Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 31 jan 2003: Voorlopige deelnemerslijst 50 km van Zolder op 08/02/03
* 30 jan 2003: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2003
* 30 jan 2003: Zeeuwse Kust Marathon
* 29 jan 2003: IAU 100K women world 2002
* 29 jan 2003: IAU 100K men world 2002
* 29 jan 2003: Arun Kumar Bhardwaj his Six Days in Colac (part II)
* 29 jan 2003: Arun Kumar Bhardwaj his Six Days in Colac
* 29 jan 2003: Dirk Westerduin reageert
* 28 jan 2003: Belgische 50 km all-time
* 28 jan 2003: Voorinschrijvingen Zolder (BEL) 50 km
* 26 jan 2003: De eindstand van het UltraNED klassement 2002
* 25 jan 2003: 210 km op een loopband
* 25 jan 2003: “Je bent voortdurend aan het rekenen” (RUN '76)
* 24 jan 2003: 100K km World Cup 2003
* 23 jan 2003: Sneeuw 2
* 22 jan 2003: Ook 6u Haarlemmermeer in de Cup
* 22 jan 2003: Zes uren van Stein 9 maart 2003 nog maar 30 plaatsen vrij !
* 22 jan 2003: Uitslag 2e Louis Persoons Memorial 19 januari 2003
* 22 jan 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 22 jan 2003: De column van Ron verhuist naar UltraNED
* 21 jan 2003: Letter from the LOC Moscow EC 100K
* 20 jan 2003: Geldkrapte KNAU: geen NL-team naar EK 100 km?
* 20 jan 2003: Ultramarathon races in Czech republic
* 17 jan 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 15 jan 2003: IAU 24 hours rankings W60+, M60+ and M70+
* 15 jan 2003: IAU 24 hours rankings W50+ and M50+
* 15 jan 2003: IAU 24 hours ranking M40
* 15 jan 2003: IAU 24 hours ranking W35 & W40
* 14 jan 2003: IAU 24 hour women rankings 2002
* 14 jan 2003: IAU 24 hour men rankings 2002
* 14 jan 2003: Een marathon in acht ronden
* 13 jan 2003: Uitslag 3e Wintermarathon Dieverbrug
* 10 jan 2003: Een mooi maar raar rondje (Texel 1991)
* 9 jan 2003: Kalender Marathon- & Ultracup 2003
* 9 jan 2003: Wie loopt mee in Aruba?
* 8 jan 2003: Verslag Fat Ass Fifty
* 7 jan 2003: Foto's laatste Fat Ass Fifty Soerendonk
* 7 jan 2003: Uitslag FAF Soerendonk 5/1
* 6 jan 2003: 50 km Zolder (BEL) 8/2
* 6 jan 2003: Definitieve uitslag Heerde 28/12
* 4 jan 2003: Cor Westhuis in voorbereiding op de Trans-Europa-Lauf
* 3 jan 2003: Fat Ass Fifty/Fifteen Soerendonk 5/1
* 1 jan 2003: Foto reportage Reunion
* 1 jan 2003: Nieuwjaarswensen redactie UltraNed
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2003
 

NOM-PRENOM JJ.MM.AA CAT NAT PLACE

07.24.52 KOLPAKOVA Elvira 30.10.72 F RUS NAT TEAM 18/01 EUROPE2002
07.30.23 HOTTA Makiko 5.10.66 F35 JPN 9/01 SARONA2002
07.33.14 CASIRAGHI Monica 4.04.69 F ITA NAT TEAM 24/02 EUROPE2002
07.36.12 SAKURAI Norimi 71 F JPN 11/02 SARONA2002
07.36.32 MYCHLIANOVA Marina 16.06.66 F35 RUS /01 MOSCOU2002
07.37.06 ZHYRKOVA Tatiana 70 F RUS NAT TEAM 1 WORCUP2002
07.38.03 SEKIYA Akiko 65 F35 JPN NAT TEAM 2 WORCUP2002
07.40.00 CASIRAGHI Monica (02) F ITA NAT TEAM 3 WORCUP2002
07.44.39 SEKIYA Akiko (02) F35 JPN 14/03 SARONA2002
07.45.29 ZHYRKOVA Tatania (02) F RUS /02 MOSCOU2002
07.45.56 MYCHLIANOVA Marina (02) F35 RUS NAT TEAM 4 WORCUP2002
07.47.29 SANDERSON Danielle 26.10.62 F40 GBR NAT TEAM 32/03 EUROPE2002
07.50.04 MAGGIOLINI Magali 21.05.69 F FRA NAT TEAM 33/04 EUROPE2002
07.50.54 KARASIOVA Nadehda 18.12.60 F40 RUS NAT TEAM 5 WORCUP2002
07.50.57 HIEBL Elke 12.06.64 F35 GER NAT TEAM 34/05 EUROPE2002
07.57.11 BERCES Edith 16.05.64 F35 HUN NAT TEAM 6 WORCUP2002
07.59.28 HERRY Karin 2.01.68 F FRA NAT TEAM 7 WORCUP2002

