Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* 30 okt 2003: Verslag van de eerste World Challenge 24 uur
* 28 okt 2003: Wereldkampioen Ultralopen
* 27 okt 2003: Swiss Jura Marathon 2004
* 27 okt 2003: Simon en zijn ď100e marathonĒ in Amsterdam
* 26 okt 2003: Uitslag Herfstmarathon Etten-Leur 2003
* 26 okt 2003: Eindstand Marathon- & Ultracup 2003
* 24 okt 2003: Onderzoek Marathonreizen
* 23 okt 2003: UltraNed klassement na 13 oktober 2003
* 22 okt 2003: Championships in the year 2004
* 21 okt 2003: Results 100K Duluth (USA) 20/10
* 21 okt 2003: Rondje Guus 16 november
* 21 okt 2003: Top 100 ING Amsterdam Marathon 2003
* 20 okt 2003: Vooraankondiging fifty/fifty race
* 19 okt 2003: Amsterdam schrijft weer historie
* 19 okt 2003: Een felicitatie-email van Guus
* 18 okt 2003: Prijsuitreiking en algemene vergadering Ultracup 2003 volgend jaar in Zolder
* 18 okt 2003: Bekende pacers bij de Amsterdam Marathon
* 16 okt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Beloeil, Huy en Uden
* 16 okt 2003: Grand Raid : Hommage à Guus Smit
* 16 okt 2003: Verslag ceremonie La Réunion
* 16 okt 2003: Plaquette Guus Smit op La Réunion
* 15 okt 2003: Sportiviteit na 24 uur hardlopen in Uden
* 15 okt 2003: On the value of PRís for predicting 24 hour team results
* 13 okt 2003: Jos Cleemput over het WK 24u in Uden
* 13 okt 2003: Overall result / Einduitslag Uden 2003
* 13 okt 2003: Top-tens Uden 24 hours
* 13 okt 2003: e-mails to Uden - V
* 12 okt 2003: Records Uden
* 12 okt 2003: Uden final results
* 12 okt 2003: 25 hours Uden
* 12 okt 2003: 24 hours Uden
* 12 okt 2003: 23:50 Uden
* 12 okt 2003: 23:45 Uden
* 12 okt 2003: 23 hours Uden - II
* 12 okt 2003: 23 hours Uden: last hour on the road
* 12 okt 2003: 22 hours Uden: Sekiya and Berces
* 12 okt 2003: 21 hours: the best race ever
* 12 okt 2003: 20 hours Uden: Sekiya is new leader
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - IV
* 12 okt 2003: Uden: BeNeLUx runners
* 12 okt 2003: 19 hours Uden: Nunes? or Beckers or...
* 12 okt 2003: 18 hours Uden: Light again, finally
* 12 okt 2003: Results after 16 hours Uden
* 12 okt 2003: 17 hours Uden: top over 200K
* 12 okt 2003: Latest laprecordings
* 12 okt 2003: 16 hours Uden: Running side by side
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: teams results men and women
* 12 okt 2003: 15 hours; it is cold outside
* 12 okt 2003: 15 hours Uden: The dark Hours
* 12 okt 2003: 14 hours Uden: The tough Hour
* 12 okt 2003: 13 hours Uden: The Missing Hour
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: 12 hours Uden; rule of the thumb
* 12 okt 2003: e-mails to uden - II
* 12 okt 2003: 11 hours Uden; Nunes replies!
