Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
14 sep 2019
Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
Nieuws in 2019
* September
* 14 sep 2019: Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
* 14 sep 2019: Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
* 14 sep 2019: Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
* 14 sep 2019: Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
* 14 sep 2019: Tussenstanden NK 100 km
* 14 sep 2019: Prachtige 50 km tijden in Winschoten (met link naar de einduitslag)
* 9 sep 2019: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2019
* 6 sep 2019: WK 50 km Brasov, kort verslag
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 
Castiglione del lago (Perugia), Italy, 16 mars 2003
Tour Trasimeno Lake

First time in ultramarathon of Mohamed Abdounj (Marocco) marathoner 2h16' personal best.


Women
1 Bruni Deborah 1969 4:43.32
2 Senfter Irene 1971 4:59.45
3 Di Vito Lorena 1960 5:06.20
4 Patruno Nunzia 1962 5:37.09
5 Mencarelli Francesca 1958 5:46.49
6 Orvieto Eleonora 1942 5:55.58
7 Foschini Paola 1966 6:07.03
8 Schleindler Luisa 1946 6:54.14
9 Mariani Liliana 1959 7:11.01
10 Gargano Angela 1961 7:36.58
11 Pisetta Patrizia 1950 7:37.01
(13 starters)

Men
1 Abdounj Mohamed 1969 (MAROCCO) 4:01.35
2 Ardemagni Mario 1963 4:01.56
3 Cugnasco Massimo 1957 4:11.39
4 Malfatti Pio 1962 4:13.06
5 Giglietti Secondo 1951 4:13.48
6 Caravaggio Valentino 1964 4:14.36
7 Orsi Sergio 1962 4:21.53
8 Taras Giuseppe 1960 4:28.24
9 Gnazi Roberto 1967 4:30.29
10 Torelli Giovanni 1955 4:30.35
11 Bertolusso Lorenzo 1957 4:37.02
12 Pirotta Mario 1957 4:37.46
13 Cominoli Valter 1951 4:38.30
14 Fiordi Piero 1951 4:40.23
15 Cattaneo Marco 1962 4:41.07
16 Cartei Gianluca 1954 4:41.13
17 Signorelli Stefano 1969 4:42.14
18 Bruni Adriano 1947 4:44.25
19 Sistoni Roberto 1967 4:53.56
20 Foiadelli Elio 1963 4:58.43
21 Mazzeo Antonio 1952 4:59.43
22 Ipperico Gianluigi 1968 5:00.35
23 Borella Santo 1960 5:01.04
24 Giannetti Stefano 1962 5:06.53
25 Moncini Simone 1962 5:10.24
26 Mugnai Claudio 1969 5:10.25
27 Sannino Guido 1954 5:12.29
28 Riva Giulio 1953 5:13.01
29 Bonistalli Marcello 1944 5:13.58
30 Di Giulio Cosimo 1952 5:13.59
(99 finishers)


Franco Ranciaffi
IUTA President & IAU record committee
iuta@libero.it

 

 
[ top pagina ]