Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 29 feb 2004: Eten en drinken voor, tijdens en na de wedstrijd II
* 29 feb 2004: Mijn verhaal
* 27 feb 2004: Eten en drinken voor, tijdens en na de wedstrijd
* 25 feb 2004: Inschrijvingen Eemmeerloop geopend
* 25 feb 2004: Deelnemerslijst 6u van Stein
* 25 feb 2004: Bogar wil in Stein wereldrecord 6 uur aanvallen
* 24 feb 2004: Rus Zhalybin 91km 409m op 6u indoor
* 23 feb 2004: Zondag 23 mei toch een hele marathon Almere!
* 20 feb 2004: Ontwikkelingen Benelux ultrakalender, 2003/2004
* 20 feb 2004: Plaats NKs 2005: Apeldoorn en Winschoten
* 19 feb 2004: MS Loop Almere 24/12/6 uur stopt
* 18 feb 2004: 6u Welden gaat niet door
* 18 feb 2004: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 18 feb 2004: Overmoedig, maar toch
* 17 feb 2004: Hoor de stilte... !
* 17 feb 2004: Six ultramarathons 2004 Denmark
* 16 feb 2004: La Magnetoise (BEL) 16/2
* 15 feb 2004: Fotos van de 50km van Zolder
* 14 feb 2004: Favoriet Marc Papanikitas wint 50km van Zolder
* 13 feb 2004: Verslag ultra-treffen Apeldoorn 2004
* 10 feb 2004: Samenvatting Nederlandse prestaties 2003
* 10 feb 2004: Croon Midwinter Marathon
* 9 feb 2004: Zandmarathon voor Artsen zonder Grenzen.
* 9 feb 2004: Italian Ultra & Trail Calendar 2004
* 8 feb 2004: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2004
* 7 feb 2004: Hoe ziet de pers de ultrawereld?
* 6 feb 2004: Voorinschrijvingen 50km van Zolder
* 6 feb 2004: Tussenstand inschrijving JKM 50 EM
* 6 feb 2004: JKM treedt ook toe tot de Marathon- en Ultracup 2004
* 4 feb 2004: Nederlandse kampioenschappen 24 uur, 1995-2003
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2004
 

Mannen
1 Bogar, Janos Hongarije
2 Papanikitas, Marc Stekene België
3 Taelman, Lucien Oostrozebeke België
4 Beckers, Paul Oostmalle België
5 Wimmer, Robert Nurnberg Duitsland
6 Jacobsen, Ulf Rykkinn Norway
7 Moyson, Renaat Merchtem België
8 Epskamp, Wim Hoofddorp Nederland
9 Hendriks, Tom Hoofddorp Nederland
10 van der Loop, Edwin Oss Nederland
11 Aker, Ton Boskoop Nederland
12 Akkermans, Jos Hoofddorp Nederland
13 Bakker, Ron Almere Nederland
14 Becker, Karl-Heinz Dorsten Duitsland
15 Becker, Mattin Arnsberg Duitsland
16 Beffort, Marc Kraainem België
17 Beine, Jörg Bad Oeynhausen Duitsland
18 Berka, Frank Hamburg Duitsland
19 Berka, Volker Bonn Duitsland
20 Bienk, Siegfried Goslar Duitsland
21 Bode, Henk Almere Nederland
22 Bodelier, Donné Landgraaf Nederland
23 Bodelier, Hein Landgraaf Nederland
24 Bogaard, Teun Hoofddorp Nederland
25 Bogaert, Joseph Schoten België
26 Boltjes, Peter Winschoten Nederland
27 Bouwen, Walter Itegem België
28 Braun, Wolfgang Simmerath Duitsland
30 Bruynooghe, Hugo Opwijk België
31 Bundervoet, Johan Sleidinge België
32 Bündgens, Franz Duitsland
33 Buteneers, Joseph Linter België
34 Carmont, Gérard Boulogne France
35 Cascales, Miguel Voerde Duitsland
36 Cloosterman, Theo Veldhoven Nederland
37 Cornelis, Johan Zulte België
38 Dammekens, Wilson Galmaarden België
39 Danek, Harald Wien Österreich
40 De Bie, Robin Turnhout België
41 de Jong, Bert Den Haag Nederland
