Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
30 okt 2018
Ontwikkeling Nederlands Record 100 km vrouwen
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* 30 okt 2003: Verslag van de eerste World Challenge 24 uur
* 28 okt 2003: Wereldkampioen Ultralopen
* 27 okt 2003: Swiss Jura Marathon 2004
* 27 okt 2003: Simon en zijn ď100e marathonĒ in Amsterdam
* 26 okt 2003: Uitslag Herfstmarathon Etten-Leur 2003
* 26 okt 2003: Eindstand Marathon- & Ultracup 2003
* 24 okt 2003: Onderzoek Marathonreizen
* 23 okt 2003: UltraNed klassement na 13 oktober 2003
* 22 okt 2003: Championships in the year 2004
* 21 okt 2003: Results 100K Duluth (USA) 20/10
* 21 okt 2003: Rondje Guus 16 november
* 21 okt 2003: Top 100 ING Amsterdam Marathon 2003
* 20 okt 2003: Vooraankondiging fifty/fifty race
* 19 okt 2003: Amsterdam schrijft weer historie
* 19 okt 2003: Een felicitatie-email van Guus
* 18 okt 2003: Prijsuitreiking en algemene vergadering Ultracup 2003 volgend jaar in Zolder
* 18 okt 2003: Bekende pacers bij de Amsterdam Marathon
* 16 okt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Beloeil, Huy en Uden
* 16 okt 2003: Grand Raid : Hommage à Guus Smit
* 16 okt 2003: Verslag ceremonie La Réunion
* 16 okt 2003: Plaquette Guus Smit op La Réunion
* 15 okt 2003: Sportiviteit na 24 uur hardlopen in Uden
* 15 okt 2003: On the value of PRís for predicting 24 hour team results
* 13 okt 2003: Jos Cleemput over het WK 24u in Uden
* 13 okt 2003: Overall result / Einduitslag Uden 2003
* 13 okt 2003: Top-tens Uden 24 hours
* 13 okt 2003: e-mails to Uden - V
* 12 okt 2003: Records Uden
* 12 okt 2003: Uden final results
* 12 okt 2003: 25 hours Uden
* 12 okt 2003: 24 hours Uden
* 12 okt 2003: 23:50 Uden
* 12 okt 2003: 23:45 Uden
* 12 okt 2003: 23 hours Uden - II
* 12 okt 2003: 23 hours Uden: last hour on the road
* 12 okt 2003: 22 hours Uden: Sekiya and Berces
* 12 okt 2003: 21 hours: the best race ever
* 12 okt 2003: 20 hours Uden: Sekiya is new leader
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - IV
* 12 okt 2003: Uden: BeNeLUx runners
* 12 okt 2003: 19 hours Uden: Nunes? or Beckers or...
* 12 okt 2003: 18 hours Uden: Light again, finally
* 12 okt 2003: Results after 16 hours Uden
* 12 okt 2003: 17 hours Uden: top over 200K
* 12 okt 2003: Latest laprecordings
* 12 okt 2003: 16 hours Uden: Running side by side
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: teams results men and women
* 12 okt 2003: 15 hours; it is cold outside
* 12 okt 2003: 15 hours Uden: The dark Hours
* 12 okt 2003: 14 hours Uden: The tough Hour
* 12 okt 2003: 13 hours Uden: The Missing Hour
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: 12 hours Uden; rule of the thumb
* 12 okt 2003: e-mails to uden - II
* 12 okt 2003: 11 hours Uden; Nunes replies!
