Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 jun 2018
In memoriam Don Ritchie
1 jun 2018
Bokemei Run 2018 – 6e editie - zondag 15 juli.
27 mei 2018
Europese Kampioenschap 24 uur Timsisoara
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2003
 
Hierna volgt de stand van de "Marathon- & Ultracup 2003" na de Maasmarathon en de ValkenbergRUN(op basis van de voorlopige uitslag). In de hiernavolgende stand werden alleen de atleten opgenomen die reeds minimum 2 wedstrijden liepen. Om in de eindstand opgenomen te worden dient men aan minstens 3 wedstrijden deel te nemen.

Uitleg
A = aantal gelopen wedstrijden
H = handicappunten per wedstrijd op basis van geboortejaar(GJ) en geslacht(G)
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/../n_item/f1353_2003_01.php
Stand


Pl NAAM A Punten GJ G H PLAATS NAT

1 TAELMAN LUCIEN 5 339.60 1957 M 4 OOSTROZEBEKE BEL
2 VANDENDRIESSCHE JAN 4 273.00 1961 M 2 GISTEL BEL
3 JACQUEMART INEZ 4 265.00 1962 F 13 ANTWERPEN BEL
4 KLOEK PATRICK 5 259.20 1964 M 0 ANTWERPEN BEL
5 SCHOENMAKERS VINCENT 4 252.00 1939 M 24 BERGEYK NED
6 EPSKAMP WIM 3 240.00 1954 M 5 HOOFDDORP NED
7 PAPANIKITAS MARC 3 225.00 1967 M 0 STEKENE BEL
8 NABUURS JAN 4 213.00 1962 M 1 STEVENSBEEK NED
9 HOPMAN JOS 4 213.00 1939 M 24 EINDHOVEN NED
10 CORNELIS JOHAN 3 207.00 1958 M 3 ZULTE BEL
11 BOUWEN WALTER 4 206.00 1965 M 0 ITEGEM BEL
12 DE POOTER DIRK 3 206.00 1963 M 1 ITEGEM BEL
13 DAMMEKENS WILSON 4 204.00 1952 M 7 GALMAARDEN BEL
14 PAAGMAN JAN 3 199.00 1952 M 7 NOOTDORP NED
15 HENDRIKS TOM 3 198.00 1957 M 4 HOOFDDORP NED
16 AKKERMANS JOS 4 195.00 1950 M 9 HOOFDDORP (HAARLEMMERMEENED
17 MAES LUC 4 192.00 1952 M 7 MEULEBEKE BEL
18 HEIJNEN LIES 3 191.00 1956 F 16 ALMERE NED
19 BRUYNOOGHE HUGO 3 188.00 1947 M 12 OPWIJK BEL
20 RAMAEKERS ERWIN 4 187.00 1970 M 0 TERVUREN BEL
21 KUIJPERS THEO 4 180.00 1946 M 13 WESTERBEEK NED
22 LAZYUTA STANISLAS 2 166.00 1972 M 0 UKR
23 HOSTENS IVAN 2 164.00 1963 M 1 HANDZAME BEL
24 MOYSON RENAAT 3 164.00 1961 M 2 MERCHTEM BEL
25 VAN BRUMMEN WIM 4 163.00 1949 M 10 ALMERE NED
26 SCHNEIDER WOLFGANG 2 162.00 1955 M 5 GER
27 GRAF KARL 2 161.00 1950 M 9 GOCH GER
28 BROERSEN JOS 3 160.00 1950 M 9 ALPHEN A/D RIJN NED
29 MICHOLLEK WOLFGANG 3 156.00 1960 M 2 KOLN GER
30 SIPERS HENK 3 153.00 1955 M 5 MAASTRICHT NED
31 BECKERS PAUL 2 152.00 1962 M 1 MALLE BEL
32 LORENZ MICHAEL 3 151.00 1958 M 3 IDEN GER
33 HONING GIJS 3 149.00 1945 M 14 BLOKKER NED
34 MITROFANOVA NINA 2 147.00 1957 F 16 UKR
