Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
* November
* 14 nov 2018: Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
* 3 nov 2018: In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
* 1 nov 2018: 22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2004
 
Hierna volgt de stand van de "Marathon- & Ultracup 2004" na de eerste wedstrijd, de 50 km van Zolder.

Uitleg
S = plaats in de stand
Z = plaats in de wedstrijd van Zolder
B = basispunten
H = handicappunten per wedstrijd op basis van geboortejaar(GJ) en geslacht(G)
T = totaal(=basis+handicap)
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f2020.php
Stand


S Z NAAM TIJD B GJ G H T PLAATS NAT

1 2 TAELMAN LUCIEN 3:12:30 78 1957 M 4 82 OOSTROZEBEKE BEL
1 1 PAPANIKITAS MARC 3:05:25 82 1967 M 0 82 STEKENE BEL
3 3 MOYSON RENAAT 3:17:56 76 1961 M 2 78 MERCHTEM BEL
4 9 EPSKAMP WIM 3:32:00 69 1954 M 6 75 HOOFDDORP NED
5 4 ROBERTS MATH 3:24:07 72 1962 M 2 74 SITTARD NED
6 6 HENDRIKS TOM 3:29:19 70 1957 M 4 74 HOOFDDORP NED
7 7 DIERCKX EMIEL 3:31:11 69 1956 M 5 74 HERENTHOUT BEL
8 8 GERARD FILIP 3:31:52 69 1958 M 4 73 KONTICH BEL
9 5 VERDONCK PHILIP 3:24:18 72 1972 M 0 72 BEVEREN-WAAS BEL
10 15 GRAF KARL 3:44:15 62 1950 M 10 72 GOCH GER
11 22 BENOHR ASTRID 3:57:04 56 1957 F 16 72 BERG.GLADBACH(B) GER
12 13 LORENZ MICHAEL 3:36:16 66 1958 M 4 70 IDEN GER
13 11 KLOEK PATRICK 3:33:37 68 1964 M 1 69 ANTWERPEN BEL
14 61 SCHOENMAKERS VINCENT 4:36:14 43 1939 M 26 69 BERGEYK NED
15 10 VERCRUYSSE RUDI 3:32:31 68 1964 M 1 69 AARTRIJKE BEL
16 12 NABUURS JAN 3:35:35 67 1962 M 2 69 STEVENSBEEK NED
17 14 BOUWEN WALTER 3:38:55 65 1965 M 0 65 ITEGEM BEL
18 30 BRUYNOOGHE HUGO 4:04:45 52 1947 M 13 65 OPWIJK BEL
19 35 OKKERSEN HENRY 4:11:27 49 1945 M 15 64 SCHIMMERT NED
20 38 BOUSSEMAERE ROLAND 4:12:02 49 1946 M 14 63 KNOKKE-HEIST BEL
21 16 KAMPHUIS PAUL 3:52:20 58 1956 M 5 63 LEIDEN NED
22 52 KULLNICK ULRIKE 4:27:19 45 1956 F 17 62 WEGBERG GER
23 34 VIS PRISCA 4:11:19 49 1963 F 13 62 NOORDWIJK NED
24 23 SUIJKERBUIJK PETER 3:57:28 56 1956 M 5 61 STEENBERGEN NED
25 24 TIJSKENS HENRI 3:58:03 55 1954 M 6 61 HEUSDEN-ZOLDER BEL
26 18 ROELS JEAN-CLAUDE 3:55:04 57 1960 M 3 60 OOSTENDE BEL
27 80 HOPMAN JOS 5:10:22 34 1939 M 26 60 EINDHOVEN NED
28 56 VERDONCK WILLIAM 4:31:58 44 1944 M 16 60 BEVEREN-WAAS BEL
29 19 MICHOLLEK WOLFGANG 3:55:20 57 1960 M 3 60 KOLN GER
30 41 VAN DER WOUDE CEES 4:22:36 46 1946 M 14 60 NIEUW-VENNEP NED
31 50 BUNDGENS FRANZ 4:26:17 45 1947 M 13 58 ESCHWEILER GER
32 31 VAN DEN BOSSCHE RUDIGE4:05:38 52 1954 M 6 58 ST LAUREINS BEL
33 26 FRENKEN HAN 3:58:36 55 1962 M 2 57 STEIN NED
34 21 MERTENS GERT 3:56:28 56 1964 M 1 57 SCHOTEN BEL
35 17 PONCHELET ALAIN 3:55:00 57 1966 M 0 57 FLAWINNE BEL
36 28 VAN DER ZWAN ANDRÉ 4:00:02 54 1959 M 3 57 KATWIJK-AAN-ZEE NED
37 27 VAN DE ERVE JAN 3:59:46 55 1964 M 1 56 BARENDRECHT NED
38 42 DE JONG THEO 4:23:02 46 1950 M 10 56 CULEMBORG NED
39 20 WOUTERS STEF 3:56:23 56 1965 M 0 56 GEEL BEL
40 29 ROSSEELS SERGE 4:04:17 52 1957 M 4 56 LOT BEL
41 25 LENAERTS EDWIN 3:58:32 55 1966 M 0 55 GENK BEL
42 39 TACQ LUC 4:14:34 48 1953 M 7 55 WEVELGEM BEL