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - I
* 12 okt 2003: 10 hours Uden After midnight: Now the race really begins
* 11 okt 2003: 9 hours Uden Front runners still on record pace
* 11 okt 2003: 8 hours Uden: after 1/3 race
* 11 okt 2003: 7 hour Uden, Anton on the air too
* 11 okt 2003: 6 hours Uden One quarter is done
* 11 okt 2003: 5 hours Uden It is getting dark
* 11 okt 2003: 4 hours Uden The front has done 50K
* 11 okt 2003: Uitslag marathon van Beloeil
* 11 okt 2003: 3 hours Uden Young & old
* 11 okt 2003: 2 hours Uden A very nice loop
* 11 okt 2003: 1 hour Uden The First Hour
* 11 okt 2003: 0 hour Uden The Start
* 10 okt 2003: 24 hours age groups
* 10 okt 2003: Records 24 hours
* 10 okt 2003: Top teams and participants in the 24 Hour World Challenge
* 9 okt 2003: Nuttige tips voor 24 uur - III
* 9 okt 2003: Spartathlon 2003
* 9 okt 2003: Double Live Coverage 24 hrs World Challenge, Uden Oct. 11 & 12
* 8 okt 2003: Trainers zoeken atleten
* 7 okt 2003: UltraNed Klassement na Amersfoort / Almere
* 7 okt 2003: Scotlandís very own Forest Gump
* 7 okt 2003: Lammert Meijer wint MSloop
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) marathon 5/10
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) 6 uur 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten ultramarathon Amersfoort (NED) 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten marathon Amersfoort (NED) 5/10
* 5 okt 2003: Foto's 6 uur en marathon van Amersfoort 2003
* 4 okt 2003: Uitslag eerste Marathon Zeeland
* 4 okt 2003: Nuttige tips voor een 24 uur - II
* 3 okt 2003: Startlijst ultraloop Amersfoort 2003
* 2 okt 2003: Persbericht Terschelling Marathon 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2003
 

1 Heggen Pieter Zuidland 2:55:57
2 Wiebes Frank Glanenbrug 3:00:07
3 Beljaars Franky Vlissingen 3:00:13
4 Besuijen Wim Middelburg 3:04:10
5 Besuijen Marius Middelburg 3:05:46
6 Vroemen Guido Leusden 3:06:31
7 Dijk Arie van Sommelsdijk 3:07:19
8 Bostelaar Rens Koudekerke 3:09:07
9 Vos Wilko de Kattendijke 3:09:56
10 Vermeulen Sepp Koewacht 3:10:04
11 Veer Ton van 't Breda 3:10:22
12 Merckens Arjen Aerdenhout 3:11:05
13 Geldof Marco Middelburg 3:11:42
14 Zuidweg Jan Melissant 3:13:31
15 Sparrentak Wim v Middelburg 3:13:36
16 Jansen Jack Hoogerheide 3:13:52
17 Witte Rinus Middelburg 3:13:59
18 Michels Marijn Amersfoort 3:14:10
19 Bruijne Izaak d Amersfoort 3:14:12
20 Reinierse Kim Arnemuiden 3:16:03
21 Bok Jaap van de Middelharnis 3:16:55
22 Broeke Rian vd Vlissingen 3:18:39
23 Fase Rien St Annaland 3:18:45
24 Snijders Marlie Haarsteeg 3:19:05
25 Muijrers John Haarlem 3:19:15
26 Luyk Lion van Vlissingen 3:19:45
27 Hof Cor van 't Hoogvliet 3:20:13
28 Poppe Erik Biggekerke 3:20:22
29 Chabot Herve StAndre lesVerge 3:21:10
30 Witkam Peter Hoek v Holland 3:21:30
31 Winter Kees de Goes 3:21:49
32 Lugtenburg Gerha Heino 3:22:08
33 Hofland Robin Vlissingen 3:22:24
34 Puymbroeck Dirk Schriek 3:22:51
