Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
7 dec 2019
IAU WK 50 km 2021
6 dec 2019
Kalender Ultraned 2020
28 nov 2019
Wetenschappelijk onderzoek naar maagdarmklachten bij hardlopers
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* 31 jul 2003: Geen Belgen op WK 100km in Taiwan
* 31 jul 2003: Willem Mutze in 100 mijl Newmarket (Engeland)
* 29 jul 2003: Japanese team for WC 24 hours
* 27 jul 2003: Nederlanders in Swiss Alpine Marathon
* 24 jul 2003: World Best age class 1000K & 1000M
* 24 jul 2003: Köln (GER) 24h / 48h
* 24 jul 2003: Wijziging etappeplaats La Transardennaise 2003
* 22 jul 2003: Worschach 24 uur (AUT) 19/7
* 21 jul 2003: Een zomeravond lang de Midzomeravond Marathon in Diever.
* 18 jul 2003: Aanvulling uitslag Zestig van Texel
* 18 jul 2003: Meer informatie over de Transardennaise
* 16 jul 2003: athLEED
* 16 jul 2003: Opgepast! Teckel in aantocht (Transardennaise 2000)
* 16 jul 2003: Trans Holland Triatlon weer heel zwaar
* 15 jul 2003: Transardennaise 2003
* 15 jul 2003: 44,5 km Sauerland 12 juli
* 15 jul 2003: A NEW VOICE FOR INTERNATIONAL ROAD RACING
* 14 jul 2003: Comrades-interview met Hans Roodzant
* 13 jul 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Guldensporenmarathon
* 10 jul 2003: Akiruno 24 Hour Race Japan Cup
* 9 jul 2003: Etna Vulcan Marathon & Desert Iron Man
* 7 jul 2003: Gino Van Geyte wint Guldensporenmarathon
* 7 jul 2003: Informatie 100 Marathon Nederland
* 7 jul 2003: New Spanish mountain trail November 2004
* 4 jul 2003: World Lists 100 KILOMETRES 2003
* 3 jul 2003: Einduitslag 6 uren van de Haarlemmermeer
* 2 jul 2003: LAKE SAROMA (JAP) 29/6
* 1 jul 2003: Vivaris-Hasetal-marathon (GER) 28/6
* 1 jul 2003: Mont Blanc Marathon van 29 juni
* 1 jul 2003: Verslag Spreelauf 2003
* 1 jul 2003: Rentree in ultra-land
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2003
 
De volledige uitslag is te vinden op http://www.swissalpine.ch/frame/frame3_s.htm ;
hieronder de Nederlanders :

PlaatsNaam GJ Woonplaats Tijd Achterstand Startnr Cat PlCat
57 Muizer Dick 46 Rockanje 3235EH 7:36.40,2 1:41.56,8 (730) M50-59 3.
74 Rutjes Peter 70 Loil 6941 DP 7:43.57,4 1:49.14,0 (881) M30-39 35.
142 Hendriks Tom 57 EC Hoofddorfp 8:20.00,6 2:25.17,2 (1203) M40-49 58.
199 Radstake Alwin 70 Zelhem 7021 NC 8:42.25,3 2:47.41,9 (814) M30-39 88.
226 Vermeer Joes 58 Hilvarenbeek 5081WN 8:50.34,4 2:55.51,0 (1055) M40-49 97.
299 Peeters Peter 58 Esbeek 5085na 9:11.31,8 3:16.48,4 (781) M40-49 134.
306 van Rijn John 68 Rhoon 3161EC 9:13.23,1 3:18.39,7 (1050) M30-39 120.
339 Kiestra Jacob 69 Tilburg 5046 AP 9:19.59,8 3:25.16,4 (577) M30-39 138.
348 Rosenquist Henk 40 Dordrecht 3328ZB 9:21.40,2 3:26.56,8 (864) M60+ 7.
395 Moes Niels Ccm 50 Zeist 3705CC 9:32.41,7 3:37.58,3 (723) M50-59 43.
447 van Vliet Theo 42 Hoorn 1624 BK 9:42.44,6 3:48.01,2 (1052) M60+ 12.
474 Abrahams Toon 59 Hilvarenbeek 5081RK 9:52.39,3 3:57.55,9 (105) M40-49 208.
475 van Dommelen Jan 61 Hilvarenbeek 5081MK 9:52.42,5 3:57.59,1 (1049) M40-49 209.
