Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
Nieuws in 2020
* Februari
* 11 feb 2020: Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2003
 

naam Woonplaats vereniging eindtijd

1 Dennis van Berkel Roelofarendsveen Plantaris 2:50:33
2 John Jansen Oude Wetering Plantaris 2:56:29
3 John Rodewijk Oude Wetering Plantaris 3:05:38
4 Raymond Goddijn Leiden Leiden Atletiek 3:09:32
5 Rene de Jong Oude Wetering - 3:11:16
6 Aad van Egmond Roelofarendsveen DD&D 3:15:43
7 Aart den Hartog Leiderdorp NL..ML 3:18:44
8 Leonard de Jeu Roelofarendsveen DD&D 3:22:37
9 Rene Goddijn Oude Wetering Plantaris 3:23:52
10 Fred van der Meer Roelofarendsveen Plantaris 3:27:33
11 Leon Hogenboom Oude Wetering Plantaris 3:27:43
12 Pieter van Hameren Roelofarendsveen Plantaris 3:29:53
13 Dick Kroon Oude Wetering Plantaris 3:31:40
14 Ton van der Veer Oude Wetering Plantaris 3:31:47
15 Jos Mulders Hillegom Veteranen Nederland 3:34:24
16 Joep Vesseur Roelofarendsveen Plantaris 3:34:39
17 Rene Spitteler Aalsmeer AV Aalsmeer 3:35:02
18 Kees van der Hoorn Roelofarendsveen DD&D 3:35:18
19 Peter Akerboom Oude Wetering Plantaris 3:36:33
20 Marja Hogenboom Roelofarendsveen Leiden Atletiek 3:39:10
21 Yoshito Koyama Japan AV Aalsmeer 3:40:45
22 Peter van Wouwe Leimuiden Plantaris 3:40:51
23 Lex de Boer Avenhoorn Veteranen Nederland 3:41:27
24 Wim van Veen Roelofarendsveen Plantaris 3:43:55
25 Gijs Honing Blokker Veteranen Nederland 3:46:24
26 Toon van Vlimmeren Roelofarendsveen Plantaris 3:47:56
27 Ed Akerboom Rotterdam - 3:48:58
28 Horst Preisler Hamburg Duitsl LAV Hamburg Nord 3:52:15
29 Koos van der Haak Oude Wetering Plantaris 3:52:33
30 Hans Buis De Rijp Loopservice NL 3:52:39
31 Dick van Es Den Haag Hague Roadrunners 3:53:56
32 Mark van Bogaert Lokeren Belgie - 3:58:01
33 Jannet Lange Almere Veteranen Nederland 3:58:04
34 Hen Hoogervorst Roelofarendsveen Plantaris 3:58:08
35 Bob Davis Den Haag - 4:01:31
36 Henk Harenberg Eibergen ASV Eibergen 4:06:39
37 Henk Lansbergen Honselersdijk - 4:07:35
38 Romy Meijer Roelofarendsveen Plantaris 4:07:54
39 Petra Klein Roelofarendsveen Plantaris 4:07:56
40 Dorien Schrijvers Leimuiden Plantaris 4:07:56
41 Rob Steyger Zaandam Veteranen Nederland 4:16:42
42 Mik Drabbe Voorburg - 4:22:34
43 Annie Hoogenboom Oude Wetering Plantaris 4:29:58
44 Henny Rietbroek Oude Wetering Plantaris 4:35:09
45 Vinnie Rotteveel Rijpweterin Plantaris 4:40:09
46 Coby Vlasveld Oud Ade Plantaris 4:45:49
47 Bert de Jong Den Haag Hague Roadrunners 4:50:23
48 Rob Vis Oude Wetering Plantaris DNF
49 Ben Kerkvliet Roelofarendsveen Leiden Atletiek DNF
50 Ton van de Beek Zoetermeer Roadrunners Zoetermeer DNF
51 Rob Kerkvliet Roelofarendsveen Plantaris DNF
52 Collin Hoogenboom Roelofarendsveen Plantaris DNF
53 Ron van Amsterdam Oude Wetering Plantaris DNF
54 Frans Woerden Mijdrecht De Veenlopers DNF
55 Ed van der Meer Oude Wetering Plantaris DNF
56 Henk Mollema Almere S.V. Friesland DNF
57 Jeffrey Rodewijk Nieuw Vennep - DNF
58 Fred Akerboom Oude Wetering Plantaris DNF
59 Wim Verhage Nieuwkoop Klm road runners DNF
60 Hans Struik Vlaardingen - DNF
61 Herman Tollenaar Nieuw Vennep Klm road runners DNF
62 Roland van Veen Almere - DNF
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]