35 Leest Wim van Hooge Zwaluwe 3:23:06
36 BoussemaereRolan Knokke Heist 3:23:30
37 Bertijn Coen Vlissingen 3:23:39
38 Dommelen Jan van Hilvarenbeek 3:23:56
39 MeulmeesterManfr Vlissingen 3:24:53
40 Luckett Simon Haarlem 3:25:08
41 Spijker Wil De Bilt 3:25:28
42 Joziasse Giel Goes 3:26:16
43 Boot Jos Zoutelande 3:26:31
44 Lindhout Kees StAnnaland 3:27:03
45 Jaspers Paul Antwerpen 3:27:09
46 Os Ton van Tholen 3:27:32
47 Brouwer Sjaak Middelburg 3:27:57
48 Testers Leon Roosendaal 3:28:05
49 Leng Edward de Biggekerke 3:28:35
50 BalkenendeMarinu Middelburg 3:28:57
51 Staal Archie Nw Haamstede 3:28:59
52 Corbijn Hans Oostkapelle 3:29:28
53 Louisse Jan Middelburg 3:29:34
54 Reijngoudt Rinus Terneuzen 3:30:17
55 Dalebout Leo Gapinge 3:30:31
56 Pol Kees van den Goes 3:30:58
57 Groningen Gert J Cothen 3:31:09
58 Vader Peter Kerkwerve 3:31:30
59 Dooms Pascal Welle 3:32:11
60 Mors Hans ter Enschede 3:32:21
61 Daalman Frans Breskens 3:32:26
62 Toonder Wannes d Amsterdam 3:32:57
63 Atoui Bouhdjar Troyes Fr 3:33:19
64 Pagter Kees de Westkapelle 3:33:22
65 Gerards Edith Middelburg 3:33:44
66 Polak Ad Prinsenbeek 3:34:28
67 Verberkt Bart Gorinchem 3:34:32
68 Schippers Ed Dinteloord 3:34:39
69 Bakker Joos Amersfoort 3:34:45
70 Monster Bart Zuidland 3:34:57
71 Luyten Pieter Steenbergen 3:35:01
72 KooleMaatChantal Middelburg 3:35:31
73 Matulessy Max Vlissingen 3:36:09
74 Schut Johan Vlissingen 3:37:20
75 Crom John Woensdrecht 3:38:01
76 Lasseur Joop Bruinisse 3:38:10
77 Kraayenbrink Rob Renesse 3:38:11
78 Vader Rene Nieuwdorp 3:38:31
79 Navoij Adri St Kruis 3:38:39
80 Godschalk Peter Roosendaal 3:38:50
81 Merwe Arie vd Spijkenisse 3:39:09
82 Gruiter Karel v Arnemuiden 3:39:42
83 Stevens Martin Almere Buiten 3:39:46
84 Labee Johan Den Haag 3:39:51
85 Woude Cees v d Nw Vennep 3:40:13
86 Huibregtse Wim Westkapelle 3:40:16
87 Brug Jan v d Hoevelaken 3:40:38
88 Krocke Ronnie Souburg 3:40:43
89 Jaeger Luc de Watervliet 3:40:50
90 Diepeveen Wim Glanerbrug 3:41:06
91 Dulst Danielle v Sommelsdijk 3:41:08
92 Noda Setsuo Nagasawa Japan 3:41:17
93 Suykerbuik Peter Steenbergen 3:42:05
94 Keehnen Paul Spijkenisse 3:42:13
95 Jagersma Dik Groningen 3:42:26
96 Muller Cor Renesse 3:42:40
97 Hermans Jef Brasschaat 3:43:02
98 Swart Willy Wychen 3:43:10
99 Blaauw Ebe Terneuzen 3:45:03
100 Peters Wiel Heerlen 3:45:32
101 Hout Ronny v d Borgerhout 3:45:38
102 Schipper Rinie Goes 3:45:41
103 Karelse Jaap Den Haag 3:45:42
104 Lemmens Bert Rijen 3:45:44
105 Eijkelenboom Ton Grijpskerke 3:45:59
106 Rosmolen John Strijen 3:46:00
107 Stolk Armand O Beijerland 3:46:06
108 Pels Hans Rheinfelden 3:46:22
109 Wilbrink Peter Zierikzee 3:46:26
110 Lievense Lein Zoutelande 3:47:00
111 Schroevers Jacco Middelburg 3:47:03
112 Ardenne Wim van Oud Beijerland 3:47:15
113 Hoon Hanno Terneuzen 3:47:52
114 Adriaanse Hanco Aagtekerke 3:48:05
115 Bosch Dre van de Dongen 3:48:19
116 Voogt Kees Bergschenhoek 3:48:52
117 Muntel Peter Lonneker 3:49:17
