Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 
De uitslag van de marathon Eindhoven van 13 oktober 2002 kunt u vinden op http://212.78.187.178//uitslagen.asp?s=3

De top-100 van de vrouwen Chicago marathon van 13 oktober 2002:
1. Paula Radcliffe, England, 2:17:18
2. Catherine Ndereba, Kenya, 2:19:26
3. Yoko Shibui, Japan, 2:21:22
4. Svetlana Zakharova, Russia, 2:21:31
5. Madina Biktagirova, RAS, 2:25:20
6. Deena Drossin, U.S., 2:26:53
7. Kayoko Obata, Japan, 2:28:15
8. Nuta Olaru, Romania, 2:31:37
9. Masako Chiba, Japan, 2:34:36
10. Jeanne Hennessy, U.S., 2:35:53
11. Elizabeth Miller, Australia, 2:36:56
12. Tania Jones, Canada, 2:39:57
13. Christina Wells, Owensboro, Ky., 2:40:23
14. Jen Rhines, U.S., 2:41:14
15. Molly Taber, Boxford, Mass., 2:42:10
16. Joan Benoit-Samuelson, U.S., 2:42:27
17. Carol Le Gate, Green Bay, Wis., 2:44:41
18. Anne Flynn, Augusta, Mich., 2:44:56
19. Tara Pointin, Raleigh, N.C., 2:44:58
20. Jen McConeghy, Raleigh, N.C., 2:45:12
21, Vivienne Conneely, Ireland, 2:46:08
22, Kimberly Miltz, Hoffman Estates, Ill., 2:46:21
23, Susannah Landreth, Newburyport, Mass., 2:46:25
24, Farrell Burns, Charlotte, N.C., 2:47:07
25, Jennifer Rapaport, Melrose, Mass., 2:47:37
26, Mary Coordt, Elk Grove, Calif., 2:47:57
27, Josette Colomb-janin, France, 2:48:26
28, Jodie D'Ariano, Stanton, N.J., 2:48:31
29, Brooke Carney, Golden, Colo., 2:48:36
30, Gloria Iverson, Lincolnwood, Ill., 2:48:37
31, Emily Richard, St. Louis, 2:49:02
32, Doreen McCoubrie, Haddonfield, N.J., 2:49:14
33, Lori Hageman, Haddon Heights, N.J., 2:49:15
34, Nicole Hunt, USA, 2:49:35
35, Sharon Servidio, Washington, D.C., 2:50:08
36, Jackie Brooks, Raleigh, N.C., 2:50:15
37, Veena Reddy, Philadelphia, Pa., 2:50:31
38, Becky Lorey, Sainte Genevieve, Mo., 2:51:43
39, Danielle Johnson, Portland, Ore., 2:51:54
40, Dorothy Gach, Chicago, 2:51:58
41, Kelly Moon, Colorado Springs, Colo., 2:52:37
42, Erica Koenig, Mercer Island, Wash., 2:52:44
43, Susannah Kvasnicka, Great Falls, Va., 2:53:20
44, Sonya Anderson, Minneapolis, Minn., 2:53:37
45, Sarah Kramer, Ogden, Utah, 2:53:42
46, Janice Posey, Flagstaff, Ariz., 2:53:42
47, Alexandra Newman, Golden, Colo., 2:54:02
48, Allison Mills, Nashville, Tenn., 2:54:14
49, Michelle Pomfrey, Lakewood, Ohio, 2:54:28
50, Janice Torpey, Schwenksville, Pa., 2:55:22
51, Carly Graytock, Cambridge, Mass., 2:55:38
52, Kimberly Anderson, Chanhassen, Minn., 2:56:58
53, Elizabeth Reed, Gainesville, Fla., 2:57:18
54, Monica Devreese, Portland, Ore., 2:57:21
55, Kate McCoy, Swarthmore, Pa., 2:57:24
56, Veronica Pineda, Santa Rosa, Calif., 2:57:45
57, Victoria Mills, Atlanta, Ga., 2:57:47
58, Anita Moller, Whitesboro. N.Y., 2:58:10
59, Cynthia Henges, Austin, Texas, 2:58:16
60, Riva Rahl, Dallas, 2:58:19
61, Sharon Donovan, Peoria Ill., 2:58:20
62, Miho Izumikawa, Japan, 2:58:21
