Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 jun 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer: WE GAAN LIVE!!!!
10 jun 2019
Verslagje Belgisch Kampioenschap 100 km 2019
10 jun 2019
Verslagje WK trail 2019
4 jun 2019
WK trail 2019 Portugal
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* 30 okt 2003: Verslag van de eerste World Challenge 24 uur
* 28 okt 2003: Wereldkampioen Ultralopen
* 27 okt 2003: Swiss Jura Marathon 2004
* 27 okt 2003: Simon en zijn ď100e marathonĒ in Amsterdam
* 26 okt 2003: Uitslag Herfstmarathon Etten-Leur 2003
* 26 okt 2003: Eindstand Marathon- & Ultracup 2003
* 24 okt 2003: Onderzoek Marathonreizen
* 23 okt 2003: UltraNed klassement na 13 oktober 2003
* 22 okt 2003: Championships in the year 2004
* 21 okt 2003: Results 100K Duluth (USA) 20/10
* 21 okt 2003: Rondje Guus 16 november
* 21 okt 2003: Top 100 ING Amsterdam Marathon 2003
* 20 okt 2003: Vooraankondiging fifty/fifty race
* 19 okt 2003: Amsterdam schrijft weer historie
* 19 okt 2003: Een felicitatie-email van Guus
* 18 okt 2003: Prijsuitreiking en algemene vergadering Ultracup 2003 volgend jaar in Zolder
* 18 okt 2003: Bekende pacers bij de Amsterdam Marathon
* 16 okt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Beloeil, Huy en Uden
* 16 okt 2003: Grand Raid : Hommage à Guus Smit
* 16 okt 2003: Verslag ceremonie La Réunion
* 16 okt 2003: Plaquette Guus Smit op La Réunion
* 15 okt 2003: Sportiviteit na 24 uur hardlopen in Uden
* 15 okt 2003: On the value of PRís for predicting 24 hour team results
* 13 okt 2003: Jos Cleemput over het WK 24u in Uden
* 13 okt 2003: Overall result / Einduitslag Uden 2003
* 13 okt 2003: Top-tens Uden 24 hours
* 13 okt 2003: e-mails to Uden - V
* 12 okt 2003: Records Uden
* 12 okt 2003: Uden final results
* 12 okt 2003: 25 hours Uden
* 12 okt 2003: 24 hours Uden
* 12 okt 2003: 23:50 Uden
* 12 okt 2003: 23:45 Uden
* 12 okt 2003: 23 hours Uden - II
* 12 okt 2003: 23 hours Uden: last hour on the road
* 12 okt 2003: 22 hours Uden: Sekiya and Berces
* 12 okt 2003: 21 hours: the best race ever
* 12 okt 2003: 20 hours Uden: Sekiya is new leader
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - IV
* 12 okt 2003: Uden: BeNeLUx runners
* 12 okt 2003: 19 hours Uden: Nunes? or Beckers or...
* 12 okt 2003: 18 hours Uden: Light again, finally
* 12 okt 2003: Results after 16 hours Uden
* 12 okt 2003: 17 hours Uden: top over 200K
* 12 okt 2003: Latest laprecordings
* 12 okt 2003: 16 hours Uden: Running side by side
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: teams results men and women
* 12 okt 2003: 15 hours; it is cold outside
* 12 okt 2003: 15 hours Uden: The dark Hours
* 12 okt 2003: 14 hours Uden: The tough Hour
* 12 okt 2003: 13 hours Uden: The Missing Hour
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: 12 hours Uden; rule of the thumb
* 12 okt 2003: e-mails to uden - II
* 12 okt 2003: 11 hours Uden; Nunes replies!