42 de Jong, Gerard Dordrecht Nederland
43 de Jong, Theo Culemborg Nederland
44 Debener, Martin Geldern Duitsland
45 Debruyne, Ronny Eernegem België
46 Dhooge, Chris Zaffelare België
47 Dierckx, Emiel Herenthout België
48 Dietz, Ralph Salzkotten Duitsland
49 Dijkgraaf, Jan Willem Epe Nederland
50 Doorten, Henk Assen Nederland
51 Dops, Ghislain Lanaken België
52 Drexler, Dr. Hans Braunschweig Duitsland
53 Ebbinkhuijsen, Louis Almere Nederland
54 Engel, Jörg Morbach - Gutenthal Duitsland
56 Froonhoff, Rob Amersfoort Nederland
57 Fröwis, Markus Frastanz Österreich
58 Geisen, Gerard Heddert Duitsland
59 Göllner, Karl Troisdorf Duitsland
60 Gorgels, Klaus Duitsland
61 Gormanns, Helmut Simmerath Duitsland
62 Graf, Karl Goch-Pfalzdorf Duitsland
63 Hardy, Helmut Aachen Duitsland
64 Hauke, Gernot Niederkassel Duitsland
65 Havstein, Kjetil Humble Denemarken
66 Heijenk, Wim Monnickendam Nederland
67 Heise, Hans-Peter Bremen Duitsland
69 Heuser, Robert Reichshof Duitsland
70 Hogentoren, Wim Vught Nederland
71 Holterman, Herman Hengelo Nederland
72 Honing, Gijs Blokker Nederland
73 Hopman, Jos Eindhoven Nederland
74 Huebner, Ralf Duisburg Duitsland
75 Huntjens, Pedro Urmond Nederland
76 Ickert, Peter Niederkrüchten Duitsland
77 Inghelbrecht, Ralf Ichtegem België
78 Isringhausen, Stephan Bochum Duitsland
79 Jäckel, Heinz Hennef Duitsland
80 Jacobs, Ruud Siebengewald Nederland
81 Jagersma, Dik Groningen Nederland
82 Jakob, Fritz Tönisvorst-Vorst Duitsland
83 Jakobs, Ruud Siebengewald Nederland
85 Jonkers, Willy Helmond Nederland
86 Jost, Karl-Heinz Kiel Duitsland
87 Kainz, Felix Berlin Duitsland
88 Kamphuis, Paul Leiden Nederland
89 Kehrbusch, Gerd Brüggen Duitsland
90 Kellert, Karlheinz Köln Duitsland
91 Kempinski, Roger Bemelen Nederland
92 Klein, Roger Hassel Luxembourg
93 Klemp, Elmar Rheda-Wiedenbrück Duitsland
94 Kloek, Gerald Merksem België
95 Kloek, Patrick Antwerpen België
96 Klugkist, Hinrick Westerwijtwerd Nederland
97 Knops, Wolfgang Vaals Nederland
98 Kremer, Jodi Groningen Nederland
99 Kroekel, Roland Monschau Duitsland
100 Kubitzki, Walter Trooz België
101 Kuijpers, Theo Westerbeek Nederland
102 Lampmann, Heinz Joachim Mayen Duitsland
103 Lauwen, Gino Westerlo België
104 Lemmens, John Elsloo Nederland
105 Linnartz, Werner Eschweiler Duitsland
106 Lips, Loek Breda Nederland
107 Lorenz, Michael Inden Duitsland
108 Ludden, Peter Essen Duitsland
109 Ludwig, Manfred Korschenbroich Duitsland
110 Luijten, Pieter Steenbergen Nederland
112 Marse, Jules Hilvarenbeek Nederland
113 Maubach, Dieter Stolberg-Gressenich Duitsland
114 Michollek, Wolfgang Köln Duitsland
115 Mol, Ben Hellevoetsluis Nederland
116 Müller, Markus Solingen Duitsland
117 Müller, Paul Jürgen Solingen Duitsland
118 Mütze, Willem Nederland
119 Nabuurs, Jan Stevensbeek Nederland
120 Neckenbroek, Roger St. Pieters-Leeuw België
121 Nicklaus, Ulrich Wuppertal Duitsland
122 Nießen, Thomas Duitsland
124 Nuijts, Hans Almere Nederland
125 Offermann, Thomas Köln Duitsland
126 Okkersen, Henry Schimmert Nederland
127 Op 't Broek, Ralf Stein Nederland
128 Paagman, Jan Nootdorp Nederland
