Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Minerís Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2003: Festival along the Danube (HUN)
* 27 feb 2003: Aanvullende informatie 6 uur van Stein
* 25 feb 2003: Voorlopige lijst van deelnemers D.T.S.loop 29 maart 2003
* 22 feb 2003: Tussenstand & praktische info De Zestig van Texel
* 21 feb 2003: Prachtige 50 kilometer in Schinnen
* 21 feb 2003: Time spent at refreshment points in the 1997 Spartathlon
* 21 feb 2003: A glimpse of the trial Spartathlon 1982!
* 18 feb 2003: I.A.U WOMEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: I.A.U MEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: IAU rankings and best performances
* 18 feb 2003: WBP 6 hours
* 18 feb 2003: WBP 50 km
* 17 feb 2003: Ultr@ned klassement
* 17 feb 2003: Stein is echt vol!!!
* 17 feb 2003: Comments of Andy Milroy et al. on womens 100K world best performance
* 17 feb 2003: Nationaal team en Ultralang
* 16 feb 2003: Uitslag FAF Schinnen
* 16 feb 2003: Startlijst 6 uur van Stein 2003
* 15 feb 2003: Rus loopt 93,247 km tijdens indoor zesuursloop
* 15 feb 2003: Spanish Ultra Calendar 2003
* 13 feb 2003: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 12 feb 2003: Foto's 50 km van Zolder 2003
* 11 feb 2003: Zolder 50 km uitslag
* 10 feb 2003: Jan Vandendriessche over Zolder
* 10 feb 2003: Belgische 50 km all-time
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 71-138
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 1-69
* 10 feb 2003: Zolder 50 km
* 9 feb 2003: TransEurope-FootRace en The World Run
* 6 feb 2003: In Flanders Fields marathon terug in de Cup
* 6 feb 2003: Six day international championship 2004 Mexico
* 6 feb 2003: Two Oceans, een verslag van de editie 2000
* 5 feb 2003: Opbrengst FAF Schinnen 50 km voor Eldoret (Kenia)
* 4 feb 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 4 feb 2003: Fotoís en herinneringen aan Guus Smit op UFO
* 2 feb 2003: Links naar trails
* 2 feb 2003: Runner's World Pacing Team compleet
* 2 feb 2003: Verslag midwintermarathon Apeldoorn
* 1 feb 2003: Snelle haas gezocht voor Rotterdammarathon
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2003
 
Toch nog een drietal correcties!
1) startnummer 53 is rolstoelatleet en geen loper.
2) startnummer 98 bleek 86 (Ben Mol) te zijn. Startnummer gedraaid?
3) startnummer 109 stond met verkeerde eindtijd; maar wel goed in doorkomstentabel.


Zolder, 50 km, 08 februari 2003 Programmatuur van
Organisatie Meylandt A.C. Anton H.M. Smeets
Stand na uur alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

132 Denis Hanssen 270472 BEL HAN 12 2:21'22" 50.000
133 Christian Demoelin 130553 BEL HAN 12 2:26'29" 50.000
46 Marc Vanderlinden 58 BEL M40 12 3:03'30" 50.000
53 Luc Francois 57 BEL HAN 12 3:05'54" 50.000
14 Marc Papanikitas 67 BEL Mse 12 3:09'03" 50.000
62 Lucien Taelmans 56 BEL M45 12 3:12'19" 50.000
9 Ivan Hostens 63 BEL Mse 12 3:13'18" 50.000
45 Jan Vandendriessche 61 BEL M40 12 3:16'11" 50.000
40 Math Roberts 62 NED M40 12 3:17'02" 50.000
94 Etienne Van Acker 52 BEL M50 12 3:17'36" 50.000

37 Renaat Moyson 61 BEL M40 12 3:19'17" 50.000
27 Paul Beckers 62 BEL M40 12 3:20'42" 50.000
28 Johan Cornelis 58 BEL M40 12 3:22'59" 50.000
116 Hartmoud Seele 62 GER M40 12 3:23'39" 50.000
77 Karl Graf 50 GER M50 12 3:30'54" 50.000
118 Turo Hentila 280367 BEL Mse 12 3:34'20" 50.000
51 Wim Epskamp 54 NED M45 12 3:34'49" 50.000
127 Bernard Vanlangendonk 271258 BEL M40 12 3:38'54" 50.000
22 Rudi Vercruysse 64 BEL Mse 12 3:39'45" 50.000
11 Patrick Kloek 64 BEL Mse 12 3:42'34" 50.000

