiderzee marathon.
* 1 jun 2002: Voorlopige uitslag Eemmeerloop 2002
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2002
 
De voorlopige uitslag zoals gepubliceerd op de website van de NVV

23e NACHT VAN VLAANDEREN - Torhout 21/06/2002


100 KM Ultraloop (Voorlopig)


Pos. Alg.BorstNaam Land Cat. Tijd Pos. C.

1 1081 Fattore Mario ITA M S1 06h34m23 1
2 1132 Tjazhkorob Igor RUS M S1 06h39m33 2
3 1044 Martinez Fermin ESP M V1 06h39m57 1
4 1129 Netreba Vladimir RUS M S1 06h45m43 3
5 1127 Akmetsine Ildar RUS M S1 06h46m16 4
6 1011 Vandendriessche Jan BEL M V1 06h48m20 2
7 1145 Holovnytsky Oleksander UKR M S1 06h49m23 5
8 1064 Sommer Michael GER M S1 06h53m09 6
9 1131 Sinioushkin Valery RUS M S1 06h53m48 7
10 1009 Hostens Ivan BEL M S1 06h54m25 8
11 1362 Heubi Bruno FRA M V1 06h57m14 3
12 1342 Kachapov Ravil RUS M V2 06h57m20 1
13 1529 Gack Denis FRA M V1 06h59m21 4
14 1155 Nippert Howard USA M S1 07h01m02 9
15 1019 De Olievera Marcio Batis BRA M S1 07h01m25 10
16 1379 Idziak Didier FRA M S1 07h05m06 11
17 1050 Boisselier Nicolas FRA M S1 07h09m03 12
18 1010 Taelman Lucien BEL M V1 07h09m15 5
19 1026 Hickey Victor CAN M V2 07h09m24 2
20 1049 Blanchard Bruno FRA M S1 07h17m05 13
21 1069 Kouros Yoannis GRE M V2 07h18m19 3
22 1014 Lioshyn Andrei BLR M S1 07h18m49 14
23 1021 Pereira Dama Adilson BRA M S1 07h19m21 15
24 1377 Becker Jean-Jacques FRA M V1 07h21m09 6
25 1054 Piveteau Pascal FRA M V1 07h21m10 7
26 1074 Barna Laszlo HUN M V1 07h21m25 8
27 1310 Vanacker Etienne BEL M V3 07h27m25 1
28 1043 Alvarez Ramon ESP M V2 07h27m41 4
29 1084 Videlei Enrico ITA M S1 07h27m42 16
30 1085 Kondo Kiminari JPN M S1 07h29m23 17
31 1156 Verrington Dan USA M S1 07h30m20 18
32 1063 Neubauer Gerhard GER M V1 07h33m10 9
33 1055 Andersen Ian GBR M S1 07h34m46 19
34 1061 Amborn Ulrich GER M V1 07h35m11 10
35 1086 Nishimura Joji JPN M S1 07h35m55 20
36 1266 Zhyrkova Tatiana RUS F S1 07h37m06 1
37 1239 Sekiya Akiko JPN F V1 07h38m03 1
38 1231 Cassiraghi Monica ITA F S1 07h40m00 2
39 1033 Krejzi Jiri CZE M S1 07h41m00 21
40 1351 Potter Mike NZL M S1 07h41m50 22
41 1002 Holst Warren AUS M V1 07h42m11 11
42 1079 Bellisario Claudio ITA M S1 07h42m33 23
43 1056 Finill Chris GBR M V1 07h42m47 12
44 1037 Andersen Ulf DEN M S1 07h43m26 24
45 1152 Eppelman Scott USA M S1 07h44m10 25
46 1031 Brunner Radek CZE M S1 07h44m26 26
47 1265 Myshlianova Marina RUS F S1 07h45m56 3
48 1600 Mury Cédric FRA M S1 07h46m53 27
49 1003 Sloan Tim AUS M S1 07h48m42 28
50 1153 Garcia James USA M V1 07h48m43 13
51 1045 Martinez Miguel ESP M S1 07h50m00 29
52 1262 Karaseva Nadezhda RUS F V2 07h50m54 1
53 1016 Rimashevsky Alexander BLR M V2 07h53m18 5
54 1076 Olasz Laszlo HUN M S1 07h53m19 30
55 1381 Yzoard Francis FRA M S1 07h56m01 31
56 1225 Berces Edith HUN F V1 07h57m11 2