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - I
* 12 okt 2003: 10 hours Uden After midnight: Now the race really begins
* 11 okt 2003: 9 hours Uden Front runners still on record pace
* 11 okt 2003: 8 hours Uden: after 1/3 race
* 11 okt 2003: 7 hour Uden, Anton on the air too
* 11 okt 2003: 6 hours Uden One quarter is done
* 11 okt 2003: 5 hours Uden It is getting dark
* 11 okt 2003: 4 hours Uden The front has done 50K
* 11 okt 2003: Uitslag marathon van Beloeil
* 11 okt 2003: 3 hours Uden Young & old
* 11 okt 2003: 2 hours Uden A very nice loop
* 11 okt 2003: 1 hour Uden The First Hour
* 11 okt 2003: 0 hour Uden The Start
* 10 okt 2003: 24 hours age groups
* 10 okt 2003: Records 24 hours
* 10 okt 2003: Top teams and participants in the 24 Hour World Challenge
* 9 okt 2003: Nuttige tips voor 24 uur - III
* 9 okt 2003: Spartathlon 2003
* 9 okt 2003: Double Live Coverage 24 hrs World Challenge, Uden Oct. 11 & 12
* 8 okt 2003: Trainers zoeken atleten
* 7 okt 2003: UltraNed Klassement na Amersfoort / Almere
* 7 okt 2003: Scotlandís very own Forest Gump
* 7 okt 2003: Lammert Meijer wint MSloop
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) marathon 5/10
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) 6 uur 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten ultramarathon Amersfoort (NED) 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten marathon Amersfoort (NED) 5/10
* 5 okt 2003: Foto's 6 uur en marathon van Amersfoort 2003
* 4 okt 2003: Uitslag eerste Marathon Zeeland
* 4 okt 2003: Nuttige tips voor een 24 uur - II
* 3 okt 2003: Startlijst ultraloop Amersfoort 2003
* 2 okt 2003: Persbericht Terschelling Marathon 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2003
 

Pl Startnr Naam S Vereniging Nat GJ Cat PlC TIJD km/u
1 766 Breucq Roger-Pierre M AC Beloeil-TP Vert BEL 1963 MSE 1 2:42:45 15.55
2 754 Leconte Gaetan M Halluin Val de lys BEL 1971 MSE 2 2:49:18 14.95
3 794 Verlinde Berttrand M AVJ BEL 1962 M40 1 2:57:21 14.27
4 716 Cornelis Johan M Fortis Banque BEL 1958 M45 1 2:58:03 14.21
5 707 Vaneechout Philippe M KTDC BEL 1960 M40 2 2:58:21 14.19
6 775 Ruelens Peter M VMOL BEL 1963 M40 3 2:58:30 14.18
7 708 Vanderzanden Frans M VMOL BEL 1947 M55 1 2:58:34 14.17
8 702 Risselin Thierry M NA BEL 1963 M40 4 2:59:08 14.13
9 800 Praet Jean-Paul M NA BEL 1955 M45 2 2:59:45 14.08
10 756 Collot Joseph M Antilob Runners BEL 1964 MSE 3 3:05:54 13.61
11 795 Lanssens Hans M NA BEL 1959 M40 5 3:07:36 13.49
12 705 Doom Christ M FLAC BEL 1969 MSE 4 3:07:45 13.48
13 729 Hinnekens Jean-Claude M JC Luigne BEL 1954 M45 3 3:07:50 13.47
14 801 Boussemaere Roland M Marathon Team Knokke BEL 1956 M45 4 3:09:53 13.33
15 713 Kloek Patrick M AT'84 BEL 1964 MSE 5 3:11:32 13.21
16 750 Sergysels Pascal M Jogging Joggans BEL 1968 MSE 6 3:15:31 12.94
17 782 Peeters Luc M BEHO BEL 1971 MSE 7 3:17:32 12.81
18 712 Van Daele Rudy M NA BEL 1962 M40 6 3:18:54 12.72
19 722 Bruynooghe Hugo M AAV Opwijk BEL 1947 M55 2 3:21:02 12.59
20 758 Foulon Didier M SL Forest/CSF BEL 1973 MSE 8 3:21:18 12.57
21 701 Lemonnier Thierry M LA NULE BEL 1968 MSE 9 3:21:58 12.53
22 765 De Cuypere Jurgen M ITC BEL 1969 MSE 10 3:23:16 12.45
23 719 Deseyn Carline F KAAG BEL 1966 W35 1 3:23:22 12.44
24 724 Lorthioir Dominique M US Tourcoing FRA 1962 M40 7 3:23:24 12.44
25 788 Dupont Dany M NA BEL 1952 M50 1 3:23:48 12.42
26 717 Sercu Filiep M NA BEL 1963 M40 8 3:24:17 12.39
27 768 Talq Luc M Sporter voor AZ6 BEL 1953 M50 2 3:26:33 12.25
28 709 Debruyne Ronny M AC Oudenburg BEL 1959 M40 9 3:26:46 12.24
29 776 Declercq Philippe M UAFA BEL 1963 M40 10 3:27:01 12.22
30 791 Dieryck Pascal M NA BEL 1968 MSE 11 3:28:26 12.14
