Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
18 jun 2018
In memoriam Don Ritchie
1 jun 2018
Bokemei Run 2018 – 6e editie - zondag 15 juli.
27 mei 2018
Europese Kampioenschap 24 uur Timsisoara
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 31 jan 2003: Voorlopige deelnemerslijst 50 km van Zolder op 08/02/03
* 30 jan 2003: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2003
* 30 jan 2003: Zeeuwse Kust Marathon
* 29 jan 2003: IAU 100K women world 2002
* 29 jan 2003: IAU 100K men world 2002
* 29 jan 2003: Arun Kumar Bhardwaj his Six Days in Colac (part II)
* 29 jan 2003: Arun Kumar Bhardwaj his Six Days in Colac
* 29 jan 2003: Dirk Westerduin reageert
* 28 jan 2003: Belgische 50 km all-time
* 28 jan 2003: Voorinschrijvingen Zolder (BEL) 50 km
* 26 jan 2003: De eindstand van het UltraNED klassement 2002
* 25 jan 2003: 210 km op een loopband
* 25 jan 2003: “Je bent voortdurend aan het rekenen” (RUN '76)
* 24 jan 2003: 100K km World Cup 2003
* 23 jan 2003: Sneeuw 2
* 22 jan 2003: Ook 6u Haarlemmermeer in de Cup
* 22 jan 2003: Zes uren van Stein 9 maart 2003 nog maar 30 plaatsen vrij !
* 22 jan 2003: Uitslag 2e Louis Persoons Memorial 19 januari 2003
* 22 jan 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 22 jan 2003: De column van Ron verhuist naar UltraNED
* 21 jan 2003: Letter from the LOC Moscow EC 100K
* 20 jan 2003: Geldkrapte KNAU: geen NL-team naar EK 100 km?
* 20 jan 2003: Ultramarathon races in Czech republic
* 17 jan 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 15 jan 2003: IAU 24 hours rankings W60+, M60+ and M70+
* 15 jan 2003: IAU 24 hours rankings W50+ and M50+
* 15 jan 2003: IAU 24 hours ranking M40
* 15 jan 2003: IAU 24 hours ranking W35 & W40
* 14 jan 2003: IAU 24 hour women rankings 2002
* 14 jan 2003: IAU 24 hour men rankings 2002
* 14 jan 2003: Een marathon in acht ronden
* 13 jan 2003: Uitslag 3e Wintermarathon Dieverbrug
* 10 jan 2003: Een mooi maar raar rondje (Texel 1991)
* 9 jan 2003: Kalender Marathon- & Ultracup 2003
* 9 jan 2003: Wie loopt mee in Aruba?
* 8 jan 2003: Verslag Fat Ass Fifty
* 7 jan 2003: Foto's laatste Fat Ass Fifty Soerendonk
* 7 jan 2003: Uitslag FAF Soerendonk 5/1
* 6 jan 2003: 50 km Zolder (BEL) 8/2
* 6 jan 2003: Definitieve uitslag Heerde 28/12
* 4 jan 2003: Cor Westhuis in voorbereiding op de Trans-Europa-Lauf
* 3 jan 2003: Fat Ass Fifty/Fifteen Soerendonk 5/1
* 1 jan 2003: Foto reportage Reunion
* 1 jan 2003: Nieuwjaarswensen redactie UltraNed
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2003
 

