Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 28 apr 2003: Zestig van Texel 2003: weer anders dan anders
* 28 apr 2003: Aanvulling uitslag 60 km Texel
* 28 apr 2003: 50 KM di ROMAGNA (ITA) 25/4
* 27 apr 2003: De Zestig van Texel, bedacht door loopmaniakken
* 27 apr 2003: De Nederlandse deelname aan het EK 100 km Moskou
* 26 apr 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Moskou en Texel
* 26 apr 2003: Uitslag Trail des Chapeliers
* 26 apr 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 24 apr 2003: Cape Town 56 km (RSA) 19/4/04
* 23 apr 2003: Texel, twee dagen pret !
* 23 apr 2003: Uitslagen van andere wedstrijden van afgelopen paasweekeind
* 23 apr 2003: En daar komt nummer 319 aan...
* 23 apr 2003: Foto's Zestig van Texel
* 23 apr 2003: Zonnig ultradebuut op de Zestig van Texel 2003
* 22 apr 2003: Zunft-Kolsch Lauf over 50km (GER) 20/4
* 22 apr 2003: Guinness Record Han Frenken marathon met Babyjogger !
* 22 apr 2003: Lopen voor een oude schoen van Jan (Texel 2003)
* 22 apr 2003: Voorlopige uitslag 60 en 120 van Texel 2003
* 21 apr 2003: Uitslag Texel
* 21 apr 2003: Erepodia Texel 2003
* 21 apr 2003: Texel 120 k ... in het bos
* 21 apr 2003: Stand 120 km na 32 km
* 21 apr 2003: Vroeg op Texel
* 19 apr 2003: Russen domineren EK 100km in Moskou
* 17 apr 2003: A Dutch runner in London.
* 16 apr 2003: Guus Smit tijdens korte stop verongelukt
* 16 apr 2003: Vooraankondiging Eemmeerloop
* 16 apr 2003: Grottenmarathon 28 december 2003 Valkenburg
* 15 apr 2003: Een dubbel rondje Texel: de winnaar kent zijn plaats (1999)
* 15 apr 2003: Verslag Himalayan 100 mile Stage race
* 15 apr 2003: Marathons van 13/4
* 14 apr 2003: 100km Grunheide (GER) 29/3
* 14 apr 2003: 60 km te Hoppstädten-Weiersbach (GER) 13/7
* 14 apr 2003: London marathon (GBR) 13/4
* 14 apr 2003: Deelnemerslijst per 14 april
* 11 apr 2003: Het weekeind van Rotterdam en Londen
* 11 apr 2003: Laatste nieuwtjes De Zestig van Texel
* 7 apr 2003: Uitslag vier uur plus Ultraloop 2003
* 7 apr 2003: Marathon Bonn (GER) 6/4
* 7 apr 2003: Vier uur plus: ze zijn zo voorbij.
* 6 apr 2003: Marathon Parijs (FRA) 6/4
* 4 apr 2003: De 60 km deelnemers Texel 21/4/03
* 1 apr 2003: Deelnemerslijst ValkenbergRUN per 31/3
* 1 apr 2003: In Memoriam Egbert van der Molen
* 1 apr 2003: D.T.S.-loop uitslag
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2003
 

Vrouwen:
1 (1) 20 Gront, Joanna (POL) W30 02:42:03
2 (1) 32 Martincova, Ivana (RUS) W40 02:49:28
3 (2) 31 Rozhko, Olena (UKR) W30 02:51:10
4 (1) 1360 Joswig, Ariane (GER) W20 02:59:37
5 (1) 6279 Peter, Bettina (GER) W45 PSV Remagen 03:00:03
6 (2) 2345 Sinnewe, Ursula (GER) W45 SV Saar 05 Saarbrücken 03:01:26
7 (2) 33 Kozakova, Denisa (RUS) W20 03:02:54
8 (3) 2361 Pörtner, Katja (GER) W30 SV Saar 05 Saarbrücken 03:03:32
9 (2) 5370 Michels, Irene (GER) W40 TG Konz 03:05:28
