Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 dec 2017
Uitslagen weekend 16-17 december
10 dec 2017
Uitslagen weekend 8-10 december
8 dec 2017
Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
5 dec 2017
Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2002: Duitse marathons in 2003
* 31 okt 2002: Foto's prijsuitreiking Marathon- & Ultracup 2002
* 30 okt 2002: VOOR GUUS
* 29 okt 2002: Crematie Guus Smit woensdag 30 oktober om 16:30 uur in Den Haag
* 27 okt 2002: Herfstmarathon gehalveerd door hevige storm
* 26 okt 2002: Eindstand Marathon- & Ultracup 2002
* 26 okt 2002: Lucien Taelman wint marathon van Schaarbeek
* 26 okt 2002: Uitvaart Guus dit weekend bekend?
* 24 okt 2002: Over mijn neef Guus
* 24 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 24 okt 2002: Een titel als eerbetoon aan een collega
* 24 okt 2002: Herinneringen aan Guus Smit + Interview Radio West
* 23 okt 2002: Nieuw WR 100 EM
* 22 okt 2002: Stand van de Marathon- & Ultracup 2002 na de 100 km van Stein en de marathon van Huy van 20 oktober 2002
* 22 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 21 okt 2002: Patrick Vanderstraeten wint marathon van Huy
* 21 okt 2002: In memoriam GUUS SMIT
* 20 okt 2002: Klassement NK 100 km Stein 2002
* 20 okt 2002: Stein 100K final results
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 10:30
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 9:45
* 20 okt 2002: Stein 50K final results
* 20 okt 2002: Preliminary results 100K Stein
* 20 okt 2002: Stein 50K after 6:00'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 6:45'
* 20 okt 2002: Stein 50K after 4:20'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 5 hours
* 20 okt 2002: Stein 50K after 1:55'
* 20 okt 2002: Stein after 3:15'
* 20 okt 2002: Stein after 2 hours race
* 20 okt 2002: First report of Stein
* 19 okt 2002: Ems-Jade Lauf: 72 km van Emden naar Wilhemshaven (2002)
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 100 km
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 50 km
* 18 okt 2002: Prijsuitreiking en algemene vergadering Cup 2002
* 18 okt 2002: Summary of the Dutch Ultra Calendar 2003
* 17 okt 2002: De Nederlandse ultrakalender 2003
* 16 okt 2002: Vervoersproblemen op Amsterdam Marathon-dag
* 14 okt 2002: Uitslagen marathons 13 oktober 2002
* 14 okt 2002: IAAF WBP criteria ratified
* 14 okt 2002: Tussenstand Nederlands ultraklassement
* 14 okt 2002: Worldlist 100K men 2002
* 14 okt 2002: Bologna to Zocca (Italia) 6/10
* 14 okt 2002: Olne-Spa-Olne, 24 november 2002
* 13 okt 2002: Nieuwe wereldbestprestatie marathon voor Paula Radcliffe
