Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
* April
* 23 apr 2019: Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
* 19 apr 2019: Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
* 19 apr 2019: Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
* 15 apr 2019: Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
* 8 apr 2019: Zestig van Texel met 60 en 120 km
* 6 apr 2019: De lopers van de 120 van Texel zijn er klaar voor.
* 1 apr 2019: Voorbeschouwing Zestig van Texel 2019
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2004
 

Tussenklassement Overall
Nr;StartNr;Cat;Naam;Nat;Club;Rondes;Afstand;LaatsteDoorkomst
1;1;;Bogar, Janos;HUN;;12;37600;02:20:19
2;298;MSEN;CHAWAWKO, Tomasz;POL;TEAM-GRYCZ Widziszewo;11;34500;02:15:46
3;2;MSEN;Papanikitas, Marc;BEL;AVKA;11;34500;02:16:37
4;7;M40;Moyson, Renaat;BEL;AC Opwijk;10;31400;02:12:20
5;10;MSEN;van der Loop, Edwin;NED;A.V. Oss'78;10;31400;02:12:20
6;3;M45;Taelman, Lucien;BEL;Oostrozebeke;10;31400;02:12:21
7;8;M50;Epskamp, Wim;NED;AV Haarlemmermeer;10;31400;02:13:12
8;5;M40;Wimmer, Robert;GER;SC Roth 1952;10;31400;02:13:29
9;47;M45;Dierckx, Emiel;BEL;AC Herenthals;10;31400;02:15:10
10;230;M40;Krijnen, Herman;NED;D.J.A.;10;31400;02:17:35
11;27;MSEN;Bouwen, Walter;BEL;Itegem;10;31400;02:18:24
12;9;M45;Hendriks, Tom;NED;AV Haarlemmermeer;10;31400;02:19:26
13;62;M50;Graf, Karl;GER;VFB Alemannia Aachen;10;31400;02:20:56
14;207;MSEN;Verdonck, Philip;BEL;Atletica '84;10;31400;02:21:00
15;217;M40;Widera, Burkhard;GER;TV Hohne;10;31400;02:21:17
16;140;M40;Roberts, Math;NED;Unitas -Gulikrunners;10;31400;02:21:24
17;99;M45;Kroekel, Roland;GER;LG Muetzenich;10;31400;02:21:53
18;151;MSEN;Schmitt, Matthias;GER;LG Würzburg;9;28300;02:08:22
19;206;MSEN;Vercruysse, Rudi;BEL;Molenlopers Bekegem;9;28300;02:09:02
20;88;M45;Kamphuis, Paul;NED;Leiden Atletiek;9;28300;02:09:02
21;204;M45;Vanlangendonck, Bernard;BEL;AVT;9;28300;02:09:55
22;6;M50;Jacobsen, Ulf;NOR;Baerums Verk IF;9;28300;02:10:17
23;28;M45;Braun, Wolfgang;GER;LG Mützenich;9;28300;02:10:59
24;201;M45;Van Tichelen, Leo;BEL;AC Herentals;9;28300;02:11:29
25;89;MSEN;Kehrbusch, Gerd;GER;Athletik Waldniel;9;28300;02:12:46
26;174;MSEN;Stynen, Geert;BEL;Turnhout;9;28300;02:13:09
27;30;M55;Bruynooghe, Hugo;BEL;AAV;9;28300;02:13:15
28;176;M50;Tacq, Luc;BEL;Sporter voor Artsen zonder Gre;9;28300;02:13:24
29;143;M40;Roels, Jean-Claude;BEL;ATA Ronse;9;28300;02:13:54
30;157;MSEN;Schuffels, Peter;GER;Athletik Waldniel;9;28300;02:13:55
31;183;MSEN;Valera Gomez, Vicente;ESP;Do Toro;9;28300;02:14:14
32;179;M55;Tiggelkamp, Ferdinand;GER;SG Neukirchen-Hülchrath;9;28300;02:14:42
33;168;M50;Slaaf, Sjoerd;NED;SV Friesland;9;28300;02:14:49
34;13;M45;Bakker, Ron;NED;AV Veteranen Nederland;9;28300;02:15:00