63, Kimberly Dezarov, Farmington, Mich., 2:58:22
64, Kimberly Wise, Enon, Ohio, 2:58:25
65, Kelly Bolen, Leland, Ill., 2:58:58
66, Maria Kozloski, Washington, D.C., 2:59:00
67, Molly Demark, Chicago., 2:59:01
68, Julie Cogell, Springfield, Mo., 2:59:04
69, Sherry Thompson, Charlotte, N.C., 2:59:22
70, Maureen Manning, Brentwood, Tenn., 2:59:25
71, Mady Miller, Columbus, Ohio, 2:59:28
72, Lea, Baer, Oneida, Wis., 2:59:28
73, Michele Dowling, Reston, Va., 2:59:40
74, Josephine Killeen, Ireland, 2:59:42
75, Becky Sondag, Casper, Wy., 2:59:42
76, Linda Brenneman, San Juan Capistrano, Calif., 2:59:43
77, Marylee Bolich, Glenbeulah, Wis., 2:59:45
78, Chandra Goodnough, San Diego, 2:59:45
79, Laurie Hanscom, Eden Pairie, Minn., 2:59:50
80, Tracey Vondra, Lake Villa, Ill., 2:59:56
81, Heather Giesen, Maple Grove, Minn., 3:00:00
82, Laura McIntyre, Canada, 3:00:02
83, Lisa Menninger, La Grange, Ill., 3:00:04
84, Yolanda Mercado, Bayamon, P.R., 3:00:10
85, Erin Kelly, Indianapolis, 3:00:15
86, Jennifer Kunst, Port Huron, Mich., 3:00:27
87, Heather Hedrick, Indianapolis, 3:00:39
88, Meg Letherby, Boulder, Colo., 3:00:44
89, Corinne Nimtz, Chicago Ill., 3:00:50
90, Erin Moeller, Cedar Rapids, Iowa, 3:00:58
91, Alice Astorino, Rancho Santa Magarita, Calif., 3:01:03
92, Amy Simonetta, Monroe, La., 3:01:09
93, Willetta Page, Los Angeles, Calif., 3:01:20
94, Krista Blevins, Las Vegas, 3:01:27
95, Paula Vicker, Minneapolis, 3:01:30
96, Nancy Stewart, Atlanta, 3:01:51
97, Jenny Pfaff, Indianapolis, 3:02:10
98, Sandy Hall, Brunswick, Ohio, 3:02:24
99, Kelly Waldo, Lake Orion. Mich., 3:02:28
100, Paula Nankervis, Australia, 3:02:31

De top-100 van de mannen Chicago marathon van 13 oktober 2002:
1. Khalid Khannouchi, U.S., 2:05:56
2. Daniel Njenga, Kenya, 2:06:16
3. Toshinari Takaoka, Japan, 2:06:16
4. Paul Tergat, Kenya, 2:06:18
5. Abdel. El Mouaziz, Morocco, 2:06:46
6. Alan Culpepper, U.S., 2:09:41
7. John Kagwe, Kenya, 2:10:02
8. Driss El Himer, France, 2:11:51
9. Peter Githuka, Kenya, 2:12:43
10. Tobias Hiskia, RSA, 2:13:16
11. Ben Kimondiu, Kenya, 2:13:55
12. Kyle Baker, U.S., 2:14:12
13. Clint Verran, U.S., 2:14:16
14. Keith Dowling, U.S., 2:14:21
15. Ryan Shay, U.S., 2:14:29
16. Pete De La Cerda, U.S., 2:14:40
17. Kentaro Ito, Japan, 2:14:40
18. Josh Cox, U.S., 2:15:00
19. Ian Syster, RSA, 2:16:02
20. Abdelah Behar, France, 2:16:12
21. Shane Nankervis, Australia, 2:17:16
22. Weldon Johnson, U.S., 2:17:50
23. Chris Birchall, England, 2:18:53
24. Michael Aish, New Zealand, 2:19:10
25. Richard Byrne, Sciota, Pa., 2:19:11
26, Joseph Mahoney, Madison, Wis., 2:19:36
27, Carl Rundell, USA, 2:20:04
28, Hermann Achmueller, Italy, 2:21:04
29, Mark Newman, Germantown, Tenn., 2:21:25
30, Yukiyasu Nagao, Japan, 2:21:27
31, William Kabasenche, Knoxville Tenn., 2:21:33
32, Takayuki Shimazaki, Japan, 2:21:36
33, Peter Gilmore, Menlo Park, Calif., 2:21:47