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - I
* 12 okt 2003: 10 hours Uden After midnight: Now the race really begins
* 11 okt 2003: 9 hours Uden Front runners still on record pace
* 11 okt 2003: 8 hours Uden: after 1/3 race
* 11 okt 2003: 7 hour Uden, Anton on the air too
* 11 okt 2003: 6 hours Uden One quarter is done
* 11 okt 2003: 5 hours Uden It is getting dark
* 11 okt 2003: 4 hours Uden The front has done 50K
* 11 okt 2003: Uitslag marathon van Beloeil
* 11 okt 2003: 3 hours Uden Young & old
* 11 okt 2003: 2 hours Uden A very nice loop
* 11 okt 2003: 1 hour Uden The First Hour
* 11 okt 2003: 0 hour Uden The Start
* 10 okt 2003: 24 hours age groups
* 10 okt 2003: Records 24 hours
* 10 okt 2003: Top teams and participants in the 24 Hour World Challenge
* 9 okt 2003: Nuttige tips voor 24 uur - III
* 9 okt 2003: Spartathlon 2003
* 9 okt 2003: Double Live Coverage 24 hrs World Challenge, Uden Oct. 11 & 12
* 8 okt 2003: Trainers zoeken atleten
* 7 okt 2003: UltraNed Klassement na Amersfoort / Almere
* 7 okt 2003: Scotlandís very own Forest Gump
* 7 okt 2003: Lammert Meijer wint MSloop
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) marathon 5/10
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) 6 uur 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten ultramarathon Amersfoort (NED) 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten marathon Amersfoort (NED) 5/10
* 5 okt 2003: Foto's 6 uur en marathon van Amersfoort 2003
* 4 okt 2003: Uitslag eerste Marathon Zeeland
* 4 okt 2003: Nuttige tips voor een 24 uur - II
* 3 okt 2003: Startlijst ultraloop Amersfoort 2003
* 2 okt 2003: Persbericht Terschelling Marathon 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2003
 

Plts Naam Vereniging/Woonplts GbJr Categ Eindtijd

1 Michiel Otten Prins Hendrik 1968 Msen 2:27:27
2 Geert Sneppe Alg. Brugse AV 1960 M40 2:31:32
3 Leon Mutsaars Fortuna '67 1968 Msen 2:31:45
4 P Wagemakers THOR 1968 Msen 2:32:55
5 Jac Goverde THOR 1967 Msen 2:41:46
6 Eddy Teirbrood Humbeek (BEL) 1960 Mrecr 2:42:21
7 Eddy Bossier Alg. Brugse AV 1964 Msen 2:43:28
8 Franky Beljaars Dynamica 1964 Msen 2:50:19
9 Jeroen van Overdijk Tilburg Road Runners 1975 Msen 2:51:40
10 Guy Levacq Brussel/Bruxelles (B 1946 Mrecr 2:52:51
11 Frans Woerden De Veenlopers 1970 Msen 2:55:43
12 Marc de Keersmaecker Putte (BEL) 1955 Mrecr 2:56:53
13 Gerard Lensvelt Veteranen Nederland 1967 Msen 2:57:03
14 Sjaak Brouwer Dynamica 1964 Msen 3:00:10
15 Hans Coreman Achilles 1964 Msen 3:02:13
16 Jan Pieters AC Hamme 1956 M40 3:02:40
17 Sven de Waele AC Hamme 1975 Msen 3:02:40
18 Frank Manthe Hoboken (Antwerpen) 1963 Mrecr 3:03:00
19 Wim B Tijssen Loopgroep PK 1960 M40 3:03:40
20 Jack van de Wouw Tilburg 1968 Mrecr 3:03:59
21 Fries Lefevere Halle-Zoersel (BEL) 1965 Mrecr 3:04:41
22 Paul Van Moerbeke Essen (BEL) 1958 Mrecr 3:04:59
23 Dre Brosens Gloria 1952 M50 3:04:59
24 Daelmans Patrik Dilsen-Stokkem (BEL) 1959 Mrecr 3:06:47
25 Gert-Jan van Groningen Cothen 1964 Mrecr 3:07:17
26 Dominiek Schrauwen Ruddervoorde (BEL) 1956 Mrecr 3:08:04
27 Kurt van der Steen Wommelgem (BEL) 1967 Mrecr 3:08:31
28 Peter Koenis Loopgroep PK 1951 M50 3:08:40
29 Hans Beyer Vlaardingen 1964 Mrecr 3:09:00
30 Sebastiaan Kerkvliet De Spartaan 1983 Msen 3:09:41
31 Marc Sels Hasselt (BEL) 1964 Mrecr 3:09:58
32 Hans Pleij Rijnsoever 1954 M40 3:10:40
33 Emiel Kersemans VABCO Mol 1945 M50 3:10:50
34 Elly Zigenhorn AVR '69 1960 V35 3:10:53
35 Giel Joziasse Goes 1962 Mrecr 3:11:01
36 Henk Bosch Unitas 1960 M40 3:11:13
37 Johan Daems Hoogstraten (BEL) 1961 Mrecr 3:11:30
38 Rob Barendrecht Hellevoetsluis 1960 Mrecr 3:11:38
39 Guy van den Heuvel Ramsel 1971 Msen 3:12:23
40 Peter van Splunder Woerden 1965 Mrecr 3:12:29
41 Willy Peetermans Vorst (BEL) 1958 Mrecr 3:13:01
42 Tom Martens Schilde (BEL) 1977 Mrecr 3:13:32
43 Johan van Rooij Argo 1957 M40 3:14:03
44 Harry Douma Ter Aar 1958 Mrecr 3:14:49
45 Karel Nuyts Tielen (BEL) 1951 Mrecr 3:15:02
46 Jan Muller Achilles 1970 Msen 3:15:16
47 Toontje de Jongh Spiridon 1966 Msen 3:15:32
48 Kris Voeten Beerse (BEL) 1963 Mrecr 3:15:35
49 Gommaire De Laet Mechelen (BEL) 1955 Mrecr 3:15:45
50 Eric Peeters Kalmthout (BEL) 1962 Mrecr 3:15:53
51 Danny Coenen Beveren (BEL) 1964 Mrecr 3:16:03
52 H vd Berg Lisserbroek 1955 Mrecr 3:16:16
53 Tom de Vriese Lokeren (BEL) 1969 Mrecr 3:16:38
54 Alex van Rijsinge Vlaardingen 1967 Mrecr 3:17:58
55 Jan van Mechelen Schijf 1967 Mrecr 3:18:02
56 Arno Jeurissen Grubbenvorst 1957 Mrecr 3:18:18
57 Ivo van Herck Geel (BEL) 1959 Mrecr 3:18:19
58 Peter Peeters Achil '87 1958 M40 3:18:38
59 Toon Berk AVO 1983 1946 M50 3:19:08
60 Jo Rijnvos AV Standdaarbuiten 1944 M50 3:19:19
61 Adrie van de Lindeloof DJA 1956 M40 3:19:50
62 Guy Verheijden Arendonk AC 1962 M40 3:20:37
63 Chris van der Steen Oud Turnhout (BEL) 1963 Mrecr 3:20:38
64 Jos Bierens Duizel 1957 Mrecr 3:20:38
65 Erik Roesems DC Leuven Atl 1958 M40 3:21:02
66 Ludo Foets Ham (BEL) 1964 Mrecr 3:21:19
67 Leon Mooren Horst 1965 Mrecr 3:23:29
68 Harry Reynaers THOR 1952 M50 3:24:10
69 Peter van der Linden Loopgroep PK 1963 Msen 3:24:11
70 Marti Schoenmakers Schiedam 1961 Mrecr 3:24:30
71 Jan Wiersema Friesland 1945 M50 3:24:48
72 Gert Adams Schoten (BEL) 1972 Mrecr 3:24:49
73 Twan Peters HAC 1957 M40 3:24:54
74 Rik Tytgat Mechelen (BEL) 1966 Mrecr 3:25:10
75 Johan Kant Wijk en Aalburg 1957 Mrecr 3:25:16
76 Pim Timmerman Leiderdorp 1961 Mrecr 3:26:14
77 Luc van Bruaene Ardooie (BEL) 1959 M40 3:26:33
78 Jean-marie Poppe Aalbeke (BEL) 1966 Mrecr 3:26:42
79 Rob van den Hoek Veteranen Nederland 1965 Msen 3:26:45
80 Doeke Posthuma de Boer Leiderdorp 1959 Mrecr 3:26:49
81 Guy Houthuys Onze-Lieve-Vrouw-Wav 1957 Mrecr 3:27:00
82 Paul van de Klundert Breda 1961 Mrecr 3:27:11
83 Herman Krijnen DJA 1960 M40 3:27:17
84 Eddy Verreckt Deurne (Antwerpen) 1951 Mrecr 3:27:34
85 Kees Koek Breda 1960 Mrecr 3:27:45
86 Wim van Ruiven Loopgroep PK 1961 M40 3:27:48
87 Martin van Duin Sittard 1959 Mrecr 3:28:54
88 W Kloosterman Rijswijk Zh 1947 Mrecr 3:29:04
89 Ronald Moska Ciko '66 1960 M40 3:29:05
90 Eric Sweens Loopservice Nederland 1969 Msen 3:29:16
91 Gerard Vos Rotterdam 1956 Mrecr 3:29:19
92 Frank van den Eerenbeemt Atletiek Maastricht 1954 M40 3:29:32
93 Jef Cas Antwerp Brabo 1958 M40 3:30:25
94 Jerry van Rekom Sliedrecht 1959 Mrecr 3:30:27
95 Theo Puts Tielen (BEL) 1953 Mrecr 3:30:49
96 Martijn Flaman Leidschendam 1972 Mrecr 3:31:10
97 Hans Bierhuizen Haaren 1949 Mrecr 3:31:16
98 Niels Janssen Breda 1982 Mrecr 3:32:15
99 Dirk Flies Essen (BEL) 1959 Mrecr 3:32:31
100 Luc Pauwels Tessenderlo (BEL) 1965 Mrecr 3:32:38
101 Mortier Gino AC Hamme 1968 Msen 3:33:01
102 Peter Suijkerbuijk Diomedon 1956 M40 3:33:02
103 Wim Prinse Raamsdonk 1954 Mrecr 3:33:08
104 Lieskina Brouwer De Spartaan 1956 V45 3:33:58
105 Kees van den Berg NSL 1955 M40 3:34:07
106 Jack van Oorschot Halsteren 1964 Mrecr 3:34:08
107 Roel Ribbink Veteranen Nederland 1946 M50 3:34:15
108 Hans van Dinther Eindhoven 1958 Mrecr 3:34:29
109 Paul van Wingerden Zwijndrecht 1959 Mrecr 3:34:43
110 Sonja van Hecke THOR 1971 Vsen 3:34:49
111 Rinus Reijngoudt Scheldesport 1959 M40 3:35:26
112 Joos de Bakker Triathlon 1971 Msen 3:35:34
113 Jan van de Erve Barendrecht 1964 Mrecr 3:35:38
114 P Luijten Diomedon 1964 Msen 3:36:03
115 Anja van Mechelen Schijf 1968 Vrecr 3:36:05
116 Olaf k de Haan Veteranen Nederland 1949 M50 3:36:21
117 Andres Kubar Tartu (EST) 1959 Mrecr 3:36:54
118 Ronald Tertoolen Vlaardingen 1963 Mrecr 3:37:13
119 Hans Etman AAC '61 1956 M40 3:37:23
120 Jodi Kremer Loopgroep Bedum 1966 Msen 3:37:51
121 Edo Visser Rotterdam 1962 Mrecr 3:37:52
122 Rene van Dorst Essen (BEL) 1947 Mrecr 3:38:07
123 Leo van Meel Rotterdam Atletiek 1952 M50 3:38:15
124 A Vink Energie 1947 M50 3:38:16
125 Toon van Vlimmeren LVA Plantaris 1952 M50 3:38:20
126 Rene van Leeuwen Bloemendaal 1966 Mrecr 3:38:32
127 Willy Schilleman Groede 1940 Mrecr 3:38:52
128 Willy Luyten Oud-Turnhout (BEL) 1945 Mrecr 3:38:55
129 Chris Spooren Overpelt (BEL) 1946 Mrecr 3:39:03
130 Ingrid Bosboom Alkmaar 1950 Vrecr 3:39:32
131 Fabian Spoor Scorpio 1970 Msen 3:39:38
132 Hans Crul Roosendaal 1953 Mrecr 3:40:13
133 Philipe gomez Garcia Veteranen Nederland 1943 M50 3:40:28
134 Gertie Theunissen PSV 1961 V35 3:40:34
135 John den Braber Spark 1961 M40 3:40:55
136 Arjan van Winden Spark 1962 M40 3:40:55
137 Francky Vercruysse Roeselare (BEL) 1964 Mrecr 3:41:08
138 Winston van Gemt Rotterdam 1971 Mrecr 3:41:56
139 Lydia Doornbos Loopgroep Bedum 1978 Vsen 3:41:57
140 Frans Adams Kasterlee (BEL) 1950 Mrecr 3:42:21
141 Wim Hogentoren Veteranen Nederland 1957 M40 3:42:28
142 Leny Rockx Scorpio 1956 V45 3:42:33
143 Martin Kerkvliet De Spartaan 1977 Msen 3:43:24
144 Herman Costermans Essen (BEL) 1949 Mrecr 3:43:29
145 Ad van Beek Etten-Leur 1954 Mrecr 3:43:33
146 Ruud de Bruijn Bergen op Zoom 1957 Mrecr 3:43:41
147 Rene de Jong Valkenburg Zh 1974 Mrecr 3:44:16
148 Winfried Dijker De Spartaan 1961 M40 3:44:18
149 Joti Hakkert Nieuwegein 1964 Mrecr 3:44:21
150 Ad van Genderen Spark 1963 M40 3:44:54
151 Koos Sanders Zeist 1960 Mrecr 3:45:06
152 Dre van den Bosch Dongen 1955 Mrecr 3:45:22
153 Ad van der Kemp Dongen 1961 Mrecr 3:45:22
154 Loek Willemse Ravenstein 1959 Mrecr 3:46:05
155 Gertie Willemse Ravenstein 1958 Vrecr 3:46:06
156 Toine Wildhagen Zevenbergen 1951 Mrecr 3:46:19
157 Pieter JASPERS Esneux (BEL) 1952 Mrecr 3:46:38
158 Gie Verbunt Brecht (BEL) 1958 Mrecr 3:46:43
159 Jos van Dijck Brecht (BEL) 1960 Mrecr 3:46:44
160 Herbert Kunst Flakkee 1946 M50 3:46:49
161 Bert Heyrman Burcht (BEL) 1977 Mrecr 3:47:35
162 Richard Westerbeek Parthenon 1940 M60 3:47:47
163 Robberechts Yves Turnhout (BEL) 1967 Mrecr 3:48:01
164 Luc Dewaele Hooglede (BEL) 1962 Mrecr 3:48:05
165 Jan van Gilst 's-Gravendeel 1944 Mrecr 3:48:11
166 Joop den Boer Veteranen Nederland 1952 M50 3:48:19
167 Marnix Vandenberghe Ottignies-LLN (BEL) 1948 Mrecr 3:48:50
168 Gaby Nijs Looise AV 1952 V45 3:49:01
169 Roger Testelmans Looise AV 1950 M50 3:49:01
170 Willem van Haperen Veteranen Nederland 1946 M50 3:49:08
171 Dick van Es the Hague Road Runners 1942 M60 3:49:38
172 Pauwels Guido Zichem (BEL) 1945 Mrecr 3:49:43
173 J vd Pas Taxandria 1934 M60 3:50:11
174 Staepels Ronny Wuustwezel (BEL) 1960 Mrecr 3:50:21
175 Jean Windels Tremelo (BEL) 1954 Mrecr 3:50:33
