Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2004: Ook T.V.A. Marathon Almere bij de Ultracup
* 30 mrt 2004: Door (6 uur) Trainen Sterk
* 30 mrt 2004: Een blauwtje lopen
* 26 mrt 2004: Uitslagen JKM 2002-1996
* 23 mrt 2004: 6/12 u Den Haag en marathon Eindhoven nu ook in Ultracup
* 22 mrt 2004: Over 20 jaar spreken we nog over de Binnenmaas 2004
* 19 mrt 2004: IAU 24H Women 2003
* 19 mrt 2004: IAU 24H Men 2003
* 19 mrt 2004: Met de wind door je haren en het schuim rond je schoenen (JKM 1998)
* 19 mrt 2004: Profil - Robert Wimmer
* 17 mrt 2004: Bella Italia
* 16 mrt 2004: Ga liever naar Diever
* 16 mrt 2004: Zweven in Diever
* 15 mrt 2004: The "Ronde van Aruba"
* 15 mrt 2004: Results 100 km St Nazaire (FRA) 13/3
* 15 mrt 2004: Fifty/Fifty
* 14 mrt 2004: Pafos Marathon
* 14 mrt 2004: Nagoya Women marathon (JPN) & Seoul marathon 14/3
* 14 mrt 2004: Loopband marathon
* 13 mrt 2004: IAAF statistics
* 13 mrt 2004: 6 day race Mexico
* 13 mrt 2004: IAU 100 km Track All time
* 13 mrt 2004: IAU 100 km Women All time
* 13 mrt 2004: IAU 100 km Men All time
* 13 mrt 2004: 100 km of Madrid
* 12 mrt 2004: 100km of Rome
* 12 mrt 2004: WK 100km in Winschoten doet ook mee aan de Cup
* 12 mrt 2004: Ultraned klassement na Stein
* 9 mrt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na de 6u van Stein
* 9 mrt 2004: Eindstand Limburg Trofee
* 9 mrt 2004: Tussentijden Stein
* 9 mrt 2004: e-mails Stein
* 8 mrt 2004: Loopband marathon
* 7 mrt 2004: Eindklassement Stein: overall
* 7 mrt 2004: Eindklassement Stein: mannen teams
* 7 mrt 2004: Eindklassement Stein: Vrouwen
* 7 mrt 2004: Laatste doorkomst Stein
* 7 mrt 2004: Laatste doorkomst vrouwen in Stein
* 7 mrt 2004: WR 92.188 in Stein
* 7 mrt 2004: Doorkomsttijden Stein - III
* 7 mrt 2004: Doorkomsttijden Stein - II
* 7 mrt 2004: Doorkomsttijden Stein - I
* 7 mrt 2004: WR’s en NR ???
* 7 mrt 2004: Wisseling van de wacht
* 7 mrt 2004: Stein om 15:15
* 7 mrt 2004: Stein om 15:10
* 7 mrt 2004: Stein om 15:00 uur
* 7 mrt 2004: Stein om 14:55
* 7 mrt 2004: Stein om 13:30
* 7 mrt 2004: Stein om 13:25
* 7 mrt 2004: Janos Bogar gaat snel, heel snel
* 7 mrt 2004: Goeidemorgen vanuit Stein
* 6 mrt 2004: Stand Limburg Trofee
* 5 mrt 2004: 'Ik kan niet met oogkleppen op leven.' (JKM 98)
* 5 mrt 2004: Binnenmaas belooft beterschap
* 2 mrt 2004: Hardlopend over het Pieterpad (1999)
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2004
 

I A U 24H WORLD 2003
Under IAAF patronage JANVIER 2004
Website www.iau.org.tw Page: 3

24H Ladies
NAME/FIRST NAME DD.MM.YY CAT NAT PLACE

237,645 BERCES Edith 16.05.64 W35 HUN RESNIK XTREME TEAM /01 24WORS2003
237,052 REUTOVICH Irina 21.01.50 W50 RUS NAT TEAM 14/01 WORLD2003
233,550 REUTOVICH Irina 21.01.50 W50 RUS KALILINGRAD LOKOMOTIV 4/01 24STPET2003
232,050 EREMINA Galina 14.02.53 W50 RUS NAT TEAM 21/02 WORLD2003