34, Jimmy Hearld, Louisville, Ky., 2:22:16
35, Julian Dwyer, Australia, 2:23:29
36, Getachew Kebede, Ethiopia, 2:23:34
37, Kevin Taylor, Raleigh, N.C., 2:23:39
38, Miguel Sanchez, Canada, 2:24:08
39, Chris Holden, Canada, 2:24:18
40, Matthew Folk, Boardman, Ohio, 2:24:38
41, Fred Bunn, Grand Rapids, Mich., 2:24:45
42, Thomas Teger, Germany, 2:24:49
43, Takashi Matsuyama, Japan, 2:24:50
44, Arnie Schraeder, Port Edwards, Wis., 2:24:55
45, Matt Sciandra, Carrboro, N.C., 2:24:58
46, Rob Hyde, Kentwood, Mich., 2:24:59
47, Lowell Ladd, Lexington, Mass., 2:25:08
48, David Williams, Milwaukee, 2:25:13
49, Patrick Russell, Duluth, Minn., 2:25:28
50, Andy Bupp, Littleton, Colo., 2:25:49
51, Bret Kimple, Tiffin. Ohio,, 2:25:52
52, Tyler Small, St. Louis, 2:26:19
53, Matthew Marcini, York. Pa., 2:26:35
54, Alan Black, Eatonton, Ga., 2:26:37
55, Keven O' Neil, North Kingston, R.I., 2:26:37
56, Robert Blasé, Minneapolis, 2:26:50
57, Ken Cooper, Minneapolis, 2:27:06
58, Jason Medler, Muncie, Ind., 2:27:08
59, Pete Miller, St. Louis Park, Minn., 2:27:11
60, Shane Carr, Racine, Wis., 2:27:15
61, Matt Ames, Lake Orion, Mich., 2:27:17
62, Jason Ryf, Oshkosh, Wis., 2:27:28
63, Shawn Brady, Canada, 2:27:28
64, Matthew Holton, Kula, Hawaii, 2:27:28
65, Terrance Shea, Somerville, Mass., 2:27:40
66, Daniel Pszeniczny, New York, 2:28:05
67, Brad Kirk, Grandville, Mich., 2:28:05
68, Naoki Hirasawa, Japan, 2:28:15
69, David Volk, San Francisco, 2:28:26
70, Dai Roberts, Great Britain, 2:28:30
71, Michael Wardian, Arlington, Va., 2:28:37
72, Josh Metcalf, Worthington, Minn., 2:28:38
73, Christopher Huff, Protem, Mo., 2:28:52
74, Jason Gish, Hagerstown, Md., 2:28:54
75, Mark Gilmore, Columbia. Md., 2:28:57
76, Steve Pasche, Saint Paul, Minn., 2:29:13
77, Nate Stroot, Lee's Summit, Mo., 2:29:15
78, Chad Andrews, Bloomington, Ind., 2:29:24
79, Aaron Bishop, Nashville, 2:29:25
80, Patrick Callahan, West Hartford, Conn., 2:29:26
81, Alan Pietruszkiewicz, Richmond, Va., 2:29:27
82, Andy Hass, Ann Arbor, Mich., 2:29:27
83, Bryan Carlson, Chicago, 2:29:31
84, Ben Rosario, Kirksville, Mo., 2:29:41
85, Thomas Kutter, Eaton, Ohio, 2:29:43
86, Jason Minnick, Maple Grove, Mass., 2:29:44
87, Mike Moyer, Omaha, 2:29:52
88, Jeffrey Shelton, Austin, Texas, 2:30:02
89, Jake Johnson, Atlanta, 2:30:25
90, James Hommes, Pittsburgh, 2:30:32
91, Michael McGrane, Newton Centre, Mass., 2:30:38
92, Tim Geldean, Erie. Colo., 2:30:49
93, Craig Vanderoef, Aliso Viejo, Calif., 2:30:52
94, Tracy Hellman, Sioux Falls, S.D., 2:30:55
95, Patrick Hennigan, San Diego, 2:31:06
96, Gavin Stevens, New Zealand, 2:31:10
97, Patrick Schmid, Switzerland, 2:31:19
98, Jeremy Adler, Providence, R.I., 2:31:22
99, Jan Myrda, Oak Lawn, Ill., 2:32:15
100, Jeffrey Morgan, Hartland, Wis., 2:32:31

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ]