Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 nov 2017
The Authentic Phidippides Run Athene-Sparta-Athene 490 km met Ludo Depoortere
19 nov 2017
Uitslagen weekend 18-19 november
17 nov 2017
NK en WK Skyrunning 2018 met selectieprocedure voor WK
16 nov 2017
Selectiebeleid EK/WK's 2018-2019 voor Nederlandse ultralopers en -loopsters
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2002: Duitse marathons in 2003
* 31 okt 2002: Foto's prijsuitreiking Marathon- & Ultracup 2002
* 30 okt 2002: VOOR GUUS
* 29 okt 2002: Crematie Guus Smit woensdag 30 oktober om 16:30 uur in Den Haag
* 27 okt 2002: Herfstmarathon gehalveerd door hevige storm
* 26 okt 2002: Eindstand Marathon- & Ultracup 2002
* 26 okt 2002: Lucien Taelman wint marathon van Schaarbeek
* 26 okt 2002: Uitvaart Guus dit weekend bekend?
* 24 okt 2002: Over mijn neef Guus
* 24 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 24 okt 2002: Een titel als eerbetoon aan een collega
* 24 okt 2002: Herinneringen aan Guus Smit + Interview Radio West
* 23 okt 2002: Nieuw WR 100 EM
* 22 okt 2002: Stand van de Marathon- & Ultracup 2002 na de 100 km van Stein en de marathon van Huy van 20 oktober 2002
* 22 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 21 okt 2002: Patrick Vanderstraeten wint marathon van Huy
* 21 okt 2002: In memoriam GUUS SMIT
* 20 okt 2002: Klassement NK 100 km Stein 2002
* 20 okt 2002: Stein 100K final results
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 10:30
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 9:45
* 20 okt 2002: Stein 50K final results
* 20 okt 2002: Preliminary results 100K Stein
* 20 okt 2002: Stein 50K after 6:00'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 6:45'
* 20 okt 2002: Stein 50K after 4:20'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 5 hours
* 20 okt 2002: Stein 50K after 1:55'
* 20 okt 2002: Stein after 3:15'
* 20 okt 2002: Stein after 2 hours race
* 20 okt 2002: First report of Stein
* 19 okt 2002: Ems-Jade Lauf: 72 km van Emden naar Wilhemshaven (2002)
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 100 km
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 50 km
* 18 okt 2002: Prijsuitreiking en algemene vergadering Cup 2002
* 18 okt 2002: Summary of the Dutch Ultra Calendar 2003
* 17 okt 2002: De Nederlandse ultrakalender 2003
* 16 okt 2002: Vervoersproblemen op Amsterdam Marathon-dag
* 14 okt 2002: Uitslagen marathons 13 oktober 2002
* 14 okt 2002: IAAF WBP criteria ratified
* 14 okt 2002: Tussenstand Nederlands ultraklassement
* 14 okt 2002: Worldlist 100K men 2002
* 14 okt 2002: Bologna to Zocca (Italia) 6/10
* 14 okt 2002: Olne-Spa-Olne, 24 november 2002
* 13 okt 2002: Nieuwe wereldbestprestatie marathon voor Paula Radcliffe
* 13 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Beloeil van 12 okt. 2002
* 12 okt 2002: Stéphane Jordens wint marathon van Beloeil
* 11 okt 2002: Informatie NK 100 km Stein
* 9 okt 2002: Persbericht MSLoop Almere 2002
* 9 okt 2002: Uitslag 6 uur Amersfoort (NED)
* 8 okt 2002: Doorkomsten Amersfoort marathon
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 31 tot en met 60)
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 1 tot en met 30)
* 7 okt 2002: Uitslag marathon Amersfoort
* 7 okt 2002: Website Spartathlon sterk verbeterd
* 7 okt 2002: Jeffry Oonk over de Spartathlon
* 7 okt 2002: 2e persbericht NK 100 km 2002 in Stein
* 7 okt 2002: Voorinschrijvers NK 100 km Stein
* 6 okt 2002: Uitslag 24 uur van Almere 2002
* 3 okt 2002: Uitdagende ultralopen
* 3 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Gent van 29 sept. 2002
* 3 okt 2002: International Fixture List 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 

Stein, 20 oktober 2002, NK 100 km Programmatuur van
a.v. Caesar Anton H.M. Smeets
Startlijst alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

1 Drenth, Wicher 700305 NED Mse Achilles Top
2 Huntjens, Pedro 67 NED Mse Unitas
3 Kempinski, Roger 720114 NED Mse #
4 Loop van de, Edwin 680101 NED Mse AV Oss'78
5 Lust, Veron 630112 NED Mse NEA Volharding
6 Nabuurs, Jan 620517 NED Mse Av De Keien
7 Roest, Thijs 650924 NED Mse Artemis
8 Velzen van, Henny 661112 NED Mse Loopgroep P.K.
9 Vliert van de Andre 691006 NED Mse AV Ron Clarke
10 Brunner, Michael 660401 GER Mse ASC Boxdorf

11 Glienke, Peter 640427 GER Mse #
12 Gurries, Tilman 690417 GER Mse LSF Unna 2000
13 Kloek, Patrick 641119 BEL Mse Atletica 84
14 Kotsybka, Andriy 690509 UKR Mse Ukrainian Athl.Fed.
15 Krejci, Jiri 660410 CZE Mse Sokol Brno-Turany
16 Kuhn, Heiko 650420 GER Mse PSV Halle
17 Leschin, Andrei 68 BLR Mse Vitabeg
18 Mytyay, Valeriy 630928 UKR Mse Ukrainian Athl.Fed.
19 Smondrk, Rostislav 661223 CZE Mse #
20 Stynen, Geert 691223 BEL Mse # Turnhout

21 Wallesch, Rene 720525 GER Mse 100 Marathon Club
22 Ent van der, Ferry 590924 NED M40 avVN
23 Jakobs, Herman 620531 NED M40 AV Venray
24 Jakobs, Ruud 621230 NED M40 RAV Komeet
25 Moskalenko, Valery 610516 NED M40 AV De Liemers
26 Meppelink, Henk 611231 NED M40 AV Spurt 88
27 Muyers, John 621014 NED M40 # Haarlem
28 Reijngoudt, Rinus 590314 NED M40 Scheldesport
29 Schoen, Alfred 581031 NED M40 # Purmerend
30 Steyger, Rob 590602 NED M40 avVN

31 Zoutman, Rut 590111 NED M40 Olympus'70
32 Zwan van der, Andre 590314 NED M40 avVN
33 Beckers, Paul 620822 BEL M40 AC Herentals
34 Dem'yanenko, Oleksandr 601203 UKR M40 Ukrainian Athl.Fed.
35 Ickert, Peter 610717 GER M40 Rontgen SC Remscheid
36 Lorenz, Peter 580419 GER M40 TV Huchem-Stammeln
37 Michollek, Wolfgang 600122 GER M40 GSV Porz
38 Moyson, Renaat 611002 BEL M40 AC Opwijk
39 Werner, Peter 611008 GER M40 # Hennef
40 Rimaschevki, Alexander 57 BLR M40 Vitabeg

41 Widera, Burkhard 591030 GER M40 TV Horne
42 Suijkerbuijk, Peter 560317 NED M45 Diomedon
43 Dijkgraaf, Jan-Willem 530902 NED M45 AV Cialfo
44 Epskamp, Wim 540108 NED M45 AV Haarlemmermeer
45 Dijk, Ubel 550712 NED M45 Impala
46 Bakker, Ron 561001 NED M45 avVN
47 Munnik de, Henny 550422 NED M45 AV Zuidwal
48 Sipers, Henk 550817 NED M45 avVN
49 Hendriks, Tom 550510 NED M45 AV Haarlemmermeer
50 Bouwens, John 550831 NED M45 TV AZC

51 Bykov, Oleg 55 BLR M45 Vitabeg
52 Muller, Gunter 551107 GER M45 Marathon DT Cologne
53 Schwerk, Wolfgang 550728 GER M45 SuS Schalke 96
54 Tichelen van, Leo 55 BEL M45 AC Herentals
55 Vanbecelaere, Jef 550124 BEL M45 Beverhout AC
56 Bedelier, Hein 480623 NED M50 STB
57 Driesum van, Feike 520806 NED M50 Loopgroep P.K.
58 Meijer, Lammert 490708 NED M50 avVN
59 Mol, Ben 490422 NED M50 Voorne Atletiek
60 Slaaf, Sjoerd 520819 NED M50 SV Friesland

61 Wakeren van, Hans 49 NED M50 Unitas
62 Westhuis, Cor 481009 NED M50 SV Friesland
63 Heise, Hans-Peter 490614 GER M50 LG Nord Berlin
64 Dammekens, Wilson 520531 BEL M50 AC Geraardsbergen
65 Simankov, Stanislav 49 BLR M50 Vitabeg
66 Boer de, Lex 470623 NED M55 avVN
67 Honing, Gijs 450609 NED M55 avVN
68 Kuijpers, Theo 460429 NED M55 AV De Keien
69 Nillissen, Gerrit 431107 NED M55 AV Cifla
70 Okkersen, Henry 451016 NED M55 AV Caesar

71 Pfeifer, Jo 470510 NED M55 Unitas
72 Schoenmakers, Vincent 390724 NED M60 DES Eersel
73 Vedder, Cees 401203 NED M60 AV Zuidwal
74 Woude van der, Cees 461216 NED M55 AV Haarlemmermeer
75 Jackel, Heinz 470924 GER M55 LG Kreis Ahrweiler
76 Vanderzander, Frans 470803 BEL M55 # Balen
77 Flume, Karl-Heinz 471009 GER M55 Viermerker Dortmund
78 Kiser, Alexander 44 BLR M55 Vitaber
79 Bogaert, Joseph 420312 BEL M60 AC Herentals
80 Gehrke, Lothar 390402 GER M60 100 Marathon Club

81 Buiten, Ria 541105 NED W45 avVN
82 Cazemier, Janneke 631109 NED W35 Artemis
83 Heijnen, Lies 560214 NED W45 avVN
84 Butsele van, Annie 620825 BEL W40 AC Geraardsbergen
85 Schwing, Beate 590305 GER W40 OSC Waldniel
86 Berger-Schmitt, Regina 560103 GER W45 LT Sudwest Karlsruhe
87 Schmidt, Gudrun 441005 GER W55 LT Bittermark
88 Benoehr, Astrid 571008 GER W45 # Berdisch Gladbach
89 Bakiye, Duran 590111 TUR W40 Maraton Turk
90 Mitrofanova, Nina 570426 UKR W45 Ukrainian Athl.Fed.

91 Vis, Prisca 631001 NED W35 Loopgroep P.K.
92 Hrybayedau, Mikalai 610210 BLR M40 Nemiga
93 Rysik, Yauheni 520215 BLR M50 Nemiga
94 Languille, Michel 480501 FRA M50 As Du Lotto
95 Girault, Henri 360722 FRA M65 Ind HS Poitoy FFA


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]