Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Minerís Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
* Juli
* 15 jul 2018: Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
* 10 jul 2018: Coal Minerís Trail 2018 met aangepast parcours
* 9 jul 2018: Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 4:10 uur 6 uur ultramarathon_ * * * * * Pagina 7

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

6 Wim-Bart Knol NED M 45 4: 9' 4" 55.959
15 Tom Hendriks 570102 NED M45 45 4:12'27" 55.959
13 Patrick Kloek 641119 BEL MSE 45 4:12'40" 55.959
18 Andre van de Vliert NED M 41 4: 9' 4" 51.023
12 Wim Heijenk NED M 41 4:10'43" 51.023
1 Lex de Boer 470625 NED M45 41 4:10'54" 51.023
10 Han Frenken 62 NED M40 41 4:12'57" 51.023
32 Jos Broersen NED M 39 4: 7'25" 48.555
5 Rob van den Hoek 650728 NED MSE 39 4: 9' 9" 48.555
36 Alfred Schoen NED M 39 4:12'38" 48.555

30 Jan van de Erve NED M 38 4: 6'25" 47.321
26 Douwe Thesing NED M 38 4: 7'47" 47.321
27 Jan Paagman NED M 38 4:10'48" 47.321
20 Ubel Dijk 550712 NED M45 37 4: 9'25" 46.087
11 Henry Okkersen 451016 NED M55 37 4:10'20" 46.087
24 Peter Zuidema 670823 NED MSE 37 4:10'47" 46.087
21 Simon Pols 520914 NED M45 36 4: 7'31" 44.853
35 Willy Jonkers NED M 35 4:12' 1" 43.619
7 Jos Hopman 390318 NED M60 35 4:12'16" 43.619
31 Cor Butter 450102 NED M55 34 4:10'27" 42.385

25 Ad Steltenpool NED M 34 4:11'29" 42.385
14 Jaap Swart NED M 33 4: 3'26" 41.151
16 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 33 4: 5'50" 41.151
17 Theo Cloosterman 570422 NED M45 33 4: 7' 5" 41.151
19 Jannet Lange 640712 NED W35 33 4: 8' 0" 41.151
9 Jan-Willem Dijkgraaf NED M 33 4: 9'37" 41.151
3 Herman Waardenburg 481203 NED M40 32 4: 4'15" 39.917
29 Karl-Heinz Becker GER M 32 4: 8'37" 39.917
8 Ineke Scheffer 580522 NED W40 31 4:12'44" 38.683
23 Regina van Geene 541029 NED M45 30 4:10'52" 37.449

34 Jan van Raalte NED M 28 4: 7'54" 34.981
28 Barbara Becker GER W 27 4: 8'10" 33.747
22 Hans Nieuwenhuijse NED M 25 4: 7' 5" 31.279
33 Gijs Honing NED M 20 2:36' 2" 25.109



D.T.S.Loop, 29 maart 2003 Programmatuur van
Wijdewormer Anton H.M. Smeets
Stand na 4:10 uur marathon____________ * * * * * Pagina 8

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Tijd Afstand

62 Jack van de Sande NED M 34 3:16'47" 42.195
53 Leon Hogenboom NED M 35 3:17'33" 42.195
68 Willy Luyten BEL M 34 3:32'20" 42.195
63 Toon van Vlimmeren NED M 34 3:36'44" 42.195
57 Wim Hogentoren NED M 34 3:38'47" 42.195
66 Jos Schuitenmaker NED M 34 3:39'41" 42.195
59 Geert Brouwer NED M 34 3:40'15" 42.195
55 Roger Wils BEL M 32 3:40'36" 42.195
69 Ferry van der Ent NED M 34 3:40'50" 42.195
52 Peter Akerboom NED M 34 3:42'36" 42.195
61 Jack Hendrickx NED M 35 3:43' 6" 42.195

58 Herman Euverman NED M 34 3:43'46" 42.195
65 Gertie Theunissen NED W 34 3:48'38" 42.195
51 Joep Vesseur NED M 34 3:52'38" 42.195
60 Hans Buis NED M 34 4: 2'32" 42.195
70 Koos Beeres NED M 31 4:11' 8" 38.683
64 Erna Buiter NED W 26 4: 8'43" 32.513
71 Ton Wever NED M 23 2:21'12" 28.811
54 Nico Vennik NED M 23 2:28'29" 28.811
67 Kes Heynis NED M 14 1:40'55" 17.705


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]