Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2003: Uitslag D.T.S.-marathon
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 51 t/m 71
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 20 t/m 36
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 1 t/m 19
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:50 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:15 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 13:00 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 12:22 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:11 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:00 uur
* 28 mrt 2003: Route D.T.S.loop 29/3
* 28 mrt 2003: Verdomd, de berg beweegt! (Badwater 1999)
* 27 mrt 2003: DTS deelnemerslijst per 26/3
* 27 mrt 2003: Ultr@ned klassement
* 26 mrt 2003: Eerste Dracula Marathon!
* 25 mrt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na de 6u van Stein
* 25 mrt 2003: Definitieve uitslag 6 uur Stein
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 301 t/m 350
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 216 t/m 285
* 24 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 51 t/m 215
* 24 mrt 2003: Strasimeno 60 km road (ITA) 16/3
* 24 mrt 2003: Marseille Music Marathon (FRA) 23/3
* 24 mrt 2003: Marathon Rome (ITA) 23/3
* 23 mrt 2003: 6-day race in Denmark, August 2003
* 23 mrt 2003: Het Senda Real: de luxe ultralopen vanuit Madrid
* 23 mrt 2003: De deelnemers aan de 120 van Texel
* 21 mrt 2003: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 21 mrt 2003: RECORDS-AT-ANY-PRICE
* 19 mrt 2003: D.T.S. marathon en zes uur ultramarathon
* 18 mrt 2003: Jorge Aubeso wint 1OOkm van Madrid
* 17 mrt 2003: Belgische selectie EK 100km Moskou
* 16 mrt 2003: Slechte verzorging Binnenmaas non-stop 2003
* 16 mrt 2003: Verslag Binnenmaas non-stop 2003
* 15 mrt 2003: Comrades Marathon 3: de traditie
* 13 mrt 2003: Soms gaat het goed, soms gaat het niet
* 13 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 1 t/m 50
* 13 mrt 2003: Jan Vandendriessche over zijn opgave in Stein
* 13 mrt 2003: 100 km tijden voorspellen op basis van 6u van Stein
* 12 mrt 2003: Definitieve uitslag Stein in de maak
* 11 mrt 2003: D.T.S 6 uur nieuws
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel I
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel II
* 9 mrt 2003: Limburg Trofee 2003
* 9 mrt 2003: Stein e-mail service
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel II
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel I
* 9 mrt 2003: Stein om 14:00
* 9 mrt 2003: Stein om 12:30
* 9 mrt 2003: Stein om 10:50
* 9 mrt 2003: Stein is online!
* 8 mrt 2003: Comrades Marathon 2: de winnaars
* 7 mrt 2003: World Lists 100 KILOMETRES 2003
* 6 mrt 2003: Texel all-time ranglijsten 60, 120, en 4 x 15 km
* 5 mrt 2003: De 24-uur Loop Apeldoorn heeft een website !
* 4 mrt 2003: Verslag Ultra-meeting Apeldoorn 1 feb. 2003
* 2 mrt 2003: Foto's van de FAF Schinnen 16 feb.
* 1 mrt 2003: Comrades Marathon 1: het ontstaan
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 
Texel all-time ranglijsten 60, 120, en 4 x 15 km
De beste eindtijden van De Zestig van Texel over alle edities 1991 - 2001

Tijd Jaar Plaats

Vrouwen 60 km (< 6.00)

1 Birgit Lennartz (D) 4.35.57 1997 1
2 Letteke Broekman 4.57.35 1991 1
3 Plonie Scheringa 5.06.13 1997 2
4 Karin Schaaf (D) 5.18.31 1991 2
5 Ria Buiten 5.23.06 1997 3
6 Bettina Reimers (D) 5.26.53 1995 1
7 Ria Buiten 5.28.29 1995 2
8 Letteke Broekman 5.28.59 1993 1
9 Prisca Vis 5.37.35 2001 1
10 Linda Valent 5.46.31 1999 1
11 Irene van Wijk 5.50.17 2001 2
12 Letteke Broekman 5.54.20 1995 3
13 Marga Lesterhuis 5.57.43 1999 2
14 Lies Heijnen 5.59.37 1999 3


Mannen 60 km (< 4.30)