176 Raymond Volkerts van Hoog 's-Gravendeel 1967 Mrecr 3:50:39
177 Frank Paff Lisse 1966 Mrecr 3:50:46
178 Rob Tieleman Nieuw Lekkerland 1964 Mrecr 3:51:37
179 Boris Dron Nieuw-Lekkerland 1984 Mrecr 3:51:39
180 M Vercammen Lier (BEL) 1953 Mrecr 3:52:02
181 Jan de Pree Yerseke 1968 Mrecr 3:52:09
182 Rob van Breukelen Vleuten 1960 Mrecr 3:52:37
183 Ben Burgers Bavel 1964 Mrecr 3:52:40
184 Huub Cornelissen Leidschendam 1956 Mrecr 3:52:50
185 Rudi Eeckhoudt Sinaai (BEL) 1953 Mrecr 3:52:52
186 Kristof Heytens Hooglede (BEL) 1966 Mrecr 3:52:58
187 Kees Sep Apeldoorn 1944 Mrecr 3:54:00
188 Paul Doevendans Berkel-Enschot 1958 Mrecr 3:54:22
189 Gijs Honing Veteranen Nederland 1945 M50 3:54:42
190 Henk Voorbij Leiden 1951 Mrecr 3:54:43
191 An Derweduwen Lokeren (BEL) 1962 Vrecr 3:54:49
192 Hinrick Klugkist Loopgroep Bedum 1975 Msen 3:55:04
193 Hilaire Goovaerts Hasselt Stokrooie (BEL) 1950 Mrecr 3:55:44
194 Henk van Gammeren Etten-Leur 1952 Mrecr 3:55:56
195 Jan van Ondaer Lokeren (BEL) 1951 Mrecr 3:56:07
196 John Snijders Terheijden 1955 Mrecr 3:56:12
197 Hans van der Meer Etten-Leur 1951 Mrecr 3:56:22
198 Gina Van Gils Tessenderlo (BEL) 1960 Vrecr 3:56:24
199 Ivo Van Kerkhove Antwerpen Deurne (BEL) 1950 Mrecr 3:56:27
200 Cor Verpaalen Bergen op Zoom 1943 Mrecr 3:56:49
201 Han van Kleef Haarlem 1963 Mrecr 3:56:56
202 M Bosman Rotterdam 1945 Mrecr 3:57:24
203 Arnouts Dries AV Kontich-Aartselaa 1985 Msen 3:57:29
204 Peter Luysterborg Borgerhout (BEL) 1964 Mrecr 3:57:47
205 Fred van Driel OSM '75 1952 M50 3:58:20
206 Marco Van Dam Ganshoren (BEL) 1956 Mrecr 3:58:22
207 Stéphan Guillermond Goes 1972 Mrecr 3:59:11
208 Guy Goegebeur Lier (BEL) 1948 Mrecr 3:59:16
209 Dion Joosten Veteranen Nederland 1951 M50 3:59:38
210 Mark Wagenaars Boxtel 1973 Mrecr 3:59:41
211 Piet de Jong 's-Gravenzande 1951 Mrecr 3:59:52
212 Suzanne Colsen Moergestel 1974 Vrecr 4:00:36
213 Waets Peter Ranst (BEL) 1962 Mrecr 4:00:42
214 Jan Neys Essen (BEL) 1941 Mrecr 4:00:53
215 Berghmans Rudi Zandhoven (BEL) 1956 Mrecr 4:01:02
216 Marc De Ren Wuustwezel (BEL) 1966 Mrecr 4:01:06
217 Marc Guisset Bousval (BEL) 1943 M60 4:02:20
218 Theo van Hofslot Sprint 1961 M40 4:02:25
219 Yvonne Meerts 's-Gravenhage 1955 Vrecr 4:02:58
220 Paola van Kampen Heino 1961 Vrecr 4:03:20
221 Michel Polderman Amsterdam 1962 Mrecr 4:04:29
222 Paul Vermeiren Lokeren (BEL) 1951 Mrecr 4:04:40
223 Claeys Roland Antwerpen (BEL) 1961 Mrecr 4:05:18
224 Dave Vleghels Bergen op Zoom 1974 Mrecr 4:05:19
225 Herman Pompe Zoetermeer 1955 Mrecr 4:05:28
226 Jac Suijkerbuijk Diomedon 1961 M40 4:05:45
