Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
Nieuws in 2020
* Februari
* 11 feb 2020: Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2003
 
TransEurope Footrace: general ranking after 42 stages (out of 64 in total)

Evening of May 30, 2003

Position Position Name Country Total time Total time
42 st 21 st after 42 st after 21 st

Men
1 1 Robert Wimmer Germany 320:53:21 171:13:45
2 4 Martin Wagen Switzerland 324:12:03 175:08:32
3 5 Wolfgang Schwerk Germany 338:12:49 177:10:21
4 3 Janne Kankaansyrjä Finland 341:18:02 174:57:47
5 2 Dusan Mravlje Slowenia 363:25:40 174:36:51
6 7 Karl Graf Germany 363:57:19 200:31:53
7 6 Luc Dumont France 376:47:03 198:26:37
8 11 Joachim Hauser Germany 406:16:30 215:44:40
9 10 Werner Alfred Selch Germany 406:37:59 214:35:58
10 9 Franz Häusler Germany 412:18:00 212:34:30
11 12 Cor Westhuis Holland 412:56:31 219:19:26
12 15 Hans-Jürgen Schlotter Germany 415:30:14 230:10:26
13 14 Manfred Leismann Germany 433:49:09 224:17:25
14 8 Yuji Takeishi Japan 438:28:38 207:19:53
15 16 Aldo Maranzina Italy 443:16:50 231:37:51
16 19 Günter Böhnke Germany 468:54:58 252:48:52
17 18 Tsuyoshi Sugawara Japan 493:38:04 249:29:35
18 20 Yasuo Kanai Japan 501:01:51 258:30:48
19 21 Stefan Schlett Germany 501:24:33 266:15:08
20 22 Koji Sekine Japan 525:11:58 276:43:28

Women
1 3 Mariko Sakamoto Japan 528:55:56 272:58:52

Wheeler
1 1 Bernard Grojean France 338:19:36 174:38:31

total 22 still in race

Stage victories (males)
42 st 21 st

18 9 Robert Wimmer
12.5 4.5 Martin Wagen
4 3 Wolfgang Schwerk
3 3 Janne Kankaansyrjä
2 0 Karl Graf
1.5 1.5 Dusan Mravlje
1 0 group

42 21 total stages

Dropouts
Week Number General ranking
6 1 Hiroko Okiyama Japan female, 1st
5 1 Yoichi Tanabe Japan male, 15th
4 2 Kazuko Kaihata Japan female, 2nd
Takao Nakahama Japan male, 17th
3 4
2 9
1 5
total 22
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]