Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 feb 2020
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2020: 20ste editie op zaterdag 27 juni
23 feb 2020
Belgisch Kampioenschap 24 uur, Baanultra Steenwijk 50-100 km
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2009: 100-km lopers gezocht........
* 27 feb 2009: Standaardwerk over ultralopen herdrukt
* 27 feb 2009: De voorbereiding van Theo Cloosterman op de Trans Europe Foot Race
* 26 feb 2009: Deelnemers Stein en recordpoging Alexey Belosludtsev
* 25 feb 2009: Zes Uren Stein is een soort Omloop Het Volk
* 23 feb 2009: Ubel Dijk en Jenni de Groot op weg naar Bari (Trans Europe Footrace)
* 18 feb 2009: Shu Jung Lu Chiu is weer thuis
* 18 feb 2009: RUN gaat sparen voor het EK van 2011
* 16 feb 2009: Favorieten Stein: Grazys Vytautas en Atilla Vozár
* 13 feb 2009: De Transeurope-Footrace 2009: de deelnemers
* 11 feb 2009: Terug in de tijd: de uitslag van de Trans Europa Lauf 2003
* 9 feb 2009: Boeiende voorleesmiddag Deventer
* 9 feb 2009: Marathon en 50 km vierdaagse in Hamburg.
* 7 feb 2009: M&U Cup en DUV-Cup. Een goed huwelijk?
* 5 feb 2009: Nederlandse ultralopers in 2008
* 4 feb 2009: Twee nieuwe marathons in prehistorisch Drenthe
* 4 feb 2009: Tussenstand Marathon- en Ultracup na Apeldoorn
* Januari
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2002
 
Classement na 5 etappes


Classement Nom temps moyenne km/h
1 Bernard Grojean 29:30:48 11,79
2 Rainer Koch 30:10:44 11,53
3 Peter Backwin 31:40:31 10,99
4 Philippe Favreau 32:49:47 10,6
5 Serge Girard 32:51:10 10,59
6 JC Le Gargasson 33:05:31 10,52
7 Trond Sjaavik 33:55:51 10,26
8 Luc Dumont 35:09:04 9,9
9 Hervé Goarant 35:12:20 9,88
10 Guus Smit 36:17:09 9,59
11 Philippe Dieumegard 36:52:20 9,44
12 Jan Ondrus 38:07:54 9,13
13 Karlheins Kobus 38:19:02 9,08
14 Ria Buitten 39:25:28 8,83
15 Jacques Martin 39:58:04 8,71
16 Eric Kréa 40:10:12 8,66
17 Stephanie Ehret 40:41:55 8,55
18 JC Reant 41:40:31 8,35
19 Daniel Muller 42:02:33 8,28
20 Annick Le Moignic 49:05:17 7,09
21 Don Winkley 49:08:40 7,08
22      
23      
24      



Tom Hendriks
- Ultraned -

bron: http://www.yanoo.net/index.php4?cat=12&id=46 

 
[ top pagina ]