* 13 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Beloeil van 12 okt. 2002
* 12 okt 2002: Stéphane Jordens wint marathon van Beloeil
* 11 okt 2002: Informatie NK 100 km Stein
* 9 okt 2002: Persbericht MSLoop Almere 2002
* 9 okt 2002: Uitslag 6 uur Amersfoort (NED)
* 8 okt 2002: Doorkomsten Amersfoort marathon
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 31 tot en met 60)
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 1 tot en met 30)
* 7 okt 2002: Uitslag marathon Amersfoort
* 7 okt 2002: Website Spartathlon sterk verbeterd
* 7 okt 2002: Jeffry Oonk over de Spartathlon
* 7 okt 2002: 2e persbericht NK 100 km 2002 in Stein
* 7 okt 2002: Voorinschrijvers NK 100 km Stein
* 6 okt 2002: Uitslag 24 uur van Almere 2002
* 3 okt 2002: Uitdagende ultralopen
* 3 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Gent van 29 sept. 2002
* 3 okt 2002: International Fixture List 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2002
 
Marathon van Huy - 20 oktober 2002

1 VANDERSTRAETEN Patrick MSE Vita 2:24:04
2 PIERRON Olivier MSE Olne 2:26:45
3 VANDERBECK Yves MSE 2:28:41
4 JAMOULLE Patrick MSE Fcha 2:31:29
5 VANHOOF Eddy MSE 2:32:26
6 HANOT Serge MSE Usbr 2:35:53
7 TAELMAN Lucien M40 2:37:19
8 HADJ Paul MSE Osga 2:39:59
9 BONFOND Dominique M40 Fcha 2:41:34
10 DETIEGE Filip MSE 2:43:56
11 LEFAIBLE Yvan M50 Oeh 2:44:07
12 VANDORMAEL Luc M40 Cabw 2:44:32
13 LEBEAU Frederic MSE Joggans 2:45:43
14 ANDRIEU Frederic MSE 2:45:54
15 UITDEBROEKS Romain M50 Aca 2:46:07
16 DELZANDRE Pascal MSE Caf 2:46:43
17 FABRY Richel M40 Amay 2:47:51
18 DOUPAGNE Claude MSE Ser 2:48:07
19 SALSANOV Ibragim M40 Lwa 2:48:13
20 SWENNEN Michel MSE 2:48:14
21 MATHY Dominique M40 2:48:37
22 FLAMAND Jean-Pierre MSE Fer 2:48:44
23 LUCCHESE Serge M40 Amay 2:49:02
24 MARCHIONE Rosario M40 2:49:14
25 DATTOLI Matteo M40 2:49:28
26 GILLET J.Paul M50 Isv 2:50:06
27 BERTELS Marc M40 2:50:38
28 DESCHRYVERE Eric MSE 2:51:11
29 MATHOT Patrice MSE Jc Hsh 2:52:17
30 RORIVE Alain M40 2:53:05
31 VERHAEGHE Patrick M40 2:53:19
32 FALZONE Croce M40 Ser 2:53:23
33 THAUVOYE Blaise MSE 2:53:47
34 DEPAUW Emmanuel MSE 2:54:28
35 HAUWAERTS Dieter MSE 2:54:55
36 VANDROGENBROECK Virginie WSE Usbr 2:55:27
37 MAIRESSE Michel M40 Obj 2:55:48
38 PAQUES Thierry MSE Amc 2:56:25
39 LEVACQ Guy M50 Ldlv 2:56:29
40 LEFEBVRE Alain M40 Vico 2:56:33
41 MATHOREL J-Michel MSE Spibo 2:56:39
42 TUTELAIRE Marc MSE 2:56:47
43 JAMBON Claude MSE 2:56:55
44 LOOP J-Pierre M40 Spa 2:56:57
44 VANDENDAELE Guy MSE 2:56:57
46 POQUET Yvan M40 Lwa 2:56:58
47 TAILDEMAN Thierry MSE 2:56:58
48 APIECIONEK Vincent M50 2:57:03
49 WISLET Christophe MSE 2:57:25
50 PLAS Eric MSE 2:57:30
