Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2003: Uitslag D.T.S.-marathon
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 51 t/m 71
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 20 t/m 36
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 1 t/m 19
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:50 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:15 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 13:00 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 12:22 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:11 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:00 uur
* 28 mrt 2003: Route D.T.S.loop 29/3
* 28 mrt 2003: Verdomd, de berg beweegt! (Badwater 1999)
* 27 mrt 2003: DTS deelnemerslijst per 26/3
* 27 mrt 2003: Ultr@ned klassement
* 26 mrt 2003: Eerste Dracula Marathon!
* 25 mrt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na de 6u van Stein
* 25 mrt 2003: Definitieve uitslag 6 uur Stein
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 301 t/m 350
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 216 t/m 285
* 24 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 51 t/m 215
* 24 mrt 2003: Strasimeno 60 km road (ITA) 16/3
* 24 mrt 2003: Marseille Music Marathon (FRA) 23/3
* 24 mrt 2003: Marathon Rome (ITA) 23/3
* 23 mrt 2003: 6-day race in Denmark, August 2003
* 23 mrt 2003: Het Senda Real: de luxe ultralopen vanuit Madrid
* 23 mrt 2003: De deelnemers aan de 120 van Texel
* 21 mrt 2003: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 21 mrt 2003: RECORDS-AT-ANY-PRICE
* 19 mrt 2003: D.T.S. marathon en zes uur ultramarathon
* 18 mrt 2003: Jorge Aubeso wint 1OOkm van Madrid
* 17 mrt 2003: Belgische selectie EK 100km Moskou
* 16 mrt 2003: Slechte verzorging Binnenmaas non-stop 2003
* 16 mrt 2003: Verslag Binnenmaas non-stop 2003
* 15 mrt 2003: Comrades Marathon 3: de traditie
* 13 mrt 2003: Soms gaat het goed, soms gaat het niet
* 13 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 1 t/m 50
* 13 mrt 2003: Jan Vandendriessche over zijn opgave in Stein
* 13 mrt 2003: 100 km tijden voorspellen op basis van 6u van Stein
* 12 mrt 2003: Definitieve uitslag Stein in de maak
* 11 mrt 2003: D.T.S 6 uur nieuws
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel I
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel II
* 9 mrt 2003: Limburg Trofee 2003
* 9 mrt 2003: Stein e-mail service
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel II
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel I
* 9 mrt 2003: Stein om 14:00
* 9 mrt 2003: Stein om 12:30
* 9 mrt 2003: Stein om 10:50
* 9 mrt 2003: Stein is online!
* 8 mrt 2003: Comrades Marathon 2: de winnaars
* 7 mrt 2003: World Lists 100 KILOMETRES 2003
* 6 mrt 2003: Texel all-time ranglijsten 60, 120, en 4 x 15 km
* 5 mrt 2003: De 24-uur Loop Apeldoorn heeft een website !
* 4 mrt 2003: Verslag Ultra-meeting Apeldoorn 1 feb. 2003
* 2 mrt 2003: Foto's van de FAF Schinnen 16 feb.
* 1 mrt 2003: Comrades Marathon 1: het ontstaan
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 2:15 uur 6 uur ultramarathon_ * * * * * Pagina 7

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

6 Wim-Bart Knol NED M 25 2:14' 7" 31.279
15 Tom Hendriks 570102 NED M45 25 2:17'27" 31.279
13 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 24 2:16'29" 30.045
36 Alfred Schoen NED M 24 2:17'59" 30.045
10 Han Frenken 62 NED M40 23 2:14'39" 28.811
12 Wim Heijenk NED M 22 2:12'57" 27.577
27 Jan Paagman NED M 22 2:12'57" 27.577
1 Lex de Boer 470625 NED M45 22 2:13' 3" 27.577
18 Andre van de Vliert NED M 22 2:14'39" 27.577
5 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 22 2:15' 0" 27.577

32 Jos Broersen NED M 22 2:15'57" 27.577
11 Henry Okkersen 451016 NED M55 22 2:17'33" 27.577
21 Simon Pols 520914 NED M45 21 2:14' 1" 26.343
30 Jan van de Erve NED M 21 2:14'39" 26.343
9 Jan-Willem Dijkgraaf NED M 21 2:18'25" 26.343
24 Peter Zuidema 670823 NED MSE 21 2:18'28" 26.343
35 Willy Jonkers NED M 20 2:14'30" 25.109
26 Douwe Thesing NED M 20 2:18'18" 25.109
20 Ubel Dijk 550712 NED M45 19 2: 6'13" 23.875
25 Ad Steltenpool NED M 19 2:18' 9" 23.875

31 Cor Butter 450102 NED M55 19 2:18'18" 23.875
16 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 18 0: 0' 0" 22.641
14 Jaap Swart NED M 18 2:12' 1" 22.641
7 Jos Hopman 390318 NED M60 18 2:12'19" 22.641
29 Karl-Heinz Becker GER M 18 2:13'30" 22.641
17 Theo Cloosterman 570422 NED M45 18 2:14'15" 22.641
3 Herman Waardenburg 481203 NED M40 18 2:16' 7" 22.641
19 Jannet Lange 640712 NED W35 18 2:16'27" 22.641
33 Gijs Honing NED M 17 2:11' 7" 21.407
8 Ineke Scheffer 580522 NED W40 17 2:14' 7" 21.407

23 Regina van Geene 541029 NED M45 17 2:14'15" 21.407
28 Barbara Becker GER W 16 2:13'30" 20.173
22 Hans Nieuwenhuijse NED M 15 2: 8'22" 18.939
34 Jan van Raalte NED M 14 2:12' 1" 17.705


D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 2:15 uur marathon____________ * * * * * Pagina 8

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

53 Leon Hogenboom NED M 25 2:17'58" 31.279
62 Jack van de Sande NED M 24 2:18' 8" 30.045
68 Willy Luyten BEL M 23 2:18'18" 28.811
61 Jack Hendrickx NED M 22 2:14' 1" 27.577
59 Geert Brouwer NED M 22 2:15'57" 27.577
63 Toon van Vlimmeren NED M 22 2:16'27" 27.577
71 Ton Wever NED M 22 2:16'27" 27.577
57 Wim Hogentoren NED M 21 2:14' 1" 26.343
66 Jos Schuitenmaker NED M 21 2:14'15" 26.343
52 Peter Akerboom NED M 21 2:14'54" 26.343

55 Roger Wils BEL M 21 2:14'54" 26.343
54 Nico Vennik NED M 21 2:15'12" 26.343
65 Gertie Theunissen NED W 21 2:16'27" 26.343
69 Ferry van der Ent NED M 21 2:16'27" 26.343
51 Joep Vesseur NED M 20 2:12'22" 25.109
60 Hans Buis NED M 20 2:14'34" 25.109
58 Herman Euverman NED M 19 2:12'16" 23.875
70 Koos Beeres NED M 19 2:14'51" 23.875
64 Erna Buiter NED W 15 2:17'36" 18.939
67 Kes Heynis NED M 14 1:40'55" 17.705



Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]