Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 28 jan 2014: Concurrentie voor de Spartathlon
* 27 jan 2014: Bosmarathon gewonnen door Ronnie Duinkerken en Hanneke Verheul
* 26 jan 2014: Mark de Boer in trail commissie van de IAU
* 22 jan 2014: International Talent Challenge trail Bödefelder Hollenlauf 10 mei
* 18 jan 2014: Geslaagde Dutch Coast Ultra Run by Night
* 15 jan 2014: Nieuws van de JKM 18/19 april
* 12 jan 2014: In 2014 geen 100 en 50 km in Torhout
* 12 jan 2014: Zes uur Haarlemmermeer op 21 juni
* 10 jan 2014: Nationaal Kampioenschap 24 uur Steenbergen
* 7 jan 2014: Dé 50 van Assen stopt
* 2 jan 2014: Helipad
* 2 jan 2014: 19e Int Zes Uurs Ultraloop Zondag 9 Maart 2014
* 2 jan 2014: Bosmarathon en minder Assen 19 januari
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2002
 
Classement na 5 etappes


Classement Nom temps moyenne km/h
1 Bernard Grojean 29:30:48 11,79
2 Rainer Koch 30:10:44 11,53
3 Peter Backwin 31:40:31 10,99
4 Philippe Favreau 32:49:47 10,6
5 Serge Girard 32:51:10 10,59
6 JC Le Gargasson 33:05:31 10,52
7 Trond Sjaavik 33:55:51 10,26
8 Luc Dumont 35:09:04 9,9
9 Hervé Goarant 35:12:20 9,88
10 Guus Smit 36:17:09 9,59
11 Philippe Dieumegard 36:52:20 9,44
12 Jan Ondrus 38:07:54 9,13
13 Karlheins Kobus 38:19:02 9,08
14 Ria Buitten 39:25:28 8,83
15 Jacques Martin 39:58:04 8,71
16 Eric Kréa 40:10:12 8,66
17 Stephanie Ehret 40:41:55 8,55
18 JC Reant 41:40:31 8,35
19 Daniel Muller 42:02:33 8,28
20 Annick Le Moignic 49:05:17 7,09
21 Don Winkley 49:08:40 7,08
22      
23      
24      



Tom Hendriks
- Ultraned -

bron: http://www.yanoo.net/index.php4?cat=12&id=46 

 
[ top pagina ]