231,576 REUTOVICH Irina 21.01.50 W50 RUS /02 24WORS2003
228,906 369,749 BERCES Edith 16.05.64 W35 HUN 4/01 SURGE2003
227,777 BERCES Edith 16.05.64 W35 HUN 7/01 24SOOC2003
227,279 SEMUR Joëlle 22.12.60 W40 FRA NAT TEAM 27/03 WORLD2003
225,710 BERCES Edith 16.05.64 W35 HUN NAT TEAM 31/04 WORLD2003
224,469 OKIYAMA Hiroko 21.04.62 W40 JPN 9/02 24SOOC2003
223,634 138.96 REED Pamela 27.02.61 W40 USA AZ TUCSON 4/01 24SDEG2003
222,895 KAMURA Masae 4.04.58 W45 JPN NAT TEAM 35/05 WORLD2003
222,654 REUTOVICH Irina 21.01.50 W50 RUS 4/01 24APELD2003
220,797 FUNADA-NOTO Kimie 52 W50 JPN 12/03 24SOOC2003
217,281 TASSIE Carolynn 58 W45 NZL 1/01 24AUCKL2003
217,048 REED Pamela 27.02.61 W40 USA NAT TEAM 42/06 WORLD2003
215,756 KOVAL Irina 19.11.58 W45 RUS NAT TEAM 45/07 WORLD2003
215,623 LEE Guija 3.05.59 W40 KOR NAT TEAM 46/08 WORLD2003
215,250 366,927 REUTOVICH Irina 21.01.50 W50 RUS 2/01 IBRNO2003
215,033 358,288 REUTOVICH Irina 21.01.50 W50 RUS 5/02 SURGE2003
214,556 KALININA Lyudmila 12.12.68 W35 RUS NAT TEAM 49/09 WORLD2003
212,849 MUSY Colette 11.04.59 W40 FRA NAT TEAM 52/10 WORLD2003
212,217 MITROFANOVA Nina 26.04.57 W45 UKR NAT TEAM 53/11 WORLD2003
210,714 TARASSOVA Nadejda 7.04.52 W50 RUS NAT TEAM 57/12 WORLD2003
210,520 SATA Fumie 25.06.62 W40 JPN NAT TEAM 58/13 WORLD2003
209,175 JEHANNO Véronique 27.12.62 W40 FRA NAT TEAM 59/14 WORLD2003
207,498 KOVAL Irina 19.11.58 W40 RUS 10/02 24STPET2003
207,366 EREMINA Galina 14.02.53 W50 RUS MOSCOW 8/01 24MOS2003
205,065 GAYTER Sharon 30.10.63 W35 GBR NAT TEAM 65/15 WORLD2003
204,302 SATA Fumie 25.06.62 W40 JPN 14/04 24SOOC2003
203,324 BULLIG Cornelia 20.09.59 W40 GER ASV-LT KEMERDICK 2/01 EPPEV2003
203,026 PALTSEVA Rimma 14.10.48 W50 RUS IOCHKAR-OLA 12/03 24STPET2003
202,051 PAWZIK Heike 21.09.63 W40 GER NAT TEAM 72/16 WORLD2003
200,604 124.65 SCHOLZ Monica 26.06.67 W35 USA ON JERSEYVILLE 13/02 24SDEG2003
200,347 124.49 RUNYAN Janet 58 W45 USA CO BOULDER 14/03 24SDEG2003
198,694 PALTSEVA Rimma 14.10.48 W50 RUS NAT TEAM 80/17 WORLD2003
198,505 SEMUR Joëlle 22.12.60 W40 FRA 16 JSA ANGOULEME 9/01 BRIVE2003
198,045 123.06 LEERINK Junko 59 W40 JPN CT GREENWICH 15/04 24SDEG2003
197,614 FIRMIN Nathalie 2.04.66 W35 FRA NAT TEAM 82/18 WORLD2003
196,929 SEXTL Christine 31.01.53 W50 GER NAT TEAM 83/19 EUROP2000
196,599 JEHANNO Véronique 27.12.62 W40 FRA 56 AP VANNES 10/02 BRIVE2003
196,275 POWELL Sandra 10.06.57 W45 USA NAT TEAM 84/20 WORLD2003
196,243 121.94 OLSEN Susan 9.05.57 W45 USA MN BURNSVILLE 3/01 FAMIN2003
195,454 121.45 KLEIN Brenda 68 W35 USA NM 16/05 24SDEG2003
195,324 DAHL Marianne 29.10.43 W55 GER NAT TEAM 86/21 WORLD2003
195,025 OKIYAMA Hiroko 21.04.62 W40 JPN NAT TEAM 88/22 WORLD2003
194,530 DI VITO Lorena 2.11.62 W40 ITA NAT TEAM 89/23 WORLD2003
194,492 FIRMIN Nathalie 2.04.66 W35 FRA 38 AS RIPOLI 12/03 BRIVE2003
