Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2003
 

1 TOMASZ CHAWAWKO WIDZISZEWO (POL) 1974 M 2:28:36
2 JACEK LENART ZGORZELEC (POL) 1970 M 2:33:42
3 ISAIAH MUTIURI KENIA 1973 M 2:34:42
4 DMYTRO OSADCHYY KIEV OEKRAINE 1977 M 2:34:51
5 STAMISLAW CEMBRZYNSKI OLKUSZ (POLEN) 1962 M 2:39:51
6 EDWARD DE RUITER AAC '61 1966 M 2:44:34
7 MARINA PILIAVINA RUSLAND 1972 W 2:49:14
8 HENK V.D. MOLEN AAC '61 1957 M 2:57:39
9 MIA WITTENDORP SCHAPER De Sperwers 1954 W 3:02:33
10 KAREL VOS AAC '61 1956 M 3:18:18
11 MARTIN BRUINSMA Klazienaveen 1964 M 3:22:32
12 ANDRE VAN DER ZWAN Veteranen Nederland 1959 M 3:24:12
13 SIJE DE JONGE Klazienaveen 1958 M 3:24:42
14 A. KOLK 's-Heerenberg 1966 M 3:25:14
15 HENK VAN DER WOUDE EMMEN 1963 M 3:27:27
16 JAN BOSTELAAR Dynamica 1949 M 3:27:50
17 ROEL VAN KOOTWIJK Schipborg 1958 M 3:29:38
18 SJAAK BUS Spiridon 1955 M 3:30:34
19 JAN BOGAARD Wezep 1951 M 3:30:52
20 WILLEM HOUG Parthenon 1954 M 3:31:38
21 GERT JA RIS Haren Gn 1957 M 3:37:40
22 ROB BROUWER Delft 1937 M 3:37:56
23 HERMAN EBBEKINK Winschoten 1955 M 3:39:20
24 PETER BOCTJES Aquilo 1960 M 3:39:21
25 KEES WIERBOOMS Best 1956 M 3:40:12
26 KLAUS VORLOEPER TWIST (DTL) 1967 M 3:41:46
27 JAAP ALBERDA V. EKENSTEIN Staphorst 1951 M 3:42:00
28 JAN WIERSEMA Dokkum 1945 M 3:42:42
29 UBEL DIJK Impala 1955 M 3:42:59
30 MOHAMMED IDRISSI Veteranen Nederland 1952 M 3:45:46
31 FRANS BREET Flevo Delta 1964 M 3:46:31
32 WOUT VAN DEN BERG Bruinisse 1963 M 3:50:25
33 GERRIT HOFSTE LOKEREN (BELGIE) 1960 M 3:52:05
34 SIMON POLS Startbaan 1952 M 3:52:52
35 HENDRIK JAN KORTERINK De Gemzen 1955 M 3:54:01
36 ALY WANINGE Loopgroep De Drentsc 1964 W 3:54:17
37 RENE WESTRA AV Castricum 1950 M 3:54:19
38 ROB VAN DEN HOEK Veteranen Nederland 1965 M 3:56:15
39 RONALD KESSENICH Triathlon 1939 M 3:56:48
40 DICK VAN ES the Hague Road Runners 1942 M 3:58:29
41 HANS BUIS DE RIJP 1951 M 3:58:59
42 GIJS HONING Veteranen Nederland 1945 M 3:59:23
43 HERRY WESSELING KLAZIENAVEEN 1958 M 4:00:52
44 RUDI TEH Leeuwarden 1935 M 4:01:09
45 RICHARD HEMMEN TURNHOUT (BELGIE) 1964 M 4:02:06
46 WIM HOGENTOREN Veteranen Nederland 1957 M 4:02:47
47 THIJN KONTER Salland 1952 M 4:03:17
48 ANDRE BLAAUW Aquilo 1963 M 4:03:40
49 ANDRE BLAAUW Aquilo 1963 M 4:03:40
50 KAMEL BRADAI Emmen 1956 M 4:04:03
51 WILLY JONKERS Helmond 1965 M 4:05:07
52 JANNEKE CAZEMIER Artemis 1963 W 4:06:01
53 JEANNE JOCOBS Dongen 1960 W 4:07:17
54 WIL HOOGLAND Schoonebeek 1944 M 4:07:58
55 HENK V.D. LAND Friesland 1952 M 4:08:00
56 HERDER LSV Invictus 1958 W 4:09:28
57 URSULA GOESSMANN WEISENDORF (DTL) 1954 W 4:09:41
58 MIES KUIPER Dorst 1958 W 4:11:57
59 JAAP ROOSJEN Leeuwarden 1942 M 4:12:57
60 CARRIE VAN DE BEEK HAC 1953 M 4:14:22
61 BEN VAN SCHAIK NIEUWEGEIN 1955 M 4:14:30
62 JAN VAN DE HOEK Sint Annaparochie 1951 M 4:17:15
63 JENNY VAN BINSBERGEN Houten 1962 W 4:20:54
64 NICO SCHOONE APELDOORN 1944 M 4:22:06
65 LENY HOCHSTENBACH Valkenburg Lb 1941 W 4:22:57
66 TH. G. H. BERENDSEN Haarle gem Hellendoo 1957 M 4:23:17
67 DIDERIK VAN OORT Houten 1959 M 4:24:22
68 STEF VAN DER ZEE Hanzesport 1975 M 4:24:57
69 INEKE SCHEFFER Leens 1958 W 4:26:27
70 HANS DE KIMPE KAMPEN 1947 M 4:27:18
71 MARK VAN BOGAERT LOKEREN (BEL) 1956 M 4:27:19
72 HANS VAN DER MARK Norg 1944 M 4:28:58
73 TAMMO BIJMOLT Tilburg 1967 M 4:29:11

.

Website: http://www.drenthemarathon.nl

Rob van den Hoek - UltraNed
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]