08.00.30 MAGGIOLINI Magali (02) F FRA NAT TEAM 8 WORCUP2002
08.03.51 BERCES Edith (02) F35 HUN Track 4/01 CAMPOR2002
08.07.08 PACEV Tania 60 F40 USA CO LITTLETON 4/01 WITHLA2002
08.07.17 LADYZHINA Oxana 21.07.67 F35 RUS NAT TEAM 9 WORCUP2002
08.07.46 BOTZON Ricarda 4.09.66 F35 GER LG LÜNEBURG STADT UN LAND 15/01 GERMAN2002
08.12.53 ZOBOLI Elvira 20.12.66 F35 ITA NAT TEAM 40/06 EUROPE2002
08.15.24 KARASIOVA Nadehda (02) F40 RUS NAT TEAM 42/07 EUROPE2002
08.16.04 BYKULOVA Yelena 14.04.64 F35 RUS NAT TEAM 10 WORCUP2002
08.16.31 DRESCHER Anke 14.12.67 F35 GER SS HANAU-RODENBACH 17/02 GERMAN2002
08.16.40 LADYZHINA Oxana (02) F35 RUS 12/01 BEZANA2002
08.17.39 LADYZHINA Oxana (03) F35 RUS NAT TEAM 43/08 EUROPE2002
08.17.58 DUVAL Dominique 2.03.54 F45 FRA NAT TEAM 11 WORCUP2002
08.18.05 BILLET DENIS Christine 3.12.71 F FRA 12 WORCUP2002
08.19.30 BERCES Edith (03) F35 HUN NAT TEAM 44/09 EUROPE2002
08.22.56 JACQUEMART Inez 8.08.62 F40 BEL NAT TEAM 47/10 EUROPE2002
08.23.24 PACEV Tania (02) F40 USA NAT TEAM 13 WORCUP2002
08.25.20 BILLET DENIS Christine (02) F FRA NAT TEAM 49/11 EUROPE2002
08.26.04 DRESCHER Anke (02) F35 GER NAT TEAM 50/12 EUROPE2002
08.26.24 MALAFEEVA Ekaterina 67 F35 RUS /03 MOSCOU2002
08.26.56 RIDDLE Anne 66 F35 USA NAT TEAM 14 WORCUP2002
08.28.58 TANAKA Sumiko 52 F45 JPN /04 SARONA2002
08.30.32 GARDNER Connie 64 F35 USA OH MEDINA 8/01 DULUTH2002
08.32.52 HERRY Karin (02) F FRA 43 LES ESTABLES 16/01 MILLAU2002
08.34.33 BERCES Edith (04) F35 HUN 24h TRACK 1/01 LUPATO2002
08.34.41 TAILLEBRESSE Patricia F40 FRA 64 LES AIGLES DE PAU 24/01 CHAVAG2002
08.34.42 SEMYONOVA Larisa 1.01.64 F RUS /04 MOSCOU2002
08.35.32 SYROMIATNIKOVA Anastasia 70 F RUS /05 MOSCOU2002
08.37.10 SHATYAEVA Valentina 23.11.62 F40 RUS 16/02 BEZANA2002
08.39.30 WEISS-DUMARCHE Nadine 14.08.62 F35 FRA 78 ASPTT LE PERRAY 14/01 SOLOGN2002
08.40.06 REUTOVICH Irina 21.01.50 F50 RUS 15 WORCUP2002
08.40.52 KONDO Kazuko 56 F45 JPN NAT TEAM 16 WORCUP2002
08.41.03 ALTER Julia 24.02.72 F GER NAT TEAM 17 WORCUP2002
08.42.25 HEASLETT Ann 14.12.63 F35 USA NAT TEAM 18 WORCUP2002
08.43.02 CONNAN Annie 20.02.55 F45 FRA 95 US MERY AC 29/02 CHAVAG2002
08.43.24 BRIONNE Murielle 9.12.67 F FRA NAT TEAM 51/13 EUROPE2002
08.43.30 STÖPLER Simone 5.04.64 F35 GER NAT TEAM 20 WORCUP2002
08.44.38 BRUNI Deborah 30.05.69 F ITA NAT TEAM 52/14 EUROPE2002
08.46.21 RYSINA Irina 67 F35 RUS /06 MOSCOU2002
08.47.04 KORAN Eva 18.12.67 F35 HUN NAT TEAM 53/15 EUROPE2002
08.47.20 BELAU Monika 25.07.54 F45 GER HARBURGER SC 3/01 BRAKEL2002
08.47.49 NELSON Laura 66 F35 USA VA WAYNESBORO 10/02 DULUTH2002
08.47.50 FRANSQUET Vicky 58 F40 FRA 09 MONTGAILHARD 25/02 MILLAU2002
08.47.51 KOVAL Irina 19.11.58 F40 RUS /07 MOSCOU2002
08.48.38 GAUTHIER Monique 16.06.54 F45 FRA 21 WORCUP2002
08.49.12 DI VITO Lorena 2.11.62 F40 ITA NAT TEAM 54/16 EUROPE2002
08.50.22 COSTETTI Maria Luisa 31.07.61 F40 ITA NAT TEAM 55/17 EUROPE2002
08.50.35 KIMBALL Nikki 71 F USA NAT TEAM 22 WORCUP2002
08.50.58 LIEPINA Anita F LAT NAT TEAM 23 WORCUP2002
08.53.17 GAYTER Sharon 30.10.63 F35 GBR NEW MARSKE HARRIERS 7/01 MORETO2002
08.53.55 CHARPENTIER Dominique 52 F50 FRA 45 UNION BERRICHONNE 21/02 SOLOGN2002
08.53.59 SCHLEGEL Iona 66 F35 GER MELPOMENE BONN e.V 31/03 GERMAN2002
08.54.41 WALKER Hilary 9.11.53 F45 GBR SERPENTINE RUNNING CLUB 12/01 EUROPE2002
08.55.06 SKELTON Vicky F GBR ENG NORTH DEVON RR 12/01 CELTIC2002
08.55.27 SCHÜRBUSCH Heike 62 F40 GER LG SIEG 33/04 GERMAN2002
08.56.57 BENOEHR Astrid 8.10.57 F45 GER BERGISCH GLADBACH 21/01 STEINN2002
08.58.08 LACOMBE Christiane 30.01.60 F40 FRA NAT TEAM 27 WORCUP2002
08.58.25 OKABE Mayumi 72 F JPN /05 SARONA2002