194,349 TARASSOVA Nadejda 7.04.52 W50 RUS MOSKOVSKAYA OBL. 16/02 24MOS2003
192,428 INAGAKI Sumie 6.04.66 W35 JPN 06/01 24AKIRU2003
191,998 TARASOVA Nadezhda 7.04.52 W50 RUS MURAVEL RUNNING CLUB 15/04 24STPET2003
190,803 PAWZIK Heike 21.09.63 W40 GER LG NORD BERLIN 6/02 24APELD2003
190,745 SÖRÖS Erika 1.08.67 W35 HUN PHILIPS SE UNGARN /03 24WORS2003
189,500 327,514 KOVAL Irina 19.11.58 W45 RUS 6/02 IBRNO2003
188,904 BULLIG Cornelia 20.09.59 W40 GER LG NORD BERLIN 4/01 24BOBI2003
188,645 BAIRD Carol W AUS ACT 1/01 24GOLD2003
187,287 311,542 KOVAL Irina 19.11.58 W45 RUS 10/03 SURGE2003
187,119 MELHAM “Kip” Anyce W AUS N.S.W 2/01 24ADEL2003
186,985 310,939 PAWZIK Heike 21.09.63 W35 GER BERLIN 11/04 SURGE2003
184,082 NAGY Krisztina 17.05.62 W40 HUN NAT TEAM 97/25 WORLD2003
183,715 OLSEN Susan 9.05.57 W45 USA NAT TEAM 98/26 WORLD2003
183,600 KIROVA Olga 13.04.57 W45 RUS IRKUTSKAYA OBL 20/05 24STPET2003
183,289 MAIRER Paula 6.03.59 W40 AUT SCMT ÖSTERREICH 12/01 24BASL2003
182,463 ROSE Mereth 17.08.65 W35 GER NAT TEAM 100/27 WORLD2003
182,300 LEE Guija 3.05.59 W40 KOR NAT TEAM 3/01 24YONG2003
181,891 BODET Christine 8.05.58 W45 FRA 33 MONTUSSAN 14/01 24CHER2003
181,445 SÖRÖS Erika 1.08.67 W35 HUN NAT TEAM 102/28 WORLD2003
180,982 THEVENET-SMITH Ramona 20.12.59 W40 GBR R R C 105/29 WORLD2003
180,919 BAIRD Carol W AUS 3/02 24ADEL2003
180,881 ZIMMERMANN Nidhruvi 26.06.65 W35 AUT SCMT ÖSTERRREICH 13/02 24BASL2003
180,020 BUITEN Ria 5.11.54 W45 NED VETERAN NED 108/30 WORLD2003
179,842 BROWN Sandra 1.04.49 W50 GBR SURREY WALKING CLUB 3/01 24TOBEC2003
179,591 LASOTA Irena 27.04.51 W50 POL NAT TEAM 109/31 WORLD2003
179,192 NARDIN Maria Teresa 19.11.50 W50 ITA NAT TEAM 110/32 WORLD2003
178,443 MONOT Annie 13.01.49 W50 FRA 71 EA CHALON S/SAONE 15/04 BRIVE2003
178,315 110.800 O’BRIEN-NOLEN Jacqueline 66 W35 USA KINGWOOD 2/01 24HOU2003
176,364 HAUSMANN Martina 13.01.60 W40 GER LG WÜRZBURG /04 24WORS2003
176,301 NAGY Zoltanne 62 W40 HUN BUDAPEST 5/01 24SARV2003
175,634 MEI-LIEN Chiang 57 W45 TPE 19/05 24SOOC2003
174,877 HAUSMANN Martina 13.01.60 W40 GER LG-WÜRZBURG 7/02 24BOBI2003
174,800 108.616 KLEIN Brenda 68 W35 USA NM 4/01 24APH2003
174,255 BULLIG Cornelia 20.09.59 W40 GER NAT TEAM 113/33 WORLD2003
174,160 JÖHRING Jutta 13.11.67 W35 GER 114/34 WORLD2003
174,005 FUKAGAWA Takanari M JPN 09 24AKIRU2003
173,882 BYKAU Aleh 10.12.55 M45 BLR NAT TEAM 115 WORLD2003
173,518 JIN Byounghwan 15.08.56 M45 KOR NAT TEAM 116 WORLD2003
173,300 JÖHRING Jutta 13.11.67 W35 GER TUSEM ESSEN 13/01 24KOL2003
173,254 JULIEN Jean-Michel M FRA 5 STFONS2003
173,052 107.53 FISCHER-DREW Elisabeth 59 F40 USA MN MINNETONKA 5/02 FAMIN2003
172,931 CAZEMIER Janneke 9.11.63 W40 NED WARFFUN 117/35 WORLD2003
172,845 CHIN-CHAO Li 66 M TPE 21 24SOOC2003
172,400 107.124 MAC GUIRE John 55 M45 USA CO 5 24APH2003
