Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
* December
* November
* 27 nov 2017: Landgoederen Kerst Marathon Eelde-Paterswolde op 24 december 2017!
* 26 nov 2017: Uitslagen weekend 24-26 november
* 25 nov 2017: Zware omstandigheden bij de 3 Bruggen ultra
* 19 nov 2017: The Authentic Phidippides Run Athene-Sparta-Athene 490 km met Ludo Depoortere
* 19 nov 2017: Uitslagen weekend 18-19 november
* 17 nov 2017: NK en WK Skyrunning 2018 met selectieprocedure voor WK
* 16 nov 2017: Selectiebeleid EK/WK's 2018-2019 voor Nederlandse ultralopers en -loopsters
* 15 nov 2017: Wat te doen in de Kerstvakantie?
* 14 nov 2017: Blaauwbekmarathon 3 februari 2018
* 13 nov 2017: Uitslagen weekend 11-12 november
* 12 nov 2017: Allertijdenlijst NL vrouwen 24 uur > 180 km
* 6 nov 2017: Aanpassing parcours LPM marathon
* 6 nov 2017: Marathon New-York 2017
* 5 nov 2017: Uitslagen weekends 28-29 oktober en 4-5 november
* 3 nov 2017: Berenloop Terschelling 4 en 5 november
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 2:15 uur 6 uur ultramarathon_ * * * * * Pagina 7

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

6 Wim-Bart Knol NED M 25 2:14' 7" 31.279
15 Tom Hendriks 570102 NED M45 25 2:17'27" 31.279
13 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 24 2:16'29" 30.045
36 Alfred Schoen NED M 24 2:17'59" 30.045
10 Han Frenken 62 NED M40 23 2:14'39" 28.811
12 Wim Heijenk NED M 22 2:12'57" 27.577
27 Jan Paagman NED M 22 2:12'57" 27.577
1 Lex de Boer 470625 NED M45 22 2:13' 3" 27.577
18 Andre van de Vliert NED M 22 2:14'39" 27.577
5 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 22 2:15' 0" 27.577

32 Jos Broersen NED M 22 2:15'57" 27.577
11 Henry Okkersen 451016 NED M55 22 2:17'33" 27.577
21 Simon Pols 520914 NED M45 21 2:14' 1" 26.343
30 Jan van de Erve NED M 21 2:14'39" 26.343
9 Jan-Willem Dijkgraaf NED M 21 2:18'25" 26.343
24 Peter Zuidema 670823 NED MSE 21 2:18'28" 26.343
35 Willy Jonkers NED M 20 2:14'30" 25.109
26 Douwe Thesing NED M 20 2:18'18" 25.109
20 Ubel Dijk 550712 NED M45 19 2: 6'13" 23.875
25 Ad Steltenpool NED M 19 2:18' 9" 23.875

31 Cor Butter 450102 NED M55 19 2:18'18" 23.875
16 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 18 0: 0' 0" 22.641
14 Jaap Swart NED M 18 2:12' 1" 22.641
7 Jos Hopman 390318 NED M60 18 2:12'19" 22.641
29 Karl-Heinz Becker GER M 18 2:13'30" 22.641
17 Theo Cloosterman 570422 NED M45 18 2:14'15" 22.641
3 Herman Waardenburg 481203 NED M40 18 2:16' 7" 22.641
19 Jannet Lange 640712 NED W35 18 2:16'27" 22.641
33 Gijs Honing NED M 17 2:11' 7" 21.407
8 Ineke Scheffer 580522 NED W40 17 2:14' 7" 21.407

23 Regina van Geene 541029 NED M45 17 2:14'15" 21.407
28 Barbara Becker GER W 16 2:13'30" 20.173
22 Hans Nieuwenhuijse NED M 15 2: 8'22" 18.939
34 Jan van Raalte NED M 14 2:12' 1" 17.705


D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 2:15 uur marathon____________ * * * * * Pagina 8

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

53 Leon Hogenboom NED M 25 2:17'58" 31.279
62 Jack van de Sande NED M 24 2:18' 8" 30.045
68 Willy Luyten BEL M 23 2:18'18" 28.811
61 Jack Hendrickx NED M 22 2:14' 1" 27.577
59 Geert Brouwer NED M 22 2:15'57" 27.577
63 Toon van Vlimmeren NED M 22 2:16'27" 27.577
71 Ton Wever NED M 22 2:16'27" 27.577
57 Wim Hogentoren NED M 21 2:14' 1" 26.343
66 Jos Schuitenmaker NED M 21 2:14'15" 26.343
52 Peter Akerboom NED M 21 2:14'54" 26.343

55 Roger Wils BEL M 21 2:14'54" 26.343
54 Nico Vennik NED M 21 2:15'12" 26.343
65 Gertie Theunissen NED W 21 2:16'27" 26.343
69 Ferry van der Ent NED M 21 2:16'27" 26.343
51 Joep Vesseur NED M 20 2:12'22" 25.109
60 Hans Buis NED M 20 2:14'34" 25.109
58 Herman Euverman NED M 19 2:12'16" 23.875
70 Koos Beeres NED M 19 2:14'51" 23.875
64 Erna Buiter NED W 15 2:17'36" 18.939
67 Kes Heynis NED M 14 1:40'55" 17.705



Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]