118 Bisschops Leon Middelburg 3:49:20
119 Toledo Rob van Vlaardingen 3:49:24
120 Guequierre John Middelburg 3:50:31
121 Jeen Ton Zuidland 3:50:40
122 Vermeulen Hubert Vlissingen 3:50:47
123 Bouwens John Alphen a d Rijn 3:50:57
124 Wagner Martin Herne 3:51:01
125 Jobse Geert-Jan Vlissingen 3:51:10
126 Benningshof Ed Rotterdam 3:51:31
127 Boogaard Jos Aagtekerke 3:52:24
128 Jonge Wim de 's-Heerabtskerke 3:52:30
129 Jonge Hans de Goes 3:52:31
130 Regt Marc de Goes 3:52:33
131 Cornelisse Leen Middelburg 3:53:08
132 Brouwer Rob Delft 3:53:18
133 Mooiman Cor Vlaardingen 3:53:45
134 Okkersen Henry Schimmert 3:53:51
135 Boot William Serooskerke 3:53:57
136 Rijnsdorp Dick Schiedam 3:54:01
137 KrebsHansJoachim Roetgem 3:54:33
138 Borsboom Mary Maasland 3:54:48
139 Kuyer Herman Terneuzen 3:55:05
140 Bemmel Toon van Cothen 3:55:18
141 Sies Wim Middelburg 3:55:25
142 Daalen Anton van Koudekerke 3:55:29
143 Sanden Stef v d Valkenburg 3:55:36
144 Bent Erden vd Rotterdam 3:55:45
145 Beijer Sjaak Oude Tonge 3:55:48
146 Koster Michiel Utrecht 3:55:59
147 Schoonderbeek Ad Waalwijk 3:56:04
148 Jumelet Johan Zierikzee 3:56:10
149 Berg Wout v d Bruinisse 3:56:42
150 Linde Jan van de Oostburg 3:56:53
151 Drost Luutsen H O Beijerland 3:57:14
152 Ruissen Dave Souburg 3:57:17
153 Poortvliet Hugo Arnemuiden 3:57:28
154 Geuze kees Middelburg 3:57:45
155 Korlaar Gijs v Soest 3:57:55
156 Amerongen Wim v Wijk b Duurstede 3:58:07
157 Walpot Johan Bruinisse 3:58:08
158 Michels Michiel Middelburg 3:58:37
159 Demoed Peter Ouderkerk ad Y 3:58:57
160 Vliet Frank vd Schuddebeurs 3:59:16
161 Sande Jack vd Hilvarenbeek 3:59:54
162 Watering Ad vd Halsteren 4:00:05
163 Mohammed Idrissi Ruynacker 4:00:20
164 Groenendaal Bert Schoonhoven 4:00:48
165 HuibregtseAarnou Westkapelle 4:00:50
166 Kipping Sonja vd Oude Tonge 4:01:38
167 Versteeg Jos Biddinghuizen 4:01:48
168 Koudstaal Jan Dordrecht 4:01:54
169 Honing Gijs Blokker 4:01:56
170 Nobels Koen Valkenburg 4:02:31
171 Swart Elly de Wychen 4:02:59
172 Koole Kees Middelburg 4:03:10
173 Poortvliet Tonny Souburg 4:03:23
174 Breejen Bert den Soest 4:03:32
175 Zoon Wim Dirksland 4:03:41
176 Constant Jaap Goes 4:03:45
177 Erve Jan v d Barendecht 4:03:58
178 Kasper Henk Wemeldinge 4:04:08
179 Verjaal Jan Middelburg 4:04:14
180 Reek Hannie van Oostvoorne 4:04:28
181 Klooster Richard Leusden 4:04:34
182 Caspel Jon van Vlissingen 4:04:40
183 Denissen Kees Middelburg 4:04:51
184 Bruin Juriaan de Rotterdam 4:05:45
185 Sterckx Katerlee 4:05:55
186 DeclercqHuquette Vlissingen 4:05:57
187 Kempiski Roger Bemelen 4:06:12
188 Ende Andre v d Nisse 4:06:21
189 Wagenaar Ruud Kamperland 4:06:27
190 Rietveld Hans Stolwijk 4:06:39
191 Cuje Rob Middelburg 4:06:55
192 Koning Theo de Bruinisse 4:06:57
193 Israel Marcel Vlissingen 4:07:07
194 Sneep Bas Oost Voorne 4:07:27
195 Bosch Jan Fokke Rockanje 4:07:28
196 Coenen Ruud Middelburg 4:07:48
197 Kreeke Wim van d Wilhelminadorp 4:07:50
198 Fondse Angelina Vlissingen 4:07:56