10 (3) 5359 Büdinger, Silvia (GER) W40 TG Konz 03:07:06
11 (4) 5896 Faßbender, Thurid (GER) W30 Alfterer SC 03:07:12
12 (3) 200 Benöhr, Astrid (GER) W45 03:07:15
13 (1) 6097 Mohr, Silvia (GER) W35 LG Sieg 03:11:00
14 (2) 5749 Heinemann, Gudrun (GER) W35 USC Freiburg 03:11:52
15 (3) 2522 Poppe, Marion (GER) W35 03:15:53
16 (4) 1218 Linnartz, Bigi (GER) W40 Germania 07 Dürwiss 03:15:17
17 (5) 6240 Schmoll, Ute (GER) W40 TC Blau-Weiß Duisdorf 03:17:55
18 (6) 6447 Möllensiep, Sybille (GER) W40 SUS Schalke 96 03:17:32
19 (3) 5965 Schulte, Birte (GER) W20 LAZ Lahn Aar Diez 03:19:30
20 (4) 858 Jütte, Svenja (GER) W20 SC Delphin Eschweiler 03:19:47
21 (5) 1587 Wurm, Silvia (GER) W30 03:20:14
22 (7) 1285 Elsen, Kornelia (GER) W40 LG Sieg 03:19:56
23 (4) 5065 Strötges, Gisela (GER) W45 OSC Waldniel 03:20:43
24 (5) 719 Heise, Brunhilde (GER) W45 03:21:51
25 (6) 2360 Engstler, Monika (GER) W45 SV Saar 05 Saarbrücken 03:21:42
26 (6) 615 Tschierschke, Anja (GER) W30 20.000 Jahre in Bewegung 03:22:26
27 (8) 2224 Vincentz, Barbara (GER) W40 TV Hoffnungsthal 03:24:29
28 (4) 5303 Paetz, Andrea (GER) W35 MC Bad Neuenahr-Ahrweiler 03:24:55
29 (5) 5500 Schmitz, Monika (GER) W35 VFB Salzkotten 03:24:24
30 (9) 5788 Fangmeyer, Ursula (GER) W40 BSG Köln 03:25:52
31 (6) 5133 Hundrieser, Sabine (GER) W35 Alfterer SC 03:25:08
32 (7) 1657 Klein, Bettina (GER) W35 LG Gummersbach 03:26:22
33 (7) 2347 Lottmann, Heike (GER) W30 SV Saar 05 Saarbrücken 03:26:39
34 (10) 6185 Klitzing, Margit (GER) W40 DJK Ochtendung 03:26:48
35 (8) 2458 Kersten, Ute (GER) W35 TUS Birk 03:29:38
36 (7) 5859 Eimern, Elisabeth (GER) W45 Run 4 Fun Köln 03:28:26
37 (5) 6462 Kangai Kirathi, Irene (GER) W20 SSF-Bonn 03:30:27
38 (9) 9202 Seibt, Stephanie (GER) W35 TSV Victoria Linden 03:29:53
39 (10) 35 Lennartz, Birgit (GER) W35 LLG St. Augustin 03:29:14
40 (11) 5399 Paul-Schäfer, Regina (GER) W40 LGV Marathon-Giesen 03:29:49
41 (8) 5199 Schuwerk, Angelika (GER) W45 Tri Power Aegidienberg 03:30:28
42 (6) 5579 Schiesewitz, Petra (GER) W20 TV 1888 Ruppichteroth 03:32:02
43 (12) 679 Preuß, Michaela (GER) W40 Polizei -SV Hagen 03:31:23
44 (11) 696 Kranz, Birgit (GER) W35 DJK Elmer Kohlscheid 03:31:26
45 (8) 5772 Stader, Claudia (GER) W30 03:31:31
46 (13) 2587 Guttenberger, Josi (GER) W40 Wellcome 03:31:43
47 (9) 860 Nagel, Michaela (GER) W30 TEAM in motion 03:32:12
48 (14) 5893 Bungart, Monika-Maria (GER) W40 TV-Huchem Stammeln 03:33:43
49 (1) 9087 Onderka, Katharina (GER) W60 03:33:46
50 (12) 5353 Nikelowski, Renate (GER) W35 Köln-Esch 03:34:32

Mannen:
1 (1) 1 Minukhin, Mikhail (RUS) M30 02:14:45
2 (1) 6 Toptun, Andrey (UKR) M20 02:16:56
3 (2) 4 Okemwa, Samuel (KEN) M30 02:17:09
4 (2) 5 Bahn, Maximilian (GER) M20 LG Leinfelden-Echterdingen 02:17:12
5 (3) 3 Holovnytskyy, Oleksandr (UKR) M20 02:19:03
6 (1) 226 Hermes, Guido (GER) M35 TV Roetgen 02:27:40
