Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 dec 2017
Uitslagen weekend 16-17 december
10 dec 2017
Uitslagen weekend 8-10 december
8 dec 2017
Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
5 dec 2017
Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* 30 nov 2002: Uitslag onderzoek Guus Smit nog niet bekend
* 27 nov 2002: Retourtje marathon 7/8 december
* 25 nov 2002: Voorlopige uitslag Olne-Spa-Olne
* 24 nov 2002: IJsblink: Knip op Spitsbergen in 1988
* 20 nov 2002: Ultra-bijeenkomst Apeldoorn 1 feb. 2003
* 18 nov 2002: Winnaar Olympische marathon 1936 overleden
* 15 nov 2002: Mauritanian race 2003
* 14 nov 2002: Nederlands ultraklassement
* 12 nov 2002: Sahara Marathon
* 11 nov 2002: Marathon van 9 november 2002
* 11 nov 2002: Cristal Palace 100 miles
* 11 nov 2002: IAU fixture (long) list part 2
* 11 nov 2002: IAU fixture list (long version) part 1
* 10 nov 2002: Mens tegen paard over 80 km
* 8 nov 2002: Fotomateriaal Guus Smit tijdens La Fagna Run 2001
* 7 nov 2002: 2e Louis Persoons Memorial
* 4 nov 2002: Een lange mars (Texel 2001)
* 4 nov 2002: De vier marathons van 3 november 2002
* 2 nov 2002: Ultramarathon Bottrop
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2002
 
100 miles track race
Cristal Palace, October 19th 2002

Fourteen athletes (11 men and 3 women) started, four did complete the 100 miles.

Results including intermediate times at ten miles points


Name 10 m 20 m 30 m 40 m 50 m 60 m 70 m 80 m 90 m 100 m
Oleg Kharitonov 1:07'41 2:15'02 3:21'07 4:28'04 5:37'22 6:45'38 7:55'55 9:08'51 10:18'21 11:28'03
Denis Jalybin 1:07'00 2:14'13 3:21'07 4:28'13 5:36'44 6:44'10 7:53'11 9:02'04 xx:xx'xx 11:29'32
Willie Sichel 1:19'10 2:38'09 3:59'30 5:21'23 6:46'57 8:15'49 9:51'08 11:32'42 13:27'15 15:17'47
Walter Hill 1:20'47 2:42'22 4:04'23 5:33'43 7:14'13 8:54'24 10:41'47 12:32'32 14:31'04 16:34'28
Romana Thevenet-Smith (W) 1:26'29 2:51'23 4:25'35 6:02'35 7:45'33 9:56'46 11:33'49 13:44'53 16:13'10 retired after 369 laps (91m1476y) in 16:33'39
Murdo McEwan 1:20'00 2:41'47 4:15'51 5:47'39 7:30'09 9:22'27 11:12'19 13:38'54 retired after 323 laps (80m495y) in 13:45'38
Sid Morrison 1:28'02 2:57'00 4:33'16 6:34'05 8:33'22 10:44'36 13:03'25 retired after 282 laps (70m160y) in 13:01'18
Geoff Oliver 1:21'21 2:43'59 4:15'52 6:01'15 7:56'33 10:03'07 retired after 270 laps (67m190y) in 11:40'02
Donald Ritchie 1:21'27 2:44'11 4:23'29 6:17'09 8:21'08 11:45'53 retired after 245 laps (60m1574y) in 12:03'37
John Lucas 1:21'21 2:43'40 4:10'16 5:45'46 7:29'21 retired after 245 laps (60m1574y) in 12:03'37
Andrew Farquharson 1:22'27 2:44'53 4:26'49 6:53'06 9:45'02 retired after 225 laps (55m1625y) in 12:11'06
Sharon Gayter (W) 1:25'47 2:51'51 4:21'30 5:55'21 7:42'08 retired after 203 laps (50m801y) in 7:47'23
Ian Anderson 1:12'52 2:25'53 3:44'59 retired after 129 laps (32m110y) in 4:01'16
Hilary Walker (W) 1:25'06 2:54'30 4:36'11 retired after 129 laps (32m110y) in 4:59'49



The metric split times and marathon split times are:

Name 10 km 20 km 30 km 40 km 50 km 60 km 70 km 80 km
marathon 90 km 100 km 110 km 120 km 130 km 140 km 150 km 160 km
Oleg Kharitonov 41'43 1:23'45 2:04'59 2:47'16 3:28'15 4:09'59 4:52'29 5:35'24
2:56'16 6:17'36 7:00'22 7:44'00 8:28'49 9:14'13 9:57'36 10:41'47 11:24'26
Denis Jalybin 41'42 1:23'14 2:04'58 2:46'38 3:28'15 4:10'24 4:52'55 5:34'45
2:55'49 6:16'39 6:58'36 7:41'52 8:24'50 9:07'24 9:50'32 10:34'29 11:22'03
Willie Sichel 47'36 1:36'57 2:27'31 3:16'28 4:08'10 4:58'55 5:50'38 6:44'24
x:xx'xx 7:39'16 8:34'34 9:34'29 10:37'11 11:40'46 12:50'48 14:03'57 15:12'29
Walter Hill 50'03 1:40'01 2:29'48 3:22'24 4:13'23 5:08'50 6:07'28 7:11'22
x:xx'xx 8:13'54 9:18'19 10:25'56 11:29'52 12:42'30 13:57'20 15:10'36 16:28'18
Romana Thevenet-Smith (W) 52'48 1:46'52 2:39'48 3:33'18 4:35'47 5:34'42 6:38'55 7:42'30
x:xx'xx 9:03'36 10:19'53 11:20'22 12:47'09 14:07'41 15:36'41
Murdo McEwan 49'03 1:39'36 2:30'40 3:22'58 4:24'53 5:20'00 6:23'14 7:27'13
x:xx'xx 8:30'10 9:44'13 10:51'48 12:08'29
Sid Morrison 52'52 1:48'57 2:44'50 3:42'29 4:44'05 5:49'10 7:15'20 8:29'58
x:xx'xx 9:49'42 11:13'38 13:38'58
Geoff Oliver 51'00 1:40'55 2:32'18 3:26'08 4:26'05 5:30'49 6:39'11 7:53'12
x:xx'xx 9:09'35 10:29'50
Donald Ritchie 49'01 1:40'55 2:32'27 3:29'07 4:37'32 5:44'54 7:03'23 8:17'44
x:xx'xx 10:24'00
John Lucas 51'06 1:41'15 2:32'40 3:25'01 4:20'07 5:21'06 6:22'29 7:25'36
3:36'17 8:35'04
Andrew Farquharson 51'53 1:41'44 2:33'10 3:26'27 4:37'43 6:19'43 7:55'39 9:37'52
x:xx'xx 12:11'06
Sharon Gayter (W) 52'46 1:46'29 2:39'56 3:34'48 4:31'03 5:28'52 6:30'08 7:38'52
x:xx'xx
Ian Anderson 4'41# 1:30'11 2:15'55 3:05'32 3:53'29
3:15'42
Hilary Walker (W) 52'31 1:46'03 2:42'29 3:37'59 4:50'11
x:xx'xx

# presented as such on the official result list.




Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ]