Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2002: Duitse marathons in 2003
* 31 okt 2002: Foto's prijsuitreiking Marathon- & Ultracup 2002
* 30 okt 2002: VOOR GUUS
* 29 okt 2002: Crematie Guus Smit woensdag 30 oktober om 16:30 uur in Den Haag
* 27 okt 2002: Herfstmarathon gehalveerd door hevige storm
* 26 okt 2002: Eindstand Marathon- & Ultracup 2002
* 26 okt 2002: Lucien Taelman wint marathon van Schaarbeek
* 26 okt 2002: Uitvaart Guus dit weekend bekend?
* 24 okt 2002: Over mijn neef Guus
* 24 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 24 okt 2002: Een titel als eerbetoon aan een collega
* 24 okt 2002: Herinneringen aan Guus Smit + Interview Radio West
* 23 okt 2002: Nieuw WR 100 EM
* 22 okt 2002: Stand van de Marathon- & Ultracup 2002 na de 100 km van Stein en de marathon van Huy van 20 oktober 2002
* 22 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 21 okt 2002: Patrick Vanderstraeten wint marathon van Huy
* 21 okt 2002: In memoriam GUUS SMIT
* 20 okt 2002: Klassement NK 100 km Stein 2002
* 20 okt 2002: Stein 100K final results
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 10:30
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 9:45
* 20 okt 2002: Stein 50K final results
* 20 okt 2002: Preliminary results 100K Stein
* 20 okt 2002: Stein 50K after 6:00'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 6:45'
* 20 okt 2002: Stein 50K after 4:20'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 5 hours
* 20 okt 2002: Stein 50K after 1:55'
* 20 okt 2002: Stein after 3:15'
* 20 okt 2002: Stein after 2 hours race
* 20 okt 2002: First report of Stein
* 19 okt 2002: Ems-Jade Lauf: 72 km van Emden naar Wilhemshaven (2002)
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 100 km
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 50 km
* 18 okt 2002: Prijsuitreiking en algemene vergadering Cup 2002
* 18 okt 2002: Summary of the Dutch Ultra Calendar 2003
* 17 okt 2002: De Nederlandse ultrakalender 2003
* 16 okt 2002: Vervoersproblemen op Amsterdam Marathon-dag
* 14 okt 2002: Uitslagen marathons 13 oktober 2002
* 14 okt 2002: IAAF WBP criteria ratified
* 14 okt 2002: Tussenstand Nederlands ultraklassement
* 14 okt 2002: Worldlist 100K men 2002
* 14 okt 2002: Bologna to Zocca (Italia) 6/10
* 14 okt 2002: Olne-Spa-Olne, 24 november 2002
* 13 okt 2002: Nieuwe wereldbestprestatie marathon voor Paula Radcliffe
* 13 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Beloeil van 12 okt. 2002
* 12 okt 2002: Stéphane Jordens wint marathon van Beloeil
* 11 okt 2002: Informatie NK 100 km Stein
* 9 okt 2002: Persbericht MSLoop Almere 2002
* 9 okt 2002: Uitslag 6 uur Amersfoort (NED)
* 8 okt 2002: Doorkomsten Amersfoort marathon
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 31 tot en met 60)
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 1 tot en met 30)
* 7 okt 2002: Uitslag marathon Amersfoort
* 7 okt 2002: Website Spartathlon sterk verbeterd
* 7 okt 2002: Jeffry Oonk over de Spartathlon
* 7 okt 2002: 2e persbericht NK 100 km 2002 in Stein
* 7 okt 2002: Voorinschrijvers NK 100 km Stein
* 6 okt 2002: Uitslag 24 uur van Almere 2002
* 3 okt 2002: Uitdagende ultralopen
* 3 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Gent van 29 sept. 2002
* 3 okt 2002: International Fixture List 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 
Zaterdag 5 oktober werd in Spanje de beste wereldjaarprestatie 100 kilometer bij de mannen gelopen. Voor ons een reden om de bijgewerkte jaarlijst nog eens te publiceren.