57 1102 Valdez Isidoro MEX M S1 07h57m34 32
58 1154 Godale Mark USA M S1 07h57m52 33
59 1013 Chyrytsa Uladzimir BLR M S1 07h58m20 34
60 1216 Herry Karine FRA F S1 07h59m28 4
61 1218 Reymoneng-Magiolini Majo FRA F S1 08h00m30 5
62 1134 Bujnak Jan SVK M V1 08h01m59 14
63 1388 Dupoirieux Denis FRA M V3 08h02m42 2
64 1263 Ladyjina Oxana RUS F S1 08h07m17 6
65 1318 Weis Ralf GER M V1 08h07m18 15
66 1071 Stamos Konstantinos GRE M S1 08h12m10 35
67 1058 Walmesley Dennis GBR M S1 08h13m33 36
68 1046 Fernandez Jacinto ESP M V2 08h14m24 6
69 1261 Bikoulova Elena RUS F V1 08h16m04 3
70 1215 Duval Dominique FRA F V3 08h17m58 1
71 1083 Mazzeo Antonio ITA M V2 08h18m01 7
72 1365 Denis-Billet Christine FRA F S1 08h18m05 7
73 1303 Vanderzanden Frans BEL M V3 08h19m25 3
74 1271 Pacev Tania USA F V2 08h23m24 2
75 1551 David Didier FRA M V2 08h24m22 8
76 1082 Polinori Flavio ITA M S1 08h25m20 37
77 1508 Lenaerts Edwin BEL M S1 08h26m02 38
78 1554 Franconeri Silvio ITA M V2 08h26m19 9
79 1272 Riddle Anne USA F S1 08h26m56 8
80 1067 Ionnidis Panayiotis GRE M S1 08h29m39 39
81 1512 De Pooter Dirk BEL M S1 08h29m42 40
82 1393 Guigues Jean-Yves FRA M V1 08h29m44 16
83 1398 Bardin Roger FRA M V6 08h32m07 1
84 1375 Parmentier Eric FRA M S1 08h34m52 41
85 1592 Vaury Pascal FRA M S1 08h36m10 42
86 1039 Gommesen Helge DEN M S1 08h36m18 43
87 1399 Louail Pascal FRA M V1 08h36m27 17
88 1316 Apiecionek Vicenty BEL M V3 08h37m15 4
89 1041 Nilsson Per DEN M S1 08h39m27 44
90 1345 Reutovich Irina RUS F V4 08h40m06 1
91 1238 Kondo Kazuko JPN F V3 08h40m52 2
92 1219 Alter Jutta GER F S1 08h41m03 9
93 1269 Heaslett Ann USA F V1 08h42m25 4
94 1518 Vercruysse Rudi BEL M S1 08h42m29 45
95 1307 Vekemans Alfons BEL M V3 08h43m10 5
96 1203 Jacquemart Inez BEL F V1 08h43m13 5
97 1555 Tiggelkamp Ferdi GER M V3 08h43m21 6
98 1221 Stöppler Simone GER F V1 08h43m30 6
99 1094 Sefanovskis Arvids LAT M V2 08h43m45 10
100 1410 Dermul Patrick BEL M S1 08h45m15 46
101 1025 Barteaux Bruce CAN M V2 08h45m29 11
102 1618 ILIC RAYMOND BEL M V3 08h46m08 7
103 1350 Bright Mark NZL M S1 08h46m16 47
104 1363 Gauthier Monique FRA F V3 08h48m37 3
105 1371 Gautron Hubert FRA M V3 08h50m20 8
106 1028 Michalak Les CAN M V3 08h50m31 9
107 1270 Kimball Nikki USA F S1 08h50m35 10
108 1245 Liepina Anita LAT F S1 08h50m58 11
109 1306 Dhooge Chris BEL M S1 08h53m20 48
110 1236 Zobolli Elvira ITA F S1 08h55m22 12
111 1214 Brionne Muriel FRA F S1 08h56m29 13
112 1220 Drescher Anke GER F S1 08h57m49 14
113 1217 Lacombe Christiane FRA F V2 08h58m08 3
114 1040 Madsen Henrik DEN M S1 08h58m51 49
115 1364 Floris Anny FRA F V2 09h00m24 4
116 1320 Park Minsik KOR M V1 09h00m25 18
117 1068 Karavassilis Vlassios GRE M S1 09h00m53 50
118 1312 Kloek Patrick BEL M S1 09h02m06 51