51 NEVE Pascal MSE Tortues 2:57:32
52 DEWIT Raymond MSE Amay 2:57:37
53 LANNOY Michel M40 Amay 2:57:50
54 SOMERS Koen MSE 2:57:53
55 CELIS Paul M40 Ac Lierse 2:57:55
56 VAN RENTERGHEM Jean M60 Macw 2:58:04
57 LHOST Christian MSE Fer 2:58:04
58 RICOUR Serge M40 2:58:14
59 DE SIMONE Roberto M40 Ser 2:58:14
60 GEENS Marc M40 2:58:15
61 GUIDOLIN Jean Pierre M40 Ser 2:58:22
62 BROQUET Philippe MSE 2:58:27
63 DEPAS Rene MSE Serunner 2:58:30
64 CORNET Yvan M40 Arch 2:58:31
65 VINCENT William MSE Papidiwi 2:58:36
66 DREZE J-Michel M40 2:58:49
67 WILLEMS Christian M50 2:59:21
68 CRESPINET Alain MSE Rcb 2:59:25
69 SMETS Patrick M40 3:00:42
70 VOELL Guenter M40 Lgmuetze 3:01:15
71 DENDAL Didier MSE 3:01:34
72 LEYSEN Patrick M40 Marcklop 3:02:36
73 LAFORGE Claude M40 Ttc 3:02:44
74 CG62967 MSE 3:02:53
75 VANDEVENNE Geert MSE 3:02:55
76 VAN LOOY Christel W40 3:03:14
77 HERMAN Philippe MSE 3:03:29
78 BARTIAUX Roger M50 3:03:41
79 CRAEYNEST J.Marc MSE Joggans 3:04:18
80 JADOT Pierre M40 Serunner 3:04:21
81 KOCH Michel M40 3:04:25
82 KISACIK Ibrahim MSE Aclo 3:05:24
83 DE HAES Olivier MSE 3:05:29
84 LENAERS Charles D. M40 3:05:45
85 DE REUSE Frans M40 Jogmollen 3:05:55
86 MARIEN Rik M50 Vach 3:06:06
87 MOHIMONT Luc M40 3:07:23
88 PISCART Pierre M40 Onh 3:07:26
89 FANNES Dirk M40 3:07:30
90 VANBELLINGHEN Victor M40 Oxy 3:07:36
91 HAVARD Charles M40 3:08:03
92 PIRO Carlo M50 Ser 3:08:37
93 BINKERT Marc M40 Ldlv 3:08:38
94 VANPARYS Gino MSE 3:08:50
95 DE VLAEMINCK Vincent MSE 3:09:01
96 LEBEAU Fernand M50 Axa Team 3:09:05
97 ARCHAMBEAU Roger M50 3:09:05
98 ILARDO Rosario M50 Ser 3:09:12
99 DE MONTJOYE Gregory MSE 3:10:50
100 PEUMANS Willy M50 3:11:01
101 MELON Luc M40 3:12:03
102 LELOUP Didier MSE 3:12:12
103 MEUNIER Claire W40 Arche 3:12:14
104 ERAERTS Willy M60 Usbr 3:12:18
105 LEUTENEZ Marnix M50 3:12:33
106 BUCHE Jean Pascal MSE 3:12:34
107 VAN NOTEN Omer M50 Roba 3:12:40
108 WERTZ Luc MSE 3:12:52
109 PAQUET J-Eric MSE Costards 3:12:59
110 LODEZ Celso M40 3:13:05
111 LAUWERS Michel M40 Lwa 3:13:09
112 MAURO Calogero M60 Ser 3:13:13
113 DAMBLON Georges M50 Bjb 3:13:33
114 DAMBLON Regine W40 Aclo 3:13:33
115 BOLSEE Hugues MSE 3:13:34
116 ELSOCHT Michel MSE Axa Team 3:13:47
117 KRINGS Viktor M40 Scbutg 3:14:11
118 JAUNARD Yves M40 Nac 3:14:13
119 PONCHELET A.Daniel MSE 3:14:14
120 LENAERTS Carl MSE Ldlv 3:14:16
121 COLBACK Eric MSE Smap Run 3:14:31
122 UBIETA Didier M40 3:14:41
123 DEFRAENE Arturo MSE Antilob 3:14:54
124 PAHAUT Christian M40 Antilob 3:15:12
125 BALTUS Pascal MSE 3:15:29
126 GEORGES Francois M40 3:15:55
127 GRANDJEAN Benoit MSE 3:16:01
128 MANSHOVEN Rene M40 Aca 3:16:07