I A U 100KM MEN 2 0 0 2

Page: 1

NOM-PRENOM JJ.MM.AA CAT NAT PLACE

06.31.18 MURZIN Grigoriy 23.01.70 M RUS 1 BEZANA2002
06.32.24 AUBESO MARTINEZ Jorge 66 M ESP CANALDE ISABEL II BURGOS 1 MADRID2002
06.34.16 FETIZON Pascal 30.08.62 M40 FRA NAT TEAM 1 EUROPE2002
06.34.23 FATTORE Mario 6.12.75 M ITA NAT TEAM 1 WORCUP2002
06.36.19 ZHALYBIN Denis M RUS NAT TEAM 2 EUROPE2002
06.39.03 SINYUSHKIN Valery 31.03.67 M RUS 1 MOSCOU2002
06.39.21 TYAZHHOROB Igor 67 M RUS 2 MOSCOU2002
06.39.33 TYAZHIHOROB Igor (02) M RUS NAT TEAM 2 WORCUP2002
06.39.57 AUBESO MARTINEZ Firmin M ESP NAT TEAM 3 WORCUP2002
06.41.16 KHARITONOV Oleg 60 M40 RUS NAT TEAM 3 EUROPE2002
06.42.18 AKHMETSIN Ildar 70 M RUS 2 BEZANA2002
06.44.21 NETREBA Vladimir 67 M RUS 3 MOSCOU2002
06.45.43 NETREBA Vladimir (02) M RUS NAT TEAM 4 WORCUP2002
06.45.43 KRUGLIKOV Anatoli 9.10.57 M40 RUS 4 MOSCOU2002
06.46.15 ARDEMAGNI Mario 2.04.63 M ITA NAT TEAM 4 EUROPE2002
06.46.16 AKHMETSIN Ildar (02) M RUS NAT TEAM 5 WORCUP2002
06.47.53 VINDIS Mirko M SLO 5 EUROPE2002
06.48.07 MIKAMI Yasafumi 14.01.66 M JPN 1 SARONA2002
06.48.20 VANDENDRIESSCHE Jan 6.06.61 M40 BEL NAT TEAM 6 WORCUP2002
06.49.23 HOLOVNYTSKY Oleksander M UKR NAT TEAM 7 WORCUP2002
06.50.06 IDZIAK Didier 22.06.67 M FRA 1 EUROPE2002
06.52.53 MURZIN Grigoriy (02) M RUS 2 MADRID2002
06.53.09 SOMMER Michael 2.03.64 M GER NAT TEAM 8 WORCUP2002
06.53.48 SINYUSHKIN Valery (02) M RUS NAT TEAM 9 WORCUP2002
06.54.25 HOSTENS Yvan 17.11.63 M BEL NAT TEAM 10 WORCUP2002
06.54.44 BLANCHARD Bruno 20.07.60 M40 FRA NAT TEAM 6 EUROPE2002
06.54.50 KHITTERMAN Leo 52 M50 RUS 5 MOSCOU2002
06.54.50 POPOV Vladimir 68 M RUS 6 MOSCOU2002
06.55.29 TYAZHHOROB Igor (02) M RUS NAT TEAM 7 EUROPE2002
06.56.31 GAUBERT Jerôme 15.09.71 M FRA 91 POSTILLONNE LONGJUMEAU 1 CHAVAG2002
06.56.39 FREI Konrad 62 M40 SUI HOCHUALD 1 BIENNE2002
06.57.14 HEUBI Bruno 14.03.60 M40 FRA 11 WORCUP2002
06.57.20 KASHAROV Ravil 15.11.56 M45 RUS 12 WORCUP2002
06.57.20 NOMURA Junichi M JPN 2 SARONA2002
06.57.39 KASHAROV Ravil (02) M45 RUS NAT TEAM 8 EUROPE2002
06.57.44 AUBESO MARTINEZ Jorge 66 M ESP CANAL DE ISABEL II 3 BEZANA2002
06.58.14 GOETHALS Rik 16.07.59 M40 BEL NAT TEAM 9 EUROPE2002
06.58.16 BOGAR Janos 23.06.64 M HUN ADIDAS HUN 3 MADRID2002
