Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
30 okt 2018
Ontwikkeling Nederlands Record 100 km vrouwen
Nieuws in 2018
* November
* 3 nov 2018: In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
* 1 nov 2018: 22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 

WOMEN

Mark Athlete Nat Birth Pos Venue Date

WBP 6:33 11 Tomoe Abe JPN 1 Yufutsu 25 06 2000
EBP 7:1857 Birgit Lennartz GER 22 11 1975 1 HANAU 28 04 1990

1 7:19 51 Tatyana Zhyrkova RUS 1970 1 Chernogolovka 19 04 2003
2 7:2002 Norimi Sakurai JPN 1 Hokkaido 29 06 2003
3 7:28 00 Monica Casiraghi ITA 04 04 1969 2 Chernogolovka 19 04 2003
4 7:33 21 Marina Myshlianova RUS 16 06 1966 3 Chernogolovka 19 04 2003
5 7:35 01 Nadezhda Karaseva RUS 1960 4 Chernogolovka 19 04 2003
6 7:41 30 Magalie Maggiolini FRA 21 05 1969 5 Chernogolovka 19 04 2003
# 7:5942 Monica Casiraghi ITA 04 04 1969 1 Faenza 25 05 2003
7 8:0206 Edit Berces HUN 16 05 1964 1 Torhout 20 06 2003
8 8:08 16 Elke Hiebl GER 12 06 1964 6 Chernogolovka 19 04 2003
9 8:08 37 Christine Billet-Denis FRA 03 12 1971 7 Chernogolovka 19 04 2003
10 8:08 49 Yekaterina Malafeyeva RUS 1967 8 Chernogolovka 19 04 2003
11 8:11 24 Karine Herry FRA 02 01 1968 1 Chavagnes-en-Paillers 30 05 2003
12 8:18 17 Maria Luisa Costetti ITA 31 07 1961 9 Chernogolovka 19 04 2003


MEN

Mark Athlete Nat Birth Pos Venue Date

WBP 6:13 33 Takahiro Sunada JPN 1 Yubetsu 21 06 1998
EBP 6:16 41 Jean-Paul Praet BEL 08 11 1955 1 Winschoten 09 09 1992

2003
1 6:26 38 Jorge Aubeso ESP 05 12 1966 1 Madrid 16 05 2003
2 6:28 27 Farit Ganiyev RUS 13 12 1964 1 Chernogolovka 19 04 2003
3 6:29 41 Grigoriy Murzin RUS 23 01 1970 2 Chernogolovka 19 04 2003
4 6:33 22 Mario Ardemagni ITA 02 04 1963 3 Chernogolovka 19 04 2003
5 6:3632 Igor Tyazhkorob RUS 04 12 1967 1 Torhout 20 06 2003
6 6:3806 Yoshiaki Kobayashi JPN 1 Hokkaido 29 06 2003
# 6:3932 Farit Ganiyev RUS 13 12 1964 2 Torhout 20 06 2003
# 6:4022 Grigory Murzin RUS 23 01 1970 3 Torhout 20 06 2003
7 6:41 39 Jaroslaw Janicki POL 07 06 1966 2 Madrid 16 03 2003
8 6:4336 Jun-ichi Nomura JPN 2 Hokkaido 29 06 2003
# 6:45 27 Igor Tyazhkorob UKR 04 12 1967 4 Chernogolovka 19 04 2003
9 6:46 48 Ildar Akhmetshin RUS 1970 5 Chernogolovka 19 04 2003
10 6:4738 Hideo Nojo JPN 3 Hokkaido 29 06 2003
11 6:47 45 Valeriy Sinyushkin RUS 31 03 1967 6 Chernogolovka 19 04 2003
# 6:4803 Ildar Akhmetshin RUS 1970 4 Torhout 20 06 2003
12 6:48 10 Dmitriy Radyuchenko RUS 27 11 1970 7 Chernogolovka 19 04 2003
13 6:50 00 Stefano Sartori ITA 28 05 1965 8 Chernogolovka 19 04 2003


Anton Smeets, IAU record committee
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]