NOM-PRENOM DD.MM.JJ CAT NAT CLUB PLACE

284,070 KOUROS Yiannis 13.02.56 M45 GRE 1 SOOCH2002
277,415 172,378 KOUROS Yiannis (02) M45 GRE 1 AMERI2002
264,796 PRUAL Alain 24.09.59 M40 FRA NAT TEAM 2 EUROP2002
261,478 436,702 KOUROS Yiannis (03) M45 GRE 1 48SUR2002
256,191 ROMANOV Vladimir 1959 M40 RUS OMSKAYA OBL. 1 MOSCO2002
255,726 GUYOMARC’H Jean-Pierre 5.04.54 M45 FRA NAT TEAM 3 EUROP2002
250,756 MAGROUN Mohamed 15.07.59 M40 FRA NAT TEAM 4 EUROP2002
250,388 HRMO Lubomir 3.05.61 M40 SVK NAT TEAM 5 EUROP2002
248,856 POSADO PEREZ Juan Luis 7.08.54 M45 ESP DO VINO DE TORO 1 ZAMOR2002
246,318 EDER Ewald 56 M40 AUT UNION PEILSTEIN 1 WORSC2002
245,297 SCHWERK Wolfgang 28.07.56 M45 GER LLG ST AUGUSTIN 1 APELD2002
237,489 LEBON Loïc 5.10.58 M40 FRA NAT TEAM 6 EUROP2002
237,110 PROVOST Dominique 23.10.57 M40 FRA 44 HERBAUGES AC 1 CHERR2002
236,667 SIMBULA Luigi 21.12.58 M40 NED NAT TEAM 3 APELD2002
235,074 23:58:49 DE JESUS Elson Clarindo 53 M45 BRA AMANTES DA NATUREZA 2 SAOPO2002
234,699 JURI Martin Dr. M45 AUT RACING TEAM KONRATH 2 WORSC2002
234,332 ABZALILOV Timur 7.07.58 M40 RUS NAT TEAM 8 EUROP2002
234,035 JEHANNO Yves 26.10.56 M45 FRA 56 ATHLE PAYS VANNES 01 STMXE2002
233,000 392,372 BECKERS Paul 22.08.62 M40 BEL 1 IBRNO2002
231,917 BIKKULOV Kamil 1955 M45 RUS SAMARSKAYA OBL. 2 MOSCO2002
230,501 143 399 BUCHAN Stuart 20.03.60 M40 GBR KUH 1 CHAMP2002
228 000 23.59.59 MURATA Hideji 55 M45 JPN 1 TOYOT2002
227,500 379,946 DVORACEK Vlastimil 23.03.59 M40 CZE 2 IBRNO2002
223,068 EPSKAMP Wim 8.01.54 M45 NED 12 EUROP2002
222,329 KURBATOV Vladimir 2.12.58 M40 RUS KRSNODARSKLI KRAI 5 MOSCO2002
221,316 137.5200 GEESLER John 2.09.59 M40 USA 2 AMERI2002
221,214 KAZANCEV Andrei 25.11.62 M40 RUS NAT TEAM 13 EUROP2002
219,693 RODRIGUEZ Oscar 23.04.57 M45 FRA 19 CA BRIVE 2 BRIVE2002
218,400 JUKAUSKAS Andrei 1962 M40 RUS OMSKAYA OBL. 6 MOSCO2002
217,475 DUDACY Gerald 22.01.55 M45 GER NAT TEAM 14 EUROP2002
215,938 363,114 CATINAUD Philippe 11.05.60 M40 FRA 63 ASPTT CLERMONT 4 SURGE2002
214,938 GOMES Hervé 13.11.56 M45 FRA 51 JC JOGGING EPERNAY 2 CHERR2002
214,221 PROVOST Dominique 23.10.57 M40 FRA P-L 44 HERBAUGES AC 7 EUROP2002
213,948 PLATEAU Jean-François 25.02.54 M45 FRA 68 CGFM MULHOUSE 1 MULHO2002
213,579 SERVEL Jean 26.10.52 M45 FRA 34 BEDARIEUX 3 BRIVE2002
211,593 HRYBAYEDAU Mikalai 10.02.61 M40 BLR NAT TEAM 37 EUROP2002
211,302 NARAHANOV Sergei 1957 M40 RUS VLADIMIRSKAYA OBL 9 MOSCO2002
211,056 131 254 STOTT Tarit Adrian 5.08.54 M45 GBR SRI CHINMOY 2 CHAMP2002
210,871 LEHRHUBER Albert 24.09.54 M45 GER SV LANDSHUT-MÜNCHNERAU 3 REICH2002
210,171 BARSKOV Aleksei 1960 M40 RUS MORDOVIYA 11 MOSCO2002
207,600 128,996 JESS Carl 59 M40 USA NM 2 24APH2002
207,090 BALICHARD Luc 18.08.55 M45 FRA 63 AUBIERE 5 BRIVE2002
205,318 KARNAUSHENKO Yuri 56 M45 RUS SVERDLOSKAYA OBL 13 MOSCO2002
204,063 BYKAU Aleh 10.12.55 M45 BLR 02 MONAC2002
203,972 TARASCIO Vincenzo 19.04.59 M40 ITA NAT TEAM 20 EUROP2002
203,600 LUDVIG Antal 61 M40 HUN 1 HUNGA2002
203,200 308,400 JAKELAITIS Rimas 55 M45 LIT N-Y BROOKLYN 1 72APH2002
202,909 CAUPENE Gérard 57 M45 FRA 19 PAYS DE BRIVE AC 03 STMXE2002
202,750 328,305 FENDRIK Laszlo 23.10.58 M40 HUN 7 IBRNO2002
202,650 23:55:40 SANTA ROSA Geraldo Jose 58 M40 BRA FUZILEIROS NAVAIS 5 SAOPO2002
202,420 PLATON Didier 30.05.56 M45 FRA LSV BASEL (SUI) 4 24BAS2002
201,922 FERNANDES Philippe 25.04.62 M40 FRA 58 AON GARCHIZY 32/02 EUROP2002
201,712 VAN TICHELEN Leo 30.03.55 M45 BEL NAT TEAM 21 EUROP2002
201,178 GOMES Hervé 13.11.56 M45 FRA 51 JC JOGGING EPERNAY 2 EPPEV2002
201,074 HEINTZ René 27.08.54 M40 FRA BRE 56 BLAVET SCORFF 12 EUROP2002
200,647 LEPP Harry 57 M45 CAN CT DANIELSON 1 OTTAW2002

Anton Smeets
with thanks to Gerard Stenger IAU record committee 

 
[ top pagina ]