06.58.43 SARTORI Stefano 28.05.65 M ITA NAT TEAM 10 EUROPE2002
06.58.55 KRAJENSKI Volker 66 M GER SV EMMERSTEDT 1 GERMAN2002
06.59.21 GACK Denis 24.02.59 M40 FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 1 TORHOU2002
07.01.02 NIPPERT Howard 65 M USA NAT TEAM 13 WORCUP2002
07.01.25 DE OLIVEIRA Marcio Bat 14.10.68 M BRA NAT TEAM 14 WORCUP2002
07.01.45 SEKI Masayuki M JPN 3 SARONA2002
07.02.37 ISHNULKIN Sergei 7.11.63 M RUS 7 MOSCOU2002
07.03.27 MIKSCH Thomas Dr. 62 M40 GER TV JAHN KEMPTEN 2 GERMAN2002
07.04.37 AHANSAL Lahcew 71 M SUI TEUFEN 2 BIENNE2002
07.05.06 IDZIAK Didier (02) M FRA 15 WORCUP2002
07.05.22 DE OLIVEIRA Marcio Bat (02) M BRA 4 BEZANA2002
07.05.57 RADYUTCHENKO Dimitry 27.11.70 M RUS 4 MADRID2002
07.06.03 KOTSYBKA Andriy M UKR NAT TEAM 11 EUROPE2002
07.06.22 ALVAREZ SAINZ Ramon 4.10.57 M45 ESP CANAL DE ISABEL II 5 MADRID2002
07.06.52 SOMMER Michael (02) M GER NAT TEAM 12 EUROPE2002
07.07.39 WALMESLEY Dennis 63 M GBR BOURTON RR 1 MORETO2002
07.08.42 YAMAHIRA Kazuya M JPN NON REG 4 SARONA2002
07.09.03 BOISSELIER Nicolas 7.08.66 M FRA NAT TEAM 16 WORCUP2002
07.09.15 TAELMAN Lucien 9.07.57 M45 BEL NAT TEAM 17 WORCUP2002
07.09.24 HICKEY Victor Wayne 57 M45 CAN NAT TEAM 18 WORCUP2002
07.09.48 ARDEMAGNI Mario (02) M ITA 3 FAENZA2002
07.09.48 SARTORI Stefano (02) M ITA 1 FAENZA2002
07.09.59 HOSTENS Yvan (02) M BEL NAT TEAM 13 EUROPE2002
07.10.28 SCHNEIDER Wolfgang 55 M45 GER LGV MARATHON GIESSEN 3 GERMAN2002
07.12.02 HASANOV Eric 64 M RUS 8 MOSCOU2002
07.12.25 HICKEY Victor Wayne (02) M40 CAN HANEYTOWN 1 LEVISU2002
07.12.51 BOGAR Janos (02) M HUN ADIDAS HUN 5 BEZANA2002
07.13.04 KASHAROV Ravil (02) M45 RUS 6 MADRID2002
07.13.57 BORDUS Jean-Marc 11.11.60 M40 FRA 45 AS AUCHAN OLIVET 1 SOLOGN2002
07.14.34 LAZYUTA Stanislav 24.10.72 M UKR 2 FAENZA2002
07.15.19 SEKI Masatomo M JPN 5 SARONA2002
07.15.35 BARNA Laszlo 6.04.60 M40 HUN NAT TEAM 14 EUROPE2002
07.15.51 HEUBI Bruno 14.03.60 M40 FRA NAT TEAM 15 EUROPE2002
07.16.01 ZABBAROV Rinat 60 M40 RUS 9 MOSCOU2002
07.16.02 PRUAL Alain 24.09.59 M40 FRA 79 SBAC SEVRE BOCAGE 1 CHICHE2002
07.17.05 BLANCHARD Bruno (02) M40 FRA NAT TEAM 19 WORCUP2002
07.18.03 TAELMAN Lucien (02) M45 BEL NAT TEAM 16 EUROPE2002
07.18.19 KOUROS Yiannis 13.02.56 M45 GRE NAT TEAM 20 WORCUP2002
