Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na uur 6 uur ultramarathon_ * * * * * Pagina 7

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

6 Wim-Bart Knol NED M 14 1:10'41" 17.705
18 Andre van de Vliert NED M 12 1: 6'52" 15.237
32 Jos Broersen NED M 12 1: 7'20" 15.237
36 Alfred Schoen NED M 12 1: 8' 0" 15.237
21 Simon Pols 520914 NED M45 12 1: 9'25" 15.237
12 Wim Heijenk NED M 11 1: 6' 9" 14.003
27 Jan Paagman NED M 11 1: 6'12" 14.003
1 Lex de Boer 470625 NED M45 11 1: 6'30" 14.003
5 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 11 1: 7' 4" 14.003
10 Han Frenken 62 NED M40 11 1: 7' 4" 14.003

30 Jan van de Erve NED M 11 1: 7' 4" 14.003
3 Herman Waardenburg 481203 NED M40 11 1: 8'16" 14.003
11 Henry Okkersen 451016 NED M55 11 1: 8'27" 14.003
15 Tom Hendriks 570102 NED M45 11 1: 9' 7" 14.003
24 Peter Zuidema 670823 NED MSE 11 1:11'26" 14.003
31 Cor Butter 450102 NED M55 10 1: 7' 4" 12.769
13 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 10 1: 9' 7" 12.769
16 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 10 1:10'35" 12.769
9 Jan-Willem Dijkgraaf NED M 10 1:10'59" 12.769
14 Jaap Swart NED M 10 1:10'59" 12.769

25 Ad Steltenpool NED M 10 1:11' 2" 12.769
20 Ubel Dijk 550712 NED M45 10 1:11'19" 12.769
7 Jos Hopman 390318 NED M60 10 1:11'23" 12.769
28 Barbara Becker GER W 9 1: 4'51" 11.535
19 Jannet Lange 640712 NED W35 9 1: 6' 0" 11.535
29 Karl-Heinz Becker GER M 9 1: 6'17" 11.535
17 Theo Cloosterman 570422 NED M45 9 1: 7'43" 11.535
33 Gijs Honing NED M 9 1: 8'53" 11.535
8 Ineke Scheffer 580522 NED W40 9 1: 9'17" 11.535
23 Regina van Geene 541029 NED M45 9 1: 9'17" 11.535

22 Hans Nieuwenhuijse NED M 9 1: 9'36" 11.535
35 Willy Jonkers NED M 9 1: 9'49" 11.535
26 Douwe Thesing NED M 8 1:10'59" 10.301
34 Jan van Raalte NED M 5 1: 6' 5" 6.599



D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na uur marathon____________ * * * * * Pagina 8

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

53 Leon Hogenboom NED M 13 1: 9'57" 16.471
63 Toon van Vlimmeren NED M 12 1: 6'59" 15.237
62 Jack van de Sande NED M 12 1: 9'57" 15.237
67 Kes Heynis NED M 12 1:11'32" 15.237
61 Jack Hendrickx NED M 12 1:11'41" 15.237
68 Willy Luyten BEL M 12 1:11'41" 15.237
59 Geert Brouwer NED M 11 1: 6'39" 14.003
54 Nico Vennik NED M 11 1: 9' 7" 14.003
66 Jos Schuitenmaker NED M 11 1:10'21" 14.003
69 Ferry van der Ent NED M 11 1:10'21" 14.003

51 Joep Vesseur NED M 11 1:10'59" 14.003
52 Peter Akerboom NED M 11 1:10'59" 14.003
71 Ton Wever NED M 10 1: 5'45" 12.769
60 Hans Buis NED M 10 1: 7'38" 12.769
70 Koos Beeres NED M 10 1: 8'37" 12.769
55 Roger Wils BEL M 10 1: 9'11" 12.769
57 Wim Hogentoren NED M 10 1:10'21" 12.769
58 Herman Euverman NED M 10 1:11'41" 12.769
65 Gertie Theunissen NED W 9 1:10'21" 11.535
64 Erna Buiter NED W 7 1: 3'19" 9.067


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]