Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
30 okt 2018
Ontwikkeling Nederlands Record 100 km vrouwen
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2003: Festival along the Danube (HUN)
* 27 feb 2003: Aanvullende informatie 6 uur van Stein
* 25 feb 2003: Voorlopige lijst van deelnemers D.T.S.loop 29 maart 2003
* 22 feb 2003: Tussenstand & praktische info De Zestig van Texel
* 21 feb 2003: Prachtige 50 kilometer in Schinnen
* 21 feb 2003: Time spent at refreshment points in the 1997 Spartathlon
* 21 feb 2003: A glimpse of the trial Spartathlon 1982!
* 18 feb 2003: I.A.U WOMEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: I.A.U MEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: IAU rankings and best performances
* 18 feb 2003: WBP 6 hours
* 18 feb 2003: WBP 50 km
* 17 feb 2003: Ultr@ned klassement
* 17 feb 2003: Stein is echt vol!!!
* 17 feb 2003: Comments of Andy Milroy et al. on womens 100K world best performance
* 17 feb 2003: Nationaal team en Ultralang
* 16 feb 2003: Uitslag FAF Schinnen
* 16 feb 2003: Startlijst 6 uur van Stein 2003
* 15 feb 2003: Rus loopt 93,247 km tijdens indoor zesuursloop
* 15 feb 2003: Spanish Ultra Calendar 2003
* 13 feb 2003: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 12 feb 2003: Foto's 50 km van Zolder 2003
* 11 feb 2003: Zolder 50 km uitslag
* 10 feb 2003: Jan Vandendriessche over Zolder
* 10 feb 2003: Belgische 50 km all-time
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 71-138
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 1-69
* 10 feb 2003: Zolder 50 km
* 9 feb 2003: TransEurope-FootRace en The World Run
* 6 feb 2003: In Flanders Fields marathon terug in de Cup
* 6 feb 2003: Six day international championship 2004 Mexico
* 6 feb 2003: Two Oceans, een verslag van de editie 2000
* 5 feb 2003: Opbrengst FAF Schinnen 50 km voor Eldoret (Kenia)
* 4 feb 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 4 feb 2003: Foto’s en herinneringen aan Guus Smit op UFO
* 2 feb 2003: Links naar trails
* 2 feb 2003: Runner's World Pacing Team compleet
* 2 feb 2003: Verslag midwintermarathon Apeldoorn
* 1 feb 2003: Snelle haas gezocht voor Rotterdammarathon
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2003
 
De organisatie geeft aan dat de startnummers 001-215 links de finish moeten passeren en startnummers 216-350 rechts de finish passeren.

Gelieve even te kijken wat uw startnummer is.


Startnr Naam Land Cat Geb Jaar Vereniging