227 Hans Endenburg Vlaardingen 1962 Mrecr 4:06:19
228 Tineke Mous Fortuna '67 1958 V45 4:06:26
229 Ann Smout Galder 1955 Vrecr 4:07:51
230 Marcel Westgeest 's-Gravenhage 1967 Mrecr 4:08:26
231 Henk Lansbergen Honselersdijk 1946 Mrecr 4:08:48
232 Erik van Unen Goirle 1965 Mrecr 4:09:09
233 Ingrid van Houdt-Michiels Capelle aan den IJssel 1963 Vrecr 4:09:36
234 Bert Wouters Kalmthout (BEL) 1985 Mrecr 4:09:56
235 Hans Buis De Rijp 1951 Mrecr 4:11:58
236 Cor Lodder Dieren 1944 Mrecr 4:12:10
237 Alexander Roelen Hem 1974 Mrecr 4:12:19
238 Joep Trommelen Breda 1963 Mrecr 4:12:22
239 Kees van Dis Roosendaal 1966 Mrecr 4:13:07
240 Nelleke Visser-v Garderen Rotterdam 1966 Vrecr 4:13:19
241 Erik Knol Vlaardingen 1970 Mrecr 4:14:39
242 Sarah de Cnodder Deurne (Antwerpen) 1974 Mrecr 4:14:56
243 Luc Keymolen Antwerpen (BEL) 1948 Mrecr 4:14:56
244 Maarten Schuth Amsterdam 1979 Mrecr 4:15:55
245 Dick Schenkelaars Eindhoven 1959 Mrecr 4:17:25
246 Cor Terlouw Bergambacht 1963 Mrecr 4:18:21
247 Willem van der Zee Brielle 1950 Mrecr 4:19:13
248 Rene Hellemans Wuustwezel (BEL) 1945 Mrecr 4:19:45
249 Marjan van Breukelen Vleuten 1960 Vrecr 4:19:47
250 Theo van den Oord Moordrecht 1965 Mrecr 4:19:55
251 P Wobbe Haag Atletiek 1955 M40 4:21:38
252 Raymond Volkerts 's-Gravendeel 1967 Mrecr 4:22:19
253 Corry Nieuwstraten Vlaardingen 1958 Vrecr 4:22:43
254 Ton Riep Gouda 1957 Mrecr 4:24:16
255 Mario Damen Ulvenhout AC 1952 Mrecr 4:24:21
256 John van der Pas Fortuna 1949 M50 4:24:26
257 Ton van Laethem Seven Hills Running 1951 M50 4:26:26
258 Joop Groenewegen Veteranen Nederland 1943 M60 4:29:10
259 Jan Oosterom Oss 1943 Mrecr 4:29:15
260 George Suurmond Fortuna 1935 M60 4:29:22
261 Rony Wouters Kalmthout (BEL) 1952 Mrecr 4:30:22
262 Piet Boon Monster 1952 Mrecr 4:31:16
263 Ruud Douma Gasselternijveen 1968 Mrecr 4:33:31
264 Koos Volkman Rotterdam 1959 Mrecr 4:34:34
265 Joel HUMBLET Poulseur (BEL) 1961 Mrecr 4:35:48
266 Edjo Frank Dordrecht 1949 Mrecr 4:38:30
267 Vandenbossche Marc Sint-Niklaas (BEL) 1950 Mrecr 4:40:51
268 Aart van Wingerden Genderen 1953 Mrecr 4:41:18
269 Chris Jans Baexem 1953 Vrecr 4:43:19
270 Rens Speksnijder Fijnaart 1967 Mrecr 4:44:41
271 Hans Luijmes Barendrecht 1963 Mrecr 4:45:55
272 Cor Westhuis Friesland 1948 M50 4:49:50
273 Peter van Veen Leiden Road Runners 1956 M40 4:52:17
274 Vandereycken Lode Tessenderlo (BEL) 1950 Mrecr 4:54:05
275 Hans Damme Schiedam 1945 Mrecr 4:54:53
276 Juan Feu Amsterdam 1972 Mrecr 4:59:52
.

Website: http://www.marathonbrabant.nl/

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]