Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
26 mei 2019
Bokemei Run 2019 7e e editie
22 mei 2019
De afdeling ultralopen van SV. Diomedon stopt met organiseren van het jaarlijkse ultraloop evenement
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 28 mei 2000: Oprichting KNAU Werkgroep Ultralange Afstand
* 28 mei 2000: Mik Borsten en Jos Everts onder 7.45 en 1.30 op hun recordpogingen!
* 26 mei 2000: Nieuws over de Nederlandse ultramarathon-kalender 2000-2001
* 26 mei 2000: Al 14 dapperen hebben zich ingeschreven voor de 72 uur in Deventer
* 24 mei 2000: Weer nieuwe marathon op de kalender.
* 23 mei 2000: Marathons komen en Marathons gaan...
* 22 mei 2000: Smeets vs Heusinkvelt
* 22 mei 2000: Schoorl is geen Marathon meer.
* 21 mei 2000: Recordaantal sololopers aan de Eemmeerloop
* 19 mei 2000: Ton Smeets geeft zijn visie aan Andy Milroy
* 18 mei 2000: IAU komt met nieuwe statuten
* 18 mei 2000: 60 van Gistel houd op te bestaan??
* 16 mei 2000: Grote opkomst verwacht bij de Eemmeerloop
* 16 mei 2000: Geert Breynaert won De 60 km van Gistel
* 16 mei 2000: Ook 24 en 48 uur tijdens de 72 uur Deventer
* 15 mei 2000: Uitslag Valkenbergrun.
* 15 mei 2000: Edward de Ruiter wint ValkenbergRun
* 15 mei 2000: Mik Borsten valt wereldrecord op de hele triatlon aan
* 9 mei 2000: Voorlopige startlijst Valkenbergrun
* 9 mei 2000: Eric Gerome wint Maasmarathon in 2:17'20.
* 7 mei 2000: Wilfred Kiplagat Samoei wint in 2:30:13 de Almere Marathon
* 3 mei 2000: Sunada klasse apart in zware 100 km in de Dordogne
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 

Stein, 20 oktober 2002, NK 100 km Programmatuur van
a.v. Caesar Anton H.M. Smeets
Stand na 9:45 uur alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

14 Kotsybka, Andriy 690509 UKR Mse 18 7:37'40" 100.000
5 Lust, Veron NC 630112 NED Mse 18 7:45'57" 100.000
76 Vanderzander, Frans 470803 BEL M55 18 7:48'44" 100. 0
4 Loop van de, Edwin NC 680101 NED Mse 18 7:52'45" 100. 0
31 Zoutman, Rut NC 590111 NED M40 18 7:53'34" 100. 0
15 Krejci, Jiri 660410 CZE Mse 18 7:54'40" 100. 0
44 Epskamp, Wim NC 540108 NED M45 18 7:56'21" 100. 0
6 Nabuurs, Jan NC 620517 NED Mse 18 8:02'14" 100. 0
40 Rimaschevki, Alexander 570120 BLR M45 18 8:04'42" 100. 0
36 Lorenz, Peter 580419 GER M40 18 8:06'23" 100. 0

92 Hrybayedau, Mikalai 610210 BLR M40 18 8:12'52" 100. 0
49 Hendriks, Tom NC 550510 NED M45 18 8:14'48" 100. 0
55 Vanbecelaere, Jef 550124 BEL M45 18 8:21'16" 100. 0
13 Kloek, Patrick 641119 BEL Mse 18 8:24' 4" 100. 0
20 Stynen, Geert 691223 BEL Mse 18 8:35' 7" 100. 0
46 Bakker, Ron NC 561001 NED M45 18 8:35' 9" 100. 0
41 Widera, Burkhard 591030 GER M40 18 8:36' " 100.000
38 Moyson, Renaat 611002 BEL M40 18 8:39'42" 100. 0
23 Jakobs, Herman NC 620531 NED M40 18 8:46' 6" 100. 0
88 Benoehr, Astrid 571008 GER W45 18 8:57' 3" 100. 0

69 Nillissen, Gerrit NC 431107 NED M55 18 9:05'26" 100. 0
42 Suijkerbuijk, Peter NC 560317 NED M45 18 9:07'58" 100. 0
19 Smondrk, Rostislav 661223 CZE Mse 18 9:09' 2" 100. 0
81 Buiten, Ria NC 541105 NED Wse 18 9:18' 6" 100. 0
16 Kuhn, Heiko 650420 GER Mse 18 9:20'44" 100. 0
89 Bakiye, Duran 590111 TUR W40 18 9:23'11" 100. 0
45 Dijk, Ubel NC 550712 NED M45 18 9:26'55" 100. 0
62 Westhuis, Cor NC 481009 NED M50 17 9:30'45" 100.000
93 Rysik, Yauheni 520215 BLR M50 18 9:34'42" 100. 0
66 Boer de, Lex NC 470623 NED M55 17 9:39'12" 100.000

83 Heijnen, Lies NC 560214 NED Wse 18 9:51' 8" 100. 0
60 Slaaf, Sjoerd NC 520819 NED M50 18 9:51'39" 100. 0
74 Woude van der, Cees NC 461216 NED M55 18 9:53'21" 100. 0
1 Drenth, Wicher NC 700305 NED Mse 18 9:56'25" 100. 0
58 Meijer, Lammert NC 490708 NED M50 18 9:58' 5" 100. 0
90 Mitrofanova, Nina 570426 UKR W45 18 10:00'21" 100. 0
86 Berger-Schmitt, Regina 560103 GER W45 18 10:16'25" 100. 0
21 Wallesch, Rene 720525 GER Mse 18 10:25'38" 100. 0


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]