09.00.09 KÖHNE Manuela 65 F35 GER LG OSNABRÜCK 36/05 GERMAN2002
09.00.24 FLORIS Anny 18.03.61 F40 FRA 28 WORCUP2002
09.04.11 YAMANAKA Satoni F JPN NON REG /06 SARONA2002
09.06.22 THEVENET-SMITH Ramona F40 GBR ENG R R C 26.2 13/02 MORETO2002
09.06.38 VAN BUTSELE Anny 25.08.62 F40 BEL NAT TEAM 29 WORCUP2002
09.07.41 WAACK Svetlana 67 F35 GER DJK FRANKENBERG AACHEN 41/06 GERMAN2002
09.08.59 KNEHIRA Yasuko F JPN /07 SARONA2002
09.10.12 EMERY Anne-Marie F50 FRA 2 TORHOU2002
09.10.14 MAZIERES Michèle F50 FRA 3 TORHOU2002
09.10.30 LARIO PORTELA Alcira 8.04.57 F45 POR 59/18 EUROPE2002
09.11.30 SEMUR Joëlle 22.12.60 F40 FRA 16 JS ANGOULEME ATHLE 44/03 CHAVAG2002
09.14.52 FIRMIN Nathalie 2.04.66 F35 FRA LYO 38 AS RISPOLI DIEMOZ 11/01 CHINON2002
09.15.33 BUITEN Ria 5.11.54 F45 NED BIDDINGHUIZEN 25/02 STEINN2002
09.15.47 FELLER Andrea 28.12.71 F GER LTF MARPINGEN 45/07 GERMAN2002
09.16.00 HERVOUET Claudine 26.03.56 F40 FRA 85 NORD VENDEE ATHLE 6 TORHOU2002
09.17.04 JEHANNO Véronique 27.12.62 F40 FRA 56 ATHLE PAYS VANNES 12/03 CHICHE2002
09.17.13 KOUNO Kazuko F JPN NON REG /08 SARONA2002
09.19.40 MIKE Christina 25.05.69 F HUN NAT TEAM 60/19 EUROPE2002
09.19.50 CUBIZOLLES Martine 24.05.60 F40 FRA 42 FIRMINY 51/03 MILLAU2002

***100km BIENNE (SUI) 2002 Distance short -1197,5M
08.59.39 ROSSEL Tsilla 64 F35 SUI RENENS VD /02 BIENNE2002
09.02.32 BERNHARD Isabella 66 F35 GER MAXDORF /03 BIENNE2002
09.10.29 SCHMIDTKE Sabine 59 F40 GER GRÜNENPLAN /04 BIENNE2002
09.17.42 STEEGER Ulrike 61 F40 GER TROISDORF /05 BIENNE2002

Anton Smeets ton.smeets@ou.nl
Thanks to Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]