Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
24 mei 2018
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2018: eerste aanmeldingen zijn binnen
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
17 mei 2018
De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 31 jan 2003: Voorlopige deelnemerslijst 50 km van Zolder op 08/02/03
* 30 jan 2003: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2003
* 30 jan 2003: Zeeuwse Kust Marathon
* 29 jan 2003: IAU 100K women world 2002
* 29 jan 2003: IAU 100K men world 2002
* 29 jan 2003: Arun Kumar Bhardwaj his Six Days in Colac (part II)
* 29 jan 2003: Arun Kumar Bhardwaj his Six Days in Colac
* 29 jan 2003: Dirk Westerduin reageert
* 28 jan 2003: Belgische 50 km all-time
* 28 jan 2003: Voorinschrijvingen Zolder (BEL) 50 km
* 26 jan 2003: De eindstand van het UltraNED klassement 2002
* 25 jan 2003: 210 km op een loopband
* 25 jan 2003: “Je bent voortdurend aan het rekenen” (RUN '76)
* 24 jan 2003: 100K km World Cup 2003
* 23 jan 2003: Sneeuw 2
* 22 jan 2003: Ook 6u Haarlemmermeer in de Cup
* 22 jan 2003: Zes uren van Stein 9 maart 2003 nog maar 30 plaatsen vrij !
* 22 jan 2003: Uitslag 2e Louis Persoons Memorial 19 januari 2003
* 22 jan 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 22 jan 2003: De column van Ron verhuist naar UltraNED
* 21 jan 2003: Letter from the LOC Moscow EC 100K
* 20 jan 2003: Geldkrapte KNAU: geen NL-team naar EK 100 km?
* 20 jan 2003: Ultramarathon races in Czech republic
* 17 jan 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 15 jan 2003: IAU 24 hours rankings W60+, M60+ and M70+
* 15 jan 2003: IAU 24 hours rankings W50+ and M50+
* 15 jan 2003: IAU 24 hours ranking M40
* 15 jan 2003: IAU 24 hours ranking W35 & W40
* 14 jan 2003: IAU 24 hour women rankings 2002
* 14 jan 2003: IAU 24 hour men rankings 2002
* 14 jan 2003: Een marathon in acht ronden
* 13 jan 2003: Uitslag 3e Wintermarathon Dieverbrug
* 10 jan 2003: Een mooi maar raar rondje (Texel 1991)
* 9 jan 2003: Kalender Marathon- & Ultracup 2003
* 9 jan 2003: Wie loopt mee in Aruba?
* 8 jan 2003: Verslag Fat Ass Fifty
* 7 jan 2003: Foto's laatste Fat Ass Fifty Soerendonk
* 7 jan 2003: Uitslag FAF Soerendonk 5/1
* 6 jan 2003: 50 km Zolder (BEL) 8/2
* 6 jan 2003: Definitieve uitslag Heerde 28/12
* 4 jan 2003: Cor Westhuis in voorbereiding op de Trans-Europa-Lauf