129 Peeters, Peter Esbeek Nederland
130 Pesch, Helmut Eschweiler Duitsland
131 Pfeifer, Jo Stein Nederland
132 Pols, Simon Duivendrecht Nederland
133 Ponchelet, Alain FLAWINNE België
134 Pospiech, Hans-Jürgen Wallhalben Duitsland
135 Preisler, Horst Hamburg Duitsland
136 Proost, Jos Almere Nederland
137 Proot, Cedric Aartrijke België
138 Reijngoudt, Rinus Terneuzen Nederland
139 Riedel, Roland Bottrop Duitsland
140 Roberts, Math Sittard Nederland
141 Robertson, Alan Herford Duitsland
142 Roder, Edgar Monschau Duitsland
143 Roels, Jean-Claude Oostende België
144 Rudnick, Achim Düren Duitsland
145 Salewski, Hans Juergen Straelen Duitsland
146 Sambro, Edsel Heerenveen Nederland
147 Schepers, Leon Stein Nederland
148 Schinabeck, Dr. Josef Münchberg Duitsland
149 Schmicker, Jürgen Schwalmtal Duitsland
150 Schmidt, Gerhard Dortmund Duitsland
151 Schmitt, Matthias Gerbrunn Duitsland
152 Schmitz, Marcus Bornheim Duitsland
153 Schoen, Alferd Purmerend Nederland
154 Schoenmakers, Vincent Bergeijk Nederland
155 Scholten, Karl-Heinz Kevelaer Duitsland
156 Schön, Rudolf Alexander Bonn Duitsland
157 Schuffels, Peter Schwalmtal Duitsland
158 Schuitemaker, Jos Hensbroek Nederland
159 Schut, Frank Roderwolde Nederland
160 Schwabe, Wolfgang Nordstemmen Duitsland
161 Schwandrau, Roman Schillingen Duitsland
162 Schwarz, Hans-Jürgen Aachen Duitsland
163 Schweim, Klaus Bergneustadt Duitsland
164 Schwensfeier, Uwe Haltern Duitsland
165 Seele, Hartmut Moormerland Duitsland
166 Semm, Joachim Weilerswist Duitsland
167 Sipers, Henk Maastricht Nederland
168 Slaaf, Sjoerd Groningen Nederland
169 Smolka, Lothar Rheinmünster Duitsland
170 Spanier, Volker Erkelenz Duitsland
171 Spitzer, Jürgen Solingen Duitsland
172 Steingaß, Josef Aachen Duitsland
173 Steyger, Rob Zaandam Nederland
174 Stynen, Geert Turnhout België
175 Suijkerbuijk, Jan Moerstraten Nederland
176 Tacq, Luc Wevelgem België
177 Themm, Thorsten Nortorf Duitsland
178 Thijssen, Hans alphen a /d rijn Nederland
179 Tiggelkamp, Ferdinand Rommerskirchen Duitsland
180 Titze, Jürgen Troisdorf Duitsland
181 Tyskens, Henry Heusden-Zolder België
182 Ulmschneider, Klaus-PeterEsslingen Duitsland
183 Valera Gomez, Vicente Badajoz España
184 van Basselare, Ronny Waarschoot België
185 van Beers, Ger Hilvarenbeek Nederland
186 Van Boven, Eddy Berlare België
187 van Brummen, Wim Almere Nederland
188 Van Daele, Rudy Sint Niklaas België
189 van de Erve, Jan Barendrecht Nederland
190 van de Rijzen, Jean-AntoiHuijbergen Nederland
191 van de Sande, Jack Hilvarenbeek Nederland
192 Van den Bossche, Rudiger Sint Laureins België
193 van den Broek, Kees Hilvarenbeek Nederland
194 van der Hoek, Jan Sint Annaparochie Nederland
195 van der Wekke, Ronald Hoogerheide Nederland
196 van der Woude, Cees Nieuw Vennep Nederland
197 van Heijningen, Peter Almere Nederland
199 Van Puyenbroeck, Frank Temse België
200 van Raalte, Jan Almere Nederland
201 Van Tichelen, Leo Oostmalle België
202 van Velzen, Hennie Honselersdijk Nederland
203 Vandewal, Jacques Dilsen-Stokkem België
204 Vanlangendonck, Bernard Geluwe België
205 Vedilei, Enrico Ortona (CHIETI) Italië
