Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 feb 2019
Team Vasbyt komt naar Texel
20 jan 2019
Ambassadeurs van De Zestig van Texel (1): Irene van Wijk
16 jan 2019
30ste editie van de M&U Cup
13 jan 2019
Sri Chinmoy Marathon op 27 janauri
Nieuws in 2019
* Februari
* 14 feb 2019: Team Vasbyt komt naar Texel
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 3:00 uur 6 uur ultramarathon_ * * * * * Pagina 7

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

6 Wim-Bart Knol NED M 34 3: 0'52" 42.385
15 Tom Hendriks 570102 NED M45 33 3: 2'28" 41.151
13 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 31 2:57'40" 38.683
36 Alfred Schoen NED M 31 3: 2'27" 38.683
10 Han Frenken 62 NED M40 30 2:57'37" 37.449
1 Lex de Boer 470625 NED M45 30 3: 0'30" 37.449
12 Wim Heijenk NED M 30 3: 1'19" 37.449
27 Jan Paagman NED M 30 3: 1'20" 37.449
18 Andre van de Vliert NED M 30 3: 3' 4" 37.449
32 Jos Broersen NED M 29 3: 0'54" 36.215

11 Henry Okkersen 451016 NED M55 29 3: 3'10" 36.215
5 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 28 2:54'33" 34.981
30 Jan van de Erve NED M 28 2:57'37" 34.981
21 Simon Pols 520914 NED M45 28 3: 3'10" 34.981
24 Peter Zuidema 670823 NED MSE 27 2:58'46" 33.747
35 Willy Jonkers NED M 27 3: 1'52" 33.747
26 Douwe Thesing NED M 26 2:57' 2" 32.513
20 Ubel Dijk 550712 NED M45 26 2:58'18" 32.513
9 Jan-Willem Dijkgraaf NED M 26 3: 2'43" 32.513
14 Jaap Swart NED M 25 2:59'47" 31.279

31 Cor Butter 450102 NED M55 25 3: 1'35" 31.279
25 Ad Steltenpool NED M 25 3: 3'12" 31.279
19 Jannet Lange 640712 NED W35 24 2:57'23" 30.045
17 Theo Cloosterman 570422 NED M45 24 2:57'27" 30.045
16 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 24 2:57'32" 30.045
7 Jos Hopman 390318 NED M60 24 2:57'54" 30.045
29 Karl-Heinz Becker GER M 24 2:58'32" 30.045
3 Herman Waardenburg 481203 NED M40 23 2:59'22" 28.811
8 Ineke Scheffer 580522 NED W40 22 2:56' 4" 27.577
23 Regina van Geene 541029 NED M45 22 2:56'51" 27.577

28 Barbara Becker GER W 21 2:57' 2" 26.343
33 Gijs Honing NED M 20 2:36' 2" 25.109
34 Jan van Raalte NED M 20 3: 1'42" 25.109
22 Hans Nieuwenhuijse NED M 19 2:52'22" 23.875


D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 3:00 uur marathon____________ * * * * * Pagina 8

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

53 Leon Hogenboom NED M 32 2:59'19" 39.917
62 Jack van de Sande NED M 31 2:59' 3" 38.683
68 Willy Luyten BEL M 29 2:57'10" 36.215
61 Jack Hendrickx NED M 29 2:59'58" 36.215
63 Toon van Vlimmeren NED M 29 3: 1'58" 36.215
57 Wim Hogentoren NED M 28 2:59'15" 34.981
59 Geert Brouwer NED M 28 2:59'34" 34.981
69 Ferry van der Ent NED M 28 2:59'38" 34.981
52 Peter Akerboom NED M 28 3: 1' 3" 34.981
66 Jos Schuitenmaker NED M 28 3: 1'22" 34.981

65 Gertie Theunissen NED W 27 2:56'45" 33.747
60 Hans Buis NED M 26 2:57'23" 32.513
58 Herman Euverman NED M 26 2:58'32" 32.513
51 Joep Vesseur NED M 26 3: 1'15" 32.513
55 Roger Wils BEL M 26 3: 1'37" 32.513
70 Koos Beeres NED M 24 2:56' 4" 30.045
71 Ton Wever NED M 23 2:21'12" 28.811
54 Nico Vennik NED M 23 2:28'29" 28.811
64 Erna Buiter NED W 19 2:56'27" 23.875
67 Kes Heynis NED M 14 1:40'55" 17.705


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]