Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
* December
* 9 dec 2018: Wereldrecord Camille Herron 24 uur
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

De laatste week voorinschrijving bij D.T.S. is ingegaan.
De lijst telt 39 deelnemers tot nu toe, waarvan 29 op de 6 uur.
De deelnemerslimiet is gesteld op 60.

Deelnemers 6 uurs ultraloop D.T.S. 29 maart 2003

1: Lex de Boer Avenhorn
2: Gijs Honing Blokker
3: Herman Waardenburg Maarssen
4: Emiel Dierckx Herenthout (B)
5: Rob van den Hoek Breda
6: Ben Mol Hellevoetsluis
7: Jos Hopman Eindhoven
8: Ineke Scheffer Leens
9: Jan-Willem Dijkgraaf Epe
10: Han Frenken Stein
11: Henry Okkersen Schimmert
12: Wim Heijenk Monnickendam
13: Patrick Kloek Antwerpen (B)
14: Gerald Kloek Merksem (B)
15: Tom Hendriks Hoofddorp
16: Vincent Schoenmakers Bergeijk
17: Theo Cloosterman Veldhoven
18: Cor Westhuis Dalfsen
19:Jannet Lange Almere
20:Ubel Dijk Drachten
21: Simon Pols Duivendrecht
22:Hans Nieuwenhuijse Amsterdam
23: Regina van Geene Veldhoven
24:Peter Zuidema Utrecht
25:Ad Steltenpool Wognum
26:Douwe Thesing Zaandam
27:Jan Paagman Nootdorp
28:Barbara Becker Dorsten (D)
29:Karl-Heinz Becker Dorsten (D)

Deelnemers Marathon D.T.S. 29 maart 2003

1: Joep Vesseur Roelofarendsveen
2: Peter Akerboom Oude-Wetering
3: Leon Hogenboom Oude-Wetering
4: Nico Vennik Purmerend
5: Mark van Bogaert Lokeren (B)
6: Willem Rademaker Westzaan
7: Wim Hogentoren Vught
8: Herman Euverman Zwolle
9:Geert Brouwer Zwolle
10:Hans Buis De Rijp

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]