129 MAES Luc M50 3:16:20
130 PAPIA Francois MSE 3:16:42
131 LEEMANS J.Francois MSE Spa 3:17:05
132 STOCKMANS Francois MSE Rcb 3:17:12
133 LIGNON Benoit MSE 3:17:14
134 WUIDARD J.Luc M40 Costards 3:17:36
135 PEETERS Bernard M40 3:17:42
136 STEEMAN Alain MSE 3:17:49
137 TACQ Luc M40 3:17:50
138 MANCINI Michel M50 Ser 3:17:59
139 MESTER Marcel M50 3:18:00
140 DETIENNE Georges M50 Ocan 3:18:01
141 CRAEYNEST Joseph MSE 3:18:20
142 CARTON Hubert M40 Arche 3:18:31
143 LOUETTE Anne W40 Huy 3:18:43
144 VERVIER Bernard M40 3:18:49
145 CHAUVIER J.Pierre M40 Walcourt 3:18:59
146 FALQUE Pierre M40 Joggplus 3:19:01
147 ROSSI Claude M40 Joggplus 3:19:02
148 VAN LANDUYT J.Yves MSE Onh 3:19:05
149 CLYMANS Rene M40 3:19:08
150 LEONARD Marc MSE Fcha 3:19:18
151 LE-CHARLIER Baudouin M50 3:19:21
152 EMMERECHTS Carl MSE 3:20:39
153 LEJEUNE Bruno M40 3:21:05
154 MAUROIS Victor M50 Jc Hsh 3:21:23
155 TRULLEMANS J-Luc MSE 3:21:26
156 RIGAU Jean-Francois MSE 3:21:33
157 LOUIS Eric MSE 3:21:57
158 YERNAUX Huguette W40 Boa 3:22:47
159 TOUSSAINT Alain M40 Mpw 3:23:41
160 CHARLIER Pascal MSE Rcnamur 3:23:58
161 GOEMAERE Gilbert M50 3:24:12
162 MOMMAERTS Georges M60 Rcb 3:24:21
163 MASQUELIER Pascal M40 3:24:38
164 PASSARELLO Guuseppe MSE 3:24:42
165 DUBOIS Luc M40 3:24:42
166 GULLOTTA Antonio MSE 3:24:43
167 BOVY Paul MSE Ldvt 3:24:46
168 TANGHE Frank M40 Avmo 3:25:41
169 DEKKERS Daniel M60 3:25:41
170 GEUDVERT Bernard M40 3:25:45
171 MONIOTTE Gilles-Anto MSE 3:26:04
172 HENNERESSE Isabelle WSE Jccs 3:26:15
173 BOMBAERTS Michel M50 Oeh 3:26:20
174 T'KINDT Bruno M40 Hac 3:26:44
175 PAESMANS Alain MSE 3:26:45
176 GODELET Christian MSE 3:27:13
177 HUTEREAU Charles M40 3:27:52
178 SKROBIS Michel M40 Jmboudin 3:28:42
179 THIBAUT Marc MSE Fanajog 3:29:11
180 DESMET Eddy M40 3:29:49
181 JUSKIEWICZ Michel M40 3:30:25
182 WALLEE Alain M40 Tendons 3:30:43
183 TAHIR Gil M40 3:30:46
184 PLUMET Carine WSE Ldlv 3:30:57
185 PIERRE Marc MSE 3:31:15
186 SALMON Hugues MSE 3:31:23
187 WAEGEMANS Peter MSE 3:31:34
188 VERHEIRSTRAETEN Jo. MSE 3:31:39
189 MAGE Alain M40 Esc 3:31:39
190 BERTRAND Olivier MSE 3:31:45
191 MARIEN Wim MSE Axa Team 3:32:12
192 FAURE Lisa W40 Ldlv 3:32:13
193 SOL Rudy MSE 3:32:24
194 FEUILLET Johan MSE Acle 3:32:35
195 DELZANDRE Christian MSE Antilob 3:32:45
196 JASPERS Pieter M50 Ser 3:32:56
197 DESEYH Jan M60 3:33:02
198 DELANDE J.Marc M40 Usbr 3:33:23
198 STAPELLE Eric MSE Smac 3:33:23
200 DOS SANTOS Andre M60 Benfica 3:34:04
201 GLAUTIER Philippe MSE Aclo 3:34:15
201 DE SUTTER J-Luc M40 Aclo 3:34:15
203 MESSINA Michel M40 Hac 3:34:21
204 GILMONT Chantal W40 Hac 3:34:22
205 LECUYER Arnaud MSE 3:34:36
206 BRABANT Robert M60 Hac 3:34:43
207 PIERRON Roland M50 Olne 3:34:57
208 GEURDE Pierre MSE 3:35:23
209 MEYNSBRUGHEN Philippe M40 Winterth 3:36:08
210 VERHOFSTADT Camille M50 Jc Hsh 3:36:32
211 STRAUVEN Benny M40 3:36:38
212 RODEN Allan M50 Dacm 3:36:43
213 VERSET Bernard M40 3:36:51
214 BAYARD Olivier MSE 3:37:17
215 GARROY Jose M40 3:37:18
216 BRONCKART Gerard M50 3:37:25
217 CROUGHS Xavier MSE 3:38:02
218 LEMONNIER Thierry MSE Fcha 3:38:18
219 GEEROMS Kristel WSE Oeh 3:39:06
220 GEEROMS Albert M40 Oeh 3:39:06
221 AMAND Francois M40 3:39:25
222 CZUPRYNA Vassyl M50 Vico 3:40:00
223 LAMBRECHT Pierre MSE 3:40:11
224 PIER Jacques MSE 3:40:28
225 KURZ Xavier M40 3:40:55
226 DEREINE Bernard M40 3:40:56
227 HAENEN Roger M50 3:40:57
228 DE GELAS Emiel M40 3:40:58
229 DE LAMOTTE Bernard MSE 3:41:11
230 VANDEWALLE Marc M40 Jcooster 3:42:03
231 PIRON Damien MSE 3:42:57
232 MARIEN J.Luc M40 Joggans 3:43:16
233 GERAERTS J.Luc MSE 3:43:32
234 FRAITURE Denis MSE 3:43:33
235 DE WITTE Christian M40 3:43:47
236 GOES Frederic MSE 3:43:52
237 HANSENNE Marc M50 Ser 3:44:03
238 POULIN Joel M50 Nac 3:44:21
239 MERTENS Anne W40 Oeh 3:44:26
240 BEAUVE Marc MSE 3:44:32
241 MAES Suzanne W50 Macd 3:44:38
242 GHEURY Jean-Marie MSE 3:44:56
243 DELFOSSE Jacques M40 Rcnamur 3:45:24
244 NICAISE Emmanuel MSE Rcb 3:45:30
245 DESAEDELEER Erwin M40 3:45:39
246 DE BRAEL Cecilia W40 3:45:39
247 EVRARD Francis+ M40 Bjb 3:46:06
248 SANTOCONO Jerome M40 Aclo 3:46:06
249 SPLINGARD Dominique M40 Aclo 3:46:06
250 HUMBLET Jean-Marie M60 Ser 3:46:09
251 HARDENNE Andre MSE Fleu 3:46:09
252 FIGEYS Emmanuel MSE 3:46:19
253 COLSON J.Louis M40 3:46:26
254 TALLUTO Vincent M40 Esm 3:46:28
255 QUESTIAUX J F MSE Runnerhu 3:46:39
256 DE COEN Gery M50 3:46:42
257 GANTOIS Gerald MSE 3:46:55
258 DEFAWE Yves MSE Ser 3:46:59
259 TIELEMANS Marleen WSE 3:47:35
260 GARNIER Rene M50 3:47:39
261 DEGERT Vincent M40 Costards 3:47:45
262 GUSTIN Jerome MSE Ronvau 3:48:05
262 DUPONT Francois MSE Ronvau 3:48:05
264 SCHMITZ Dominique MSE 3:48:17
265 BRUYERE Francis M50 Forestie 3:48:27
266 DEMOULIN Jose M50 Joggans 3:49:07
267 FUNKEN Didier M40 3:49:21
268 DEUX Stephane MSE 3:49:24
269 ZAROS Rudi M40 3:49:40
270 BIEBUYCK Serge MSE Jc Hsh 3:49:47
271 GENIN Marylene WSE Ronvau 3:50:20
272 DEHON Michel M40 Aclo 3:50:35
273 DEBRUYNE Patrick M40 3:50:46
274 NOEL J.Paul M40 Msf 3:51:21
275 CHRISTIAENS Anouk WSE 3:51:41
276 DROZDZOWSKI Carmen W40 Rrhuy 3:51:41
277 XHENEUMONT Didier MSE 3:52:46
278 NEIS Marvin M40 3:52:46
279 DOCHAIN Denis M40 3:52:48
280 CREFCOEUR Robert M40 3:54:06
281 VAN TONGELEN Patrick MSE 3:54:21
282 TIJSKENS Wannes M40 Bvac 3:55:09
