Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
24 mei 2018
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2018: eerste aanmeldingen zijn binnen
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
17 mei 2018
De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 28 apr 2003: Zestig van Texel 2003: weer anders dan anders
* 28 apr 2003: Aanvulling uitslag 60 km Texel
* 28 apr 2003: 50 KM di ROMAGNA (ITA) 25/4
* 27 apr 2003: De Zestig van Texel, bedacht door loopmaniakken
* 27 apr 2003: De Nederlandse deelname aan het EK 100 km Moskou
* 26 apr 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Moskou en Texel
* 26 apr 2003: Uitslag Trail des Chapeliers
* 26 apr 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 24 apr 2003: Cape Town 56 km (RSA) 19/4/04
* 23 apr 2003: Texel, twee dagen pret !
* 23 apr 2003: Uitslagen van andere wedstrijden van afgelopen paasweekeind
* 23 apr 2003: En daar komt nummer 319 aan...
* 23 apr 2003: Foto's Zestig van Texel
* 23 apr 2003: Zonnig ultradebuut op de Zestig van Texel 2003
* 22 apr 2003: Zunft-Kolsch Lauf over 50km (GER) 20/4
* 22 apr 2003: Guinness Record Han Frenken marathon met Babyjogger !
* 22 apr 2003: Lopen voor een oude schoen van Jan (Texel 2003)
* 22 apr 2003: Voorlopige uitslag 60 en 120 van Texel 2003
* 21 apr 2003: Uitslag Texel
* 21 apr 2003: Erepodia Texel 2003
* 21 apr 2003: Texel 120 k ... in het bos
* 21 apr 2003: Stand 120 km na 32 km
* 21 apr 2003: Vroeg op Texel
* 19 apr 2003: Russen domineren EK 100km in Moskou
* 17 apr 2003: A Dutch runner in London.
* 16 apr 2003: Guus Smit tijdens korte stop verongelukt
* 16 apr 2003: Vooraankondiging Eemmeerloop
* 16 apr 2003: Grottenmarathon 28 december 2003 Valkenburg
* 15 apr 2003: Een dubbel rondje Texel: de winnaar kent zijn plaats (1999)
* 15 apr 2003: Verslag Himalayan 100 mile Stage race
* 15 apr 2003: Marathons van 13/4
* 14 apr 2003: 100km Grunheide (GER) 29/3
* 14 apr 2003: 60 km te Hoppstädten-Weiersbach (GER) 13/7
* 14 apr 2003: London marathon (GBR) 13/4
* 14 apr 2003: Deelnemerslijst per 14 april
* 11 apr 2003: Het weekeind van Rotterdam en Londen
* 11 apr 2003: Laatste nieuwtjes De Zestig van Texel
* 7 apr 2003: Uitslag vier uur plus Ultraloop 2003
* 7 apr 2003: Marathon Bonn (GER) 6/4
* 7 apr 2003: Vier uur plus: ze zijn zo voorbij.
* 6 apr 2003: Marathon Parijs (FRA) 6/4
* 4 apr 2003: De 60 km deelnemers Texel 21/4/03
* 1 apr 2003: Deelnemerslijst ValkenbergRUN per 31/3
* 1 apr 2003: In Memoriam Egbert van der Molen
* 1 apr 2003: D.T.S.-loop uitslag
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2003
 

Mannen
1 Wolfgang Schwerk SuS Schalke 96 55 7:44:00
2 Burkhard Widera TV-Hohne 59 8:03:30
3 Gerald Dudacy USV Halle 55 8:19:03
4 Michael Hopp DUV 60 8:35:59
5 Bernd Wagner TUS Norderney 61 8:40:55
6 Matthias Schodrowski Spiridon Berlin 65 9:13:52
7 Thorsten Themm 100 Marathon Club 72 9:31:37
8 Wolfgang Michollek GSV-Porz/Köln 60 9:33:15
9 Detlev Paul Berlin 63 9:37:42
10 Sjoerd Slaaf NED SV Friesland/100MC 52 9:43:45
11 Frank Schwarzenberg Dommitzsch 61 9:45:16
12 Maik Dieroff Everest Team 69 9:55:28
13 Markus Fischer Tempo Colonia 67 9:57:09
14 Detlef Deede Nordhäuser SV 54 10:14:09
15 Michael Nielsen DEN Nr Broby 70 10:15:07
16 Rene Wallesch 100 Marathon Club 72 10:15:55
17 Diethard Steinbrecher Cottbus 52 10:34:56
18 Lothar Smolka Marathon Schwarzwasser 49 11:01:29
19 Felix Kainz Lok Potsdam 60 11:08:14
20 Mario Werschun Nauen 65 11:44:59
21 Klaus-Peter Krüger Havelblitze 58 11:45:00
Lothar Gehrke 100 Marathon Club 39
Rasmus Nissen DEN Munkebo 74
Lutz Leiste Dessauer SV 97 58
Rolf Waschke MTV Immensen 58
Gustav Diers MTV Immensen 47
Edgar Raschauer FHSG Stralsund 36
Peter Schmidt LC Ron-Hill Berlin 50
Eberhard Bergner ESV Lok Potsdam 51

Vrouwen
1 Ute Wollenberg ESV Lok Potsdam 66 8:46:48
2 Jutta Jöhring TUSEM Essen 67 9:24:12
3 Cornelia Bullig LG Nord Berlin 59 9:47:07
4 Heike Pawzik LG Nord Berlin 63 9:58:26
5 Anne Smolka Marathon Schwarzwasser 54 11:01:29
6 Simone Stegmaier LG Nord Berlin 63 11:40:20
7 Sigrid Eichner 100 Marathon Club 40 13:25:35


Doorkomstentabellen (ronden van 5 km) op http://www.widera-lienen.de/ultra/event/gruenheide.htm

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]