35 MOL BEN 3 146.00 1949 M 10 HELLEVOETSLUIS NED
36 BROUWER ROB 2 141.00 1937 M 28 DELFT NED
37 VISSCHERS JOHAN 3 141.00 1955 M 5 ELSLOO NED
38 SWEENS ERIC 3 140.00 1969 M 0 VOORBURG NED
39 DE JONG THEO 3 140.00 1950 M 9 CULEMBORG NED
40 SCHEPERS LEON 3 139.00 1958 M 3 STEIN NED
41 VAN DAELE RUDY 3 139.00 1962 M 1 SINT-NIKLAAS BEL
42 ROBERTS MATH 2 138.00 1962 M 1 SITTARD NED
43 VERDONCK PHILIP 2 136.00 1972 M 0 BEVEREN-WAAS BEL
44 CLOOSTERMAN THEO 4 135.00 1957 M 4 VELDHOVEN NED
45 VAN DE ERVE JAN 3 133.00 1964 M 0 BARENDRECHT NED
46 SUIJKERBUIJK JAN 2 131.00 1963 M 1 MOERSTRATEN NED
47 LINNARTZ BIRGIT 3 129.00 1961 F 14 ESCHWEILER GER
48 RADEMAKER KOOS 2 124.00 1945 M 14 ZEIST NED
49 VAN DER ZWAN ANDRÉ 2 123.00 1959 M 3 KATWIJK-AAN-ZEE NED
50 BAKKER RON 2 122.00 1956 M 4 ALMERE NED
51 VERCRUYSSE RUDI 2 121.00 1964 M 0 AARTRIJKE BEL
52 VAN 'T VEER TON 2 121.00 1957 M 4 BREDA NED
53 DE BOER LEX 2 119.00 1947 M 12 AVENHORN NED
54 BAYER ELSE 2 118.00 1939 F 36 NETTETAL GER
55 KNOPS PETRA 2 118.00 1959 F 15 NED
56 BULLIG CORNELIA 2 115.00 1959 F 15 ERKRATH GER
57 LENAERTS EDWIN 2 114.00 1966 M 0 GENK BEL
58 STIJNEN GEERT 2 112.00 1969 M 0 TURNHOUT BEL
59 STEYGER ROB 3 111.00 1959 M 3 ZAANDAM NED
60 VAN DER WOUDE CEES 2 111.00 1946 M 13 NIEUW-VENNEP NED
61 DE SOBRIE HERMAN 2 111.00 1952 M 7 VORSELAAR BEL
62 COOLEN RUUD 2 109.00 1962 M 1 NED
63 VAN LITZENBURG JOHAN 2 109.00 1952 M 7 DUIZEL NED
64 POLS SIMON 2 108.00 1952 M 7 DUIVENDRECHT NED
65 WILLEMS ARNO 2 107.00 1959 M 3 DRIEBERGEN NED
66 WESTHUIS COR 2 106.00 1948 M 11 DALFFZEN NED
67 OKKERSEN HENRY 2 105.00 1945 M 14 SCHIMMERT NED
68 PFEIFER JO 2 105.00 1947 M 12 STEIN NED
69 SCHROERS MICHAEL 2 105.00 1969 M 0 VIERSEN GER
70 DOORNAERT PATRICK 2 104.00 1957 M 4 WEVELGEM BEL
71 HEIJENK WIM 2 104.00 1955 M 5 MONNICKENDAM NED
72 VAN DER LOOP EDWIN 2 102.00 1968 M 0 OSS NED
73 STOFFELS RONALD 2 102.00 1958 M 3 WESTERLO BEL
74 PEETERS PETER 2 102.00 1958 M 3 ESBEEK NED
75 PROOT CEDRIC 2 101.00 1956 M 4 AARTRIJKE BEL
76 REIJNGOUDT RINUS 2 100.00 1959 M 3 TERNEUZEN NED
77 SUIJKERBUIJK PETER 2 100.00 1956 M 4 STEENBERGEN NED
78 BUTENEERS JOSEPH 2 99.00 1953 M 6 LINTER BEL
79 VANDEWAL JACQUES 2 99.00 1952 M 7 DILSEN-STOKKEM BEL
80 VAN DAMME MARC 2 98.00 1959 M 3 WETTEREN BEL
81 MARSE JULES 2 97.00 1957 M 4 HILVARENBEEK NED
82 BODELIER HEIN 2 96.00 1948 M 11 LANDGRAAF NED
83 NUIJTS HANS 2 96.00 1959 M 3 ALMERE NED
84 MORNIE LUDO 2 95.00 1960 M 2 ZWALM BEL
85 DUMONT GERRY 2 95.00 1963 F 13 BORNE NED
