Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 30 jun 2002: Uitslag 6 uur Haarlemmermeer
* 28 jun 2002: Een grensverleggende ultra! (West Highland Way)
* 28 jun 2002: Nacht van Vlaanderen 2002
* 27 jun 2002: 90 km langs de Belgische kust
* 26 jun 2002: De West Highland Way Race 2002
* 26 jun 2002: Henk Sipers in de Nacht van Vlaanderen 02
* 23 jun 2002: Jos Cleemput over de Belgen in het WK 100 km
* 23 jun 2002: Voorinschrijvingen 6 uur van de Haarlemmermeer
* 22 jun 2002: België terug tweede op WK 100km
* 22 jun 2002: Mario Fattore & Tatiana Zhyrkova winnaars WK 2002
* 18 jun 2002: Belgen klaar voor WK 100 km in eigen land
* 17 jun 2002: Winnaars in Comrades dezelfde als 2 jaar geleden
* 17 jun 2002: 14e editie 12/6 uurs estafette van Den Haag
* 13 jun 2002: 14e editie 12/6 uurs estafette van Den Haag
* 11 jun 2002: Nederland Ultraklassement
* 11 jun 2002: 11-Steden, nee dus....
* 11 jun 2002: Oproep voor bijdragen SPECIAL
* 10 jun 2002: Informatie mbt de Nederlandse selectie
* 10 jun 2002: Wim Epskamp wint de elfstedentocht 2002
* 6 jun 2002: Nederland weeral afwezig op een Internationaal Kampioenschap
* 5 jun 2002: Laatste nieuws Elfstedentocht
* 5 jun 2002: Stand Nederlands Ultraklassement na Eemmeerloop
* 3 jun 2002: Urkerster wordt Zuiderzee marathon.
* 1 jun 2002: Voorlopige uitslag Eemmeerloop 2002
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2002
 

Eindstand Mannen

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

22 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 45 1212 75.467 Atletica 84
1 Tom Hendriks 570102 NED M45 44 841 73.479 av Haarlemmermeer
2 Wim Epskamp 540108 NED M45 44 485 73.123 av Haarlemmermeer
52 John Muijers 621014 NED MSE 40 1486 67.656 Geestgronden Loper
51 Rik Tijskens 540721 BEL M45 40 1292 67.462 Looise A.V.
46 Peter Zuidema 670823 NED MSE 40 841 67.011 # Utrecht
11 Jurgen Schmicker 560319 GER M45 40 419 66.589 Athletik Waldniel
4 Edo Nugteren 540118 NED M45 39 1090 65.643 av Haarlemmermeer
12 Simon Pols 520914 NED M45 39 127 64.680 av Startbaan
10 Gijs Honing 450609 NED M55 39 57 64.610 avVN

14 Rob Tieleman 640621 NED MSE 38 638 63.574 AAA Alblasserdam
3 Cees van der Woude 461216 NED M55 38 288 63.224 av Haarlemmermeer
43 Henk Harenberg 630529 NED MSE 38 179 63.115 ASV
41 Ben Mol 490322 NED M50 37 1315 62.634 Voorne Atletiek
29 Jan van der Weijde 450418 NED M55 37 1217 62.536 avVN
16 Wim Hogentoren 570724 NED M40 37 1185 62.504 Prins Hendrik
40 Ferry van der Ent 590924 NED M40 37 1116 62.435 avVN
19 Ubel Dijk 550712 NED M45 37 0 61.319 Artemis
8 Uwe Schwensfeier 530510 GER M45 36 1327 61.029 LG Haltern
17 Lammert Meijer 490708 NED M50 38 1156 60.858 avVN

53 Roger Kempinski 720114 NED MSE 36 244 59.946 # Bemelen
21 Jos Akkermans 500418 NED M50 35 1196 59.281 av Haarlemmermeer
44 Hans Buis 510302 NED M50 34 812 57.280 Loopservice Nederl
20 Rob Steyger 590602 NED M40 34 283 56.751 avVN
27 Cor Butter 450102 NED M55 33 1263 56.114 avVN
13 Wim van Brummen 491208 NED M50 33 396 55.247 avVN
26 Ton Aker ?????? NED M40 33 311 55.162 av Haarlemmermeer
7 Carrie van de Beek 530401 NED M45 32 137 53.371 HAC
42 Herman Waardenburg 481203 NED M40 31 559 52.176 avVN
9 Bert de Jong 530402 NED M45 30 1199 51.199 The Hague Road Run

15 Jan Boomsma 491224 NED M50 30 858 50.858 avVN
6 Jan-Willem Dijkgraaf 530902 NED M45 30 137 50.137 av Cialfo
25 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 28 0 46.766 avVN
48 Bertha Volker 43???? GER M55 27 1145 46.294 DJK Ochtendung
45 Jos Proost 571030 NED M40 27 0 45.149 Just Run Almere
18 Jan Boogaard 530514 NED M45 19 0 32.213 De Gemzen
5 Rob Froonhoff 660425 NED MSE 14 0 24.128 avVN
23 Gerald Kloek 641119 BEL MSE 0 0 0.000 Atletica 84
24 Ron Bakker 561001 NED M45 0 0 0.000 avVN
28 Henry Okkersen 451016 NED M55 0 0 0.000 av Caesar

47 Jan Maaskant 490109 BEL M50 0 0 0.000 av Gloria

Eindstand Vrouwen

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

35 Ria Buiten 541105 NED W45 38 1439 64.375 avVN
36 Suzanne Maes 520723 BEL W45 37 1380 62.699 MAC Dilsen
34 Coby van Beek ?????? NED W45 34 379 56.847 av Haarlemmermeer
31 Ineke Scheffer 580522 NED W40 34 283 56.751 sv Friesland
30 Manon Meijer 631120 NED W35 32 1163 54.397
33 Jannet Lange 640712 NED W35 32 160 53.394 Loopgroep PK
32 Erna Buiter 530412 NED W45 24 0 40.298 Impala
37 Prisca Vis 631001 NED W35 19 0 32.213 Loopgroep PK

Eindstand Duoloop

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

91 Cock v/d Pol/Mathijs v/d Pol NED DUO 41 106 67.893 # Hoofddorp
90 Dennis Verhagen/Pieter Verhagen NED DUO 38 311 63.247 # Hoofddorp
93 Joey Hendriks/Melissa Hendriks NED DUO 32 125 53.359 # Hoofddorp


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]