Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Minerís Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2003
 

Breda, 6 uur ValkenbergRun, 11 mei 2003 Programmatuur van
Runners for Life / avVN Anton H.M. Smeets
Eindstand alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

v 88 De Rooi Pannen Team 1 NED est 78 247 98.997 # Bavel
v 99 De Rennende Raadsman NED est 75 717 95.672 av Sprint
v 98 WAG 2 De Diesels NED est 68 1014 87.114 av Sprint
v 91 Holland Casino Breda NED est 66 587 84.157 # Oosterhout
v 94 Speel-O-Theek De Wigwam NED est 66 327 83.897 # Etten-Leur
v 85 Wake Up NED est 65 755 83.060 av Sprint
v 93 Oosterhoutse Bruggenlopers t.B NED est 65 751 83.056 # Oosterhout
v 10 Lucien Taelman 570709 BEL M45 64 1090 82.130 # Oost Rosenbeke
v 86 Mansal Running Top Team NED est 64 159 81.199 # Breda
v 87 ONS team NED est 63 1233 81.008 av Sprint

v 95 Revalidatiecentrum Breda t.1 NED est 63 513 80.288 # Breda
v 15 Dirk De Pooter 630126 BEL M40 63 455 80.230 AC Hulshout
v 12 Philip Verdonck 721228 BEL Mse 62 755 79.265 Atletica'84
v 90 Witte gij 't 2 NED est 62 581 79.091 # Oosterhout
v 89 Witte gij 't 1 NED est 60 581 76.561 # Oosterhout
v 11 Jan Nabuurs 620517 NED M40 58 1162 74.612 av De Keien
v 32 Patrick Kloek 641119 BEL Mse 58 552 74.002 Atletica'84
v 96 Team Stichting Elisabeth NED est 57 791 72.976 # Breda
v 28 Walter Bouwen 650114 BEL Mse 57 455 72.640 # Igtegem
v 16 Ton van 't Veer 570829 NED M45 57 6 72.191 av Sprint

v 21 Jan Paagman 520903 NED M50 56 162 71.082 avVN - Nootdorp
v 29 Gert Mertens 640802 BEL Mse 55 821 70.476 # Schoten
v 49 Hugo Bruynooghe 470709 BEL M55 54 1154 69.544 # Opwijk
v 30 Jean-Claude Roelens 600103 BEL M40 53 1162 68.287 Joggingclub
v 18 Peter Ludden 620622 GER M40 53 1149 68.274 # Essen
v 35 Ubel Dijk 550712 NED M45 53 886 68.011 Impala
v 27 Hans Nuijts 590930 NED M40 53 832 67.957 avVN - Almere
v 92 Oosterhoutse Bruggenlopers t.A NED est 53 523 67.648 # Oosterhout
v 25 Wilson Dammekens 520531 BEL M50 53 60 67.185 av Geraardsbergen
v 23 Wim Heijenk 551019 NED M45 52 1151 67.011 av Monnickendam

v 22 Eric Sweens 690501 NED Mse 52 627 66.487 # Voorburg
v 7 Petra Knops 590612 NED V40 51 1236 65.831 # Vaals
v 58 Willy Jonkers 650930 NED Mse 51 685 65.280 HAC
v 67 Bert Touw 551123 NED M45 50 1014 64.344 Energie Barendrecht
v 19 Luc Maes 520426 BEL M50 50 629 63.959 av Molenland
v 20 William Verdonck 441209 BEL M55 50 287 63.617 Volharding
v 50 Jan van de Erve 641022 NED Mse 50 206 63.536 CAV Energie
v 55 F. van Gent 560202 NED M45 50 137 63.467 # Barenbrecht
v 39 Koos Rademaker 450528 NED M55 50 36 63.366 av Triathlon
v 97 Revalidatiecentrum Breda t.2 NED est 49 1165 63.230 # Breda