07.18.49 LIOSHYN Andreï 68 M BLR NAT TEAM 21 WORCUP2002
07.19.07 BELLISARIO Claudio M ITA ERCI AVEZZANO 7 MADRID2002
07.19.21 PEREIRA Adilson Dama 2.11.63 M BRA NAT TEAM 22 WORCUP2002
07.19.44 MIKSCH Thomas Dr. (02) M40 GER KEMPTEN 3 BIENNE2002
07.19.59 BYCHKOV Vladimir 67 M RUS 10 MOSCOU2002
07.20.33 BARBER Stanislav M45 SLO 17 EUROPE2002
07.20.42 MURATA Hideji M JPN NON REG 6 SARONA2002
07.21.09 BECKER Jean-Jacques 17.12.61 M40 FRA 02 STADE SAINT QUENTINOIS 2 TORHOU2002
07.21.10 PIVETEAU Pascal 7.10.61 M40 FRA NAT TEAM 23 WORCUP2002
07.21.11 KNECHTLE Iwan 71 M SUI APPENZELL 4 BIENNE2002
07.21.25 BARNA Laszlo (02) M40 HUN NAT TEAM 24 WORCUP2002
07.22.14 GACK Denis (02) M40 FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 2 SOLOGN2002
07.22.20 CURTON Bernard 15.11.52 M50 FRA 73 AS AIX LES BAINS 2 CHAVAG2002
07.22.54 SINYUSHKIN Valery (03) M RUS 8 MADRID2002
07.23.57 DROESSLER Thomas M GER LC DOSSE WITTSTOCK 2 EUROPE2002
07.23.57 FINILL Chris 59 M40 GBR HARROW AC 2 MORETO2002
07.24.25 MALIK Haroun 58 M40 GER SCC BERLIN 4 GERMAN2002
07.24.50 BARROSO Jean-Paul 65 M FRA 12 STADE RUTHENOIS 3 CHAVAG2002
07.25.07 SEKIYA Ryoichi M JPN 7 SARONA2002
07.25.17 NEUBAUER Gerhard 11.12.59 M40 GER NAT TEAM 19 EUROPE2002
07.25.39 HOOS Jörg 64 M GER LTF MARPINGEN 5 GERMAN2002
07.26.41 PRUAL Alain (02) M40 FRA 79 SBAC SEVRE BOCAGE 04 CHAVAG2002
07.27.04 LUST Veron M NED NAT TEAM 20 EUROPE2002
07.27.25 VANACKER Etienne M50 BEL 3 TORHOU2002
07.27.32 BRICAULT Christian 52 M45 FRA 86 ASPTT CHATELLERAULT 5 CHAVAG2002
07.27.34 BORDUS Jean-Marc (02) M40 FRA 45 AS AUCHAN OLIVET 1 CHINON2002
07.27.41 ALVAREZ SAINZ Ramon (02) M45 ESP NAT TEAM 25 WORCUP2002
07.27.42 VEDILEI Enrico 6.03.64 M ITA NAT TEAM 26 WORCUP2002
07.28.12 FELLER Robert 24.02.62 M40 GER LTF MARPINGEN 6 GERMAN2002
07.28.14 GOMEZ GARCIA Manuel 66 M ESP C.ATL.MIERES 6 BEZANA2002
07.28.30 VEDILEI Enrico (02) M ITA NAT TEAM 21 EUROPE2002
07.28.39 DE RUITER Edward M NED NAT TEAM 22 EUROPE2002
07.29.23 KONDO Kiminari 11.12.62 M40 JPN NAT TEAM 27 WORCUP2002
07.29.27 ALVAREZ SAINZ Ramon (02) M45 ESP CANAL DE ISABEL II 7 BEZANA2002



Compiled by gerard Stenger, IAU record committee
Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]