86 JONKERS WILLY 2 94.00 1965 M 0 HELMOND NED
87 VAN DEN BOSSCHE RUDIGER 2 90.00 1954 M 5 SINT-LAUREINS BEL
88 JAKOBS RUUD 3 89.00 1962 M 1 SIEBENGEWALD NED
89 ROELEVELD WILBERT 2 89.00 1955 M 5 LANGBROEK NED
90 VAN BOVEN EDDY 2 88.00 1955 M 5 BERLARE BEL
91 LUDDEN PETER 2 88.00 1962 M 1 ESSEN GER
92 WAGNER MARTIN 2 86.00 1961 M 2 HERNE GER
93 ENGELS PAUL 2 85.00 1951 M 8 ISSUM NED
94 VAN TONGELEN PATRICK 2 83.00 1963 M 1 HOLSBEEK (NIEUWRODE) BEL
95 VAN RAALTE JAN 3 82.00 1954 M 5 ALMERE NED
96 EPSKAMP TON 2 81.00 1952 M 7 AMSTELVEEN NED
97 BODELIER DONNE 2 81.00 1976 M 0 LANDGRAAF NED
98 KLUGKIST HENRICK 3 79.00 1975 M 0 WESTERWIJTWERD NED
99 VAN DEN HOEK ROB 2 77.00 1965 M 0 BREDA NED
100 VAN GEENE REGINA 2 76.00 1954 F 17 NED
101 VAN DER HOEK COR 2 75.00 1953 M 6 BRUMMEN NED
102 PESCH HELMUT 2 70.00 1943 M 16 ESCHWEILER GER
103 MAASKANT JAN 2 70.00 1949 M 10 BAARLE-NASSAU NED
104 HUFKENS LOUIS 2 69.00 1950 M 9 GROBBENDONK NED
105 DIJKGRAAF JAN-WILLEM 2 65.00 1953 M 6 EPE NED
106 NIEßEN THOMAS 2 62.00 1957 M 4 ESCHWEILER GER
107 VERDONCK WILLIAM 2 59.00 1944 M 15 BEVEREN-WAAS BEL
108 OFFERGELD KLAUS 2 58.00 1949 M 10 ESCHWEILER GER
109 GEEROMS JOZEF 2 58.00 1959 M 3 LONDERZEEL BEL
110 DIJK UBEL 2 55.00 1955 M 5 DRACHTEN NED
111 MUTZE WILLEM 2 55.00 1956 M 4 HEERLEN NED
112 HAVRELUK MICHA 2 53.00 1950 M 9 GENK BEL
113 LINNARTZ WERNER 2 53.00 1955 M 5 GER
114 ICKERT PETER 2 52.00 1961 M 2 NIEDERKRUCHTEN GER
115 HULSMANS PIERRE 2 49.00 1945 M 14 ZONHOVEN BEL
116 VAN DER ENT FERRY 2 47.00 1959 M 3 HOOFDDORP NED
117 VAN DE BEEK CARRIE 2 42.00 1953 M 6 AARLE-RIXTEL NED
118 BERGEVOET GERARD 2 32.00 1944 M 15 HUISSEN NED
119 KNOPS WOLFGANG 2 19.00 1964 M 0 NED
120 JÖHRING JUTTA 2 0.00 1967 F 12 ESSEN GER



Hoewel aan deze stand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens.

Sommigen hebben blijkbaar moeite om de Cup-artikelen op Ultraned te vinden. Een goede werkwijze is bvb de Cupkalender( http://www.ultraned.org/../n_item/f1318.php) bij je Favorieten op te nemen. Onderaan op die pagina kan je via de rubriek "Gerelateerde artikelen" alle algemene artikelen over de Cup bereiken (puntensysteem,stand,...). Informatie over elke wedstrijd apart kan je verkrijgen door de links in het kalenderartikel zelf te volgen. Op de aldus bereikte pagina van die wedstrijd kunnen ook eventueel weer gerelateerde artikelen bereikt worden (over die wedstrijd dan).

Jean-Paul Praet
jp.praet@pandora.be
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]