v 24 Jos Broersen 500909 NED M50 49 954 63.019 AAV'36
v 26 Cees van der Woude 461216 NED M55 49 861 62.926 av Haarlemmermeer
v 43 Wim Hogentoren 570724 NED M45 49 814 62.879 avVN - Vught
v 34 Martin Wagner 610527 GER M40 48 1126 61.926 Eickel
v 6 Sabine Weihofer 670718 GER V35 48 952 61.752 # Rheinberg
v 3 Mies Kuipers 581221 NED V40 48 589 61.389 av Sprint
v 46 Gijs Honing 450609 NED M55 48 386 61.186 avVN - Blokker
v 51 Richard van Klooster 661214 NED Mse 48 225 61.025 av Triathlon
v 36 Loek Lips 561012 NED M45 47 1026 60.561 # Breda
v 52 Jos Akkermans 500418 NED M50 47 857 60.392 av Haarlemmermeer

v 31 Gerald Kloek 641119 BEL Mse 47 96 59.631 Atletica'84
v 17 Lammert Meijer 490708 NED M50 46 854 59.124 avVN - Almere
v 38 Ton Epskamp 520928 NED M50 46 354 58.624 av Startbaan
v 41 Rob Steyger 590602 NED M40 45 319 57.324 avVN - Zaandam
v 48 Theo Kuijpers 460429 NED M55 44 1110 56.850 Boxmeer
v 56 Ruud Jakobs 621230 NED M40 44 753 56.493 RAV De Komeet
v 9 Nina Browder 630423 GER V40 44 634 56.374 LG Alpen
v 60 Wim van Brummen 491208 NED M50 44 455 56.195 avVN - Almere
v 61 Theo Cloosterman 570422 NED M45 43 1059 55.534 GVAC
v 37 Hans Bosman 560913 NED M45 43 919 55.394 # Dordrecht

v 63 Jos de Krijger 611129 NED M40 43 515 54.990 av Haarlemmermeer
v 59 Jos Hopman 390318 NED M60 43 71 54.546 avVN - Eindhoven
v 47 Marc van Damme 590720 BEL M40 42 361 53.571 # Wetteren
v 4 Jannet Lange 640712 NED V35 41 1195 53.140 avVN - Almere
v 65 Jan van Raalten 540904 NED M45 41 582 52.527 BAV Baarn
v 13 Renaat Moyson 611002 BEL M40 41 0 51.945 AC Opwijk
v 54 Herman Waardenburg 481203 NED M50 40 141 50.821 avVN - Maarssen
v 62 Louis Ebbinkhuijsen 551216 NED M45 39 477 49.892 Just Run
v 5 Regina van Geene 541029 NED V45 37 1166 48.051 GVAC
v 42 Brian Egdell 640828 NED Mse 37 0 46.885 DGLA

v 8 Marleen Barbe 570609 BEL V45 35 1185 45.540 # Oost Rosenbeke
v 66 Willem Houg 540130 NED M45 30 0 38.030 Parthenon
v 40 Carrie van de Beek 530401 NED M50 28 0 35.500 HAC
v 64 Wolfgang Knops 640314 NED Mse 24 0 30.440 # Vaals
v 33 Ed van Beek 601203 NED M40 20 0 25.380 av Daventria
v 2 Jutta Johring 671113 GER V35 18 0 22.850 TUSEM Essen
v 44 Hinrick Klugkist 750213 NED Mse 15 0 19.055 Loopgroep Bedum
c 1 Beate Scholz 590305 GER V40 14 0 17.790 OSC Waldniel

v 45 Ton van de Kamp 570516 NED M45 0 0 dns avVN - Almere
v 53 Erwin Ramaekers 700926 BEL Mse 0 0 dns Furalopers
v 57 Rogier Neckebroeck 360416 BEL M65 0 0 dns # St Pieters Leeuw

Met de complimenten voor de organisatie, waar weer alles perfect verliep. Met name
naar de rondetellers, want door hun inzet waren er nauwelijks correcties nodig.

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]