* 3 jan 2003: Fat Ass Fifty/Fifteen Soerendonk 5/1
* 1 jan 2003: Foto reportage Reunion
* 1 jan 2003: Nieuwjaarswensen redactie UltraNed
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2003
 
                 

NOM-PRENOM DD.MM.JJ CAT NAT CLUB PLACE

284,070 KOUROS Yiannis 13.02.56 M45 GRE 1 SOOCH2002
277,415 172,378 KOUROS Yiannis (02) M45 GRE 1 AMERI2002
270,200 23.58.43 NUNES Valmir 16.01.64 M BRA RIO DE JANEIRO 1 SAOPO2002
267,294 LUKAS Jens 13.04.66 M GER NAT TEAM 1 EUROP2002
266,275 SEKIYA Ryochi 67 M JPN 2 SOOCH2002
264,796 PRUAL Alain 24.09.59 M40 FRA NAT TEAM 2 EUROP2002
261,478 436,702 KOUROS Yiannis (03) M45 GRE 1 48SUR2002
256,191 ROMANOV Vladimir 1959 M40 RUS OMSKAYA OBL. 1 MOSCO2002
255,726 GUYOMARC’H Jean-Pierre 5.04.54 M45 FRA NAT TEAM 3 EUROP2002
250,756 MAGROUN Mohamed 15.07.59 M40 FRA NAT TEAM 4 EUROP2002
250,388 HRMO Lubomir 3.05.61 M40 SVK NAT TEAM 5 EUROP2002
248,856 POSADO PEREZ Juan Luis 7.08.54 M45 ESP DO VINO DE TORO 1 ZAMOR2002
246,318 EDER Ewald 56 M40 AUT UNION PEILSTEIN 1 WORSC2002
245,297 SCHWERK Wolfgang 28.07.56 M45 GER LLG ST AUGUSTIN 1 APELD2002
245,270 SAKURAI Kaname 64 M JPN 3 SOOCH2002
243,845 GUYOMARC’H Jean-Pierre (02) M45 FRA 27 EVREUX AC 1 BRIVE2002
240,090 OTAKI Masayuki M JPN 4 SOOCH2002
239,374 GRAF Karl 17.12.50 M50 GER 2 APELD2002
237,489 LEBON Loïc 5.10.58 M40 FRA NAT TEAM 6 EUROP2002
237,110 PROVOST Dominique 23.10.57 M40 FRA 44 HERBAUGES AC 1 CHERR2002
236,667 SIMBULA Luigi 21.12.58 M40 NED NAT TEAM 3 APELD2002
236,029 MAZZEO Antonio 19.05.52 M50 ITA NAT TEAM 7 EUROP2002
235,074 23:58:49 DE JESUS Elson Clarindo 53 M45 BRA AMANTES DA NATUREZA 2 SAOPO2002
234,699 JURI Martin Dr. M45 AUT RACING TEAM KONRATH 2 WORSC2002
234,332 ABZALILOV Timur 7.07.58 M40 RUS NAT TEAM 8 EUROP2002
234,035 JEHANNO Yves 26.10.56 M45 FRA 56 ATHLE PAYS VANNES 01 STMXE2002
233,000 392,372 BECKERS Paul 22.08.62 M40 BEL 1 IBRNO2002
232,973 MAEDA Tatsuya 66 M JPN 5 SOOCH2002
231,917 BIKKULOV Kamil 1955 M45 RUS SAMARSKAYA OBL. 2 MOSCO2002
230,833 MAZZEO Antonio (02) M50 ITA BERGAMO 2 LUPAT2002
230,501 143 399 BUCHAN Stuart 20.03.60 M40 GBR KUH 1 CHAMP2002
229,073 ABZALILOV Timur (02) M40 RUS TATARSKAN 3 MOSCO2002
228,555 CONRAUX Emmanuel 30.08.68 M FRA ALS 68 CSLNB 5 EUROP2002
228,292 GRAF Karl (02) M50 GER NAT TEAM 9 EUROP2002
228 000 23.59.59 MURATA Hideji 55 M45 JPN 1 TOYOT2002