283 POTY Luc M50 Jc Hsh 3:55:17
284 BIRON Bernard M50 Jc Hsh 3:55:28
284 MAYENCE Muriel WSE Jc Hsh 3:55:28
286 SOTTIAUX Thierry M50 3:56:08
287 CLOSE Dominique M40 3:56:24
288 YODTS Rene M40 3:56:33
289 VANGERMEERSCH Roland M50 Aclo 3:56:39
290 COLOMBI Jean-Marc MSE Raclo 3:57:15
291 DURIAU Etienne M40 3:57:41
292 PONCELET Stephan MSE 3:57:52
293 SLUSE Alain M40 Sprimont 3:58:08
294 RENIER Dominique MSE 3:58:13
295 BURETTE Jean Luc M40 3:58:16
296 COLSON Pascal M40 Aclo 3:58:19
297 FETTWEIS Thierry M40 Inedit 3:58:28
298 PEETERS Pierre M40 3:58:38
299 TILKIN Dominique M40 3:58:51
300 DEMOL Jacques MSE Jc Hsh 3:59:17
301 WAUTERS Pierrot M40 3:59:32
302 HENNE Patrice M40 Jc Hsh 3:59:36
303 WEIDNER Daniel M40 3:59:45
304 BOUTEFEU Jacques M40 Uac 4:00:05
305 LAGASSE Olivier MSE 4:00:24
306 VAN ESPEN Michel M40 4:01:19
307 HUBEAUX Charles M50 4:01:36
308 DUBOIS Yves M40 4:01:46
309 DEVOS Jean-Daniel MSE 4:02:10
310 MAURISSEN Herve MSE 4:03:11
311 ZWAENEPOEL Michel M40 4:03:13
312 MARCHAL Christian M40 4:03:16
313 DEMOULIN Laurent MSE Joggans 4:04:00
314 PIRON Daniel M60 4:04:08
315 DETHIER J.Luc M40 Vico 4:05:21
316 VERHAEGEN Rene M40 Amay 4:05:39
317 MORADIELLOS Fernando M40 Ixel 4:06:58
318 RICOTTA Carmelo MSE 4:08:36
319 CAPRARO Tommaso MSE Fer 4:08:38
320 GONTY Yvan M40 4:09:25
321 RUELLE Eric M40 Jet 4:12:04
322 ROMAIN Bernard M40 James 4:12:06
323 BERTRAND Patrick MSE Ronvau 4:12:06
324 DOUMONT Bernard MSE 4:12:56
325 LEMLIN Benoit MSE 4:13:02
326 PIRSON Patrice M40 Joggans 4:14:34
327 CASSART Alain M40 4:15:15
328 DX0WERB MSE 4:15:34
329 PONS Jacques MSE 4:18:20
330 BLAFFART Jean M50 4:18:29
331 BLENDEMAN Dirk M40 4:18:49
332 ROSSION Bernard M40 4:19:16
333 CHEVALIER Philippe M60 Sportmsf 4:21:07
334 GODDARD Thierry M40 Orval 4:21:15
335 FRANCOIS Georges M40 Jogg+ 4:21:52
336 VERBELEN Luc M40 4:24:04
337 GILLIARD Corinne W40 Ldlv 4:25:56
338 HENTRICH Volker M50 Npc Glons 4:26:08
339 MUSIAUX Leon M40 4:26:08
340 PIRARD Fabien M40 4:32:15
341 NELHIEBEL Gyula MSE 4:32:17
342 PERCY Jean Luc MSE 4:33:25
343 LANGLET Jean-Louis M40 4:34:03
344 GALOUZIS Petros M40 Esm 4:36:41
345 DALCQ J.Claude MSE Ronvau 4:41:34
346 ROUYER Jacques M60 Boa 4:42:13
347 LUKOJ-NAWEJ Jim M50 Ixel 4:43:28
348 LEGRAND Josette ai3 La Poste 4:43:35
349 SCHOEPS Yvan M60 4:43:35
350 LAHAUT Henri M40 4:45:52
351 VERDONCK Patrick MSE 4:50:03
352 CSEHO Attila MSE 4:51:00
353 DE SHAELS Remino ve4 4:51:24
354 DEFAYS Pol ve4 Scbutg 4:54:39
355 DE ROECK Patrick M40 Rca 4:56:35
356 GOENS Roger M60 Zelia 5:05:38
357 ELOY Jean-Claude M50 5:05:41
358 COLLET Georges M50 5:05:53

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]