1 Toptun, Andriy Ukraine MSEN 31-12-1980 Ukraïne
2 Kotsyubka, Andriy Ukraine MSEN 9-5-1969 Ukraïne
3 Papanikitas, Marc België MSEN 11-5-1967 AVKA
4 Wimmer, Robert Duitsland MSEN 14-6-1965 SC Roth 1952
5 Vandendriessche, Jan België MSEN 6-6-1961
6 Taelman, Lucien België M45 9-7-1957
7 Beckers, Paul België M40 22-8-1962 AC Herentals
8 Myshyns'ky, Yuriy Ukraine MSEN 12-9-1981 Ukraïne
9 Schneider, Wolfgang Duitsland M45 6-6-1955 LGV Marathon Giessen
10 Van der Loop, Edwin Nederland MSEN 1-1-1968
11 Coolen, Ruud Nederland M40 11-11-1962 DSM runningteam
12 Huntjens, Pedro Nederland MSEN 10-9-1967 AV Unitas
13 Pfeifer, Jo Nederland M55 10-5-1947 AV Unitas
14 Lemmens, John Nederland MSEN 31-10-1971
15 Schepers, Leon Nederland M40 12-3-1958
16 Visschers, Johan Nederland M45 9-8-1955 TV Stein
17 Klein, Ad Nederland M40 23-3-1961 RonforRun
18 Roberts, Math Nederland M40 4-11-1962 Unitas-Gulickrunners
19 Dammekens, Wilson België M50 31-5-1952 A.C.G
20 Tichelen van, Leo België M45 30-3-1955 AC Herentals
21 Woude v/d, Cees Nederland M55 16-12-1946 A.V.H.
22 Kuijpers, Theo Nederland M55 29-4-1946 A.V.Sporting Boxmeer
23 Cabral, Rui Nederland M45 8-8-1955 AAC
24 Kuipers, Piet-Jan Nederland M40 17-12-1958 AAC '61 Assen
25 Broersen, Jos Nederland M50 9-9-1950 AAV'36
26 Bogaert, Joseph België M60 15-3-1942 AC Herentals
27 de Pooter, Dirk België M40 26-1-1963 AC Hulshout
28 Marsé, Jules Nederland M45 28-12-1957 Achil'87
29 Peeters, Peter Nederland M40 12-3-1958 Achil'87
30 Sambro, EN Nederland M50 10-9-1951 Aehlon
31 Güderhöfer, Ernst Duitsland M50 3-5-1951 Alfterer SC
32 Klein, Roger Luxembourg M55 16-6-1946 Amicale P&T
33 Schabhütl, Manfred Austria MSEN 23-4-1964 ASV Andlersdorf
34 Waldhör, Siegfried Austria MSEN 29-11-1968 ASV Andlersdorf
35 Schoon, Karl-Heinz Duitsland M50 31-8-1948 ASV-LT Kemperdick
36 Kloek, Patrick België MSEN 19-11-1964 Atletica 84
37 Verdonck, Philip België MSEN 28-12-1972 Atletica '84
38 Okkersen, Henry Nederland M55 16-10-1945 AV Caesar
39 Dijkgraaf, Jan Willem Nederland M45 2-9-1953 AV Cialfo Epe
40 Nabuurs, Jan Nederland M40 17-5-1962 AV De Keien
41 Maaskant, Jan Nederland M50 9-1-1949 AV Gloria
42 Akkermans, Jos Nederland M50 18-4-1950 AV Haarlemmermeer
43 Epskamp, Wim Nederland M45 8-1-1954 AV Haarlemmermeer
44 Hendriks, Tom Nederland M45 2-1-1957 AV Haarlemmermeer
45 Bergevoet, Gerard Nederland M55 22-11-1944 AV Nijmegen
46 EuverMan, Herman Nederland M45 16-6-1953 AV PEC 1910
47 Van 't Veer, Ton Nederland M45 29-8-1957 AV Sprint
48 Epskamp, Ton Nederland M50 28-9-1952 AV Startbaan Amstelveen
49 Nieuwenhuijse, Hans Nederland M55 5-4-1946 AV Startbaan Amstelveen
50 Pols, Simon Nederland M50 14-9-1952 AV Startbaan Amstelveen
51 de Jong, Theo Nederland M50 2-10-1950 AV Statina
52 Bakker, Ron Nederland M45 1-10-1956 AV Veteranen Nederland
53 Brummen van, Wim Nederland M50 8-12-1949 AV Veteranen Nederland
54 de Boer, Lex Nederland M55 23-6-1947 AV Veteranen Nederland
55 Hoek van der, Cor Nederland M50 27-2-1953 AV Veteranen Nederland
56 Honing, Gijs Nederland M55 9-6-1945 AV Veteranen Nederland
57 Hopman, Jos Nederland M60 18-3-1939 AV Veteranen Nederland
58 Sipers, Henk Nederland M45 17-8-1955 AV Veteranen Nederland