227,775 FERREIRA GUIA Sebastiao18.07.67 M BRA FUZILEIROS NAVAIS 12/01 EUROP2002
227,500 379,946 DVORACEK Vlastimil 23.03.59 M40 CZE 2 IBRNO2002
226,704 WAGEN Martin 69 M SUI LSV Basel 1 24BAS2002
226,104 TISHIN Dmitri 1.05.82 M20 RUS KRSNODARSKLI KRAI 4 MOSCO2002
224,623 KISS Zoltan 1.01.69 M HUN NAT TEAM 10 EUROP2002
224,210 DUTZ Sigurd 25.09.52 M50 GER NAT TEAM 11 EUROP2002
223,306 KABUSS Thomas 7.08.67 M GER LG NORD BERLIN 1 EPPEV2002
223,068 EPSKAMP Wim 8.01.54 M45 NED 12 EUROP2002
223,034 DUTZ Sigurd (02) M50 GER SKG OBER-RAMSTADT 1 REICH2002
222,923 KISS Zoltan (02) M HUN DUV UNIX 3 WORSC2002
222,329 KURBATOV Vladimir 2.12.58 M40 RUS KRSNODARSKLI KRAI 5 MOSCO2002
221,564 23.58.45 FERREIRA GUIA Sebastiao (02) M BRA FUZILEIROS NAVAIS 3 SAOPO2002
221,316 137.5200 GEESLER John 2.09.59 M40 USA 2 AMERI2002
221,214 KAZANCEV Andrei 25.11.62 M40 RUS NAT TEAM 13 EUROP2002
219,693 RODRIGUEZ Oscar 23.04.57 M45 FRA 19 CA BRIVE 2 BRIVE2002
219,256 OTTISCH Rudolf M AUT 4 WORSC2002
218,400 JUKAUSKAS Andrei 1962 M40 RUS OMSKAYA OBL. 6 MOSCO2002
217,475 DUDACY Gerald 22.01.55 M45 GER NAT TEAM 14 EUROP2002
217,085 VEKEMANS Alfons 16.01.51 M50 BEL NAT TEAM 15 EUROP2002
216,240 374,574 BOUSSIQUET Jean-Gilles 26.07.44 M55 FRA 17 FOULEE RENE CAILLE 2 SURGE2002
216,160 23:59:03 GONCALVES Vanderlei Mena 68 M BRA AMANTES DA NATUREZA 4 SAOPO2002
215,938 363,114 CATINAUD Philippe 11.05.60 M40 FRA 63 ASPTT CLERMONT 4 SURGE2002
215,600 RAKINCEV Boris 37 M65 RUS MOSKOVSKAYA OBL. 8 MOSCO2002
215,104 GRAF Karl (03) M50 GER VFB ALEMANIA PLALZDORF 2 REICH2002
215,044 24.00.00 VEKEMANS Alfons (02) M50 BEL AVZK 1 ALMER2002
214,938 GOMES Hervé 13.11.56 M45 FRA 51 JC JOGGING EPERNAY 2 CHERR2002
214,425 CESCONETTO Daniele 8.06.77 M ITA TREVISO SAN POLO PIAVE 3 LUPAT2002
214,221 PROVOST Dominique 23.10.57 M40 FRA P-L 44 HERBAUGES AC 7 EUROP2002
214,203 133,1000 GODALE Mark 70 M USA 3 AMERI2002
213,948 PLATEAU Jean-François 25.02.54 M45 FRA 68 CGFM MULHOUSE 1 MULHO2002
213,903 PEISCHL Otto 64 M AUT HSV-GÜSSING 5 WORSC2002
213,800 TIVIKOV Vladimir 16.12.51 M50 RUS 1 FOREZ2002
213,579 SERVEL Jean 26.10.52 M45 FRA 34 BEDARIEUX 3 BRIVE2002
213,322 MALLEREAU Alain 28.09.50 M50 FRA NAT TEAM 16 EUROP2002
212,269 DUTZ Sigurd (03) M50 GER SKG OBER-RAMSTADT 5 APELD2002
211,729 LEROUX Christian 15.10.66 M FRA 42 CRV FF TRIATHLON 1 SFONS2002
211,593 HRYBAYEDAU Mikalai 10.02.61 M40 BLR NAT TEAM 37 EUROP2002
