Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 

Stein, 20 oktober 2002, 50 km Programmatuur van
a.v. Caesar Anton H.M. Smeets
Stand na 6:00 uur alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

87 Toptun, Andriy 801231 UKR Mse 9 2:49'47" 50.000
65 Gijzen, Gerard 610510 NED M40 9 3:35'57" 50.000
61 Suijkerbuijk, Jan 630331 NED Mse 9 3:38'34" 50.000
51 Bolwerk, Carlo 630307 NED Mse 9 3:56'42" 50.000
64 Frenken, Han 620713 NED M40 9 3:57'30" 50.000
79 Vliet van, Anja 620119 NED W40 9 3:57'57" 50.000
70 Diederen, Charles 550511 NED M45 9 4: 6'27" 50.000
78 Knops, Petra 590712 GER W40 9 4:10'39" 50.000
81 Doornbos, Lydia 780717 NED Wse 9 4:11'20" 50.000
68 Arends, Henk 531112 NED M45 9 4:21'44" 50.000

50 Bodelier, Donne 760822 NED Mse 9 4:31'40" 50.000
67 Schepers, Leon 580312 NED M40 9 4:35'43" 50.000
72 Maessen, Jan 520624 NED M50 9 4:39'23" 50.000
80 Houben, Jean 580902 NED M40 9 4:48'25" 50.000
62 Vansanok, Anatoli 74 BLR Mse 9 4:52' 2" 50.000
71 Visscher, Johan 550809 NED M45 9 4:52'19" 50.000
82 Mol, Ben 490422 NED M50 9 4:52'59" 50.000
83 Dijkgraaf,Jan-Willem 530902 NED M45 9 4:58'13" 50.000
88 Bullig, Cornelia 590920 GER W40 8 4: 6'23" 44.500
52 Harenberg, Henk 630529 NED Mse 8 4:31'54" 44.500

58 Prokop, Karel 66 CZE Mse 8 4:44'28" 44.500
69 Becker, Karl-Heinz 550129 GER M45 8 5: 9'16" 44.500
76 Becker, Barbara 590804 GER W40 8 5:25'29" 44.500
75 Prokopova, Jirina 66 CZE W35 8 5:38'12" 44.500
60 Saes, Henri 740116 NED Mse 7 3:10'23" 39. 0
56 Peters, Adrie 650728 NED Mse 7 3:49'45" 39. 0
86 Rotterdam van, Gerrit 550703 NED M45 6 2:50'25" 33.500
63 Cloosterman, Theo 570422 NED M45 6 3:39'14" 33.500
77 Buiter, Erna 530412 NED W45 6 4:13'14" 33.500
54 Lemmens, John 711031 NED Mse 5 2:16'36" 28. 0

57 Peters, Richard 730109 NED Mse 5 2:32'57" 28. 0
53 Knops, Wolfgang 640314 GER Mse 5 2:51'48" 28. 0
74 Johring, Jutta 671113 GER Wse 3 1:26'53" 17. 0


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]