59 Spirk, P. Nederland MSEN 17-6-1965 AV Veteranen Nederland
60 Steyger, Rob Nederland M40 2-6-1959 AV Veteranen Nederland
61 van de Kamp, Ton Nederland M45 16-5-1957 AV Veteranen Nederland
62 van den Hoek, Rob Nederland MSEN 28-7-1965 AV Veteranen Nederland
63 van der Ent, Ferry Nederland M40 24-9-1959 AV Veteranen Nederland
64 Willems, Arno Nederland M40 1-3-1959 AV Veteranen Nederland
65 Touw, Bert Nederland M45 23-11-1955 C.A.V.-Energie
66 van Diemen, Erwin Nederland MSEN 17-3-1972 C.A.V.-Energie
67 Emringer, Louis Luxembourg M45 2-7-1954 CSL Luxemburg
68 Fuss, Johannes Duitsland M45 17-6-1957 D.U.V.
69 Schoenmakers,Vincent Nederland M60 24-7-1939 DES Eersel
70 Suijkerbuijk, Jan Nederland MSEN 31-3-1963 Diomedon
71 Berka, Volker Duitsland M55 22-5-1943 DJK Ochtendung
72 Rogowski, Thomas België M45 5-12-1956 DLC Aachen
73 Robertson, Alan Duitsland MSEN 23-12-1964 DUV Herford
74 Fischer, Michael Duitsland M40 6-7-1962 DUV Uerdingen
75 Raemakers, Erwin België MSEN 26-9-1970 Furalopers
76 Krieger, Udo Duitsland MSEN 17-6-1963 Germania 07 Dürwiss
77 Linnartz, Werner Duitsland M45 1955 Germania 07 Dürwiss
78 Mandelartz, Johannes Duitsland M40 1962 Germania 07 Dürwiss
79 Niessen, Thomas Duitsland M45 1957 Germania 07 Dürwiss
80 Offergeld, Klaus Duitsland M50 21-1-1949 Germania 07 Dürwiss
81 Pesch, Helmut Duitsland M60 1943 Germania 07 Dürwiss
82 Braun, Wolfgang Duitsland M45 16-3-1954 Germania Eicherscheid
83 GorManns, Helmut Duitsland M40 28-3-1960 Germania Eicherscheid
84 Ludden, Peter Duitsland M40 22-6-1962 GSV Essen
85 Debener, Martin Duitsland MSEN 4-1-1964 GSV Geldern
86 Michollek, Wolfgang Duitsland M40 22-1-1960 GSV-Porz/Köln
87 CloosterMan, Theo Nederland M45 22-4-1957 GVAC
88 van Litsenburg, Johan Nederland M50 21-10-1952 GVAC
89 Dijk, Ubel Nederland M45 12-7-1955 Impala
90 Nicklaus, Ulrich Duitsland M45 9-7-1956 KLB 2000
91 Wagner, Guy Luxemburg MSEN 30-7-1965 Laufclub Police Luxemburg
92 Westen, Lothar Duitsland M45 13-12-1955 LC Duisburg
93 Pauken, Ralf Duitsland MSEN 17-6-1967 LG Mutzenich
94 Voell, Guenter Duitsland M45 10-9-1953 LG Mutzenich
95 Seele, Hartmut Duitsland M40 28-12-1962 LG Rüsselsheim
96 Mayer, Reinhard Duitsland M40 13-3-1961 LG Stolberg
97 Becker, Mattin Duitsland M40 5-2-1960 LG Troisdorf-m.u.t.
98 Engels, Paul Duitsland M50 29-6-1951 LLG Kevelaer
99 Kremer, Jodi Nederland MSEN 15-8-1966 Loopgroep Bedum
100 Themm, Thorsten Duitsland MSEN 9-12-1972 100 Marathon Club
201 van der Molen, Egbert Nederland M45 31-3-1956 Loopgroep Bedum
202 Faber, John Nederland M45 15-12-1956 Loopgroep PK
203 Jacobs, Marc Nederland MSEN 2-10-1968 Loopservice NL
204 Sweens, Eric Nederland MSEN 1-5-1969 Loopservice NL
205 Schmidt, Gerhard-Horst Duitsland M60 26-3-1941 LT Bittermark
206 Schmitz, Marcus Duitsland MSEN 1-4-1972 LT BUGA Düsseldorf 1999
207 Hauke,Gernot Duitsland M60 1-7-1941 LT TUS Mondorf
208 Vanderzanden, Frans België M55 3-8-1947 Mol
209 Beine, Jörg Duitsland MSEN 7-6-1966 Non Stop Ultra
210 Geeroms, Jozef België M40 14-10-1959 Olympia Londerzeel
211 De Jong, Gerard Nederland M50 15-7-1948 Panthenon
212 Isringhausen-Bley, Stephan Duitsland MSEN 15-7-1963 Passtschon 98
213 Mauritz, Klaus-Dieter Duitsland M50 19-1-1950 Post SV Holzminder