211,478 YAEGASHI Tomohiko 47 M55 JPN 7 SOOCH2002
211,302 NARAHANOV Sergei 1957 M40 RUS VLADIMIRSKAYA OBL 9 MOSCO2002
211,132 MATHIEU Stéphane 5.07.72 M FRA 75 NL PARIS 3 CHERR2002
211,056 131 254 STOTT Tarit Adrian 5.08.54 M45 GBR SRI CHINMOY 2 CHAMP2002
211,029 STOTT Tarit Adrian (02) M45 GBR SRI CHINMOY 2 24BAS2002
210,871 LEHRHUBER Albert 24.09.54 M45 GER SV LANDSHUT-MÜNCHNERAU 3 REICH2002
210,443 BOUSSIQUET Jean-Gilles (02) M55 FRA 17 FOULEE RENE CAILLE 02 STMXE2002
210,276 130,6600 GODALE Stephen M USA 4 AMERI2002
210,171 BARSKOV Aleksei 1960 M40 RUS MORDOVIYA 11 MOSCO2002
210,000 346,010 KREJCI Jiri 10.04.66 M CZE 5 IBRNO2002
210 400 23.59.34 OOTAKI Masayuki 64 M JPN 2 TOYOT2002
209,930 SEMAN Peter 13.05.65 M SVK NAT TEAM 17 EUROP2002
209,768 RAOUL Jean-Pierre 30.07.49 M50 FRA C-A 83 LE PRADET 10 EUROP2002
209,466 CESCONETTO Daniele (02) M ITA TREVISO SAN POLO PIAVE 1 CISER2002
208,829 PELISSIER Stéphane 23.03.69 M FRA 31 LANTA 4 BRIVE2002
208,800 ABDULLIN Sagodat 1950 M50 RUS TATARSTAN 12 MOSCO2002
208,736 24.00.00 MOL Ben 22.03.49 M50 NED VOORNE ATHLE 2 ALMER2002
208,400 110,10 GAEBLER Joseph 78 M USA CO 1 24APH2002
207,701 129,0600 LUDWIG Scott M USA 5 AMERI2002
207,600 128,996 JESS Carl 59 M40 USA NM 2 24APH2002
207,090 BALICHARD Luc 18.08.55 M45 FRA 63 AUBIERE 5 BRIVE2002
207,088 BRITZ Herbert 26.01.50 M50 GER LSG KARLSRUH 6 APELD2002
207,027 ISHMULKIN Serguei 7.11.63 M RUS NAT TEAM 18 EUROP2002
207 200 23.59.54 OKUMURA Shin 79 M JPN 3 TOYOT2002
205,838 GRANIER Max 19.04.51 M50 FRA NAT TEAM 19 EUROP2002
205,810 VEKEMANS Alfons (03) M50 BEL AVZK 1 WELDE2002
205,436 LE BAIL Pascal M AUT 7 WORSC2002
205,363 EHRART Maurice M50 FRA 68 CGFM MULHOUSE 2 MULHO2002
205,318 KARNAUSHENKO Yuri 56 M45 RUS SVERDLOSKAYA OBL 13 MOSCO2002
204,278 DESMOULIN Jean-François10.11.45 M55 FRA 19 CHAMBERET EN CORREZE6 BRIVE2002
204,072 FEYDEAU Gilles 29.04.50 M50 FRA 36 LB CHATEAUROUX 4 CHERR2002
204,063 BYKAU Aleh 10.12.55 M45 BLR 02 MONAC2002
203,993 PEEL Michael 6.08.66 M AUT SCMT ÖSTERREICH 3 24BAS2002
203,972 TARASCIO Vincenzo 19.04.59 M40 ITA NAT TEAM 20 EUROP2002
203,735 RUZZIER Sergio M ITA TRIESTE 4 LUPAT2002
203,600 LUDVIG Antal 61 M40 HUN 1 HUNGA2002
203,582 126,50 HAGEN Jeffrey 47 M55 USA YAKIMA 2 SDEGO2002
203,200 308,400 JAKELAITIS Rimas 55 M45 LIT N-Y BROOKLYN 1 72APH2002
202,909 CAUPENE Gérard 57 M45 FRA 19 PAYS DE BRIVE AC 03 STMXE2002
