Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* 31 aug 2003: Hoe ging het de Nederlanders in de Ultratrail du Tour du Mont-Blanc ?
* 31 aug 2003: WC marathon women, Paris (FRA) 31/8
* 30 aug 2003: WC 2003 marathon women Paris (FRA)
* 30 aug 2003: WC marathon men, Paris (FRA) 30/8
* 30 aug 2003: Informatie Biensotawee Marathon 2003
* 29 aug 2003: WC 2003 marathon men Paris (FRA)
* 29 aug 2003: 12 Stunden Oberhausen (GER) gaat niet door!
* 28 aug 2003: Flinke deelname aan Monnikentocht
* 25 aug 2003: Nogmaals La Transardennaise 2003
* 24 aug 2003: Nieuwe marathon in Anna Paulowna
* 24 aug 2003: IAAF Road running records
* 23 aug 2003: Einduitslag La Transardennaise
* 23 aug 2003: La Transardennaise 2003
* 22 aug 2003: Nog 1 week inschrijving Winschoten 100 km en Uden 24 uur!
* 21 aug 2003: World records 100 km approved by IAAF
* 18 aug 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na de 6 en 24u van Welden
* 18 aug 2003: Lucien Taelman wint 6u van Welden
* 18 aug 2003: Dirk De Pooter wint 24u Van Welden
* 18 aug 2003: Persbericht Beekse Marathon
* 13 aug 2003: AAAA run gaat niet door!
* 8 aug 2003: Provocatie of wellicht waarheid: trainen vele ultralopers te snel en eenzijdig?
* 8 aug 2003: Eenmalige 100 km Steenwijk
* 7 aug 2003: Nog een Italiaanse verandering: Etna Marathon naar eind sept
* 5 aug 2003: "Dodentocht" te Bornem (Vlaanderen)
* 4 aug 2003: Internationale top drie Zomermarathon 3-daagse Dieverbrug
* 4 aug 2003: 100 km di Roma
* 4 aug 2003: Indrukken van La Transardenaisse
* 1 aug 2003: Een eerste overzicht van de NL-ultrakalender 2003/2004
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2003
 

Uitslag Zomermarathon 3-daagse Dieverbrug - eindklassement: 126,6km

1. Paul Engels -- Issum (Dld) 10:28:15 M50 LLG KeveLaer
2. Rob van den Hoek -- Breda 10:36:57 Sen Veteranen Ned.
3. Patrick Kloek -- Antwerpen (Bel) 10:43:27 Sen Atletica 84
4. Lex de Boer -- Avenhorn 10:54:56 M55 Veteranen Ned.
5. Henk Noor -- Heiligerlee 10:59:36 M50 av Aquilo
6. Ubel Dijk -- Drachten 11:15:11 M45 Impala
7. Theo de Jong -- Culemborg 11:36:29 M50 av Statina
8. Sjoerd Slaaf -- Groningen 11:48:14 M50 sv Friesland
9. Henk van der Land -- Hardegarijp 11:56:49 M50 sv Friesland
10. Gijs Honing -- Blokker 12:21:37 M55 Veteranen Ned.
11. Thorsten Themm -- Nortorf (Dld) 12:21:48 Sen 100MC Deutschl.
12. Janneke Cazemier -- Warffum (1e dame) 13:03:37 V35 Artemis
13. Hinrick Klugkist -- Westerwijtwerd 13:03:38 Sen Loopgroep Bedum
14. Vincent Schoenmakers -- Bergeijk 13:23:22 M60 DES
15. Ben Mol -- Hellevoetsluis 14:03:16 M50 Voorne Atletiek
16. Joost Oerlemans -- Basel (Zwitz) 14:16:25 M45 LSVB Basel
17. Theo Cloosterman -- Veldhoven 15:36:45 M45 GVAC
18. Regina van Geene -- Veldhoven (2e dame) 15:50:26 V45 GVAC


Uitslag Zomermarathon 3-daagse Dieverbrug - dag 1: 42,2km - 1 aug. 2003 (66 deelnemers, totaal)