35;11;MSEN;Aker, Ton;NED;AV Haarlemmermeer;9;28300;02:15:43
36;87;M40;Kainz, Felix;GER;Lok Potsdam;9;28300;02:16:15
37;123;M45;Suijkerbuijk, Peter;NED;S.V. Diomedon;9;28300;02:16:27
38;242;V50;Loenstadt, Anni;GER;VSV Grenzland Wegberg;9;28300;02:16:59
39;66;M45;Heijenk, Wim;NED;AV Monnickendam;9;28300;02:17:07
40;212;MSEN;Wallesch, René;GER;100 Marathon Club;9;28300;02:17:10
41;45;M40;Debruyne, Ronny;BEL;AC Oudenburg;9;28300;02:17:10
42;126;M55;Okkersen, Henry;NED;AV Caesar;9;28300;02:17:52
43;177;MSEN;Themm, Thorsten;GER;100 Marathon Club;9;28300;02:18:03
44;57;M40;Fröwis, Markus;AUT;Tri Team Bludenz;9;28300;02:18:18
45;158;M45;Schuitemaker, Jos;NED;AV Veteranen Nederland;9;28300;02:18:31
46;181;M45;Tyskens, Henry;BEL;Heusden-Zolder;9;28300;02:18:34
47;34;M40;Carmont, Gérard;FRA;Boulogne;9;28300;02:19:09
48;51;M45;Dops, Ghislain;BEL;Atla;9;28300;02:19:21
49;267;V40;Keuning, Joke;NED;Sparta Den Haag;9;28300;02:19:21
50;107;M45;Lorenz, Michael;GER;TV Huchem Stammeln;9;28300;02:19:55
51;214;MSEN;Wasser, Peter;GER;LLG Kevelaer;9;28300;02:19:55
52;40;M45;De Bie, Robin;BEL;Turnhout;9;28300;02:19:56
53;58;M45;Geisen, Gerard;GER;Spiridon Hochwald;9;28300;02:19:56
54;161;M45;Schwandrau, Roman;GER;Spiridon Hochwald;9;28300;02:19:57
55;46;MSEN;Dhooge, Chris;BEL;A.V. Lokeren;9;28300;02:20:01
56;139;M40;Riedel, Roland;GER;DJK Adler 07 Bottrop;9;28300;02:20:14
57;147;M45;Schepers, Leon;NED;Stein;9;28300;02:20:47
58;131;M55;Pfeifer, Jo;NED;STAP Brunssum;9;28300;02:20:50
59;114;M40;Michollek, Wolfgang;GER;GSV Porz Köln;9;28300;02:21:24
60;215;MSEN;Weber, Burkhard;GER;Rotter Doppel Wuppertal;9;28300;02:21:26
61;232;M50;Laemmlein, Franz;GER;Rotter Doppel Wuppertal;9;28300;02:21:32
62;170;M40;Spanier, Volker;GER;SC Myhl LA;9;28300;02:21:45
63;50;M40;Doorten, Henk;NED;AAC '61;9;28300;02:22:29
64;238;M45;Houben, Jean;NED;Loopgroep Meers;8;25200;02:04:44
65;269;V45;Kullnick, Ulrike;GER;VSV Grenzland Wegberg;8;25200;02:06:55
66;84;MSEN;Just, Jörg;GER;SG Neukirchen-Hülchrath;8;25200;02:07:49
67;152;MSEN;Schmitz, Marcus;GER;LT BUGA Düsseldorf 1999;8;25200;02:08:51
68;196;M55;van der Woude, Cees;NED;AV Haarlemmermeer;8;25200;02:09:10
69;141;MSEN;Robertson, Alan;GER;100 Marathon Club;8;25200;02:09:12
70;245;V40;Knops, Petra;NED;Vaals;8;25200;02:09:23
71;63;M40;Hardy, Helmut;GER;LT Beverau Aachen;8;25200;02:09:33
72;273;V40;Melzer, Elke;GER;Alfterer SC;8;25200;02:09:33
73;153;M45;Schoen, Alferd;NED;NEA Volharding;8;25200;02:09:45
74;101;M55;Kuijpers, Theo;NED;A.V.Sporting Boxmeer;8;25200;02:09:47
75;129;M45;Peeters, Peter;NED;Achil'87;8;25200;02:10:14
76;26;M40;Boltjes, Peter;NED;Aquilo;8;25200;02:11:13
77;188;M40;Van Daele, Rudy;BEL;Sint Niklaas;8;25200;02:11:14