202,755 CHOMONT Yves 19.01.65 M FRA 03 EACC DOMPIERRE 2 SFONS2002
202,750 328,305 FENDRIK Laszlo 23.10.58 M40 HUN 7 IBRNO2002
202,731 JUN-YAN Chen 77 M TPE 8 SOOCH2002
202,650 23:55:40 SANTA ROSA Geraldo Jose 58 M40 BRA FUZILEIROS NAVAIS 5 SAOPO2002
202,420 PLATON Didier 30.05.56 M45 FRA LSV BASEL (SUI) 4 24BAS2002
202 800 23.58.17 YAEGASHI Tomohiko 47 M55 JPN 4 TOYOT2002
201,922 FERNANDES Philippe 25.04.62 M40 FRA 58 AON GARCHIZY 32/02 EUROP2002
201,712 VAN TICHELEN Leo 30.03.55 M45 BEL NAT TEAM 21 EUROP2002
201,686 FRICK Jacky 19.11.42 M60 FRA 68 CGFM MULHOUSE 3 MULHO2002
201,620 ENGELS Paul 51 M50 GER LLG LAUFSPORT KEVELAER 1 24KOL2002
201,618 125,2800 SHEA Tim M USA 7 AMERI2002
201,600 KOMAROV Nicolai 1950 M50 RUS SAMARSKAYA OBL. 15 MOSCO2002
201,178 GOMES Hervé 13.11.56 M45 FRA 51 JC JOGGING EPERNAY 2 EPPEV2002
201,144 KORYAKIN Aleksandr 1954 M50 RUS SAHA ”YAKUTIYA” 16 MOSCO2002
201,074 HEINTZ René 27.08.54 M40 FRA BRE 56 BLAVET SCORFF 12 EUROP2002
200,666 URBANICH Franz 51 M50 AUT RACING TEAM KONRATH 9 WORSC2002
200,647 LEPP Harry 57 M45 CAN CT DANIELSON 1 OTTAW2002
200,300 BARAKONYI Lajos M HUN OBUDAI FUTOKÖR 1 HUNCH2002
200,000 23:55:15 BELTRAMINO Osvaldo M ITA 2 COLLI2002
200,000 22:49:16 BLUMTRITT Thomas 13.05.65 M GER 1 COLLI2002
199,954 305,812 HEUKEMENS Achim 29.05.51 M50 GER SC ROTH 13 SURGE2002
199,931 OLMO Marco 8.10.48 M50 ITA NAT TEAM 23 EUROP2002
199,931 MACHERZYNSKI Czestaw 28.05.55 M45 POL NAT TEAM 24 EUROP2002
199,671 124,0700 HAGEN Jeffrey 47 M55 USA 9 AMERI2002
199,049 333,558 MAINIX Christian 19.04.39 M60 FRA 31 MURET AC 10 SURGE2002
198,528 123,36 TOWLER Kent 61 M40 USA IL 1 CORNB2002
198,510 MELYKUTI Arpad M HUN 2 HUNGA2002
197,450 122,6900 PIRRUNG Roy 7.07.48 M50 USA 10 AMERI2002
197,200 HEYMANN Hermy 23.09.55 M45 NED VETERANEN NED 7 APELD2002
196,702 USHAKOV Yuri 1959 M40 RUS SAMARSKAYA OBL. 19 MOSCO2002
196,128 BACH Stephan 19.10.79 M GER SUL LÖSSNITZ 4 REICH2002
196 000 23.59.51 SHIOBARA Tadashi 52 M50 JPN 5 TOYOT2002
195,926 PEK Imre M HUN 3 HUNGA2002
195,808 LAPUTS Anatoli 5.10.59 M40 BLR NAT TEAM 26 EUROP2002
195,780 SKOGLUND Kjell-Ove 25.11.41 M60 SWE STRANDSIF 5 24BAS2002
195,768 FEKETE Sandor 20.05.64 M HUN NAT TEAM 27 EUROP2002
195,358 121.39 RIPKA Danny 57 M40 USA 1 FAMIN2002


Anton Smeets ton.smeets@ou.nl
with thanks to Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]