Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2019
Geslaagd Ultrafestival Deventer
9 jul 2019
Wilma Dierx en de Holland Ultra Tour in EenVandaag 12/7 (update)
7 jul 2019
VechtdalTrail Ommen opnieuw trailfeest voor de deelnemers!
5 jul 2019
In memoriam Anton Schuurman
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2003: Uitslag D.T.S.-marathon
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 51 t/m 71
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 20 t/m 36
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 1 t/m 19
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:50 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:15 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 13:00 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 12:22 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:11 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:00 uur
* 28 mrt 2003: Route D.T.S.loop 29/3
* 28 mrt 2003: Verdomd, de berg beweegt! (Badwater 1999)
* 27 mrt 2003: DTS deelnemerslijst per 26/3
* 27 mrt 2003: Ultr@ned klassement
* 26 mrt 2003: Eerste Dracula Marathon!
* 25 mrt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na de 6u van Stein
* 25 mrt 2003: Definitieve uitslag 6 uur Stein
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 301 t/m 350
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 216 t/m 285
* 24 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 51 t/m 215
* 24 mrt 2003: Strasimeno 60 km road (ITA) 16/3
* 24 mrt 2003: Marseille Music Marathon (FRA) 23/3
* 24 mrt 2003: Marathon Rome (ITA) 23/3
* 23 mrt 2003: 6-day race in Denmark, August 2003
* 23 mrt 2003: Het Senda Real: de luxe ultralopen vanuit Madrid
* 23 mrt 2003: De deelnemers aan de 120 van Texel
* 21 mrt 2003: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 21 mrt 2003: RECORDS-AT-ANY-PRICE
* 19 mrt 2003: D.T.S. marathon en zes uur ultramarathon
* 18 mrt 2003: Jorge Aubeso wint 1OOkm van Madrid
* 17 mrt 2003: Belgische selectie EK 100km Moskou
* 16 mrt 2003: Slechte verzorging Binnenmaas non-stop 2003
* 16 mrt 2003: Verslag Binnenmaas non-stop 2003
* 15 mrt 2003: Comrades Marathon 3: de traditie
* 13 mrt 2003: Soms gaat het goed, soms gaat het niet
* 13 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 1 t/m 50
* 13 mrt 2003: Jan Vandendriessche over zijn opgave in Stein
* 13 mrt 2003: 100 km tijden voorspellen op basis van 6u van Stein
* 12 mrt 2003: Definitieve uitslag Stein in de maak
* 11 mrt 2003: D.T.S 6 uur nieuws
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel I
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel II
* 9 mrt 2003: Limburg Trofee 2003
* 9 mrt 2003: Stein e-mail service
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel II
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel I
* 9 mrt 2003: Stein om 14:00
* 9 mrt 2003: Stein om 12:30
* 9 mrt 2003: Stein om 10:50
* 9 mrt 2003: Stein is online!
* 8 mrt 2003: Comrades Marathon 2: de winnaars
* 7 mrt 2003: World Lists 100 KILOMETRES 2003
* 6 mrt 2003: Texel all-time ranglijsten 60, 120, en 4 x 15 km
* 5 mrt 2003: De 24-uur Loop Apeldoorn heeft een website !
* 4 mrt 2003: Verslag Ultra-meeting Apeldoorn 1 feb. 2003
* 2 mrt 2003: Foto's van de FAF Schinnen 16 feb.
* 1 mrt 2003: Comrades Marathon 1: het ontstaan
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 
Deelnemers 120 km Texel 21/4/03            Stand 17 maart 03

Fietser Fietser Beste PR
Startnr 1e ronde 2e ronde 120 km 100 km
Vrouwen
100 Ria Buiten 48 Biddinghuizen Vet.Ned. 1 finisher 9.05 (98)
200 Lies Heijnen 47 Almere Vet.Ned. 1 debuut 9.47 (02)

Mannen
10
20 Wim-Bart Knol 39 Den Haag Haag Atl. eigen eigen 2e 95 7.42 (96)
30 Jan Nabuurs 40 Stevensbeek De Keien 1 1 4e 01 8.02 (02)
40 Tom Hendriks 46 Hoofddorp AV H'meer 1 1 debuut 8.14 (02)
50 André van de Vliert 33 Utrecht Ron Clarke eigen eigen debuut 8.38 (97)
60 Mik Borsten 40 Amersfoort AV Triathlon 1 3e 99 (geen)
70 Ronald Nickel (D) 46 Rüdesheim TS Greisenheim 1 7e 01 8.33 (99)
80 André van der Zwan 44 Katwijk a Zee Vet.Ned. 1 3e 97 8.20 (98)
90 Lex de Boer 55 Avenhorn Vet.Ned. 1 9e 01 9.16 (98)
110 Ron Bakker 46 Almere Vet.Ned. 1 10e 01 8.35 (02)
120 Ron Teunisse 50 Heemskerk Vet.Ned. 1 1e 93+95 8.11 (97)
130 Ubel Dijk 47 Drachten Impala 1 (eigen) 4e 99 8.59 (98)
140 Simon Pols 50 Duivendrecht Startbaan 1 debuut 8.06 (97)
150 Jürgen Sinthoven (D) 47 Altendorf TSV Hirschaid 1 debuut 8.27 (00)
160 Koos Rademaker 57 Zeist AV Triathlon 1 debuut 8.57 (00)
170 Herman Jakobs 40 Oostrum AV Venray 1 debuut 8.46 (02)
180 Sjoerd Slaaf 50 Groningen SV Friesland 1 debuut 9.52 (02)
afm Gijs Honing 57 Blokker Vet. Ned. eigen (eigen) debuut 9.57 (01)
210 Ton van 't Veer 45 Breda AV Sprint 1 debuut (geen)
220 Louis Emringer (L) 48 Bridel CA Spora 1 debuut 9.29 (01)
1 3
kopfietser snelle lopers
totaal Texel fietsers 24 19 5

afgemeldJeffry Oonk 31 Utrecht Hellas 9.07 (00)

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]