17 Geert Stynen 69 BEL Mse 12 3:44'59" 50.000
35 Michael Lorenz 58 GER M40 12 3:46'21" 50.000
26 Peter Zuidema 67 NED Mse 12 3:49'59" 50.000
16 Michael Schroers 69 GER Mse 12 3:50'02" 50.000
29 Ronny Debruine 59 BEL M40 12 3:50'28" 50.000
75 Guido Declerck 51 BEL M50 12 3:50'36" 50.000
3 Walter Bouwen 65 BEL Mse 12 3:51'03" 50.000
24 Peter Wasser 69 GER Mse 12 3:51'58" 50.000
56 Tom Hendriks 57 NED M45 12 3:54'27" 50.000
44 Andre van der Zwan 59 NED M40 12 3:54'50" 50.000

32 Han Frenken 62 NED M40 12 3:55'24" 50.000
108 Inez Jacquemart 62 BEL W40 12 3:55'49" 50.000
109 Bigit Linnartz 61 GER W40 12 3:57'26" 50.000
124 Serge Rosseels 151157 BEL M45 12 3:57'44" 50.000
33 Jozef Geerooms 59 BEL M40 12 3:59'40" 50.000
48 Wolfgang Mihollek 60 GER M40 12 4:00'28" 50.000
13 Edwin Lenaerts 66 BEL Mse 12 4:01'08" 50.000
121 Ron Bakker 011056 NED M45 12 4:01'46" 50.000
129 Frans Michielsen 100954 BEL M45 12 4:06'36" 50.000
69 Hugo Bruynooghe 47 BEL M55 12 4:07'34" 50.000

73 Lex de Boer 47 NED M55 12 4:09'12" 50.000
15 Erwin Ramaekers 70 BEL Mse 12 4:12'14" 50.000
38 Peter Peeters 58 NED M40 12 4:12'35" 50.000
18 Jan van de Erve 64 NED Mse 12 4:13'14" 50.000
74 Herman De Sobrie 52 BEL M50 12 4:13'18" 50.000
43 Rudy Van Daele 62 BEL M40 12 4:13'49" 50.000
57 Jules Marse 57 NED M45 12 4:15'55" 50.000
10 Willy Jonkers 65 NED Mse 12 4:16'57" 50.000
93 Simon Pols 52 NED M50 12 4:16'58" 50.000
36 Ludo Mornie 60 BEL M40 12 4:17'39" 50.000

60 Roneld Stoffels 58 NED M40 12 4:17'40" 50.000
76 Paul Engels 50 GER M50 12 4:18'19" 50.000
92 Cedric Proot 56 BEL M45 12 4:19'32" 50.000
96 Jacques Vandewal 52 BEL M50 12 4:20'36" 50.000
12 Achim Kochs 69 GER Mse 12 4:26'05" 50.000
59 Henk Sipers 55 NED M45 12 4:26'32" 50.000
68 Joseph Buteneers 53 BEL M50 12 4:32'19" 50.000
107 Lies Heijnen 56 NED W45 12 4:33'01" 50.000
42 Leon Schepers 58 NED M40 12 4:33'15" 50.000
85 Luc Maes 52 BEL M50 12 4:36'57" 50.000

64 Johan Visscher 55 NED M45 12 4:36'59" 50.000
106 Cornelia Bullig 59 GER W40 12 4:43'09" 50.000
65 Jos Akkermans 50 NED M50 12 4:44'30" 50.000
67 Johan Bundervoet 49 BEL M50 12 4:45'54" 50.000
131 Maarten Wijnants 281254 BEL M45 12 4:46'30" 50.000
126 Cor Westhuis 081048 NED M50 12 4:47'31" 50.000
47 Martin Wagner 61 GER M40 12 4:47'33" 50.000
20 Patrick Van Tongeren 63 BEL Mse 12 4:47'34" 50.000
91 Jo Pfeifer 47 NED M55 12 4:49'15" 50.000
7 Marcus Fischer 67 GER Mse 12 4:51'17" 50.000