199 Botman Kobus Middelburg 4:08:18
200 Sulkers Roland Souburg 4:08:37
201 Haperen Willem v Roosendaal 4:08:39
202 Barentsen Henk Souburg 4:08:43
203 Taal George Oostkapelle 4:08:48
204 Braber Jannie Oude Tonge 4:09:12
205 Meyer Hans J Hamburg 4:09:19
206 Jonge Bart de Goes 4:09:27
207 Wijk Erwin van Haamstede 4:09:49
208 Westerlaken Henk StMaartensdijk 4:10:00
209 Bos Henk Vlissingen 4:10:16
210 Nooijer Willy de Serooskerke 4:10:29
211 Brouwer Jos Grijpskerke 4:11:08
212 Schog Andre Kapelle 4:11:33
213 Wils Roger Kasterlee 4:12:39
214 Pieters Antoine Vlissingen 4:12:42
215 Schaay Koos Rotterdam 4:12:57
216 Buis Hans De Rijp 4:13:03
217 Weijde Jan vd Kapelle 4:13:05
218 Boven Hans van Biezelinge 4:13:08
219 Giessen Ron Middelburg 4:13:43
220 Verhaar Peter Wemeldinge 4:13:56
221 Janssen Ronald Brunssum 4:14:08
222 Raas Lou Lewedorp 4:14:17
223 Gerritsen Denis Hulst 4:14:23
224 Jacobse Adrie Biggekerke 4:14:29
225 Leeuwen Ewout va Arnhem 4:14:55
226 Turksema Siebe Hilversum 4:15:15
227 Starre Eric vd Raamsdonkveer 4:15:19
228 BhugwansingDjini Dordrecht 4:15:30
229 Zuiddam Daniel Middelburg 4:15:33
230 Spoelder Majet Amersfoort 4:15:44
231 Kok Erik Goes 4:16:05
232 Rouw Henk Kapelle 4:16:17
233 Beers Ger van Hilvarenbeek 4:16:19
234 Luitwieler Jacky Vlissingen 4:16:23
235 Hoefnagels Lex Swalmen 4:16:41
236 Euverman Herman Zwolle 4:17:33
237 Weijde Johnny vd Kapelle 4:17:37
238 Cornelis Hans Groede 4:17:51
239 Reumkens Wim Heerlen 4:18:06
240 Bink Henry Waalwijk 4:18:12
241 Boer Herman de Den Haag 4:18:15
242 Bossche Rudiger St Laureins 4:18:47
243 Roest Nico Rockanje 4:19:22
244 SprinkhuizenJoop Nisse 4:19:25
245 HauwenhuyseChris St Laureins 4:19:55
246 Hoogesteger Dick Heinkenszand 4:19:57
247 Kunst Herbert Middelburg 4:20:13
248 Melissant Andre Sommelsdijk 4:20:14
249 Butter Cor Callantsoog 4:20:24
250 Oerlemans Alwin Woerden 4:20:31
251 Rijzen Jean A Huybergen 4:20:34
252 Fettweis Michael Grimbergen 4:20:51
253 Voorbij Henk Leiden 4:20:58
254 Sliedregt Martij Heemstede 4:21:15
255 Sluis Hans van Middelburg 4:21:29
256 Straub Ad Delft 4:21:59
257 Dobbelaere Patri Oostburg 4:22:15
258 Jager Rob de Zoetermeer 4:22:31
259 Denkers Theo Maasland 4:22:36
260 WielhouwerPieter Wilhelminadorp 4:23:02
261 Theune Frans Souburg 4:23:11
262 Rozenburg Tom Amsterdam 4:23:24
263 Quaalm Cock Rozenburg 4:23:31
264 Zander Ulrich Heiliginhaus 4:23:45
265 Verhage Piet Westkapelle 4:24:10
266 Huibregtse Izaak Westkapelle 4:24:12
267 Blansjaar Erik Vlissingen 4:24:16
268 Modderman Peter Ulrum 4:24:25
269 Pijp Kees Ronse 4:24:59
270 Pree Jan de Yerseke 4:25:02
271 Abbink Herman Goes 4:25:11
272 Niesten Elly Den Bosch 4:25:22
273 Harenberg Henk Eibergen 4:25:39
274 Niederig Uta Wermelskirchen 4:25:43
275 Notenboom Henk Pijnacker 4:26:38
276 Sluis Hennie vd Kapelle 4:26:40
277 Poel Henk van de Westkapelle 4:26:54
278 Deurlo Geert Bilthoven 4:26:56
279 Waltz Jan Rijen 4:28:16
280 Geldof Ko Souburg 4:28:20