31 764 Neuman Georges M SL Forest BEL 1954 M45 5 3:28:29 12.14
32 703 Van Winchel Koen M NA BEL 1955 M45 6 3:28:32 12.14
33 743 Verdy Thérèse F USTA BEL 1949 W50 1 3:28:37 12.13
34 772 De Wilde Marc M Anti-Lob BEL 1968 MSE 12 3:29:07 12.10
35 747 Ponchelet Alain M SMAC BEL 1966 MSE 13 3:29:51 12.06
36 749 Farcy Dominique M NA FRA 1965 MSE 14 3:30:41 12.01
37 723 Leloup Patick M US Tourcoing BEL 1954 M45 7 3:30:47 12.01
38 718 Deseyn Jan M KAAG BEL 1940 M60 1 3:31:15 11.98
39 751 Ramackers Erwin M Furalopers BEL 1970 MSE 15 3:31:31 11.96
40 720 Mouthuy Yves M NA BEL 1963 M40 11 3:31:39 11.96
41 740 Bogaert Johan M NA BEL 1961 M40 12 3:33:44 11.84
42 706 Chabot Cedric M NA BEL 1967 MSE 16 3:35:26 11.75
43 728 Lemaire Willy M AZG/MSF BEL 1947 M55 3 3:36:05 11.71
44 733 Cornelus Jo M NA BEL 1968 MSE 17 3:36:46 11.67
45 793 Lissens William M Nase Wolven St Nikla BEL 1948 M55 4 3:37:55 11.61
46 745 Meganck Richard M Enjambée Woluwé BEL 1967 MSE 18 3:38:51 11.56
47 757 Verrue Francis M Bléharies AC BEL 1948 M50 3 3:39:01 11.55
48 711 Libbrect Jo M NA BEL 1954 M45 8 3:40:05 11.50
49 752 Verdoot Claude M NA BEL 1956 M45 9 3:42:30 11.37
50 741 Lieffrig Jean-Jacques M NA BEL 1961 M40 13 3:45:15 11.24
51 785 Van den bossche Rudiger M Kerkenlopers BEL 1954 M45 10 3:45:56 11.20
52 779 Moortgat Joseph M Ac Denderland BEL 1950 M50 4 3:46:42 11.16
53 767 Van Bustsele Annie F AC Grammont BEL 1962 W40 1 3:47:34 11.12
54 763 Roels Jean-claude M SOR ASSA BEL 1960 M40 14 3:47:35 11.12
55 762 Bonfito Pasqualino M SL Ixelles BEL 1940 M60 2 3:47:59 11.10
56 796 Van Bost Johan M NA BEL 1945 M55 5 3:48:01 11.10
57 710 Fournier Olivier M NA FRA 1956 M45 11 3:50:24 10.98
58 742 Vanhoucke Freddy M Sporters AZG BEL 1950 M50 5 3:50:52 10.96
59 770 Verdonck William M NA BEL 1944 M55 6 3:51:07 10.95
60 746 Vanbuylaere Paul M Enjambée Woluwé BEL 1950 M50 6 3:51:32 10.93
61 734 Perez Sylvia F NA BEL 1972 WSE 1 3:51:58 10.91
62 774 Lersberghe Ronald M NA BEL 1946 M55 7 3:52:05 10.90
63 787 Feuillet Johan M Triathlon Ath BEL 1965 MSE 19 3:54:38 10.79
64 725 Honing Gijs M Veteranen Nederland NED 1945 M55 8 3:54:48 10.78
65 803 Dumoulin Jérome M NA BEL 1974 MSE 20 3:55:26 10.75
66 792 Dewint Jos M NA BEL 1949 M50 7 3:57:06 10.67
67 786 Plovie Christian M Raadrunners Torhout BEL 1953 M50 8 3:59:15 10.58
68 748 Le Roy Jean-François M NA FRA 1963 MSE 21 4:00:44 10.51
69 780 Hendrickx Herman M NA BEL 1962 M40 15 4:04:09 10.36
70 778 Bertrand Patrick M RONVAU BEL 1964 MSE 22 4:05:40 10.30
71 731 De Rooms Luc M NA BEL 1958 M45 12 4:07:08 10.24
72 771 Rey Philippe M Anti-Lob BEL 1960 M40 16 4:09:57 10.12
73 736 Janssens André M NA BEL 1948 M55 9 4:11:14 10.07
74 798 Debrouwere John M NA BEL 1953 M45 13 4:11:38 10.06
75 784 Haegemans Paul M Duracell BEL 1962 M40 17 4:13:18 9.99
76 714 Castel Jean-Philippe M NA BEL 1961 M40 18 4:14:10 9.96
77 732 Dauchot Jean-Luc M NA BEL 1963 M40 19 4:14:28 9.94
78 777 Crusnaire Marc M JAMES BEL 1962 M40 20 4:23:20 9.61
79 755 Dechamps Alain M JAMES BEL 1952 M50 9 4:23:20 9.61
80 738 Meganck Eric M NA BEL 1963 MSE 23 4:25:10 9.54
81 726 Dejong Bert M Hague Road Runners NED 1953 M50 10 4:26:04 9.51
82 744 Bernus Pol-André M Kain Bruyères BEL 1954 M45 14 4:27:53 9.45
83 802 Jacob Pierre M NA BEL 1949 M50 11 4:28:55 9.41
84 773 Joly René M NA BEL 1947 M55 10 4:29:00 9.41
85 799 Mascret Frédéricq M JCSA BEL 1967 MSE 24 4:32:02 9.30
86 783 Zevenne Jean-pierre M NA BEL 1958 M45 15 4:33:04 9.27
87 804 Levry Jean-claude M CNDT BEL 1963 M40 21 5:03:00 8.35
88 721 Berka Volker M DJK Ochtendung GER 1943 M60 3 5:18:57 7.93

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]