1. Patrick Kloek -- Antwerpen (Bel) 3:08:24 Sen Atletica 84
2. Paul Engels -- Issum (Dld) 3:26:33 M50 LLG KeveLaer
3. Lex de Boer -- Avenhorn 3:31:34 M55 Veteranen Ned.
4. Rob van den Hoek -- Breda 3:32:14 Sen Veteranen Ned.
5. Henk Noor -- Heiligerlee 3:35:00 M50 av Aquilo
6. Henk Sipers -- Maastricht 3:39:51 M45 Veteranen Ned.
7. Ubel Dijk -- Drachten 3:43:00 M45 Impala
8. Siebe Turksma -- Hilversum 3:46:53 M50 GAL
9. Theo de Jong -- Culemborg 3:51:58 M50 av Statina
10. Sjoerd Slaaf -- Groningen 3:53:59 M50 sv Friesland
11. Peter Ickert -- Niederkruechten (Dld) 4:05:01 M40 VSV Grenzland
12. Henk van der Land -- Hardegarijp 4:05:01 M50 sv Friesland
13. Jack Hendrickx -- Putte 4:05:28 M40 Veteranen Ned.
14. Gijs Honing -- Blokker 4:08:16 M55 Veteranen Ned.
15. Dick van Es -- Den Haag 4:10:29 M60 HRR
16. Thorsten Themm -- Nortorf (Dld) 4:11:40 Sen 100MC Deutschl.
17. Vincent Schoenmakers -- Bergeijk 4:28:09 M60 DES
18. Bert Niemarkt -- Winsum 4:28:49 M55 Artemis
19. Janneke Cazemier -- Warffum (1e dame) 4:29:24 V35 Artemis
20. Hinrick Klugkist -- Westerwijtwerd 4:29:24 Sen Loopgroep Bedum
21. Joost Oerlemans -- Basel (Zwitz) 4:39:20 M45 LSVB Basel
22. Rob Steyger -- Zaandam 4:40:10 M40 AVeteranen Ned.
23. Ingrid Kuper -- Lingen (Dld) (2e dame) 4:43:40 V45 Lauffr. Emsland
24. Hans Kuper -- Lingen (Dld) 4:43:40 M45 Lauffr. Emsland
25. Ben Mol -- Hellevoetsluis 4:44:03 M50 Voorne Atletiek
26. Jannet Lange -- Almere (3e dame) 4:46:19 V35 Veteranen Ned.
27. Jan van Raalte -- Almere 4:46:38 M45 BAV
28. Ernst-Otto Kimitta -- Rieseby (Dld) 4:47:02 M46 Spiridon Schleswig
29. Regina van Geene -- Veldhoven (4e dame) 5:00:12 V45 GVAC
30. Theo Cloosterman -- Veldhoven 5:04:26 M45 GVAC


Uitslag Zomermarathon 3-daagse Dieverbrug - dag 2: 42,2km - 2 aug. 2003

1. Jan Nabuurs -- Stevensbeek 3:13:07 M40 av De Keien
2. Paul Engels -- Issum (Dld) 3:32:50 M50 LLG KeveLaer
3. Willy Luyten -- Oud Turnhout (Bel) 3:37:11 M55 Sporters AZG
4. Rob van den Hoek -- Breda 3:37:54 Sen Veteranen Ned.
5. Henk Noor -- Heiligerlee 3:44:45 M50 av Aquilo
6. Ubel Dijk -- Drachten 3:46:44 M45 Impala
7. Lex de Boer -- Avenhorn 3:50:09 M55 Veteranen Ned.
8. Theo de Jong -- Culemborg 3:54:17 M50 av Statina
9. Henk van der Land -- Hardegarijp 4:00:53 M50 sv Friesland
10. Sjoerd Slaaf -- Groningen 4:09:04 M50 sv Friesland
11. Gijs Honing -- Blokker 4:09:40 M55 Veteranen Ned.
12. Thorsten Themm -- Nortorf (Dld) 4:10:03 Sen 100MC Deutschl.
13. Roger Wils -- Kasterlee (Bel) 4:10:16 M45 Technofit
14. Peter Boltjes -- Winschoten 4:10:41 M40 av Aquilo
15. Pierre Vanhove -- Antwerpen (Bel) 4:11:07 M50 Sp. v AZG
16. Patrick Kloek -- Antwerpen (Bel) 4:20:02 Sen Atletica 84
17. Hans Buis -- De Rijp 4:22:39 M50 Loopservice
18. Gertie Theunissen -- Eindhoven (1e dame) 4:24:15 V40 PSV Atletiek
19. Janneke Cazemier -- Warffum (2e dame) 4:24:19 V35 Artemis
20. Hinrick Klugkist -- Westerwijtwerd 4:24:19 Sen Loopgroep Bedum
21. Henk Sipers -- Maastricht 4:28:19 M45 Veteranen Ned.
22. Vincent Schoenmakers -- Bergeijk 4:39:14 M60 DES
23. Ben Mol -- Hellevoetsluis 4:42:07 M50 Voorne Atletiek
24. Hans van der Mark -- Norg 4:43:51 M55 V00999999
25. Ineke Scheffer -- Leens (3e dame) 4:45:35 V40 sv Friesland
26. Johan Engelen -- Westerloo (Bel) 4:51:05 M45
27. Louis Ebbinkhuysen -- Almere 4:53:17 M45 Just Run
28. Joost Oerlemans -- Basel (Zwitz) 4:59:57 M45 LSVB Basel
29. Theo Kuijpers -- Westerbeek 5:23:27 M55 Sporting Boxmeer
30. Theo Cloosterman -- Veldhoven 5:32:46 M45 GVAC
31. Regina van Geene -- Veldhoven (4e dame) 5:42:29 V45 GVAC