1 Gerrit van Rotterdam 3.57.16 1995 1
2 Jan Vandendriessche (B) 3.57.35 1999 1
3 Aad Butter 3.58.32 1995 2
4 Aad Butter 4.01.14 1993 1
5 Aad Butter 4.01.41 1991 1
6 Wim Akkermans 4.02.52 1991 2
7 Veron Lust 4.05.47 1999 2
8 Thomas Lang (D) 4.06.51 1995 3
9 Edward de Ruiter 4.07.24 1997 1
10 Johan Huijgens 4.08.14 1993 2
11 Jan Vandendriessche (B) 4.09.20 1995 4
12 Karsten Sörensen (D) 4.09.39 1993 3
13 Veron Lust 4.10.46 2001 1
14 Edward de Ruiter 4.11.06 2001 2
15 Bram Heikamp 4.12.40 1993 4
16 Wim Epskamp 4.13.21 1995 5
17 Rut Zoutman 4.15.40 1997 2
18 Edward de Ruiter 4.17.04 1993 5
19 Roel Keizer 4.17.19 1995 6
20 Roel Keizer 4.17.31 1993 6
21 Jan van Dijken 4.17.37 1997 3
22 Dirk Westerduin 4.17.38 1995 7
23 Joost Brouwer 4.17.44 1993 7
24 Jan Vandendriessche (B) 4.17.45 1993 8
25 Wim Epskamp 4.18.41 1993 9
26 Jan van Dijken 4.19.21 1999 3
27 Ron Teunisse 4.19.47 1991 3
28 Rik Goethals (B) 4.20.21 1993 10
29 Jaap Vis 4.20.53 1997 4
30 Rut Zoutman 4.22.00 1993 11
31 Johan Huijgens 4.22.31 1995 8
32 Rut Zoutman 4.23.56 1995 9
33 Dirk Westerduin 4.24.51 1993 12
34 Peter de Jongh 4.25.00 1999 4
35 Heinz-Josef Schwarzmann (D) 4.25.33 1995 10
36 Roel Keizer 4.25.46 1997 5
37 Jaap Vis 4.26.09 1993 13
38 Joop Keizer 4.27.01 1991 4
39 Rut Zoutman 4.27.07 2001 3
40 Wim Lammers 4.28.09 1991 5
41 Erik van Zessen 4.28.22 1999 5
42 Jaap Vis 4.28.53 1995 11
43 Rinus Groen 4.30.00 1991 6

Tijd Jaar Plaats

Vrouwen 120 km (allen)

1 Anke Drescher (D) 10.55.44 1999 1
2 Anke Drescher (D) 10.59.58 1997 1
3 Ria Buiten 14.10.34 2001 1


Mannen 120 km (< 12.00)

1 Dirk Westerduin 9.23.30 1997 1
2 Wim Epskamp 9.46.22 1997 2
3 Ron Teunisse 9.47.38 1993 1
4 Paul Beckers (B) 9.49.48 2001 1
5 Ron Teunisse 9.52.38 1995 1
6 Guus Smit 10.01.16 1999 1
7 Wim Epskamp 10.01.36 2001 2
8 Wim Bart Knol 10.20.31 1995 2
9 André v d Zwan 10.25.37 1997 3
10 Roel Keizer 10.26.27 1999 2
11 Valery Klement (D) 10.29.33 1995 3
12 Karl Graf (D) 10.31.08 2001 3
13 Jan Nabuurs 10.45.51 2001 4
14 Tom Keij 10.50.16 1993 2
15 Jan Knippenberg 11.18.50 1993 3
16 Fred Buining 11.22.25 2001 5
17 Guus Smit 11.27.40 1997 4
18 Mik Borsten 11.45.00 1999 3
19 Valery Moskalenko 11.48.32 2001 6
20 Cor Westhuis 11.54.49 1995 4
21 Ronald Nickel (D) 11.56.31 2001 7
22 Ubel Dijk 11.57.53 1999 4


Tijd Jaar Plaats

Vrouwen 4 x 15 km (eerste 10)

1 Olympus '70 4.30.13 1993 1
2 SV Noordkop Atletiek 4.32.28 1995 1
3 SV Noordkop Atletiek 4.36.14 1993 2
4 Triathlon Texel 4.38.04 1997 1
5 Haag Atletiek 4.43.14 1999 1
6 Haag Atletiek 4.44.10 2001 1
7 SV Noordkop Atletiek 4.47.19 1991 1
8 SV Noordkop Atletiek 4.51.08 1997 2
9 Gelre 4.53.24 1999 2
10 AV Rijnsoever 4.56.25 2001 2


Mannen 4 x 15 km (eerste 10)

1 Gl. Atl. Wipperfürth (D) 3.31.37 1991 1
2 SV Noordkop Atletiek 3.36.06 1995 1
3 SV Noordkop Atletiek 3.36.22 1991 2
4 SV Noordkop Atletiek 3.37.54 1993 1
5 AV Rijnsoever 3.38.52 1991 3
6 VSB Runningteam 3.40.30 1997 1
7 Ramdrammers 3.40.42 1991 4
8 VSB Runningteam 3.44.42 1993 2
9 Mariniers Den Helder 3.44.53 1991 5
10 AV Startbaan 3.48.25 1993 3



 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]