172,207 286,812 BOUSSIQUET Jean-Gilles 26.07.44 M55 FRA 15 SURGE2003
171,303 301,590 BULLIG Cornelia 20.09.59 W40 GER ASV-LT KEMERDICK 13/05 SURGE2003
171,200 CHEONG Haeseong M KOR 5 24YONG2003
170,969 SEMENOVA Larissa 29.02.64 W35 RUS SAHA (YAKUTIYA) 29/04 24MOS2003
170,800 106.130 WONG Bruce 66 M USA 6 24APH2003
170,250 256,909 WYPYCH Radoslav 65 M POL 24 IBRNO2003
170,225 LEHTONEN Jari 30.10.67 M FIN NAT TEAM 118 WORLD2003
170,068 WERDERICS Brigitta 9.10.67 W35 HUN NAT TEAM 119/36 WORLD2003
170,068 SCHWERK Wolfgang 28.07.56 M45 GER NAT TEAM 121 WORLD2003
170,068 LUKAS Jens 13.04.66 M GER NAT TEAM 120 WORLD2003
170,000 304,000 WATTS Graeme M AUS 1 6COLAC2003
170,000 231,250 WALLSTRÖM Kenny 58 M40 SWE 32 IBRNO2003
169,980 CHARLON Noëlle 25.09.49 W50 FRA 18 CA FOECY 18/02 24CHER2003
168,777 JOYCE Felicity W AUS NSW 2/02 24GOLD2003
168,762 FORCELLA Alain 16.02.58 M40 FRA 38 JOGGING VIFOIS 6 STFONS2003
168,594 104.76 BUSCH Bonnie 58 W40 USA IL BETTENDORF 37/06 24SDEG2003
168,000 104.390 BRENDEN Dan 52 M50 USA AZ 7 24APH2003
167,990 HENDRIKSEN Alex V. 18.09.49 M50 DEN NAT TEAM 122 WORLD2003
167,778 ROTA Lionel 23.07.53 M50 FRA 94 US GAZALEC SUCY 9 EPPEV2003
167,778 FEUCHER Jean-Luc 5.06.59 M40 FRA 80 VAL DE SOMME 8 EPPEV2003
167,527 MONET Brigitte 15.12.56 W45 FRA 35 RENNES CS GARNISON 26/05 BRIVE2003
167,496 LE CERF Christiane 12.06.50 W50 FRA NAT TEAM 123/37 WORLD2003
167,486 SCHLEGEL Ilona 9.06.66 W35 GER NAT TEAM 124/38 WORLD2003
167,250 305,830 NARDIN Maria Teresa 19.11.50 W50 ITA 11/03 IBRNO2003
167,195 BLACK Cynthia 84 W CAN ON PETERSBURG 2/01 24OTTA2003
165,600 HONG Yang Sun 16.01.61 W40 KOR 6/02 24YONG2003
164,829 102.42 EVANS Anne 57 W45 USA CA LA JOLLA 40/07 24SDEG2003
164,480 SCHMOLL Claudia 64 W35 GER SG GEOSSLISCHLINGEN 14/02 24KOL2003
164,344 BANASIAK Alicja 20.09.52 W50 POL NAT TEAM 127/39 WORLD2003
164,153 280,025 DIPALI CUNNINGHAM Cat 27.08.58 W40 AUS Adelaide 1 6JSCMT2003
163,846 101 1424 JANMAN Jane 57 W40 GBR ROAD RUNNERS CLUB 9/02 24TOBEC2003
163,461 287,716 LE CERF Christiane 12.06.50 W50 FRA 14/06 SURGE2003
163,330 GOLFIER Nicole 6.09.52 W50 FRA 19 BRIVE 22/03 24CHER2003
163,202 MONET Brigitte 15.12.56 W45 FRA 35 RENNES CS GARNISON 18/01 24STMAX2003
162,543 286,463 MAIRER Paula 6.03.59 W40 AUT SCMT 1 TRIOSC2003
162,343 SCHERZ Sigrid 57 W45 AUT SPORT SCHERZ /05 24WORS2003
162,205 100.79 MORAN Maureen 58 W45 USA CA LA MESA 45/08 24SDEG2003
161,739 100.50 WHITEHEAD Saundra 54 W45 USA CA TORRANCE 46/09 24SDEG2003
161,040 JUDA Martina 76 W AUT SV JENESIEN RAIFFEISEN /06 24WORS2003
160,921 HONG Yang Sun 16.01.61 W40 KOR NAT TEAM 132/40 WORLD2003
160,440 SHABALINA Zinaida 8.10.52 W50 RUS MOSKOVSKAYA OBL. 33/06 24STPET2003
160,363 BAYER Else 30.06.39 W60 GER TSG VALBERT 134/41 WORLD2003



Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]