Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 jun 2018
In memoriam Don Ritchie
1 jun 2018
Bokemei Run 2018 6e editie - zondag 15 juli.
27 mei 2018
Europese Kampioenschap 24 uur Timsisoara
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2003
 

WORLD BEST CLASS-AGE

24H WOMEN - MEN

R= Road/Route - T= Track/Piste - I= Indoor

24H = R
12Hours
WBP 243,657km 128,975 Sigrid LOMSKY (GER) 16.01.42 Basel (SUI) 1/2.05.1993
35 230,473Km Wynnie COSGROVE (NZL) 31.08.62 Niort (FRA) 7/8.11.1998
40 229,389Km Helga BACKHAUS (GER) 19.01.53 Worschach (AUT) 20/21.07.1996
45 241,007Km Irina REUTOVITCH (RUS) 21.01.50 Worschach (AUT) 18/19.07.1999
50 243,657km 128,975 Sigrid LOMSKY (GER) 16.01.42 Basel (SUI) 1/2.05.1993
55 191,640km 119.140 Gerda SCHRODER (GER) 22.05.29 Morlenbach (GER) 1986
60 184,160km 114.760 Françoise LAMOTHE (FRA) 25.11.23 Cranwell (GBR) 7/8.06.1986
65 173,810km Françoise LAMOTHE (FRA) 25.11.23 Niort (FRA) 10/11.11.1990
70 165,343Km Hélène KLEIN (USA) 11.22 Sylvania (USA) 18/19.09.1993


WBP 290,221Km Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Basel (SUI) 2/3.5.1998
40 290,221Km Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Basel (SUI) 2/3.5.1998
45 258,108Km Peter MANN (GER) 10.10.39 Apeldoorn (NED) 1986
45 277,415Km Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Sylvania (USA) 14/15.09.2002
50 263,144Km Tomas RUSEK (CZE) 27.08.48 Marquette (FRA) 29/30.8.1998
55 250,067Km Dave COOPER (GBR) 14.10.34 Elze (GER) 1990
60 231,650km Max COURTILLON (FRA) 11.01.27 Niort (FRA) 12/13.11.1998
65 207,675Km Alfred SCHIPPELS (GER) 22.04.35 Hamburg (GER) 27/28.05.2000
70 193,725Km Max COURTILLON (FRA) 11.01.27 Basel (SUI) 3/04.05.1997
75 178,461Km 096.504 Max COURTILLON (FRA) 11.01.27 Saint-Maixent (FRA) 21/22.09.2002
75 159,182Km Horst FELLER (GER) 6.03.22 Scharnebeck (GER) 1998


24H = T
12Hours
WBP 250,106Km 135,057 Edit BERCES (HUN) 16.05.64 Verona (ITA) 21/22.09.2002
35 250,106Km 135,057 Edit BERCES (HUN) 16.05.64 Verona (ITA) 21/22.09.2002
40 240,169Km Eleanor ROBINSON (GBR) 20.11.47 Melbourne (AUS) 19/20.08.1989
45 242,624Km Irina REUTOVITCH (RUS) 21.01.50 Moscou (RUS) 9/10.05.1998
50 230,438Km Irina REUTOVITCH (RUS) 21.01.50 Moscou (RUS) 8/9.05.2000
55 177,430km Ruth ANDERSSON (USA) 27.07.29 Santa Rosa (USA) 1986
55 214,320Km Sue Ellen TRAPP (USA) 3.03.46 Addison TX (USA) 30/11_1/12.2002
60 170,165Km Hélène KLEIN (USA) 11.22 Santa Rosa (USA) 1985
65 176,223Km Hélène KLEIN (USA) 11.22 Santa Rosa (USA) 1991
70 176,810Km Shirley YOUNG (AUS) 24.12.29 Coburg (AUS) 2000

WBP 303,506Km 161,800 Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Adelaïde (AUS) 4/5.10.1997
40 303,506Km 161,800 Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Adelaïde (AUS) 4/5.10.1997
45 284,070Km Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Soochow (TPE) 2/03.03.2002
50 247,210Km Dave COOPER (GBR) 14.10.34 Chevilly-Larue (FRA) 15/16.06 1985
55 245,208km Dave COOPER (GBR) 14.10.34 Birmingham (GBR) 1990
60 235,969km Cliff YOUNG (AUS) 8.02.22 Adelaide (AUS) 1985
65 213,844Km Geoff OLIVER (GBR) 8.08.33 Tooting Bec (GBR) 10/11.10.1998
70 191,019Km Cliff JONES (GBR) Humberside (GBR) 1997
75 166,357Km Ernie WARWICK (GBR) Birmingham (GBR) 1991
80 139,410Km Ernie WARWICK (GBR) Solihull (GBR) 1997


24H = I
12Hours
WBP 237,861Km Eleanor ROBINSON (GBR) 20.11.47 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990
40 237,861Km Eleanor ROBINSON (GBR) 20.11.47 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990
45 218,021Km Monika KUNO (GER) 13.11.43 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990
50 221,867Km Irina REUTOVITCH (RUS) 21.01.50 BRNO (CZE) 17/19.03.2000
60 163,098Km Else BAYER (GER) 30.06.39 BRNO (CZE) 17/19.03.2000

WBP 267,543Km Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990
40 262,585km Richard TOUT (NZL) 1948 MILTON KEYNES (GBR) 19/20.2.1989
45 267,543Km Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990
50 230,400km Gilbert MAINIX (FRA) 8.06.35 LA ROCHELLE (FRA)29/9.5/10.1986
55 236,806Km Dave COOPER (GBR) 14.10.34 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990
60 240,790Km Max COURTILLON (FRA) 11.01.27 MILTON KEYNES (GBR) 3/4.2.1990


Gerard Stenger IAU record committee
gerard.steger@wanadoo.fr
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]