Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2019
Geslaagd Ultrafestival Deventer
9 jul 2019
Wilma Dierx en de Holland Ultra Tour in EenVandaag 12/7 (update)
7 jul 2019
VechtdalTrail Ommen opnieuw trailfeest voor de deelnemers!
5 jul 2019
In memoriam Anton Schuurman
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 28 apr 2003: Zestig van Texel 2003: weer anders dan anders
* 28 apr 2003: Aanvulling uitslag 60 km Texel
* 28 apr 2003: 50 KM di ROMAGNA (ITA) 25/4
* 27 apr 2003: De Zestig van Texel, bedacht door loopmaniakken
* 27 apr 2003: De Nederlandse deelname aan het EK 100 km Moskou
* 26 apr 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Moskou en Texel
* 26 apr 2003: Uitslag Trail des Chapeliers
* 26 apr 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 24 apr 2003: Cape Town 56 km (RSA) 19/4/04
* 23 apr 2003: Texel, twee dagen pret !
* 23 apr 2003: Uitslagen van andere wedstrijden van afgelopen paasweekeind
* 23 apr 2003: En daar komt nummer 319 aan...
* 23 apr 2003: Foto's Zestig van Texel
* 23 apr 2003: Zonnig ultradebuut op de Zestig van Texel 2003
* 22 apr 2003: Zunft-Kolsch Lauf over 50km (GER) 20/4
* 22 apr 2003: Guinness Record Han Frenken marathon met Babyjogger !
* 22 apr 2003: Lopen voor een oude schoen van Jan (Texel 2003)
* 22 apr 2003: Voorlopige uitslag 60 en 120 van Texel 2003
* 21 apr 2003: Uitslag Texel
* 21 apr 2003: Erepodia Texel 2003
* 21 apr 2003: Texel 120 k ... in het bos
* 21 apr 2003: Stand 120 km na 32 km
* 21 apr 2003: Vroeg op Texel
* 19 apr 2003: Russen domineren EK 100km in Moskou
* 17 apr 2003: A Dutch runner in London.
* 16 apr 2003: Guus Smit tijdens korte stop verongelukt
* 16 apr 2003: Vooraankondiging Eemmeerloop
* 16 apr 2003: Grottenmarathon 28 december 2003 Valkenburg
* 15 apr 2003: Een dubbel rondje Texel: de winnaar kent zijn plaats (1999)
* 15 apr 2003: Verslag Himalayan 100 mile Stage race
* 15 apr 2003: Marathons van 13/4
* 14 apr 2003: 100km Grunheide (GER) 29/3
* 14 apr 2003: 60 km te Hoppstädten-Weiersbach (GER) 13/7
* 14 apr 2003: London marathon (GBR) 13/4
* 14 apr 2003: Deelnemerslijst per 14 april
* 11 apr 2003: Het weekeind van Rotterdam en Londen
* 11 apr 2003: Laatste nieuwtjes De Zestig van Texel
* 7 apr 2003: Uitslag vier uur plus Ultraloop 2003
* 7 apr 2003: Marathon Bonn (GER) 6/4
* 7 apr 2003: Vier uur plus: ze zijn zo voorbij.
* 6 apr 2003: Marathon Parijs (FRA) 6/4
* 4 apr 2003: De 60 km deelnemers Texel 21/4/03
* 1 apr 2003: Deelnemerslijst ValkenbergRUN per 31/3
* 1 apr 2003: In Memoriam Egbert van der Molen
* 1 apr 2003: D.T.S.-loop uitslag
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2003
 

Vrouwen; start om 8:45 uur
1 SF 210 OMWANZA Béatrice 02:27:44
2 SF 205 CONSOLE Rosaria 02:27:48
3 SF 201 MRASHANI Banuela 02:29:13
4 SF 214 GADI RICHARD Hafida 02:30:38
5 SF 202 QUETIER MARAOUI Rakiya 02:31:35
6 SF 206 PTIKANY Mary 02:32:04
7 SF 212 VOLPATO Giovanna 02:33:23
8 SF 204 DAHMANI Zaïa 02:34:31
9 SF 215 YVELAIN Fatima 02:35:03
10 SF 217 HAJJAMI Fatima 02:37:20
11 SF 219 FETIZON Elena 02:37:49
12 SF 225 HIROSE Mitsulo 02:39:56
13 SF 224 CORMERAIS Céline 02:40:52
14 VF1 208 LE GALLO Maryse 02:43:31
15 SF 211 MONGUDHI Elizabeth 02:44:10
16 SF 213 LESERVOISIER Michelle 02:44:27
17 SF 209 KARIMI Lucy 02:50:04
18 SF 227 STILES Amy 02:51:15
19 SF 230 TRUEL Aurélia 02:52:31
20 SF 220 TROUSSARD Annie 02:54:36