7 (2) 9197 Bauer, Christian (GER) M35 LTG Kämpfelbach 02:30:12
8 (1) 8 Horak, Pawel (RUS) M40 02:33:40
9 (4) 34 Vail, Peter (CAN) M20 02:37:05
10 (3) 2 Kipsumbai, John Langat (KEN) M35 02:37:11
11 (4) 6152 Althaus, Gregor (GER) M35 ESV Münster 02:37:30
12 (5) 6029 Larionov, Alexei (RUS) M35 LGV Marathon Giessen 02:38:13
13 (3) 758 Selle, Ralf (GER) M30 SC Oberlahn 02:38:14
14 (6) 216 Buch, Reyk (GER) M35 LT Venusberg 02:38:22
15 (4) 710 Klinkert, Daniel (GER) M30 02:41:25
16 (5) 5376 Teusch, Holger (GER) M30 TG Konz 02:40:48
17 (1) 5134 Böckmann, Manfred (GER) M45 Alfterer SC 02:41:58
18 (6) 415 Kugelmeier, Frank (GER) M30 Sportpark ET PSV Bonn 02:42:09
19 (7) 1946 Neumann, Ingo (GER) M30 SPVGG Nickenich 02:43:54
20 (7) 1662 Höschele, Jochen (GER) M35 EK Schwaikheim 02:44:27
21 (8) 423 Penno, Winfried (GER) M30 Sportpark ET PSV Bonn 02:44:34
22 (2) 5964 Preussner, Lutz (GER) M40 LAZ Lahn Aar Diez 02:44:52
23 (2) 1725 Frings, Josef (GER) M45 VSV Grenzland Wegberg 02:45:22
24 (3) 5848 Nickel, Dieter (GER) M45 SC Oberlahn 02:45:36
25 (9) 6124 Schindlatz, Christian (GER) M30 Triathlon Team Sinzig 02:46:09
26 (10) 23 Krecek, Petr (CZE) M30 02:46:11
27 (4) 5363 Hermesdorf, Wilfried (GER) M45 TG Konz 02:46:19
28 (8) 5594 Seeger, Andreas (GER) M35 Marathon Mülheim 02:46:28
29 (9) 5542 Ellebrecht, Detlef (GER) M35 LK 42,2 St.Augustin 02:47:17
30 (3) 5392 Schmeinck, Andreas (GER) M40 DJK Lowick/Bocholt 02:47:37
31 (10) 5962 Litzinger, Frank (GER) M35 LAZ Lahn Aar Diez 02:47:53
32 (4) 2397 Kamp, Wilfried (GER) M40 LN Nütterden 02:47:58
33 (5) 1913 van Dorpe, Patrick (BEL) M40 Roadjoggers Haaltert 02:48:19
34 (5) 2270 Huster, Daniel (GER) M20 TSV Rönsahl 02:48:02
35 (6) 5196 Cremers, René (GER) M20 Triathlon Delphine Eschweiler 02:48:17
36 (7) 2207 Tobias, Christoph (GER) M20 LAZ Miltenberg -Obernburg 02:48:44
37 (11) 1834 Albino, Demetrio (ITA) M30 TUS Oberwinter 02:48:31
38 (5) 6212 Pipper, Kurt (GER) M45 TV Roetgen 02:48:43
39 (6) 6057 Amann, Joachim (GER) M40 TV Roetgen 02:48:46
40 (12) 5554 Neumann, Markus (GER) M30 02:48:52
41 (8) 5397 Querdel, Christoph (GER) M20 02:49:04
42 (7) 2163 Knoll, Hilmar (GER) M40 SC Steinatal 02:49:06
43 (8) 1135 Kämper, Andreas (GER) M40 LAZ Lahn-Aar-Diez 02:49:14
44 (11) 5963 Ehlers, Andreas (GER) M35 LAZ Lahn Aar Diez 02:49:31
45 (12) 779 Pulger, Stefan (GER) M35 SV Kell 02:49:34
46 (9) 2178 Dany, Axel (GER) M40 DJK Ochtendung 02:49:34
47 (10) 1324 Schmitz, Norbert (GER) M40 LG Meckenheim 02:49:35
48 (13) 1805 Döhnert, Rudi (GER) M30 Runners Point Bonn 02:49:39
49 (13) 1574 Schmitt, Peter (GER) M35 Zürich Gruppe 02:50:23
50 (14) 1875 Riemer, Gerrit (GER) M35 TG Tria Rüsselsheim 02:50:26


Volledige uitslagen op:
http://www.championchip.de/ergebnisse/2003/run/bonnmarathon/index.php
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]