78;137;M45;Proot, Cedric;BEL;Molenlopers Bekegem;8;25200;02:11:35
79;67;M50;Heise, Hans-Peter;GER;LG Nord Berlin;8;25200;02:11:55
80;264;V60;Janssen Maria;BEL;Vlimmeren-Beerse;8;25200;02:12:01
81;138;M40;Reijngoudt, Rinus;NED;Scheldesport;8;25200;02:12:09
82;16;M40;Beffort, Marc;BEL;Kuristo;8;25200;02:12:10
83;103;MSEN;Lauwen, Gino;BEL;Westerlo;8;25200;02:12:43
84;182;M40;Ulmschneider, Klaus-Peter;GER;LG Gummersbach;8;25200;02:12:43
85;172;M55;Steingaß, Josef;GER;Germania Dürwiss 07;8;25200;02:12:48
86;124;M40;Nuijts, Hans;NED;AV Veteranen Nederland;8;25200;02:13:05
87;288;V45;van der Made, Nellie;NED;AAC '61;8;25200;02:13:12
88;173;M40;Steyger, Rob;NED;AV Veteranen Nederland;8;25200;02:13:43
89;25;M60;Bogaert, Joseph;BEL;AC Herentals;8;25200;02:14:32
90;186;M45;Van Boven, Eddy;BEL;Vawatoli;8;25200;02:14:37
91;98;MSEN;Kremer, Jodi;NED;Loopgroep Bedum;8;25200;02:14:38
92;247;VSEN;Doornbos, Lydia;NED;Loopgroep Bedum;8;25200;02:14:38
93;15;M40;Becker, Mattin;GER;Troisdorfer LG M.U.T.;8;25200;02:15:14
94;102;M50;Lampmann, Heinz Joachim;GER;LA TuS Mayen;8;25200;02:15:14
95;287;VSEN;Strotkamp, Sabine;GER;LG Kreis Ahrweiler;8;25200;02:15:14
96;208;M55;Verdonck, William;BEL;Volharding;8;25200;02:15:15
97;43;M50;de Jong, Theo;NED;AV Statina;8;25200;02:15:39
98;112;M45;Marse, Jules;NED;Achil'87;8;25200;02:15:40
99;127;MSEN;Op 't Broek, Ralf;NED;Parketreus.nl;8;25200;02:15:51
100;44;M40;Debener, Martin;GER;GSV Geldern;8;25200;02:16:03
101;31;M50;Bundervoet, Johan;BEL;Runners Evergem;8;25200;02:16:07
102;91;MSEN;Kempinski, Roger;NED;Bemelen;8;25200;02:16:23
103;231;MSEN;Göhner, Michael;GER;SG Neukirchen-Hülchrath;8;25200;02:16:34
104;191;M50;van de Sande, Jack;NED;Achil'87;8;25200;02:16:50
105;225;M50;Zimmermann, Walter;GER;LG Würzburg;8;25200;02:16:54
106;154;M60;Schoenmakers, Vincent;NED;AV Veteranen Nederland;8;25200;02:17:07
107;167;M45;Sipers, Henk;NED;AV Veteranen Nederland;8;25200;02:17:15
108;203;M50;Vandewal, Jacques;BEL;Dilsen-Stokkem;8;25200;02:17:34
109;240;M50;Dautzenberg, Leon;BEL;Dilsen-Stokkem;8;25200;02:17:34
110;248;V40;Carmont, Niandi;FRA;Boulogne;8;25200;02:17:36
111;33;M50;Buteneers, Joseph;BEL;T.A.C.T;8;25200;02:17:36
112;180;M40;Titze, Jürgen;GER;Troisdorfer LG M.U.T.;8;25200;02:17:42
113;136;M45;Proost, Jos;NED;AV Veteranen Nederland;8;25200;02:18:01
114;249;V45;Heijnen, Lies;NED;AV Veteranen Nederland;8;25200;02:18:10
115;38;M50;Dammekens, Wilson;BEL;A.C. Geraardsbergen;8;25200;02:18:45
116;49;M50;Dijkgraaf, Jan Willem;NED;Cialfo Epe;8;25200;02:18:46
117;115;M50;Mol, Ben;NED;Voorne Atletiek;8;25200;02:18:47
118;60;MSEN;Gorgels, Klaus;GER;Germania Dürwiss 07;8;25200;02:18:49
119;219;M40;Niedergesaess, Frank;GER;LC Duisburg;8;25200;02:18:54