281 Froonhoff Rob Amersfoort 4:28:23
282 Swanink Nico Aerdenhout 4:28:38
283 Dijksma Erik Amerongen 4:29:18
284 Luitgaren Marcel Enschede 4:29:47
285 Wisse Martje Koudekerke 4:29:56
286 Dijk Chris van Almere 4:30:51
287 VerbruggenHuiber Middelburg 4:31:40
288 Schmidt Rob Bergen op Zoom 4:32:30
289 Ruyter Tonny de Vlissingen 4:34:24
290 Kam Martha de Middelburg 4:34:36
291 Knol Niek Koudekerke 4:34:39
292 Stokvis Peter P Kortgene 4:34:55
293 Wilde Lena de Vlissingen 4:35:04
294 Huiszoon Erik Middelburg 4:35:06
295 AnthoniseRaymond 's-Gravenpolder 4:35:18
296 Mol Ben Hellevoetsluis 4:35:38
297 Noort Jan v d Zevenbergen 4:35:52
298 Kam Jaap de Amstelveen 4:36:10
299 Temminck Kees Gorinchem 4:36:59
300 Roggeband Edwin Barendrecht 4:37:08
301 Tuil Rien van Dordrecht 4:37:09
302 Hendriks Grazina Noordwijkerhout 4:37:38
303 Bruin Durk Jan d Bloemendaal 4:37:40
304 DuivenvoordeWilf De Zilk 4:37:43
305 Giessen Ben v d Brielle 4:38:34
306 Waals Frans v d Geldrop 4:38:37
307 Rosendal Henk Amersfoort 4:38:41
308 Quirynen Jan Loenhout 4:39:08
309 Coppens Bart Roosendaal 4:39:19
310 Maes Suzanne Maasmechelen 4:39:39
311 Vandewal Jacques Dilsen-Stokkem 4:39:41
312 Maathuis Belinda Enschede 4:43:42
313 Thomasson Adri Glanerbrug 4:43:44
314 Heil Kees Apeldoorn 4:43:55
315 Hoek Jan vd StAnnaparochie 4:44:09
316 Duinkerke Tony Goes 4:45:00
317 Dortregter Dan Leiden 4:46:29
318 Halters Kees Sprundel 4:46:38
319 Dreu Rene de Nisse 4:46:40
320 DerveauxKatelyne Leuven 4:49:09
321 Noyez Jan Hertsbergen 4:49:11
322 Bogaert Mark Lokeren 4:49:12
323 QuinkensteinSimo Waltrop 4:49:23
324 QuinkensteinHors Waltrop 4:49:24
325 Jong Bert de Den Haag 4:50:13
326 Buijs Jan Veldhoven 4:50:34
327 Groot Hans de Middelburg 4:50:51
328 Hamelink Bastian Terneuzen 4:51:12
329 Haaren Willem v Krimpen ad Yssel 4:51:32
330 Rooduijn Erik Bergschenhoek 4:53:57
331 Rooduijn Mark P Rotterdam 4:53:58
332 Dozy Fred Hellevoetsluis 4:54:12
333 Giels Betsy van Lepestraat 4:55:16
334 Geertse Kees Meliskerke 4:55:18
335 Dronkers Carla Goes 4:57:47
336 Cloosterman Theo Veldhoven 4:57:51
337 From Yvonne Dordrecht 4:58:33
338 Broeke Jan Geldermalsen 4:58:35
339 Boer Herman den Bergen op Zoom 4:59:00
340 Gijsbers Alex Ochten 5:00:14
341 Otten Reg Goirle 5:02:28
342 Schipper Sjaak Groningen 5:02:36
343 Weemans Ferdy Heinkenszand 5:02:37
344 Kok Robert Bloemendaal 5:02:42
345 Maslova Tatjana Rhoon 5:05:21
346 Gazzah Jeanette Alkmaar 5:07:40
347 Vonk Lenie Schiedam 5:08:03
348 Hendriks Alex Vlissingen 5:08:29
349 Kaap Martin vd Vlissingen 5:09:09
350 Meer Dick Hulst 5:10:38
351 Sturm Heinz-W Gummersbach 5:15:00
352 Dingemanse Rudy Meliskerke 5:15:03
353 Vos Cor Middelburg 5:16:11
354 Eerland Robert Souburg 5:18:34
355 Kraan Arnold vd Delft 5:23:39
356 Geene Regina Veldhoven 5:24:48
357 Wieringen Wout v Spijkenisse 5:31:37
358 Berg Johan vd Goes 5:32:59
.


http://www.marathonzeeland.nl


 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]