Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 30 apr 2001: Een reuzenstap van 21 naar 72 km
* 29 apr 2001: Organisatie Zestig van Texel sluit inschrijving 120 km 2001
* 28 apr 2001: Internationale kampioenschappen ultramarathon.
* 28 apr 2001: Russisch kampioenschap 100 km
* 25 apr 2001: Uitslag Texel 6 uur estafette
* 25 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 170-230)
* 25 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 231-299)
* 24 apr 2001: Nederlandse ranglijsten 2001 zes uur
* 23 apr 2001: Definitieve uitslag Texel 6 uur
* 22 apr 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 21 apr 2001: Maasmarathon heeft geen MKZ problemen!
* 20 apr 2001: Goede wandelresultaten uit Frankrijk
* 20 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 102 t.m. 134)
* 19 apr 2001: Drie dagen lopen door Rusland...
* 19 apr 2001: Eemmeerloop uitgesteld
* 18 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 31 t.m. 62)
* 18 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 1 t.m. 30)
* 17 apr 2001: De Zes Uur van Texel: terugblik vanaf de zijlijn
* 16 apr 2001: Voorlopige uitslag Texel 6 uur.
* 15 apr 2001: Laatste nieuws Texel 6 uur
* 14 apr 2001: Vooraanmelders De Zes Uur van Texel
* 12 apr 2001: Parcours Zes Uur van Texel helaas ingekort tot 1.1 km
* 11 apr 2001: SV Friesland besluit tot aflasten Elfsteden Estafette- & Ultraloop 2001
* 11 apr 2001: Tussenstand vooraanmeldingen De Zes Uur van Texel
* 10 apr 2001: Brno (CZE) 48 uur indoor 23-25 maart
* 10 apr 2001: 5 uur/Stunden/heures Bad Mondorf (LUX)
* 9 apr 2001: Italiaans kampioenschap 100 km baan
* 8 apr 2001: Ronde van 3409 meter bij De Zes Uur van Texel
* 8 apr 2001: Bond beraad zich op ultralang maar is dat genoeg?
* 8 apr 2001: Dead Sea Ultramarathon 2001
* 7 apr 2001: Prijzen en prijsvraag De Zes Uur van Texel
* 6 apr 2001: Dead Sea Ultramarathon
* 6 apr 2001: Nieuwe Bondscoach Ultralang ?
* 5 apr 2001: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 3 apr 2001: Anton's ditjes en datjes
* 2 apr 2001: Lap recordings la Louviere 31/3
* 2 apr 2001: IAU European Six Hour Cup 2001
* 2 apr 2001: Afgelast wegens MKZ
* 2 apr 2001: De 6 uur van Texel
* 2 apr 2001: Zandmarathon op teevee.
* 1 apr 2001: Definitieve uitslag La Louviere (BEL)
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na uur 6 uur ultramarathon_ * * * * * Pagina 7

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

6 Wim-Bart Knol NED M 14 1:10'41" 17.705
18 Andre van de Vliert NED M 12 1: 6'52" 15.237
32 Jos Broersen NED M 12 1: 7'20" 15.237
36 Alfred Schoen NED M 12 1: 8' 0" 15.237
21 Simon Pols 520914 NED M45 12 1: 9'25" 15.237
12 Wim Heijenk NED M 11 1: 6' 9" 14.003
27 Jan Paagman NED M 11 1: 6'12" 14.003
1 Lex de Boer 470625 NED M45 11 1: 6'30" 14.003
5 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 11 1: 7' 4" 14.003
10 Han Frenken 62 NED M40 11 1: 7' 4" 14.003

30 Jan van de Erve NED M 11 1: 7' 4" 14.003
3 Herman Waardenburg 481203 NED M40 11 1: 8'16" 14.003
11 Henry Okkersen 451016 NED M55 11 1: 8'27" 14.003
15 Tom Hendriks 570102 NED M45 11 1: 9' 7" 14.003
24 Peter Zuidema 670823 NED MSE 11 1:11'26" 14.003
31 Cor Butter 450102 NED M55 10 1: 7' 4" 12.769
13 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 10 1: 9' 7" 12.769
16 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 10 1:10'35" 12.769
9 Jan-Willem Dijkgraaf NED M 10 1:10'59" 12.769
14 Jaap Swart NED M 10 1:10'59" 12.769

25 Ad Steltenpool NED M 10 1:11' 2" 12.769
20 Ubel Dijk 550712 NED M45 10 1:11'19" 12.769
7 Jos Hopman 390318 NED M60 10 1:11'23" 12.769
28 Barbara Becker GER W 9 1: 4'51" 11.535
19 Jannet Lange 640712 NED W35 9 1: 6' 0" 11.535
29 Karl-Heinz Becker GER M 9 1: 6'17" 11.535
17 Theo Cloosterman 570422 NED M45 9 1: 7'43" 11.535
33 Gijs Honing NED M 9 1: 8'53" 11.535
8 Ineke Scheffer 580522 NED W40 9 1: 9'17" 11.535
23 Regina van Geene 541029 NED M45 9 1: 9'17" 11.535

22 Hans Nieuwenhuijse NED M 9 1: 9'36" 11.535
35 Willy Jonkers NED M 9 1: 9'49" 11.535
26 Douwe Thesing NED M 8 1:10'59" 10.301
34 Jan van Raalte NED M 5 1: 6' 5" 6.599



D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na uur marathon____________ * * * * * Pagina 8

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

53 Leon Hogenboom NED M 13 1: 9'57" 16.471
63 Toon van Vlimmeren NED M 12 1: 6'59" 15.237
62 Jack van de Sande NED M 12 1: 9'57" 15.237
67 Kes Heynis NED M 12 1:11'32" 15.237
61 Jack Hendrickx NED M 12 1:11'41" 15.237
68 Willy Luyten BEL M 12 1:11'41" 15.237
59 Geert Brouwer NED M 11 1: 6'39" 14.003
54 Nico Vennik NED M 11 1: 9' 7" 14.003
66 Jos Schuitenmaker NED M 11 1:10'21" 14.003
69 Ferry van der Ent NED M 11 1:10'21" 14.003

51 Joep Vesseur NED M 11 1:10'59" 14.003
52 Peter Akerboom NED M 11 1:10'59" 14.003
71 Ton Wever NED M 10 1: 5'45" 12.769
60 Hans Buis NED M 10 1: 7'38" 12.769
70 Koos Beeres NED M 10 1: 8'37" 12.769
55 Roger Wils BEL M 10 1: 9'11" 12.769
57 Wim Hogentoren NED M 10 1:10'21" 12.769
58 Herman Euverman NED M 10 1:11'41" 12.769
65 Gertie Theunissen NED W 9 1:10'21" 11.535
64 Erna Buiter NED W 7 1: 3'19" 9.067


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]