Mannen; start om 9:00 uur
1 SH 8 ROTICH Mike 02:06:33
2 SH 1 ZWIERZCHIEWSKI Benoit 02:06:36
3 SH 30 ONSARE Wilson 02:06:47
4 SH 2 EL HIMER Driss 02:06:48
5 SH 20 RUTO David 02:08:21
6 SH 28 TOROITICH Haron 02:08:34
7 SH 11 KIRUI David 02:08:53
8 SH 7 BAYO Zebedayo 02:08:54
9 SH 18 KOSGEI David 02:11:33
10 SH 25 MUSTO Wilson 02:12:04
11 SH 12 ZIAR Rachid 02:12:33
12 SH 36 KIPSANG William 02:12:34
13 SH 17 BAGY Hakim 02:14:02
14 SH 13 MOIBEN John 02:14:43
15 SH 31 KANDA Joseph 02:14:57
16 SH 3 OUAADI Mohamed 02:15:33
17 VH1 9 BEHAR Abdellah 02:15:58
18 SH 6 TARUS Philip 02:17:55
19 SH 113 LAGET David 02:18:06
20 SH 50 CROSSAN Gary 02:19:35
21 SH 23 KIPCHUMBA John 02:19:37
22 SH 65 RODRIGUES Victor 02:20:18
23 SH 61 REDOU Pascal 02:20:53
24 SH 78 RODRIGUES Antonio 02:23:44
25 SH 74 PEIGNE Vincent 02:23:44
26 SH 22 OGARO Evans 02:24:36
27 SH 71 HOLZERNY François 02:24:40
28 SH 59 COLOMINA Stéphane 02:25:04
29 SH 114 HOLZERNY Benoit 02:25:05
30 SH 143 DUPERRIN Philippe 02:25:44
31 VH1 83 LAIRIE Didier 02:25:50
32 SH 46 ARAKAWA Yusuke 02:26:41
33 SH 301 KREUTZER Dimitri 02:26:44
34 SH23175 RAMIN Jean-Bernard 02:27:13
35 SH 109 HAMIDI Saïd 02:27:15
36 VH1 64 HONNEUR Bernard 02:27:32
37 VH1 58 BOUCHEMIT Michael 02:27:33
38 SH 51 LOPEZ Gérard 02:27:34
39VH149693 JOCHER Chiristian 02:27:54
40 SH 86 ROUGE Jean-Michel 02:28:04
41 SH45107 ALFANO Thierry 02:28:16
42 SH 116 AUVINET Guy-Noël 02:28:17
43 SH 1892 BITTAU Gilles 02:28:18
44 SH 81 HIRASAWA Naoki 02:28:21
45 SH 151 KUETE Paul 02:28:27
46 SH 2335 GMUR Remo 02:28:28
47 SH 2254 SRAKA Mathieu 02:28:41
48 SH 4489 CLAVEAU Michel 02:28:56
49 SH 62 CARRIE David-John 02:29:02
50 SH 1647 EBRARD Eric 02:29:05
51 VH11523 POUZET Patrick 02:29:07
52 SH22268 VERGNE Daniel 02:29:10
53 SH 101 RUIZ Pascal 02:29:21
54 SH 77 DIVRY Eric 02:29:27
55 SH46318 LANDRY Sylvain 02:29:28
56 VH13438 MOREAU PHILIPPE 02:29:30
57 SH 346 LOUISE Hugues 02:29:36
58 SH 1609 WAGNER Philippe 02:29:38
59 SH 47 PRANDI Mario 02:29:38
60 SH 56 ROUSSEAU Vincent 02:29:40
61 SH 66 LEMOUSSU Mathias 02:29:45
62 SH 112 LUYENS Yves 02:29:48
63 SH 63 MERCIER Luc 02:30:13
64 SH 1953 DEGORCE Frédéric 02:30:36
65 SH 2440 CHTITA Chedli 02:31:19
66 SH 1722 GRIMAULT Denis 02:31:31
67 SH 1458 SENAC Pierre 02:31:32
68 SH 85 DROEGHMANS Grégory 02:31:38
69 SH23174 LEOCADIE René-paul 02:31:39
70 SH 2229 RIBA Xavier 02:31:39
71 VH1 100 RASPAUT Patrick 02:31:43
72 SH 1703 MAYO MARTINEZ Juan Carlo2:31:50
73 SH 139 TROUVERIE Thierry 02:31:57
74 SH 110 AGLAOR Yannick 02:31:58
75 SH 2243 BOUFARCHA Mustapha 02:32:03
76 SH 140 NICOT Jean-François 02:32:07
77 SH 102 YOUSFI Mickaël 02:32:13
78 VH12201 HAUGLAND Dag 02:32:27
79 SH 2272 HOLTON Matthew 02:32:32
80 SH 942 ENNEBECK Thierry 02:32:36
81 SH23173 GAIA Jean-Louis 02:32:43
82 SH 912 BLOUET Laurent 02:32:46
83 VH11809 BECKER Jean-Jacques 02:32:54
84 SH 946 LUGUET Fabien 02:33:02
85 SH 111 PATTIN Christophe 02:33:03
86 VH11855 KERTUDO Laurent 02:33:10
87 SH 874 THIMONIER Axel 02:33:17
88 SH 2236 PILLENIERE Stéphane 02:33:20
89 SH 2085 GAUVIN Didier 02:33:22
90 SH 1822 DE ARAUJO Georges 02:33:23
91 SH 130 CHASTEL Didier 02:33:26
92 SH 2049 FLINCH Jean-Marc 02:33:27
93 VH!1732 VAXELAIRE Philippe 02:33:31
94 SH 2050 DEBAUCHERON Fabien 02:33:31
95 SH 1941 THESSE Yann 02:33:32
96 SH 80 MINET Stephan 02:33:42
97 SH 1208 HINSINGER Lionel 02:33:44
98 SH 1440 CABASSUT Christophe 02:33:49
99 SH 1032 LALLEMAND Eric 02:33:57
100 VH11173 HOLLINS David 02:34:02

Engelstalig verslag: http://www.iaaf.org/news/Kind=2/newsId=20947.html

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]