Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
10 jun 2019
Verslagje Belgisch Kampioenschap 100 km 2019
10 jun 2019
Verslagje WK trail 2019
4 jun 2019
WK trail 2019 Portugal
31 mei 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer bedankt Steenbergen, maar houdt zelf vol
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 28 mei 2000: Oprichting KNAU Werkgroep Ultralange Afstand
* 28 mei 2000: Mik Borsten en Jos Everts onder 7.45 en 1.30 op hun recordpogingen!
* 26 mei 2000: Nieuws over de Nederlandse ultramarathon-kalender 2000-2001
* 26 mei 2000: Al 14 dapperen hebben zich ingeschreven voor de 72 uur in Deventer
* 24 mei 2000: Weer nieuwe marathon op de kalender.
* 23 mei 2000: Marathons komen en Marathons gaan...
* 22 mei 2000: Smeets vs Heusinkvelt
* 22 mei 2000: Schoorl is geen Marathon meer.
* 21 mei 2000: Recordaantal sololopers aan de Eemmeerloop
* 19 mei 2000: Ton Smeets geeft zijn visie aan Andy Milroy
* 18 mei 2000: IAU komt met nieuwe statuten
* 18 mei 2000: 60 van Gistel houd op te bestaan??
* 16 mei 2000: Grote opkomst verwacht bij de Eemmeerloop
* 16 mei 2000: Geert Breynaert won De 60 km van Gistel
* 16 mei 2000: Ook 24 en 48 uur tijdens de 72 uur Deventer
* 15 mei 2000: Uitslag Valkenbergrun.
* 15 mei 2000: Edward de Ruiter wint ValkenbergRun
* 15 mei 2000: Mik Borsten valt wereldrecord op de hele triatlon aan
* 9 mei 2000: Voorlopige startlijst Valkenbergrun
* 9 mei 2000: Eric Gerome wint Maasmarathon in 2:17'20.
* 7 mei 2000: Wilfred Kiplagat Samoei wint in 2:30:13 de Almere Marathon
* 3 mei 2000: Sunada klasse apart in zware 100 km in de Dordogne
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2000
 

Breda, 6 uurs Valkenbergrun, 14 mei 2000 Programmatuur van
Organisatie a.v.V.N. en Runners for life Anton H.M. Smeets
Eindstand alle categorien Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

174 Edward de Ruiter 66 NED Mse 97 284 85.259 avVN
195 Emile Dierckx 56 BEL M40 90 740 79.590 AC Herentals
48 Paul Beckers BEL Mse 88 578 77.678 Oost Malle
191 Wim Epskamp 54 NED M45 87 360 76.585 Haarlemmermeer
175 Alain Ponchelet 66 BEL Mse 86 439 75.789 Flawinne
189 Tom Hendriks 57 NED M40 86 115 75.465 Haarlemmermeer
186 Zoltan Ispanki 70 HUN Mse 85 316 74.791 AV Pila SE
53 Chris Cornu 61 BEL Mse 82 525 72.375 Beernem
180 Johan Luyben 47 NED M50 82 385 72.235 avVN
67 Alfons Vekemans 51 BEL M45 79 842 70.067 AV AZK

173 Jack van de Sande 50 NED M50 78 752 69.102 Achil'87
176 Rony Oosterwyck 55 BEL M45 78 338 68.688 AC Lyra
185 Dawie Janse van Rensburg 64 RSA Mse 77 378 67.853 AV Pukke
54 Annie Van Butsele 62 BEL V35 76 794 67.394 AC Geraardsberge
181 Loek Lips 56 NED M40 75 97 65.822 Sprint
182 Patrick Kloek 64 BEL Mse 74 135 64.985 AV AT'84
57 Liel Otten 61 NED V35 74 6 64.856 avVN
197 Han van Bueren 45 NED M50 73 830 64.805 Scorpio
187 Marcel van Ieperen 56 NED M40 73 347 64.322 Sprint
177 Hans Nieuwenhuijse 46 NED M50 73 299 64.274 Startbaan

188 Rob van den Hoek 65 NED Mse 72 848 63.948 Breda
193 Pieter Droogmans 45 BEL M55 72 760 63.860
62 Cees van der Woude 46 NED M50 72 331 63.431 Haarlemmermeer
59 Henry Okkersen 45 NED M50 72 0 63.100 Caesar
172 Henk Sipers 55 NED M40 72 0 63.100 avVN
192 Ron Elshout 60 NED Mse 71 191 62.416 Singellopers'88
58 Cornelia Bullig 59 GER V40 69 614 61.089 TSV Hochdahl 1964 ev
199 Hans Bosmanm 56 NED M40 69 258 60.733 Loopservice Nederlan
63 Jan van der Weijde 45 NED M55 68 714 60.314 avVN
65 Ad Voortman 50 NED M45 67 830 59.555 LAAC Twente

61 Peter Suy 65 BEL Mse 67 410 59.135 Berghem
55 Sabine Schliegel 69 GER Vse 66 378 58.228 Asterix
50 Victor Massaet 53 BEL M45 66 161 58.011 Naechien
194 Jan-Willem Dijkgraaf 53 NED M45 65 115 57.090 Cialfo
49 Jan Maaskant 49 BEL M50 64 240 56.340 Breda
179 Ben Mol 49 NED M50 61 258 53.733 Voorne Atletiek
52 Spencer Nel 66 NED Mse 60 872 53.472 Amsterdam
178 Roger Neckebroeck 36 BEL M60 60 636 53.236 Sint Pieters Leeuw
56 Ingrid Ritmeijer 58 NED V40 58 875 51.725 Sprint
64 Herman Waardenburg 48 NED M40 58 804 51.654 avVN

183 Gerard Kloek 64 BEL Mse 56 80 49.180 AV AT'84
47 ??? 55 512 48.737
51 Jef Vanbecelaere 57 BEL M40 55 0 48.225 Hooglede
69 Siebe Turksma 53 NED M45 51 0 44.725 GAC-H
198 Dolf van den Broecke 32 BEL M65 48 31 42.131 Sint Pieters Leeuw
171 Jac van Steen 26 NED M70 45 0 39.475 OLAD
60 Eddy Figoureux 62 BEL Mse 39 0 34.225 Merksem
68 Herman Heskamp 56 NED M40 32 0 28.100 GAS-H


Estafette:

95.627 De Rooi Pannen
90.560 Loopgroep Woudrichem
87.137 5 maal 50 plus
85.168 Five Roses
65.725 Naam komt

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]