Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
14 sep 2019
Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2003
 
Official result of 2003 Soochow international ultra-marathon 24h race
iFrank Kuo, March 10th 2003j

name gender age result countryremarkrecord
1. Valmir Nunes M 39 273.828 BRA PR
2. Ryoichi Sekiya M 36 261.640 JPN
3. Chen, Jun-yan M 36 244.835 TPE New national record
4. Masayuki Otaki M 39 235.294 JPN
5. Kaname Sakurai M 39 231.880 JPN
6. Kenji Okiyama M 38 229.135 JPN
7. Edit berces F 39 227.777 HUN 1st female / New race record
8. Chen, gin-chia M 38 224.810 TPE
9. Hiroko Okiyama F 41 224.469 JPN 2nd female / New Asia female record
10. Kuo, Chun-zi M 50 223.947 TPE PR
11. Tomohiko Yaegashi M 57 221.012 JPN
12. Kimie Funada-Noto F 51 220.797 JPN 3rd female / PR
13. Tatsuya Maeda M 38 212.697 JPN
14. Fumie Sata F 41 204.302 JPN PR
15. Wu, Shan-ming M 42 204.283 TPE PR
16. Chen, Rui M 47 201.373 TPE PR
17. Peter Tanner M 58 194.147 GBR PR
18. LU, chi-ping M 46 180.740 TPE PR
19. Chiang, Mei-lien F 46 175.634 TPE New national record
20. Yang, hsing-fu M 56 175.463 TPE
21. Li, Chin-chao M 37 172.845 TPE
22. Lien, wu-zun M 36 164.498 TPE PR
23. Muneharu Kuroda M 54 157.844 JPN
24. Kuo, Ming-su M 45 153.226 TPE PR
25. Yang, Yu-ming M 51 148.219 TPE
26. Makiko Hotta F 37 131.600 JPN
27. Chen, chen M 54 127.650 TPE
28. John LANE M 67 126.983 GBR
29. Liao, ban-da M 52 102.400 TPE PR
30. Hyunsoo Kim M 45 82.000 KOR

Frank Kuo 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]