120;77;MSEN;Inghelbrecht, Ralf;BEL;Molenlopers Bekegem;8;25200;02:18:55
121;108;M40;Ludden, Peter;GER;Gerscheder SV Essen;8;25200;02:19:00
122;250;VSEN;Gedig, Kerstin;GER;Ski-Klub Duisburg;8;25200;02:19:12
123;226;MSEN;Zuidema, Peter;NED;AV Hermes;8;25200;02:19:42
124;189;MSEN;van de Erve, Jan;NED;CAV Energie - Barendrecht;8;25200;02:19:42
125;228;MSEN;Hartleb, Gunter;GER;LG Gummersbach;8;25200;02:19:49
126;155;M50;Scholten, Karl-Heinz;GER;LLG Laufsport Kevelaer;8;25200;02:20:03
127;255;V55;Cordel, Monique;NED;Just Run Almere;8;25200;02:20:34
128;85;MSEN;Jonkers, Willy;NED;H.A.C.;8;25200;02:20:36
129;190;MSEN;van de Rijzen, Jean-Antoin;NED;Spado;8;25200;02:21:09
130;169;M50;Smolka, Lothar;GER;Marathon Schwarzwasser;8;25200;02:21:12
131;285;V45;Smolka, Anne;GER;Marathon Schwarzwasser;8;25200;02:21:12
132;100;M45;Kubitzki, Walter;BEL;Cyclo Trooz;8;25200;02:21:18
133;268;M45;Krökel, Bernadette;GER;SV Germania Eicherscheid;8;25200;02:21:19
134;142;M45;Roder, Edgar;GER;TV Konzen;8;25200;02:21:19
135;39;MSEN;Danek, Harald;AUT;LC Garde;8;25200;02:21:19
136;227;MSEN;Schneider, Friedhelm;GER;SG Neukirchen-Hülchrath;8;25200;02:21:29
137;223;MSEN;Olbrich-Beilig, Wolfgang;GER;Ultrastammtisch Köln;8;25200;02:21:35
138;75;MSEN;Huntjens, Pedro;NED;AV Unitas;8;25200;02:21:36
139;12;M50;Akkermans, Jos;NED;AV Haarlemmermeer;8;25200;02:21:43
140;109;M60;Ludwig, Manfred;GER;DJK-Kleinenbroich;8;25200;02:22:21
141;110;MSEN;Strigencz, Rob;BEL;Hasselt;8;25200;02:22:45
142;55;MSEN;Delait, Patrick;NED;Geleen;7;22100;01:33:43
143;198;M50;van de Beek, Carrie;NED;AV Veteranen Nederland;7;22100;02:04:14
144;266;V50;Kellert, Gisela;GER;Köln;7;22100;02:05:04
145;253;VSEN;Braun, Rebekka;GER;SV Germania Eicherscheid;7;22100;02:05:27
146;104;MSEN;Lemmens, John;NED;AV Unitas;7;22100;02:05:31
147;200;M45;van Raalte, Jan;NED;BAV;7;22100;02:06:06
148;256;V60;Dahl, Marianne;GER;TSG Großburgwedel;7;22100;02:06:13
149;111;M60;Karl-Ernst Rösner;GER;Haan;7;22100;02:06:23
150;187;M50;van Brummen, Wim;NED;AV Veteranen Nederland;7;22100;02:06:36
151;197;M45;van Heijningen, Peter;NED;Just Run;7;22100;02:06:49
152;121;M45;Nicklaus, Ulrich;GER;KLB2000;7;22100;02:07:00
153;274;V45;Moens, Annie;BEL;Vawatoli;7;22100;02:07:11
154;261;V45;Gschwendtner, Moesch;BEL;Krekenlopers St. Laureins;7;22100;02:07:11
155;295;V40;Jaschky, Iris;GER;Troisdorfer LG M.U.T.;7;22100;02:08:17
156;CG25626;;;;;7;22100;02:08:17
157;59;M50;Göllner, Karl;GER;Troisdorfer LG M.U.T.;7;22100;02:08:17
158;286;V55;Straimer, Dr. Anna;GER;Alfterer SC;7;22100;02:08:20
159;18;MSEN;Berka, Frank;GER;LT Ennert;7;22100;02:08:40
160;178;M45;Thijssen, Hans;NED;AV Veteranen Nederland;7;22100;02:08:50
161;81;M45;Schuette, Heinrich;GER;SV Friesland;7;22100;02:09:00