206 Vercruysse, Rudi Aartrijke België
207 Verdonck, Philip Beveren-Waas België
208 Verdonck, William Beveren-Waas België
209 Voegelin, Christoph Bottrop Duitsland
210 Voell, Günter Monschau/Mützenich Duitsland
211 Vreys, Luc Herenthout België
212 Wallesch, René Geesthacht Duitsland
213 Wandt, Harald Bergneustadt Duitsland
214 Wasser, Peter Kevelaer Duitsland
215 Weber, Burkhard Wuppertal Duitsland
216 Westen, Lothar Duisburg Duitsland
217 Widera, Burkhard Lienen Duitsland
218 Widera, Sascha Lienen Duitsland
219 Wiegandt, Holger Duisburg Duitsland
220 Wieneke, Peter Hamfelde Duitsland
221 Winkhold-Gallina, Werner Köln Duitsland
222 Winkler, Holger Duitsland
223 Olbrich-Beilig, Wolfgang Köln Duitsland
224 Zachow, Hartmut Bottrop Duitsland
225 Zimmermann, Walter Marktheidenfeld Duitsland
226 Zuidema, Peter Utrecht Nederland
227 Schneider, Friedhelm Dormagen Duitsland
228 Hartleb, Gunter Köln Duitsland
229 Asayevich, Roman Berlin Duitsland

Vrouwen

241 Benöhr, Astrid Bergisch-Gladbach Duitsland
242 Loenstadt, Anni Korschenbroich Duitsland
243 Braun, Marion Simmerath Duitsland
244 van Butsele, Annie Geraardsbergen België
245 Knops, Petra Vaals Nederland
246 Zerressen-Mikosch, Martin
247 Doornbos, Lydia Groningen Nederland
248 Carmont, Niandi Boulogne France
249 Heijnen, Lies Almere Nederland
250 Gedig, Kerstin Duisburg Duitsland
251 Ahrberg, Daniela Bad Oeynhausen Duitsland
252 Becker, Barbara Dorsten Duitsland
253 Braun, Rebekka Simmerath Duitsland
254 Bullig, Cornelia Erkrath Duitsland
255 Cordel, Monique Almere Nederland
256 Dahl, Marianne Burgwedel Duitsland
257 de Fries, Barbara Duitsland
258 Eichner, Sigrid Berlin Duitsland
259 Flecken, Heidrun Köln Duitsland
260 Grawinkel, Cäcilia Simmerath Duitsland
261 Gschwendtner, Moesch Watervliet België
262 Güldenberg, Marga Duitsland
263 Hausmann, Martina Würzburg Duitsland
264 Janssen Maria Vlimmeren-Beerse België
265 Jöhring, Jutta Essen Duitsland
266 Kellert, Gisela Köln Duitsland
267 Keuning, Joke Den Haag Nederland
268 Krökel, Bernadette Simmerath Duitsland
269 Kullnick, Ulrike Wegberg Duitsland
270 Lange, Jannet Almere Nederland
271 Liszewitz, Dagmar Köln Duitsland
272 Meister, Ursula (Uschi) Zülpich Duitsland
273 Melzer, Elke Alfter Duitsland
274 Moens, Annie Waarschoot België
275 Mönnichs, Barbara Wuppertal Duitsland
276 Nicklaus, Dagmar Wuppertal Duitsland
277 Pflitsch, Gesa Marienheide Duitsland
278 Pflitsch, Petra Marienheide Duitsland
279 Roedder, Angelika Erkrath Duitsland
280 Sapaüschke, Wiltrüt Alfter Duitsland
281 Scheer, Karin Bergneustadt Duitsland
282 Scheffer, Ineke Leens Nederland
283 Schmidt, Gudrun Dortmund Duitsland
284 Scholdau, Irmhild Gummersbach Duitsland
285 Smolka, Anne Rheinmünster Duitsland
286 Straimer, Dr. Anna Bonn Duitsland
287 Strotkamp, Sabine Sinzig Duitsland
288 van de Beek, Carrie Aarle-Rixtel Nederland
289 van der Made, Nellie Assen Nederland
290 Voegelin, Doris Bottrop Duitsland
291 Waack, Svetlana Aachen Duitsland
292 Widera, Claudia Lienen Duitsland
293 Widera, Jasmin Lienen Duitsland

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]