Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 42 days
* 29 mei 2009: Uit de oude doos: de eerste 12 Uurs Estafette Den Haag 1988
* 28 mei 2009: Marc Vanderlinden getroffen door hersentrombose
* 27 mei 2009: Cor Westhuis moet opgeven, Jan Nabuurs vijfde in TransEurope Footrace
* 26 mei 2009: Teams WK 100 km Torhout bekend
* 26 mei 2009: Tussenstand M&U Cup na Self Transcendence 50K en 100K
* 24 mei 2009: Muzhingi verslaat Shvetsov in de Comrades
* 23 mei 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 35 days
* 21 mei 2009: Lex de Boer wint tweede Woensdag Gehaktdag Marathon te Glimmen
* 21 mei 2009: Self Transcendence 100/50 km 23 mei
* 20 mei 2009: Jan Nabuurs naar de vijfde plaats, Ria Buiten moet strijd staken
* 19 mei 2009: Elfde editie Pieter-ROG-pad 2009
* 18 mei 2009: De 84e editie van de Comrades Marathon 24/5
* 18 mei 2009: Korte mededeling van Gijs Honing
* 17 mei 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 28 days
* 15 mei 2009: Jan Nabuurs zesde in de TransEurope Footrace
* 15 mei 2009: Tussenstand M&U Cup na Antwerpen en Steenbergen
* 15 mei 2009: K(ameraden) en C(amera’s) loopje
* 14 mei 2009: Jan Derksen van AV ’34 overleden
* 13 mei 2009: De 100ste Nederlandse marathon van Peter Akerboom
* 10 mei 2009: Nederlands Kampioenschap 24 uur
* 9 mei 2009: TransEurope FootRace: general ranking after 21 days
* 6 mei 2009: Goede en slechte berichten uit de TransEurope Footrace
* 6 mei 2009: Anne-Cécile Fontaine duldde bij WK slechts twee mannen voor zich
* 3 mei 2009: TransEurope FootRace: general ranking after 2nd week
* 3 mei 2009: Inschrijving Steenbergen verlengd tot 7 mei
* 3 mei 2009: Voorlopige uitslag WC 24 hrs in Bergamo
* 3 mei 2009: Tussenstand WC 24 hrs in Bergamo na 18 uur
* 2 mei 2009: Tussenstand na 12 uur in Bergamo WC 24 hrs
* 2 mei 2009: Tussenstand na 6 uur in Bergamo WC 24 hrs
* 2 mei 2009: Live reports: Bergamo WC / EC 24 hrs has started
* 2 mei 2009: Starters en finishers Zestig van Texel 2009
* 1 mei 2009: Zes Uur Haarlemmermeer op nieuw parcours Vijfhuizen
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 

Stein, 20 oktober 2002, NK 100 km Programmatuur van
a.v. Caesar Anton H.M. Smeets
Stand na 9:45 uur alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

14 Kotsybka, Andriy 690509 UKR Mse 18 7:37'40" 100.000
5 Lust, Veron NC 630112 NED Mse 18 7:45'57" 100.000
76 Vanderzander, Frans 470803 BEL M55 18 7:48'44" 100. 0
4 Loop van de, Edwin NC 680101 NED Mse 18 7:52'45" 100. 0
31 Zoutman, Rut NC 590111 NED M40 18 7:53'34" 100. 0
15 Krejci, Jiri 660410 CZE Mse 18 7:54'40" 100. 0
44 Epskamp, Wim NC 540108 NED M45 18 7:56'21" 100. 0
6 Nabuurs, Jan NC 620517 NED Mse 18 8:02'14" 100. 0
40 Rimaschevki, Alexander 570120 BLR M45 18 8:04'42" 100. 0
36 Lorenz, Peter 580419 GER M40 18 8:06'23" 100. 0

92 Hrybayedau, Mikalai 610210 BLR M40 18 8:12'52" 100. 0
49 Hendriks, Tom NC 550510 NED M45 18 8:14'48" 100. 0
55 Vanbecelaere, Jef 550124 BEL M45 18 8:21'16" 100. 0
13 Kloek, Patrick 641119 BEL Mse 18 8:24' 4" 100. 0
20 Stynen, Geert 691223 BEL Mse 18 8:35' 7" 100. 0
46 Bakker, Ron NC 561001 NED M45 18 8:35' 9" 100. 0
41 Widera, Burkhard 591030 GER M40 18 8:36' " 100.000
38 Moyson, Renaat 611002 BEL M40 18 8:39'42" 100. 0
23 Jakobs, Herman NC 620531 NED M40 18 8:46' 6" 100. 0
88 Benoehr, Astrid 571008 GER W45 18 8:57' 3" 100. 0

69 Nillissen, Gerrit NC 431107 NED M55 18 9:05'26" 100. 0
42 Suijkerbuijk, Peter NC 560317 NED M45 18 9:07'58" 100. 0
19 Smondrk, Rostislav 661223 CZE Mse 18 9:09' 2" 100. 0
81 Buiten, Ria NC 541105 NED Wse 18 9:18' 6" 100. 0
16 Kuhn, Heiko 650420 GER Mse 18 9:20'44" 100. 0
89 Bakiye, Duran 590111 TUR W40 18 9:23'11" 100. 0
45 Dijk, Ubel NC 550712 NED M45 18 9:26'55" 100. 0
62 Westhuis, Cor NC 481009 NED M50 17 9:30'45" 100.000
93 Rysik, Yauheni 520215 BLR M50 18 9:34'42" 100. 0
66 Boer de, Lex NC 470623 NED M55 17 9:39'12" 100.000

83 Heijnen, Lies NC 560214 NED Wse 18 9:51' 8" 100. 0
60 Slaaf, Sjoerd NC 520819 NED M50 18 9:51'39" 100. 0
74 Woude van der, Cees NC 461216 NED M55 18 9:53'21" 100. 0
1 Drenth, Wicher NC 700305 NED Mse 18 9:56'25" 100. 0
58 Meijer, Lammert NC 490708 NED M50 18 9:58' 5" 100. 0
90 Mitrofanova, Nina 570426 UKR W45 18 10:00'21" 100. 0
86 Berger-Schmitt, Regina 560103 GER W45 18 10:16'25" 100. 0
21 Wallesch, Rene 720525 GER Mse 18 10:25'38" 100. 0


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]