214 Jakobs, Ruud Nederland M40 30-12-1962 RAV De Komeet
215 Ickert, Peter Duitsland M40 17-7-1961 RSC Remscheid
216 Müller, Markus Duitsland M40 20-12-1962 Run 4 Fun Köln
217 Tilly, Hans Duitsland M50 24-6-1951 Run 4 Fun Köln
218 Winkhold-Gallina, Werner Duitsland M45 3-11-1953 Run 4 Fun Köln
219 Bodelier, Donee Nederland MSEN 22-8-1976 S.T.B.
220 Bodelier, Hein Nederland M50 23-6-1948 S.T.B.
221 Suijkerbuijk, Peter Nederland M45 17-3-1956 S.V. Diomedon
222 Reijngoudt, Rinus Nederland M40 14-3-1959 Scheldesport
223 Frenken, Dietmar Duitsland MSEN 29-10-1965 SC-Myhl Leichtathletik
224 Tiggelkamp, Ferdinand Duitsland M50 13-7-1948 SG Neukirchen-Hülchrath
225 Wolff, Frank Duitsland M40 10-4-1961 SG Neukirchen-Hülchrath
226 Becker, Karl-Heinz Duitsland M45 29-1-1955 SG Ruhrgas
227 Pospiech, Hans-Jürgen Duitsland M60 16-9-1940 SG Ruhrgas
228 Schwerk, Wolfgang Duitsland M45 28-7-1955 SuS Schalke 96
229 van der Hoek, Jan Nederland M50 4-11-1951 SV Friesland
230 Westhuis, Cor Nederland M50 9-10-1948 SV Friesland
231 Rudnick, Achim Duitsland M45 6-2-1958 SW Düren 96
232 Buteneers, Joseph België M50 15-2-1953 TACT
233 Fischer, Markus Duitsland MSEN 12-8-1967 TempoColonia
234 Forst, Peter Duitsland MSEN 1963 TV Huchem-Stammeln
235 Lorenz, Michael Duitsland M40 19-4-1958 TV Huchem-Stammeln
236 Raalte van, Jan Nederland M45 4-9-1954 TVA
237 Schmitz, Kunibert Duitsland M45 18-4-1955 UMT Troisdorf Krausacker
238 van Bastelaere, Ronny België M40 12-4-1959 Vawatoli
239 van Boven, Eddy België M45 6-2-1955 Vawatoli
240 Borm, Manfred Duitsland M60 6-11-1941 VFB Alem. Pfalzdorf
241 Graf, Karl Duitsland M50 17-12-1950 VFB Alem. Pfalzdorf
242 Flume, Karl-Heinz Duitsland M55 9-10-1947 Viermaerker Dortmund
243 Dienert, Sven Duitsland MSEN 20-10-1966 Viersener Turnverein
244 Gro?heim, Dagmar Duitsland M40 5-1-1962 Viersener Turnverein
245 Bayer, Martin Duitsland M60 30-6-1939 Viersener TV Triathlon
246 Fritz, Michael Duitsland M45 14-8-1956 Viersener TV Triathlon
247 Schroers, Michael Duitsland MSEN 24-4-1969 Viersener TV Triathlon
248 Kisil, Alexander Belarus Vitabeg Minsk
249 Kruglikov, Valeri Belarus M55 1946 Vitabeg Minsk
250 Rimaschevski, Alexander Belarus M45 1957 Vitabeg Minsk
251 Simankov, Stanislav Belarus M50 29-10-1949 Vitabeg Minsk
252 Verdonck, William België M55 9-12-1944 Volharding
253 Mol, Ben Nederland M50 22-3-1949 Voorne Atletiek
254 Schütte, Heinrich Duitsland M45 31-10-1956 VSV Rössing
255 Jakob, Fritz Duitsland M45 8-9-1954 VT 1859 Kempen
256 Salewski, Hans Juergen Duitsland M50 22-3-1948 VT 1859 Kempen
257 Schlang, Volker Duitsland M45 27-1-1955 VT 1859 Kempen
258 Neckenbroek, Roger België M65 16-4-1936 Watoli
259 Bouwen, Walter België MSEN 14-1-1965
260 Carmont, Gérard France M40 26-2-1960
261 Cornelis, Johan België M40 19-4-1958
262 De Jong, Johann Nederland MSEN 29-11-1971
263 Havreluk, Micha België M50 12-11-1950
264 HulsMans, Pier België M55 1-10-1945
265 Kellert, Karlheinz Duitsland M50 25-2-1950
266 Klugkist, Hinrick Nederland
267 Knops, Wolfgang Nederland MSEN 14-3-1964
268 Pinxt, Servé Nederland M45 9-2-1955
269 Somers, Jan Nederland M50 2-3-1949
270 Stoffels, Ronald België M40 19-6-1958
271 Tyskens, Henry België M45 21-7-1954