114 Karl-Heinz Kobus 66 GER Mse 12 4:51'17" 50.000
120 Dieter Van Meensel 050462 BEL M40 12 4:51'45" 50.000
71 Wilson Dammekens 52 BEL M50 12 4:52'20" 50.000
117 Frank Wolf 100461 BEL M40 12 4:53'03" 50.000
103 Vincent Schoenmakers 39 NED M60 12 4:53'57" 50.000
1 Donne Bodelier 76 NED Mse 12 4:56'13" 50.000
61 Carrie van de Beek 53 NED M45 12 5:03'37" 50.000
86 Ben Mol NED M50 12 5:05'01" 50.000
128 Rob Steyger 020659 NED M40 12 5:06'05" 50.000
66 Hein Bodelier 48 NED M50 12 5:11'53" 50.000

113 Monik Van Loock 61 BEL W40 12 5:12'50" 50.000
50 Jan-Willem Dijkgraaf 53 NED M45 12 5:16'47" 50.000
122 Wim van Brummen 081249 NED M50 12 5:17'38" 50.000
99 Jos Hopman 39 NED M60 12 5:17'57" 50.000
49 Theo Cloostermans 57 NED M45 12 5:28'38" 50.000
58 Willem Mutze 56 NED M45 12 5:29'22" 50.000
102 Marten 39 GER M60 12 5:33'45" 50.000
105 Else Bayer 39 GER W60 12 5:33'47" 50.000
80 Louis Hufkens 50 BEL M50 12 5:41'22" 50.000
84 Jan Maaskant 49 NED M50 12 5:44'27" 50.000

123 Patrick Dermul 080171 BEL Mse 11 3:16'06" 46.106
135 Ludo Cacaerts 051064 BEL Mse 10 3:22'53" 42.212
72 Leon Dautzenberg 51 BEL M50 10 3:39'58" 42.212
119 Liel Otten 140461 NED W40 10 3:40'01" 42.212
78 Micha Havreluk 50 BEL M50 10 3:54'58" 42.212
52 Herman Euverman 53 NED M45 10 3:57'00" 42.212
2 Dominique Bonneels 74 BEL Mse 10 4:09'49" 42.212
19 Rob van den Hoek 65 NED Mse 10 4:13'35" 42.212
125 Harrie Koers 091050 NED M50 10 4:27'18" 42.212
115 Bertrand Verlinde 62 BEL M40 9 3:06'08" 38.318

82 Willy Janssen 50 BEL M50 9 3:32'47" 38.318
41 Jean-Claude Roels 60 BEL M40 8 2:45'20" 34.424
138 Benny Geens 280257 BEL M45 8 2:59'11" 34.424
130 Rudi Sol 181166 BEL Mse 8 3:07'02" 34.424
21 Philip Vanrompay 65 BEL Mse 8 3:09'34" 34.424
101 August Maes 38 BEL M60 8 3:21'56" 34.424
137 Franz-Jozef Lurken 290264 GER Mse 7 2:18'49" 30.530
8 Peter Gabriels 70 BEL Mse 7 2:25'42" 30.530
134 Christoph Clainsing 131153 BEL M45 7 2:51'26" 30.530
63 Jan van Raalte 54 NED M45 7 2:57'27" 30.530

136 Stefan Ulhaus 010777 GER Mse 7 3:00'41" 30.530
31 Thomas Evers 58 GER M40 7 3:18'33" 30.530
23 Philip Verdonck 72 BEL Mse 6 1:47'45" 26.636
39 Rinus Reijngoudt 59 NED M40 6 2:19'44" 26.636
89 Henry Okkersen 45 NED M55 6 2:20'37" 26.636
110 Suzanne Maes 52 BEL W50 6 2:28'57" 26.636
81 Pierre Hulsmans 45 BEL M55 6 3:01'56" 26.636
112 Regina van Geene 54 NED W45 4 2:00'34" 18.848
97 William Verdonck 44 BEL M55 2 0:54'10" 11.060


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]