119 1400 Hellier Jean-Pierre FRA M V1 09h03m00 19
120 1367 Renier Jean-Claude FRA M V2 09h03m08 12
121 1361 Walker Hilary GBR F V3 09h04m40 4
122 1204 Van Butsele Anny BEL F V1 09h06m38 7
123 1302 Dammekens Wilson BEL M V3 09h06m39 10
124 1336 Belosludsev Aleksey RUS M S1 09h09m32 52
125 1548 Regniez Michel FRA M V2 09h10m12 13
126 1545 Mazieres Michèle FRA F V5 09h10m14 1
127 1087 Nojo Hideo JPN M S1 09h10m31 53
128 1030 Wall Robert CAN M S1 09h12m07 54
129 1308 Meirlaen Marc BEL M V1 09h15m38 20
130 1372 Hervouet Claudine FRA F V3 09h16m00 5
131 1405 Nicolas Claude FRA M V1 09h19m35 21
132 1227 Mike Christina HUN F S1 09h19m49 15
133 1095 Senfelds Raimonds LAT M V1 09h21m01 22
134 1096 Suborins Viktor LAT M V3 09h21m31 11
135 1355 De Sobrie Herman BEL M V3 09h24m32 12
136 1264 Malofeeva Ekaterina RUS F S1 09h24m54 16
137 1097 Aguilar José MEX M V1 09h27m33 23
138 1140 Chun-Yan Chen TPE M S1 09h27m41 55
139 1623 SNEPPE LUC BEL M V1 09h27m56 24
140 1311 Cop Davy BEL M S1 09h28m38 56
141 1029 Morrison Jim CAN M V1 09h30m47 25
142 1319 Jang Sanggeun KOR M S1 09h30m59 57
143 1027 Leonard Ray CAN M V3 09h31m00 13
144 1408 Coriale Francesco ITA M V6 09h32m25 2
145 1007 Beckers Paul BEL M V2 09h34m06 14
146 1511 Bakmaz Boris ITA M V4 09h37m18 1
147 1603 Frauchiger Claudia CAN F S1 09h39m52 17
148 1563 Andersen Jan Michael DEN M S1 09h40m46 58
149 1533 Ruin Hervé FRA M V3 09h41m34 14
150 1598 Van Tichelen Leo BEL M V2 09h42m22 15
151 1091 Dudels Andris LAT M S1 09h44m11 59
152 1406 Sirdey Christophe FRA M S1 09h45m58 60
153 1562 Knudsen Helle Moeland DEN F V2 09h47m33 5
154 1141 Sheng-Ming Wu TPE M S1 09h49m56 61
155 1596 Swoboda Marc FRA M V1 09h50m36 26
156 1532 Louchard Bernard FRA M V4 09h50m39 2
157 1232 Di Vito Lorena ITA F V1 09h50m40 8
158 1510 Gabriels Peter BEL M S1 09h52m14 62
159 1552 Lardin Jean FRA M V2 09h52m42 16
160 1608 Yanacheck Tim USA M V3 09h52m45 15
161 1586 Sieben Konrad GER M V4 09h55m12 3
162 1383 Nass Alphonse FRA M V1 09h55m38 27
163 1357 Van der Zwan André NED M V1 09h56m09 28
164 1314 Verdonck William BEL M V4 09h57m54 4
165 1626 BEUZARD LUC BEL M V3 09h57m58 16
166 1402 Courtillon Max FRA M V6 10h02m13 3
167 1625 VANBELLE RONNY BEL M S1 10h02m51 63
168 1226 Koran Eva HUN F S1 10h09m29 18
169 1509 Demoortele Johan BEL M V1 10h10m05 29
170 1208 Boisvert Sylvie CAN F V1 10h10m56 9
171 1373 Gaymay Jacques FRA M V2 10h10m57 17
172 1382 Delaby Yves FRA M S1 10h10m58 64
173 1139 Chi-Yun Lieuw TPE M S1 10h10m59 65
174 1522 Vanpraet Yvan BEL M V1 10h15m24 30
175 1137 Uhlarik Pavol SVK M V1 10h15m42 31
176 1403 Lefebvre Serge FRA M V3 10h20m24 17
177 1358 Sipers Henk NED M V2 10h22m34 18
178 1237 Hanxda Yuko JPN F V2 10h28m00 6

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]