477 Houg Willem 54 Dordrecht 3328AM 9:52.47,9 3:58.04,5 (505) M40-49 210.
489 Jonker Eric 59 Zoetermeer 2713HT 9:54.38,9 3:59.55,5 (537) M40-49 216.
504 Jakobs Herman 62 Oostrum 5807 ee 9:57.22,8 4:02.39,4 (530) M40-49 221.
506 Hemmen Richard 64 Hoogland 3828 DB 9:57.59,7 4:03.16,3 (467) M30-39 183.
553 van De Sande Jack 50 Hilvarenbeek 10:10.37,0 4:15.53,6 (1043) M50-59 71.
578 Kempinski Roger 72 NE Bemelen 10:15.31,3 4:20.47,9 (1204) M30-39 200.
586 Nuijts Hans 59 Almere 1325HD 10:18.08,5 4:23.25,1 (761) M40-49 254.
596 Wuestman Antoon 64 Vierakker 7233 SJ 10:20.37,7 4:25.54,3 (1125) M30-39 205.
644 Butter Cor 45 XD Callentsoog 10:31.27,9 4:36.44,5 (233) M50-59 86.
672 Bakker Ron 56 Almere 1318 NN 10:39.42,1 4:44.58,7 (132) M40-49 288.
688 Marsé Jules 57 Hilvarenbeek 5081WK 10:43.41,4 4:48.58,0 (678) M40-49 294.
707 Kruisselbrink Freddie 63 Almelo 7601GX 10:49.46,6 4:55.03,2 (625) M40-49 303.
720 Soeters Frits 49 Emmen 7812JT 10:53.07,7 4:58.24,3 (971) M50-59 108.
724 van der Zee Stef 75 Zutphen 7207 NJ 10:54.00,4 4:59.17,0 (1048) M20-29 45.
742 van Tuil Rien 49 Dordrecht 3328 TC 10:59.07,7 5:04.24,3 (1051) M50-59 115.
745 Maessen Jan 52 Venray Venray 11:03.11,9 5:08.28,5 (671) M50-59 116.
750 Wuijster Piet 51 Groot-Ammers 2964AC 11:06.25,6 5:11.42,2 (1126) M50-59 119.
751 Mol Ben 49 SG Hellevoetsluis 11:06.44,1 5:12.00,7 (725) M50-59 120.
768 Oosterkamp Rinze F. 44 Wenum-Wiesel 7345 CE 11:12.13,1 5:17.29,7 (768) M50-59 130.
791 Assenberg Eijsdenvan Dic58 Tinte 3234KH 11:27.17,1 5:32.33,7 (124) M40-49 329.
803 van Brummen Wim 49 Almere 1324 RB 11:34.35,4 5:39.52,0 (1041) M50-59 144.
806 Rongen Jan Willem 65 Rosmalen 5242KH 11:36.02,7 5:41.19,3 (1220) M30-39 245.
807 van Den Eelaart Ariaan 74 Deventer 7411 LA 11:36.07,2 5:41.23,8 (1046) M20-29 50.
810 Derksen Jan 36 Loenen Gld 7371 CE 11:37.51,9 5:43.08,5 (272) M60+ 34.
824 V.Beers Ger 47 Hilvarenbeek 5081 bn 11:45.06,3 5:50.22,9 (1037) M50-59 151.
833 Sneep Bas 62 Oostvoorne 3233KE 11:49.23,6 5:54.40,2 (970) M40-49 345.
841 van Den Broek Kees 37 Hilvarenbeek 5081GP 11:54.29,2 5:59.45,8 (1045) M60+ 38.
94 Heijnen Lies 56 Almere 1315LGH 10:39.43,7 3:51.48,6 (457) F40-49 30.
102 van Den Broek Irma 62 Hilvarenbeek 5081WK 11:15.26,3 4:27.31,2 (1044) F40-49 34.
109 Fromm Yvonne 59 Dordrecht 3328 TC 11:47.52,8 4:59.57,7 (354) F40-49 37.
110 Priester Els 62 Oostvoorne 3233 vg 11:49.22,3 5:01.27,2 (805) F40-49 38.
115 De Brouwer Nelly 43 Hilvarenbeek 5081PG 11:54.28,7 5:06.33,6 (266) F60+ 4.
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]