Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
13 aug 2019
Van hittegolf naar hoosbuien: de laatste week van de Holland Ultra Tour
12 aug 2019
Laatste editie Berg en Dal 12-10-2019
12 aug 2019
Klavertje Vier marathon- en ultraloop 25-8
29 jul 2019
De lopers van de HUT zijn halverwege
Nieuws in 2019
* Augustus
* 13 aug 2019: Van hittegolf naar hoosbuien: de laatste week van de Holland Ultra Tour
* 12 aug 2019: Laatste editie Berg en Dal 12-10-2019
* 12 aug 2019: Klavertje Vier marathon- en ultraloop 25-8
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2003
 
Birds were singing along the loop, making the atmosphere resembling spring.
Some of the runners seemed inspired by these vocal outbursts by robins and
great tits, as these runners revived their pace. Others were just walking
in the early morning light, with Lucien Taelman among them. He is still on
8th place, with a relatively large surplus compared to nr 9, Wim Epskamp
(Holland's glory), so the experts don't think that Lucien will fail. The
Netherlands team is in 9th place as well, and Belgium is still proudly
leading the team ranking.

Martien Baars

PS I am looking for Ton, as he is more handy in putting the text file with
the woman ranking after 18 hours in the message


World Challenge 24 Hours Ultra Run Uden 11/12-10-2003
Intermediate Result Individual After 18:00 Racetime
Nr RaceNrName NatioCat WK EK NK OpeLapsDistance LastPassage
1 87 Edit Berces HUN W X X 74 185000 17:49:25
2 131 Irina Reutovich RUS W X X 71 177500 17:48:44
3 63 Joelle Semur FRA W X X 70 175000 17:51:02
4 128 Galina Eremina RUS W X X 70 175000 17:57:05
5 130 Lioudnila Kalinina RUS W X X 69 172500 17:55:35
6 7 Masae Kamura JPN W X 68 170000 17:46:10
7 14 Guija Lee KOR W X 68 170000 17:50:13
8 145 Nina Mytrofanova UKR W X X 67 167500 17:46:00
9 126 Irina Koval RUS W X X 67 167500 17:50:01
10 80 Sharon Gayter GBR W X X 67 167500 17:52:17
11 21 Pam Reed USA W X 66 165000 17:42:05
12 62 Colette Musy FRA W X X 65 162500 17:54:59
13 129 Nadezhda Tarasova RUS W X X 64 160000 17:42:49
14 9 Fumie Sata JPN W X 64 160000 17:42:55
15 60 Veronique Jehanno FRA W X X 64 160000 17:45:13
16 127 Rimma Paltsova RUS W X X 63 157500 17:48:04
17 8 Hiroko Okiyama JPN W X 63 157500 17:50:59
18 73 Heike Pawzik GER W X X 62 155000 17:40:12
19 72 Christine Sextl GER W X X 61 152500 17:43:26
20 75 Marianne Dahl GER W X X 61 152500 17:53:15
21 98 Lorena Di Vito ITA W X X 60 150000 17:54:10
22 59 Nathalie Firmin FRA W X X 60 150000 17:58:47
23 20 Sandy Powell USA W X 59 147500 17:45:47
24 99 Monika Moling ITA W X X 59 147500 17:50:21
25 70 Cornelia Bullig GER W X X 57 142500 17:36:17
26 19 Sue Olsen USA W X 57 142500 17:44:39
27 91 Brigitta Werderits HUN W X X 56 140000 17:43:36
28 89 Krisztina Nagy HUN W X X 56 140000 17:45:01
29 118 Irena Lasota POL W X X 56 140000 17:49:27
30 61 Christiane Lecerf FRA W X X 55 137500 17:35:33
31 90 Erika Soros HUN W X X 55 137500 17:37:32
32 191 Ramona Thevenet-Smith GBR W X 55 137500 17:40:25
33 100 Maria Teresa Nardin ITA W X X 55 137500 17:56:21
34 74 Mereth Rose GER W X X 54 135000 17:45:44
35 101 Nunzia Patruno ITA W X X 53 132500 17:50:57
36 117 Alicja Banasiak POL W X X 52 130000 17:40:02
37 71 Illona Schlegel GER W X X 52 130000 17:48:52
38 188 Jutta Joering GER W X 52 130000 17:53:15
39 111 Anita Liepina LAT W X X 50 125000 17:29:45
40 189 Else Bayer GER W X 50 125000 17:56:01
41 181 Annie Monot FRA W X 49 122500 17:35:33
42 13 Yangsun Hong KOR W X 49 122500 17:54:08
43 15 Sunghee Lee KOR W X 46 115000 16:49:29
44 110 Nadezda Kavtaskina LAT W X X 44 110000 15:02:53
45 186 Ruth Jager GER W X 44 110000 17:48:09
46 209 Tatyana Bonzykh RUS W X 42 105000 17:36:58
47 144 Larisa Cherniy UKR W X X 42 105000 17:56:26
48 205 Barbara Gil POL W X 40 100000 17:48:40
49 171 Maria Heylen BEL W X 37 92500 13:51:31
50 109 Inita Bistrova LAT W X X 36 90000 11:55:14
51 146 Kateryna Mytrofanova UKR W X X 36 90000 17:42:17
52 119 Barbara Szlachetka POL W X X 30 75000 10:42:13


 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]