162;64;M60;Hauke, Gernot;GER;LT Tus Mondorf;7;22100;02:09:16
163;53;M45;Ebbinkhuijsen, Louis;NED;Just Run;7;22100;02:09:20
164;17;MSEN;Beine, Jörg;GER;Non-Stop-Ultra;7;22100;02:09:26
165;194;M50;van der Hoek, Jan;NED;SV Friesland;7;22100;02:09:30
166;257;V50;de Fries, Barbara;GER;Germania Dürwiss 07;7;22100;02:09:30
167;265;VSEN;Jöhring, Jutta;GER;TuSEM Essen;7;22100;02:09:43
168;280;V60;Sapaüschke, Wiltrüt;GER;Alfterer SC;7;22100;02:09:50
169;72;M55;Honing, Gijs;NED;AV Veteranen Nederland;7;22100;02:10:12
170;164;M50;Schwensfeier, Uwe;GER;LG Haltern;7;22100;02:11:04
171;234;M45;Gomez, Manuel;GER;Plattfuss Aachen International;7;22100;02:11:50
172;254;V40;Bullig, Cornelia;GER;LG-Nord Berlin;7;22100;02:11:55
173;42;M55;de Jong, Gerard;NED;Parthenon;7;22100;02:12:06
174;160;M45;Schwabe, Wolfgang;GER;100 Marathon Club;7;22100;02:12:42
175;193;M60;van den Broek, Kees;NED;Achil'87;7;22100;02:13:56
176;224;M45;Zachow, Hartmut;GER;DJK Adler 07 Bottrop;7;22100;02:14:27
177;209;M40;Voegelin, Christoph;GER;DJK Adler 07 Bottrop;7;22100;02:14:28
178;289;VSEN;Voegelin, Doris;GER;DJK Adler 07 Bottrop;7;22100;02:14:28
179;71;M50;Holterman, Herman;NED;LAAC Twente;7;22100;02:14:29
180;125;M40;Offermann, Thomas;GER;LG Gummersbach;7;22100;02:14:36
181;171;MSEN;Spitzer, Jürgen;GER;SLC Solingen;7;22100;02:15:13
182;83;M40;Jakobs, Ruud;NED;RAV De Komeet;7;22100;02:15:22
183;69;M40;Heuser, Robert;GER;LG Gummersbach;7;22100;02:16:12
184;73;M60;Hopman, Jos;NED;AV Veteranen Nederland;7;22100;02:16:36
185;213;M55;Wandt, Harald;GER;LG Gummersbach;7;22100;02:16:56
186;144;M45;Rudnick, Achim;GER;Düren;7;22100;02:16:59
187;86;M60;Jost, Karl-Heinz;GER;100 Marathon Club;7;22100;02:17:17
188;52;M50;Drexler, Dr. Hans;GER;100 Marathon Club;7;22100;02:17:22
189;239;M60;Grawinkel, Heinz;GER;TV Roetgen;7;22100;02:17:24
190;260;V60;Grawinkel, Cäcilia;GER;TV Roetgen;7;22100;02:17:32
191;216;M45;Westen, Lothar;GER;LC Duisburg;7;22100;02:18:00
192;236;M40;Walbert, Georg;GER;Plattfuss Aachen International;7;22100;02:18:02
193;78;M40;Isringhausen, Stephan;GER;Passtschon98;7;22100;02:19:35
194;14;M45;Becker, Karl-Heinz;GER;SG Ruhrgas;7;22100;02:19:36
195;233;M60;Horward, Hans-Theo;GER;Plattfuss Aachen International;7;22100;02:19:41
196;235;M40;Kalz-Thelen, Rolf;GER;Plattfuss Aachen International;7;22100;02:19:41
197;135;M60;Preisler, Horst;GER;LAV Hamburg-Nord;7;22100;02:19:44
198;35;M45;Cascales, Miguel;GER;Voerde;7;22100;02:19:53
199;145;M55;Salewski, Hans Juergen;GER;VT 1859 Kempen;7;22100;02:19:54
200;270;VSEN;Lange, Jannet;NED;AV Veteranen Nederland;7;22100;02:19:55
201;291;V40;Schneider, Sabine;GER;DJK Marienstatt;7;22100;02:20:18
202;259;V45;Flecken, Heidrun;GER;LG Gummersbach;7;22100;02:20:21
203;118;M40;Mütze, Willem;NED;Heerlen;7;22100;02:20:22