272 van Daele, Rudy België M40 21-11-1962
273 van Nuenen, Jan Nederland
274 Wallesch, Rene Duitsland MSEN 25-5-1972
275 Wijnen-Druppers, M.J.E.
276 Zuidema, Peter Nederland MSEN 2-8-1967
277 Gehrke, Lothar Duitsland M60 2-4-1939 100 Marathon Club
301 Benöhr, Astrid Duitsland V45 8-10-1957
302 Jacquemart, Inez België V40 8-8-1962 AVKA
303 Waack, Svetlana Duitsland VSEN 6-5-1967 DJK Frankenberg Aachen
304 Doornbos, Lydia Nederland VSEN 17-7-1978
305 Carmont, Niandi France V40 31-7-1961
306 Jöhring, Jutta Duitsland VSEN 13-11-1967 TuSEM Essen
307 van Vliet, Anja Nederland V40 9-1-1962 Loopgroep PK
308 Linnartz, Bigi Duitsland V40 27-11-1961 Germania 07 Dürwiss
309 Knops, Petra Nederland V40 12-6-1959
310 Otten, Liel Nederland V40 14-4-1961 AV Veteranen Nederland
311 Heynen, Lies Nederland V45 14-2-1956 AV Veteranen Nederland
312 Spellerberg, Simone België V40 28-10-1961 DLC Aachen
313 van der Made, Nellie Nederland V45 17-8-1955 AAC '61 Assen
314 Kraemer, Elisabeth Duitsland V40 22-10-1960 Alfterer SC
315 Melzer, Elke Duitsland VSEN 28-12-1963 Alfterer SC
316 Parker, Sabina Duitsland V45 24-11-1954 Alfterer SC
317 Sapauschke, Wiltrut Duitsland V60 7-1-1941 Alfterer SC
318 Wetzelaer, Suzan Nederland VSEN 10-4-1972 AVON Heerlen
319 Kobrina, Elena Belarus VSEN 1967 DJK Frankenberg Aachen
320 Fries de, Barbara Duitsland V50 3-1-1953 Germania 07 Dürwiss
321 Lürken, Hilde Duitsland V50 1953 Germania 07 Dürwiss
322 Maletz, Steffanie Duitsland VSEN 1973 Germania 07 Dürwiss
323 Mundt, Brigitte Duitsland V40 17-5-1962 Germania 07 Dürwiss
324 Scholz, Christa Duitsland V45 1954 Germania 07 Dürwiss
325 Braun, Marion Duitsland V45 2-7-1957 Germania Eicherscheid
326 Knein, Angelika Duitsland V40 18-9-1958 Germania Eicherscheid
327 Krökel, Bernadette Duitsland V45 10-6-1954 Germania Eicherscheid
328 Offermann, Petra Duitsland V40 29-10-1959 Germania Eicherscheid
329 Schwan,Claudia Duitsland VSEN 11-3-1966 Germania Eicherscheid
330 van Geene, Regina Nederland V45 29-10-1954 GVAC
331 Buiter, Erna Nederland V45 12-4-1953 Impala
332 Nicklaus, Dagmar Duitsland V40 29-5-1958 KLB 2000
333 Winkels, Christel Duitsland V45 24-12-1957 LLG Kevelaer
334 Roedder, Angelika Duitsland V55 13-10-1946 LT Alt Erkrath
335 Schmidt, Gudrun Duitsland V55 5-10-1944 LT Bittermark
336 Klever, Petra Duitsland V45 14-4-1957 LT Kemperdieck
337 Schlegel, Homa Duitsland VSEN 9-6-1966 Melpomene Bonn e.V.
338 Ahrberg, Daniela Duitsland VSEN 20-3-1972 Non Stop Ultra
339 Strotkamp, Sabine Duitsland VSEN 18-6-1965 PSV Remagen
340 Beisenherz, Suzanne Duitsland VSEN 14-3-1973 SV Rhenania Köln
341 Schafer,Sabine Duitsland VSEN 12-2-1964 Troisdorfer LG MUT
342 Mitrafanova, Nina Ukraine V45 26-4-1957 Ukraïne
343 Moens, Annie België V45 22-5-1955 Vawatoli
344 Borm, Annegret Duitsland V55 8-7-1944 VFB Alem. Pfalzdorf
345 Bayer, Else Duitsland V60 30-6-1939 Viersener TV Triathlon
346 Becker, Barbara Duitsland V40 4-8-1959
347 Bullig, Cornelia Duitsland V40 20-9-1959
348 Kellert, Gisela Duitsland V50 28-2-1950
349 Mönnichs, Barbara Duitsland VSEN 24-1-1966
350 Straimer, Anna Duitsland V50 24-12-1948
.

Meer informatie over de wedstrijd:

http://www.taxifrenken.nl



 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]