Uitslag Zomermarathon 3-daagse Dieverbrug - dag 3: 42,2km - 3 aug. 2003

1. Jan Nabuurs -- Stevensbeek 3:03:59 M40 av De Keien
2. Patrick Kloek -- Antwerpen (Bel) 3:15:01 Sen Atletica 84
3. Rob van den Hoek -- Breda 3:26:49 Sen Veteranen Ned.
4. Paul Engels -- Issum (Dld) 3:28:52 M50 LLG KeveLaer
5. Jos Tempelman -- Goutum 3:31:42 M50 sv Friesland
6. Lex de Boer -- Avenhorn 3:33:13 M55 Veteranen Ned.
7. Henk Noor -- Heiligerlee 3:39:51 M50 av Aquilo
8. Bert de Jong -- Akersloot 3:42:26 M55 AMAK
9. Sjoerd Slaaf -- Groningen 3:45:11 M50 sv Friesland
10. Ubel Dijk -- Drachten 3:45:27 M45 Impala
11. Theo de Jong -- Culemborg 3:50:14 M50 av Statina
12. Henk van der Land -- Hardegarijp 3:50:55 M50 sv Friesland
13. Peter Akerboom -- Oude Wetering 3:54:07 M50 lva Plantaris
14. Toon van Vlimmeren -- Roelofsarendsveen 3:54:07 M50 lva Plantaris
15. Thorsten Themm -- Nortorf (Dld) 4:00:05 Sen 100MC Deutschl.
16. Gijs Honing -- Blokker 4:03:41 M55 Veteranen Ned.
17. Gerry Dumont -- Borne (1e dame) 4:07:10 V35 LAAC Twente
18. Geert Brouwer -- Zwolle 4:08:34 M45 av PEC 1910
19. Ernst-Otto Kimitta -- Rieseby (Dld) 4:08:38 M46 Spiridon Schleswig
20. Janneke Cazemier -- Warffum (2e dame) 4:09:54 V35 Artemis
21. Hinrick Klugkist -- Westerwijtwerd 4:09:55 Sen Loopgroep Bedum
22. Jack Hendrickx -- Putte 4:13:36 M40 Veteranen Ned.
23. Jaap Roosjen -- Leeuwarden 4:13:38 M60
24. Jannet Lange -- Almere (3e dame) 4:15:59 V35 Veteranen Ned.
24. Vincent Schoenmakers -- Bergeijk 4:15:59 M60 DES
26. Theo Kuijpers -- Westerbeek 4:19:49 M55 Sporting Boxmeer
27. Ben Mol -- Hellevoetsluis 4:37:06 M50 Voorne Atletiek
28. Joost Oerlemans -- Basel (Zwitz) 4:37:08 M45 LSVB Basel
29. Frank Schut -- Roderwolde 4:37:08 M50
30. Jan Willem Dijkgraaf -- Epe 4:45:28 M45 av Cialfo
31. Hans Buis -- De Rijp 4:49:18 M50 Loopservice
32. Jan van Raalte -- Almere 4:55:58 M45 BAV
33. Theo Cloosterman -- Veldhoven 4:59:33 M45 GVAC
34. Regina van Geene -- Veldhoven (4e dame) 5:07:45 V45 GVAC



Vanaf dinsdag 5 augustus staan er foto's en meer info op de website van de DFW-Runners: http://www.dfwrunners.nl


Met dank aan Sjoerd en Ronald voor een perfecte organisatie en de uitslagen.


Rob van den Hoek - UltraNed

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]