204;122;M45;Nießen, Thomas;GER;Germania Dürwiss 07;7;22100;02:21:09
205;276;V45;Nicklaus, Dagmar;GER;LG Gummersbach;7;22100;02:21:36
206;252;V40;Becker, Barbara;GER;Dorsten;7;22100;02:22:10
207;56;MSEN;Froonhoff, Rob;NED;AV Veteranen Nederland;6;19000;01:56:05
208;237;M50;Grothe, Hans;GER;Plattfuss Aachen International;6;19000;02:01:10
209;41;M50;de Jong, Bert;NED;Hague Road Runners;6;19000;02:02:26
210;150;M60;Schmidt, Gerhard;GER;LT Bittermark Dortmund;6;19000;02:02:32
211;281;V50;Scheer, Karin;GER;LG Gummersbach;6;19000;02:03:00
212;279;V55;Roedder, Angelika;GER;LT ALT Erkrath;6;19000;02:03:02
213;282;V45;Scheffer, Ineke;NED;SV Friesland;6;19000;02:03:02
214;222;M45;Winkler, Holger;GER;Germania Dürwiss 07;6;19000;02:03:16
215;24;M50;Bogaard, Teun;NED;AV Haarlemmermeer;6;19000;02:04:00
216;105;M45;Linnartz, Werner;GER;Germania Dürwiss 07;6;19000;02:04:06
217;97;MSEN;Knops, Wolfgang;NED;Vaals;6;19000;02:04:11
218;290;VSEN;Waack, Svetlana;GER;DJK Frankenberg AC;6;19000;02:04:19
219;116;M40;Mandelartz, Johannes;GER;Germania Dürwiss 07;6;19000;02:04:19
220;159;M50;Schut, Frank;NED;Roderwolde;6;19000;02:04:19
221;262;V50;Güldenberg, Marga;GER;Germania Dürwiss 07;6;19000;02:04:20
222;146;M50;Sambro, Edsel;NED;Heerenveen;6;19000;02:04:20
223;130;M60;Pesch, Helmut;GER;Germania Dürwiss 07;6;19000;02:04:20
224;275;VSEN;Mönnichs, Barbara;GER;Wuppertal;6;19000;02:04:31
225;294;V45;van Geene, Regina;NED;GVAC;6;19000;02:04:45
226;134;M60;Pospiech, Hans-Jürgen;GER;SG Ruhrgas;6;19000;02:04:57
227;293;V45;Anrochte, Anneke;NED;Just Run Almere;6;19000;02:06:06
228;263;V40;Hausmann, Martina;GER;LG Würzburg;6;19000;02:06:48
229;36;M45;Cloosterman, Theo;NED;GVAC;6;19000;02:07:13
230;271;V40;Liszewitz, Dagmar;GER;Köln;6;19000;02:07:56
231;296;V60;Bayer, Else;GER;Viersener TV;6;19000;02:10:39
232;29;M60;Bayer, Martin;GER;Viersener TV;6;19000;02:10:39
233;251;VSEN;Ahrberg, Daniela;GER;Non-Stop-Ultra;6;19000;02:16:48
234;163;M60;Schweim, Klaus;GER;LG Gummersbach;6;19000;02:18:41
235;165;M40;Seele, Hartmut;GER;TG Rüsselsheim;5;15900;01:07:03
236;119;M40;Nabuurs, Jan;NED;De Keien;5;15900;01:11:26
237;61;M40;Gormanns, Helmut;GER;SV Germania Eicherscheid;5;15900;01:54:46
238;156;M45;Schön, Rudolf Alexander;GER;DUV;5;15900;01:59:47
239;90;M50;Kellert, Karlheinz;GER;Köln;5;15900;02:01:18
240;292;VSEN;Widera, Jasmin;GER;TV Hohne;5;15900;02:04:03
241;218;MSEN;Widera, Sascha;GER;TV Hohne;5;15900;02:04:03
242;258;V60;Eichner, Sigrid;GER;100 Marathon Club;5;15900;02:10:46
243;120;M60;Neckenbroek, Roger;BEL;Vawatoli;5;15900;02:14:12
244;272;V45;Meister, Ursula (Uschi);GER;Zülpich;4;12800;01:54:00


Ton Smeets
ton.smeets@ou.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]