43 66 PFEIFER JO 4:40:16 42 1947 M 13 55 STEIN NED
44 71 KUIJPERS THEO 4:45:54 41 1946 M 14 55 WESTERBEEK NED
45 51 DEMARETS JOËL 4:27:13 45 1951 M 9 54 LILLOIS BEL
46 49 DAMMEKENS WILSON 4:25:36 46 1952 M 8 54 GALMAARDEN BEL
47 60 BUNDERVOET JOHAN 4:36:10 43 1949 M 11 54 SLEIDINGE BEL
48 75 BULLIG CORNELIA 4:51:30 39 1959 F 15 54 ERKRATH GER
49 68 BODELIER HEIN 4:41:05 42 1948 M 12 54 LANDGRAAF NED
50 58 DAUTZENBERG LEON 4:32:44 44 1951 M 9 53 DILSEN-STOKKEM BEL
51 36 GEUDENS ERIC 4:11:30 49 1957 M 4 53 ITEGEM BEL
52 76 HULSMANS PIERRE 4:54:07 38 1945 M 15 53 ZONHOVEN BEL
53 32 SCHEPERS LEON 4:10:23 49 1958 M 4 53 STEIN NED
54 63 HENNEN RONALD 4:38:30 42 1950 M 10 52 MERKSEM BEL
55 67 HAVRELUK MICHA 4:40:52 42 1950 M 10 52 GENK BEL
56 59 MAES LUC 4:32:55 44 1952 M 8 52 MEULEBEKE BEL
57 57 VANDEWAL JACQUES 4:32:41 44 1952 M 8 52 DILSEN-STOKKEM BEL
58 74 MOL BEN 4:49:23 40 1949 M 11 51 HELLEVOETSLUIS NED
59 47 PROOT CEDRIC 4:24:53 46 1956 M 5 51 AARTRIJKE BEL
60 33 BEFFORT MARC 4:11:00 49 1962 M 2 51 KRAAINEM LUX
61 79 HONING GIJS 5:09:31 35 1945 M 15 50 BLOKKER NED
62 40 MORNIE LUDO 4:21:16 47 1960 M 3 50 ZWALM BEL
63 54 NICKLAUS ULRICH 4:28:46 45 1956 M 5 50 WUPPERTAL GER
64 37 LAUWEN GINO 4:11:40 49 1978 M 0 49 WESTERLO
65 43 LUDDEN PETER 4:23:04 46 1962 M 2 48 ESSEN GER
66 44 VAN DAELE RUDY 4:23:50 46 1962 M 2 48 SINT-NIKLAAS BEL
67 46 BOGAERT JOHAN 4:24:21 46 1961 M 2 48 DENDERMONDE BEL
68 53 BECKER MATTIN 4:28:25 45 1960 M 3 48 ARNBERG GER
69 73 DIJKGRAAF JAN-WILLEM 4:48:07 40 1953 M 7 47 EPE NED
70 64 VAN BOVEN EDDY 4:38:38 42 1955 M 5 47 BERLARE BEL
71 65 SIPERS HENK 4:39:39 42 1955 M 5 47 MAASTRICHT NED
72 45 BODELIER DONNE 4:23:55 46 1976 M 0 46 LANDGRAAF NED
73 48 WALLESCH RENE 4:25:09 46 1972 M 0 46 GEESTHACHT GER
74 83 NICKLAUS DAGMAR 5:26:15 30 1958 F 16 46 GER
75 55 STRIGLENZ ROB 4:28:55 45 M 0 45 BEL
76 77 VERDOOT CLAUDE 5:01:05 37 1956 M 5 42 BRUXELLES BEL
77 78 SCHWENSFEIER UWE 5:06:32 35 1953 M 7 42 HALTERN GER
78 62 VAN DE RIJZEN JEAN-ANT4:38:15 42 1970 M 0 42 BERGEN OP ZOOM NED
79 70 MICALETTI PIERRE MICHA4:44:26 41 1967 M 0 41 EVREUX FRA
80 69 OP 'T BROEK RALF 4:43:01 41 1977 M 0 41 STEIN NED
81 82 MARTENS CLEMENT 5:17:27 33 1953 M 7 40 HOUTHALEN BEL
82 72 MEYER HANS-JOACHIM 4:47:41 40 M 0 40 GER
83 81 JAKOBS RUUD 5:17:23 33 1962 M 2 35 SIEBENGEWALD NED
84 84 ACKERMANN DETLEV 5:26:33 30 M 0 30 GER


Hoewel aan deze stand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens.

Sommigen hebben blijkbaar moeite om de Cup-artikelen op Ultraned te vinden. Een goede werkwijze is bvb de (voorlopige) Cupkalender( http://www.ultraned.org/n_item/f2006.php) bij je Favorieten op te nemen. Onderaan op die pagina kan je via de rubriek "Gerelateerde artikelen" alle algemene artikelen over de Cup bereiken (puntensysteem,stand,...). Informatie over elke wedstrijd apart kan je verkrijgen door de links in het kalenderartikel zelf te volgen. Op de aldus bereikte pagina van die wedstrijd kunnen ook eventueel weer gerelateerde artikelen bereikt worden (over die wedstrijd dan).

Jean-Paul Praet
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]