Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
Nieuws in 2019
* Mei
* 14 mei 2019: Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
* 2 mei 2019: Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2003
 
Erepodia De Zestig van Texel
(iets bijgewerkte versie, 23 april)

120 km Mannen:
1. Wim-Bart Knol 9:44'43
2. Jan Nabuurs 10:44'22
3. Tom Hendriks 11:08'40

120 km Vrouwen:
1. Lies Heinen 12:46:11
(Ria Buiten is na 103 km gestopt)

60 km Mannen:
1. Veron Lust 4:12'32 (ook eerste M40)
2. Bernhard Schlegel (GER) 4:18'44 (tweede M40)
3. Jan Suijkerbuijk 4:31'09 (derde M40)
4. Jan Paagman 4:44'27 (eerste M50)
5. Patrick Kloek (BEL) 4:53'48 (eerste MSEN)
6. Christiaan Pfrommer 4:54'57 (tweede MSEN)
7. Jaap Vis 5:03'17 (eerste M45)
8. Tiny v d Wielen 5:04'53 (tweede M50)
9. Bert Scholtens 5:06'06 (M40)
10. Ben Ahmed 5:09'52 (eerste M60)

60 km Vrouwen:
1. Inez Jacquemart (BEL) 5:07'01
2. Joke Keuning 5:24'34
3. Ida Verduin 5:31'42

Mannen-estafette 4x15 km
1. Ciko'66 3:43'26
2. Running Team Kempen 3 (BEL) 3:43'55
3. Running Team kempen 2 (BEL) 3:52'39

Vrouwen-estafette 4x15km
1. Haag Atletiek 4:48'51
2. av Rijnsoever 5:01'05
3. 4 snelle meisjes 5:13'58

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]